Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 12:09   #1
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10

Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie


Witam! Dziewczyny mam 17 lat i potrzebuję zmian. Ostatni raz u fryzjera byłam w listopadzie na podcięciu końcówek i grzywki. Później postanowiłam zapuszczać włosy i sama podcinałam grzywkę. Teraz potrzebuję czegoś nowego. Z kolorem włosów też długo eksperymentowałam, ale nie znalazłam takiego, który by mi się podobał, tak więc ciągle szukam- dodam, że mój naturalny kolor to taki mysi. Czekam na wasze propozycje dotyczące fryzury, koloru włosów i makijażu.
Załączam zdjęcie bez makijażu, bez żadnego układania włosów itd. Jeśli chodzi o stan mojej cery, to nie przestraszcie się ;p ale jestem w trakcie kuracji antybiotykowej.
Z góry dziękuję!
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:29   #2
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Proponuje płomienny rudy masz jasną karnacja i zielone lub piwne oczy nie jestem w stanie określić ich koloru ze zdjęcia, grzywka na bok włosy proste, chociaż nie wiem czy nie będziesz miała problemów w szkole sądząc po twoim wieku... na pewno nie czarne ani jasny blond bo jesteś za blada... alternatywą dla rudego może być ciemny naturalny blond, o kilka tonów jaśniejszy od twojego terazniejszego koloru ewentualnie refleksy.
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:38   #3
Motylek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wigan
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Tak jak już napisała jedna z wizażanke wyżej - proponuję grzywkę,ale na bokmyślę też ,że pasowałby Ci jakiś jaśniejszy brązik na włosach lub ciemny blond i powinno byc super
Motylek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:38   #4
ono no komachi
Raczkowanie
 
Avatar ono no komachi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Kolor włosów na pewno jaśniejszy, ale nie blond (ew. ciemny), bo będziesz wyglądać mdło. Myślę, że ładnie będzie Ci w jasnym-średnim brązie + baleyage (oczywiście profesjonalny, zrobiony u dobrej fryzjerki, bo z tym różnie bywa...). Baleyage Cię ożywi... no i jesteś młodziutka, jednolity kolor wydaje mi się dla Ciebie odrobinę nudny. Masz ładną buzię, ale wydaje mi się, że ta fryzura niezbyt Ci służy. Według mnie powinnaś zapuścić włosy, przede wszystkim grzywkę. Niech będzie (tym bardziej się przydaje, jeśli masz problemy z trądzikiem), ale dłuższa, wycieniowana, płynnie łącząca się z resztą włosów... no i trochę na bok. Kosmyki powinny nachodzić Ci na twarz/kości policzkowe
ono no komachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:56   #5
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Dziękuję za odpowiedzi!
Moje oczy są takie jak na zdjęciu czyli ciemny brąz- czarne. Mam jeszcze jednak parę pytań. Rzeczywiście na zdjęciu jestem blada, ogólnie bardzo szybko się opalam na ciepły odcień, lecz niestety muszę narazie zrezygnować z opalania z powodu stanu cery. Czy mogłybyście wkleić jakieś zdjęcia z przykładowym kolorem włosów?. i czy taka fryzura jak na zdjęciu mi pasuje? zapuszczę grzywkę ale teraz chciałabym zrobić coś przejściowego- na pewno wycieniować ale właśnie ta grzywka.. wiem, że narazie nie da się nic z niej zrobić... może jakoś tak? co o tym myślicie?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1178035786
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 11:59   #6
ono no komachi
Raczkowanie
 
Avatar ono no komachi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Twoja propozycja fryzury jest bardzo fajna Grzywkę na pewno wycieniować! Z tym, że według mnie, powinnaś zapuścić grzywkę po bokach, żeby nie była taka szeroka... czyli z tym zdjęciem możesz śmiało lecieć do fryzjera, ale poproś, żeby boki grzywki zostawić dłuższe.

Tak na przyszłość, bo dużo tutaj zapuszczanie potrzeba W takiej fryzurze byłoby Ci pięknie, nawet kształt twarzy trochę podobny
http://www.single24.com.pl/file/arti...ien_i_zime.jpg

Lub w takiej... I kolor fajny Chociaż w tym momencie może być dla Ciebie zbyt ciepły, musiałabyś się opalić
http://www.independent.co.uk/multime...nds_24927t.jpg

Jeszcze jeśli chodzi o kolor - ciemny blond baleyage w stylu Jenifer Aniston
http://www.mahamediaonline.com/image...20s%20aaaa.jpg
ono no komachi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 16:51   #7
muuiska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka fryzura i kolor włosów? Pomóżcie

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
Bardzo mi pomogłyście... zostało mi tylko umówić się do fryzjera i zmienić tą fryzurę.
muuiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.