"zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 19:57   #1
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Red face

"zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa


cześć, fajnie że postanowiłaś odwiedzić mój wątek

Otóż postanowiłam wziąć udział w konkursie i zarazem przybliżyć Ci obraz mojego dbania o cerę. Mam nadzieję, że przeczytasz wszystko do końca i jeśli będziesz chciała to zadasz jakieś pytanie odnośnie kosmetyków jakich używam, maseczek itd również nie pogardzę jakąś skromną oceną wątku, oczywiście jeśli Ci się spodoba.


no to zaczynamy.!



.. otwieram wizaż, i co robię? jak zwykle plotkuję, siedzę na "moda", "moje makijaże", "rocznik '91 - część IX xD" i dużo dużo innych. Zbliża się 22.. - kornelaaaaaaaa bierz kupon!!! - idę mamoo! ..taaak.. to kolejne losowanie lotto ..7 - mój numer.. teraz nastąpi losowanie "twojego szczęśliwego numerka" ..przeogromne nerwy, ale w sumie luz.. i tak nie wygram ..dzisiejszym szczęśliwym numerkiem jest numerek 7.! wygraliśmyyyyyyyyy milion.! YEAH.! zakupy, zakupy
drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrr
tak.. to tylo sen otwieram oko.. macam.. szukam telefonu.. i cóż co mamy? poniedziałek.! tyle obijania.. szkoła.!

punkt - łazienka, toaleta, lustro ..i jak codzień "O Bożeeeeee"


.. i tak zaczyna się od razu poprawianie humoru, a więc "poprawianie" wyglądu mojej cery


EDIT: bonus mój pyszczuch


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01780.jpg (34,0 KB, 551 załadowań)

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:11
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:01   #2
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Twoje czoło, broda i nos błyszczą, a policzki są suche jak pieprz?

To masz cerę mieszaną tak jak ja.!

No więc rano zabieram się za małe porządki


RANO


1.
LOREAL - PURE ZONE - Żel głęboko oczyszczający z pompką do skóry mieszanej i tłustej


* żel fajnie oczyszcza cerę po nocy i złuszcza naskórek, nadaje jej matowy wygląd przez usunięcie zanieczyszczeń, nadmiaru sebum oraz martwych komórek, na szczęście opóźnia mój 'rewelacyjny' efekt przetłuszczania się skóry
= skóra doskonale oczyszczona, matowa przez cały dzień, wieczorem wygląda czysto, zdrowo i jest widocznie gładsza, najlepszy efekt: 'widać', że znikają niedoskonałości


2.
Nivea Visage Tonik Matujący cera mieszana i tłusta



3 podstawowe fajne efekty po jego zastosowaniu:
  1. pory są zwężone a skóra gładsza
  2. jest odświeżona i dobrze oczyszczona
  3. przez długi czas jest matowa i się nie błyszczy

3.
ziaja krem nagietkowy nieperfumowany


Później smaruję buźkę tym kremem. Mam również cerę skłonną do alergii i.. kapryśną jakiegokolwiek kremu tolerować nie będzie ten krem przede wszystkim fajnie nawilża, żel i tonik wysuszają więc musi pozostać równowaga cera go bardzo polubiła i cóż poradzić






Popołudniu szczerze mówiąc nic nie stosuję, nie zmywam makijażu. Wieczorem często gdzieś wychodzę i nie chcę maltretować cery ciągłym oczyszczaniem, malowaniem, zmywaniem i tak w kółko. Jak dla mnie pielęgnacja rano i wieczorem w zupełności wystarcza


Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:36
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:04   #3
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Dzień sobie mija, lepiej lub gorzej wiadomo aż tu nadejdzie wieczór i wieczorna toaleta

WIECZOREM

1.
Lirene - Cera Tłusta i mieszana - mleczko matujące beztłuszczowe do demakijażu twarzy i oczu


* mleczko skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia, ma działanie matujące, oczyszczające, uelastyczniające i wygładzające. Nawilża mój naskórek, zawarta w nim witamina E pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego, D-pantenol i alantoina działają kojąco i łagodząco i moja skóra po jego zastosowaniu jest matowa, gładka i elastyczna (za co odpowiada gliceryna).



2.
Garnier czysta skóra 3w1 żel myjący, peeling+maseczka


* jak napiszę, że go uwielbiam to pewnie będzie to mały.. podliz
1. ŻEL - dzięki niemu brak sebum
2. PEELING - pory które niestety mam.. odblokowuje
3. MASECZKA - łagodzi całą sprawę
= czegoś chcieć więcej


3.
ziaja krem nagietkowy nieperfumowany


* o nim pisałam wyżej, fajny nawilżający krem, który uwielbia moja kapryśna cera, jak go nie użyję to zrobi focha i od razu mam jakieś niedoskonałości, np. dosłownie swędzi mnie skóra na twarzy albo coś.. innego kremu nie toleruje, tylko ten.. no ewentualnie zwykły NIVEA



To tyle co do twardych metod/zasad/zastosowań




.. i wtedy idę śnić o totolotku



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abaab.jpg (37,8 KB, 470 załadowań)

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:12
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:14   #4
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Aleeeee to nie wszystko.!
czasami lubię zrobić sobie maseczkę, bardzo proste, a efekty są i je widać


MASECZKI



Domowe maseczki na piękną skórę.!!!



+ Odżywcza


Ugotowany w mundurku ziemniak obierz ze skórki i rozgnieć. Zmieszaj z ciepłym mlekiem, dodaj żółtko. Nałóż na twarz na 20 minut. Zmyj wodą.

+ Wygładzająca


Łyżkę ugotowanego zielonego groszku rozgnieć i zmieszaj z łyżeczką słodkiej śmietanki. Maskę połóż na twarz na 15 minut. Zmyj chłodną wodą.

+ Wybielająca


Korzeń chrzanu zetrzyj na miazgę. Dodaj 2 łyżki zsiadłego mleka. Zmieszaj z łyżką mąki ziemniaczanej. Nałóż na skórę. Po 10 minutach zmyj wodą.


Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 22:07
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:32   #5
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Oprócz tych 3, stosuję jeszcze inne


Domowa maseczka z marchwi i twarożku
Łyżkę utartej marchwi zmieszać z jednym żółtkiem, łyżeczką twarożku oraz dodać kilkanaście kropli witaminy A. Dobrze wymieszaną masę nałożyć na twarz, szyję i dekolt. Zdjąć maseczkę po około 20 minutach opłukać skórę zimną wodą i przetrzeć tonikiem.


Maseczka bananowa
Dojrzały banan rozgniatamy widelcem i mieszamy ze śmietaną lub twarogiem na gęstą masę. Nanosimy na skórę i po 15 minutach zmywamy letnią wodą. Działanie: Wygładza i ożywia cerę suchą i wrażliwą (no niestety jeszcze do tego mam wrażliwą).


Domowa maseczka jabłkowa

Składniki: białko z 1 jajka, jabłko. Ubij białko kurze na sztywną pianę i wymieszaj z tartym jabłkiem. Matuje skórę, ściąga pory. (ooo tak)


Sposoby na podpuchnięte oczy
Najczęściej kiedy budzimy się rano mamy podpuchnięte oczy. Natychmiastowa pomoc to okłady z esencji herbacianej lub z 2 torebek zwykłej herbaty ekspresowej. Po zaparzeniu torebki włóż na godzinę do lodówki. Po wyjęciu trzymaj je na zamkniętych oczach przez około 15 minut. Na zaczerwienione powieki pomagają okłady z tamponów nasączonych ciepłym mlekiem. Najprostszym jednak sposobem jest domowa łyżka. Wystarczy, że włożymy 2 łyżki na 15 minut do zamrażalnika. Zaraz po wyjęciu przyłóż je do powiek wypukłą stroną, kołysz je z góry na dół i na boki przez 5 minut.



Maseczka odświeżająca

3 łyżki suszonej mięty zmieszaj z 5 łyżkami jogurtu naturalnego. Nałóż na twarz i po 10 minutach spłukaj chłodną wodą, Ożywi cerę poprawi krążenie.


Maseczka oczyszczająca pory

Zmiksuj marchewkę, pół brzoskwini i pół ogórka, wymieszaj z jogurtem naturalnym.
Nałóż na twarz, nie przejmuj się jeśli jest zbyt rzadka.
Zmyj po 10 minutach. Taka maseczka działa przeciwzapalnie i łagodząco, świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Nadaje się do
każdego rodzaju cery.





Póki co tyle Dziękuję jeśli dotrwałaś do końca Jeśli masz pytania to czekam pozdrawiam.!


Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 23:45
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:51   #6
Zahiraa
Raczkowanie
 
Avatar Zahiraa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 89
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Kolezankaa bardzo podoba mi się Twój wątek. Weszłam z ciekawości, zobaczyć jak dziewczyny będą sobie radzić z wyzwaniem konkursowym. A tu się okazuje, że od razu, bez pudła. Mam cerę taką samą jak Ty. Też widoczne pory. I też jestem kosmetyko- i modocholiczką .

Mam ochotę spróbować tego kremu Ziaji, o którym piszesz. Już kiedyś używałam kremiku tej firmy: "Ziaja, 100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery tłustej i mieszanej" i byłam bardzo zadowolona. Na lato idealny, pieknie rozświetla. Nie ma żadnych wielgachnych świecących drobin. Nie błyszczy. Po prostu rozświetla.

Jak czytam przepis na maseczkę oczyszczającą pory to myślę sobie, że zanim zdążyłabym jej użyć to już bym ją zjadła .
Pozdrawiam serdecznie i wystawiam ocenę (jedyną słuszną ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziaja.jpg (11,9 KB, 63 załadowań)
__________________
Tej jesieni ciepły szal, gorąca herbata i dobra książka. I aby do wiosny...

Zaręczeni...
Jesteśmy razem...

Edytowane przez Zahiraa
Czas edycji: 2009-02-10 o 21:27
Zahiraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:00   #7
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez Zahiraa Pokaż wiadomość
Kolezankaa bardzo podoba mi się Twój wątek. Weszłam z ciekawości, zobaczyć jak dziewczyny będą sobie radzić z wyzwaniem konkursowym. A tu się okazuje, że od razu, bez pudła. Mam cerę taką samą jak Ty. Też widoczne pory. I też jestem kosmetyko- i modocholiczką .

Mam ochotę spróbować tego kremu Ziaji, o którym piszesz. Już kiedyś używałam kremiku tej firmy: "Ziaja, 100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery tłustej i mieszanej" i byłam bardzo zadowolona. Na lato idealny, pieknie rozświetla. Nie ma żadnych wielgachnych świecących drobin. Nie błyszczy. Po prostu rozświetla.

Jak czytam przepis na maseczkę oczyszczającą pory to myślę sobie, że zanim zdążyłabym jej użyć to już bym ją zjadła .
Pozdrawiam serdecznie i wystawiam ocenę (jedyną słuszną ).
bardzoo dziękuję, że napisałaś i za ocenę
nie chcę żeby ten wątek był taki "suchy", tylko żeby kwitnął życiem

ten mój krem bardzo polecam ja ogólnie mam bardzo dziwną cerę, mieszaną, ale z zaskórnikami a w dodatku łatwa do podrażnień, uczuleń itd
no ale ogólnie na cerę stosuję kosmetyki, a taka mała pielęgnacja to właśnie maseczki to tylko kilka z kilkunastu stron które mam ale tych zazwyczaj używam to napisałam
ten krem o którym piszesz, to pewnie go sobie wypróbuję chociaż nie wiem czy moja rozkapryszona cera go będzie tolerować


dziewczyny, jakby któraś chciała jeszcze jakieś przepisy na domowe maseczki to pisać to.. napiszę

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 21:03
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 21:03   #8
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Stworzy się tu mała encyklopedia napisana z humorem
bardzo fajnie się czyta, lekko i przyjemnie

z przepisów na maseczki może sobie coś wygrzebie

Pozdrawiam
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:05   #9
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Stworzy się tu mała encyklopedia napisana z humorem
bardzo fajnie się czyta, lekko i przyjemnie

z przepisów na maseczki może sobie coś wygrzebie

Pozdrawiam
bardzo dziękuję
jeślibyś chciała jeszcze jakieś inne to daj znać, napiszę, bo mam ich ogrom

albo i tak podam, ale pewnie innym razem

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 21:15
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:21   #10
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

LOREAL - PURE ZONE
ubóstwiam

Świetny wybór kosmetyków.
A stosujesz jakieś maseczki, oprócz tych co sama robisz?
Mogłabyś mi coś polecic?
Nie za bardzo się orientuję akurat w tym temacie, a czas to zmienic
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:25   #11
Zahiraa
Raczkowanie
 
Avatar Zahiraa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 89
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość

ten mój krem bardzo polecam ja ogólnie mam bardzo dziwną cerę, mieszaną, ale z zaskórnikami a w dodatku łatwa do podrażnień, uczuleń itd
Och ja też mam ten problem. Zaskórniki są moją zmorą! Właściwie cała strefa "T" jest usiana czarnymi kropkami .

Mam pytanie odnośnie tego żelu L'oreal Pure Zone. Nie wysusza Cię za bardzo? Nie masz po nim żadnych problemów? Bo ja ostatnio, chcąc intensywniej oczyścić skórę, kupiłam: "Johnson & Johnson, Clean&Clear, Peelingujący żel przeciw wągrom". Ale to chyba nie był trafiony wybór. Na początku to w ogóle miałam wrażenie podrażnienia. Skóra była nieco zaczerwieniona i troszkę piekła .Teraz już tego nie ma ale wydaje się, że jest za mocny, za intensywny do mojej skóry. I wcale nie mam od niego mniej zaskórników! No i szukam czegoś co mnie dobrze oczyści ale delikatniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cleanclear.jpg (18,5 KB, 8 załadowań)
__________________
Tej jesieni ciepły szal, gorąca herbata i dobra książka. I aby do wiosny...

Zaręczeni...
Jesteśmy razem...
Zahiraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 21:55   #12
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
LOREAL - PURE ZONE
ubóstwiam

Świetny wybór kosmetyków.
A stosujesz jakieś maseczki, oprócz tych co sama robisz?
Mogłabyś mi coś polecic?
Nie za bardzo się orientuję akurat w tym temacie, a czas to zmienic
dziękuję za odpowiedź
ja też go ubóstwiam
raczej "siedzę" w domowych maseczkach, ale mam 3 inne, do kupienia, sprawdzone i polecam nie są drogie, takich nie używam bo to by była żałoba i kryzys w mojej nastoletniej kieszeni
swego czasu też szukałam w internecie, po drogeriach jakiś maseczek, dobrych ale niedrogich

no to tak:

1.
Dax Cosmetics, Perfecta Cera mieszana, Maseczka oczyszczająca i normalizająca skórę z glinką termalną i oligoelementami




* specjalnie przeznaczona właśnie do cery mieszanej - czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach, pięknie nawilża, skóra jak jedwab pochłania sebum, odblokowuje pory, działa antypodrażeniowo. Co również bardzo ważne jak dla mnie - przebadana dermatologicznie, nie testowana na zwierzętach i bez składników z tkanek zwierzęcych.!

znalazłam ją nawet na KWC
--->
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12283,cera-mieszana-maseczka-oczyszczajaca-i-normalizajaca-skore-z-glinka-termalna-i-oligoelementami,284456.ht ml#review-284456



2.
NIVEA VISAGE MASECZKA AKTYWNIE OCZYSZCZAJACA



* 3 minuty i masz cerę wygładzoną i bez zanieczyszczeń, dzięki minerałom i witaminie E usuwa nadmiar tłuszczu, ale nie wysusza (uwielbiam ją za to ) = cera oczyszczona, rozjaśniona, gładka i świeża


3.
St.Ives - MASECZKA DO TWARZY oczyszczająco - rozgrzewająca



* też fajna zawiera ekstrakt z cytryny, eukaliptusa oraz oczaru wirgilijskiego, dzięki którym pozostawia skórę odżywioną, gładką i pełną blasku. Ładnie oczyszcza z zanieczyszczeń i sebum, aaaaaa i zwęża pory



to tyle wypróbuj, są niedrogie a bardzo fajne


Cytat:
Napisane przez Zahiraa Pokaż wiadomość
Och ja też mam ten problem. Zaskórniki są moją zmorą! Właściwie cała strefa "T" jest usiana czarnymi kropkami .

Mam pytanie odnośnie tego żelu L'oreal Pure Zone. Nie wysusza Cię za bardzo? Nie masz po nim żadnych problemów? Bo ja ostatnio, chcąc intensywniej oczyścić skórę, kupiłam: "Johnson & Johnson, Clean&Clear, Peelingujący żel przeciw wągrom". Ale to chyba nie był trafiony wybór. Na początku to w ogóle miałam wrażenie podrażnienia. Skóra była nieco zaczerwieniona i troszkę piekła .Teraz już tego nie ma ale wydaje się, że jest za mocny, za intensywny do mojej skóry. I wcale nie mam od niego mniej zaskórników! No i szukam czegoś co mnie dobrze oczyści ale delikatniej.
jak dla mnie ten żel jest super próbowałam wiele kosmetyków, ale te co teraz stosuję to za nic bym nie oddała zawsze po nim stosuję krem z ziaji on bardzo fajnie nawilża i tak jakby zachowaną mam równowagę na skórze żel wysusza ale zarazem ma ogrom dobrych zastosowań, a krem natłuszcza i jest ok
uwierz, że nie piszę o nich tak o.! poćwiartować bym się za nie dała, bo kiedyś miałam takie problemy z cerą że szkoda gadać i wiele wysiłku włożyłam żeby znaleźć odpowiednie dla mnie kosmetyki

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-10 o 21:57
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:17   #13
Zahiraa
Raczkowanie
 
Avatar Zahiraa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 89
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Wyczytałam na KWC, że ten kremik Ziaji jest półtłusty. Nie dostał rewelacyjnych ocen głównie dlatego, że skóra się po nim bardzo świeci (to normalne skoro półtłusty). A jak to jest u Ciebie na nosie, brodzie i czole? Czy używasz może jakiegoś pudru żeby zmniejszyć świecenie?
__________________
Tej jesieni ciepły szal, gorąca herbata i dobra książka. I aby do wiosny...

Zaręczeni...
Jesteśmy razem...
Zahiraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:30   #14
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez Zahiraa Pokaż wiadomość
Wyczytałam na KWC, że ten kremik Ziaji jest półtłusty. Nie dostał rewelacyjnych ocen głównie dlatego, że skóra się po nim bardzo świeci (to normalne skoro półtłusty). A jak to jest u Ciebie na nosie, brodzie i czole? Czy używasz może jakiegoś pudru żeby zmniejszyć świecenie?
taaaaaaaaak on jak dla mnie jest po to, żeby nawilżyć skórę po oczyszczaniu bo wtedy mam strasznie suchą cerę, nasmaruję nim buźkę, czekam z 10-15 minut i idę spać, albo jeśli to rano to nakładam na twarz puder w kamieniu (gdy krem się wchłonie), nie używam żadnych podkładów ani fluidów

ten krem ma jeszcze u mnie duże + za to, że łatwo się go rozprowadza - tzn. jest taki nawodniony i nie mam po nim żadnych uczuleń
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 23:40   #15
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
Oprócz tych 3, stosuję jeszcze inne





Maseczka bananowa
Dojrzały banan rozgniatamy widelcem i mieszamy ze śmietaną lub twaro*giem na gęstą masę. Nanosimy na skórę i po 15 minutach zmywamy letnią wodą. Działanie: Wygładza i ożywia cerę suchą i wrażliwą (no niestety jeszcze do tego mam wrażliwą).

Ale dzisiaj wtopiłam, dokładnie taki wcinalam podwieczorek. Więc narazie moge powiedziec, ze smaczna mieszkana, czy dziala na cere, sprawdze next time

koleżankaa - Fajnie się czyta twój wątek
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:29   #16
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

super watek. milo się czyta może dasz jaka swoja fotkę bez makijażu zobaczymy jak twoja cera wygląda
z twoich przepisów skorzystam z przyjemnością kosmetyki tez pewnie wypróbuje bo mam podobna cerę do twojej. tez z nią miałam duzoeeee problemy ale teraz wyglada calkiem dobrze.czasem mam tylko niezle niespodzianki heh ale bywa
pozdrawiam
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 08:59   #17
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

świetny wątek
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:04   #18
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

wiesz co, podba mi sie ze uzywasz duzo naturalnych maseczek. ja z racji dziecka nie mam czasu na papranie sie z takowymi specyfikami, ale chyle czola (jak wy to mowicie? wielki szacun) za cierpliwosc
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:16   #19
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj wtopiłam, dokładnie taki wcinalam podwieczorek. Więc narazie moge powiedziec, ze smaczna mieszkana, czy dziala na cere, sprawdze next time

koleżankaa - Fajnie się czyta twój wątek
dziękuje ja się dosłownie powstrzymuje żeby tego nie zjeść uwielbiam ją robić to zarazem na cerę jak i trening silnej woli
Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
super watek. milo się czyta może dasz jaka swoja fotkę bez makijażu zobaczymy jak twoja cera wygląda
z twoich przepisów skorzystam z przyjemnością kosmetyki tez pewnie wypróbuje bo mam podobna cerę do twojej. tez z nią miałam duzoeeee problemy ale teraz wyglada calkiem dobrze.czasem mam tylko niezle niespodzianki heh ale bywa
pozdrawiam
bardzo chętnie bym dała fotkę bez makijażu, ale niestety nie mam własnego aparatu, chyba że od koleżanki kiedyś pożyczę, zrobię zdjęcie i rzucę

na 1. zdjęciu mam tylko (po kremie ziaji) puder w kamieniu, a na 2. oprócz tego to odrobinę różu do policzków i tyle parę lat temu gdy moja cera przechodziła "okres dojrzewania" to używałam fluidu, ale teraz już fala pryszczy przeminęła to nie używam

ooo.. niespodzianki jak ja je "lubię" w zasadzie gdy mam okres to zawsze mi coś wyskoczy nos i czoło spokój, ale na brodzie i na skórze wyżej ust a niżej nosa - tu wtedy często coś mam niestety


Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
świetny wątek

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
wiesz co, podba mi sie ze uzywasz duzo naturalnych maseczek. ja z racji dziecka nie mam czasu na papranie sie z takowymi specyfikami, ale chyle czola (jak wy to mowicie? wielki szacun) za cierpliwosc
chodzę do 2 klasy liceum i musiałam sobie zrobić plan tygodnia późno wracam, nauki sporo, a tu jeszcze przyjaciele, znajomi, wizaż i na wszelkie moje "robótki domowe" padło na sobotę, godziny południowe

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 10:10
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 09:31   #20
izeczkaaa
Raczkowanie
 
Avatar izeczkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 356
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Bardzo fajny wątek Przyjrzysty, dobrze się czyta
Zaciekawiło mnie to mleczko- Lirene - Cera Tłusta i mieszana.
Do tej pory używałam z Ziaji,ale teraz mam ochotę spróbować jakieś inne... Nie masz problemów ze zmywaniem makijażu?
__________________
Sky is the limit.
izeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 09:42   #21
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wątek Przyjrzysty, dobrze się czyta
Zaciekawiło mnie to mleczko- Lirene - Cera Tłusta i mieszana.
Do tej pory używałam z Ziaji,ale teraz mam ochotę spróbować jakieś inne... Nie masz problemów ze zmywaniem makijażu?
dziękuje
spośród wielu które testowałam, to mleczko zajmuje nr 1
nie mam żadnego problemu ze zmywaniem zwykłego makijażu, bo ono nawet zmywa wodoodporny
zmywam nim twarz jak i oczy
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:27   #22
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

oo.. mam coś ciekawego jeszcze



* Kiedyś po wfie koleżanka wyciągnęła te oto chusteczki zapożyczyłam sobie jedną
.. i byłam mile zaskoczona, chusteczki zbierają brud z twarzy, każda zawiera składnik antybakteryjny przeciw powstawaniu pryszczy poza tym są takie nawilżone a nie suche. Bardzo polecam szczególnie po męczącym wfie Niedrogie, podręczne i niezastąpione

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:28
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:35   #23
anies_zg
Raczkowanie
 
Avatar anies_zg
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 90
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

bardzo fajny wątek a te przepisy co mi wysłałaś to są po prostu zajefajne, aż się nie mogę zdecydować od czego zacząć
anies_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 13:45   #24
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez anies_zg Pokaż wiadomość
bardzo fajny wątek a te przepisy co mi wysłałaś to są po prostu zajefajne, aż się nie mogę zdecydować od czego zacząć
dzięki
ciesze się a dziewczyny mi pisały to wyślij mi kilka a tego jest tak dużo, że bym nie wiedziała za co chwytać

wkleiłam tutaj te co często stosuję

ale kiedyś wkleję inne, może któraś skorzysta bardzo bym chciała bo po to właśnie ten wątek




jeśli któraś chciałaby domową maseczkę na konkretny typ cery to pisać.!!!



mamy sobie nawzajem doradzać i pomagać
mam nadzieję, że żadna nie pomyśli że to dla wygranej..

kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:23   #25
Arwena_
Raczkowanie
 
Avatar Arwena_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
GG do Arwena_
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

noo wątek z życiem !
też bym chciała wygrać milion ;d życze szczęscia i chusteczki przetestuje ^^
Arwena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:26   #26
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez Arwena_ Pokaż wiadomość
noo wątek z życiem !
też bym chciała wygrać milion ;d życze szczęscia i chusteczki przetestuje ^^
hehe
chusteczki bardzo fajne
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:56   #27
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość

na 1. zdjęciu mam tylko (po kremie ziaji) puder w kamieniu, a na 2. oprócz tego to odrobinę różu do policzków i tyle


o jakie zdjecia chodzi? hehe




__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:59   #28
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
o jakie zdjecia chodzi? hehe
o te moje dwa co są w wątku
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:01   #29
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

u mnie rzadne nie dzialaja. moglabys je wkleic jeszcze raz? pliss
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:13   #30
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: "zostań ambasadorką Garnier Czysta Skóra" kolezankaa

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
u mnie rzadne nie dzialaja. moglabys je wkleic jeszcze raz? pliss


wcześniej miałam inaczej wklejone to nie działały
a teraz są w załącznikach to powinny chodzić

jedno zdjęcie w
1 poście, drugie w 3
są?

Edytowane przez kolezankaa
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:15
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.