Życie z kierowcą TIRa :) część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 07:58   #181
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Wg mnie kompromis to szukanie wspólnego roziązania sprawy, takiego żeby pasowało obydwojgu, żeby czasem jedno potrafiło ustapić czasem drugie.
My walczymy o takie kompromisy, żeby ustępowały obie strony w danym momencie, żeby obie strony miały coś i wywalczone i odpuszczone. Zasada "dziś ja ustępuje, w kolejnej sprawie ty" nigdy nie zdała u mnie egzaminu, zawsze kończyło się aferą pt."a tamta sprawa była mniej ważna, to tobie było łatwiej ustąpić, dlaczego ja muszę teraz?" i faktycznie, wychodziło z tego jedno wielkie targowanie.

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
A co najlepsze dał mi do zrozumienia że to jak będzie między nami zależy tylko odemnie (...)
A tutaj to nie wiem o co chodzi Że niby jak? Że tylko Ty masz się starać o ten związek?

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Gdybym wiedziała że jedno pewne zdanie wywoła taką dyskusje to bym go nie powiedziała
I byś popełniła błąd. Właśnie trzeba takie tematy poruszać, trzeba dyskutować, sprawdzać się z każdej strony, bo kiedy, jak nie teraz? Po ślubie to już będzie po ptokach, warto wiedzieć o sobie jak najwięcej zanim się założy mu obrączkę, bo ślub NICZEGO w charakterze nie zmieni. A już na pewno nie na lepsze


Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
A tyle razy mu powtarzałam, że przynajmniej jednego bobasa...opowiadałam mu, że chcę być matką, lepszą od mojej, że chcę wychować dziecko i zostawić coś po sobie. Nigdy przez te 3 lata nie powiedział NIE. Jeszcze na początku stycznia gadaliśmy o tym z kolegą naszym. Zero sprzeciwu ze strony T. A teraz w trasie co słyszę. No kurde aż uszy mi zwiędły. I oczywiście pytanie: czy go zostawię czy go kocham i się poświęcę i będziemy żyć bez dziecka.
Aj, myślałam że chodzi o to, że on chce odłożyć temat w czasie...
Nie brzmi to dobrze, tak jakby...jakby dopiero mając pewność, że go nie zostawisz tak szybko i łatwo, zdecydował się powiedzieć co naprawdę myśli o sprawie. To nie pierwszy raz, kiedy bardzo solidnie Ci podpadł, kiedy różnicie się w sprawach priorytetowych, a zawsze dochodziliście do porozumienia, więc jestem dobrej myśli, ale faktem jest, że kwestia dzieci jest tą, w której nie ma miejsca na kompromis. Ani Ty nie powinnaś się decydować na brak dziecka dla niego, ani on na dziecko dla Ciebie. Jeśli naprawdę nie chce dziecka, to będzie kiepsko.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Elve wbrew pozorom małe dziecko to nie taki wielki wydatek, też sie przygotowywaliśmy na bankructwo a jak wszystko kupiliśmy (całą wyprawkę) to byliśmy zdziwieni że wyszło "tak mało" Ale patrząc co dzieje sie u mojej siostry, to prawdziwe wydatki zaczynają sie jak dzieci ida do szkoły. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Jasne, ale my mamy w tym roku do wykończenia mieszkanie, które odbierzemy w stanie deweloperskim, czyli tylko podłogi i sufity. Nie wyobrażam sobie ogarniać tego wszystkiego w ciąży (pół biedy jak będzie wszystko ok, ale jak będę haftować, albo nie daj bosie leżeć?), tak samo jak nie wyobrażam sobie łączyć wydatków mieszkaniowych z wyprawką dla dziecka - nie dalibyśmy rady po prostu. Chcę to zrobić po kolei, późnym latem odstawić tabletki i zimą zacząć się starać. O ile zakwitnie we mnie chęć na dziecko, bo na razie to mnie to przeraża.
Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie uważacie że ten nowy wątek jakiś pechowy dla nas? Oprócz narodzin bobasa i IR to same złe wieści
Iiiiiii tam, bywały już różne kryzysy i w tamtej części
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 08:40   #182
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
A jedyne co pozostaje to usiąść i pogadać w 4 oczy i podjąć decyzję.
Tak więc będę trzymać kciuki, że jak już T zjedzie, to ze pogadacie i podejmiecie najwłaściwszą decyzję

Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Elve wbrew pozorom małe dziecko to nie taki wielki wydatek, też sie przygotowywaliśmy na bankructwo a jak wszystko kupiliśmy (całą wyprawkę) to byliśmy zdziwieni że wyszło "tak mało" Ale patrząc co dzieje sie u mojej siostry, to prawdziwe wydatki zaczynają sie jak dzieci ida do szkoły. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Dziewczyny nie uważacie że ten nowy wątek jakiś pechowy dla nas? Oprócz narodzin bobasa i IR to same złe wieści
To zależy od rodziców jaką szykuja wyprawkę dla maleństwa. Przykład wózka. Jak ktoś chce mega wypasiony i nówkę to parę tysi trzeba wyłożyć. Nowe na all w miarę przystępne to jakieś 1500 zł. A jak ktoś chce moze kupić używany w stanie bardzo dobrym za 700 zł. Szwagier dla swojej małej kupił własnie za 700 zł a nie było widać śladów użytkowania.

No zaczyna się nie ciekawie ten wątek
Ale musimy cieszyć sie razem z IR
Noo i zabiegana mama nie ma czasu do nas wpaść Oby tylko wszystko u nich było u nich w porządku

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
My walczymy o takie kompromisy, żeby ustępowały obie strony w danym momencie, żeby obie strony miały coś i wywalczone i odpuszczone. Zasada "dziś ja ustępuje, w kolejnej sprawie ty" nigdy nie zdała u mnie egzaminu, zawsze kończyło się aferą pt."a tamta sprawa była mniej ważna, to tobie było łatwiej ustąpić, dlaczego ja muszę teraz?" i faktycznie, wychodziło z tego jedno wielkie targowanie.

A tutaj to nie wiem o co chodzi Że niby jak? Że tylko Ty masz się starać o ten związek?


I byś popełniła błąd. Właśnie trzeba takie tematy poruszać, trzeba dyskutować, sprawdzać się z każdej strony, bo kiedy, jak nie teraz? Po ślubie to już będzie po ptokach, warto wiedzieć o sobie jak najwięcej zanim się założy mu obrączkę, bo ślub NICZEGO w charakterze nie zmieni. A już na pewno nie na lepsze
Tej zasady o której piszesz to nie chce stosować. Bardziej jestem za "Ja odpuszczę troche tego co chce ale oczekuje żebyś Ty się poswiecił" I odwrotnie. Ale on twierdzi ze takim sposobem żadne nie będzie zadowolone z takiego układu.
I sobie nie wyobrażam tego ze zwiazek zależy tylko ode mnie

Zdaje sobie sprawę że ślub charakteru nie zmieni. Mamy obydwoje ciężki charakter. Sam mówi że nie potrafi okazać swoich uczuć tak jak bym to chciała. Powiedziałam od czego to sie wzieło - rodzice go tego nie nauczyli. To jak sie okazuje uczucia wynosi sie z domu jak sie bylo dzieckiem. Powiedziałam że tylko mam nadzieje ze w przyszłosci naszemu dziecku bedzie umiał okazac bardziej ze je kocha niż mnie teraz. Mam być o to spokojna.
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 08:56   #183
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Ale on twierdzi ze takim sposobem żadne nie będzie zadowolone z takiego układu.
Bo tym jest właśnie kompromis, nikt nie jest w 100% zadowolony, obie strony rezygnują z procentów swoich oczekiwań, żeby w związku działo się dobrze.
Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę że ślub charakteru nie zmieni. Mamy obydwoje ciężki charakter. Sam mówi że nie potrafi okazać swoich uczuć tak jak bym to chciała. Powiedziałam od czego to sie wzieło - rodzice go tego nie nauczyli. To jak sie okazuje uczucia wynosi sie z domu jak sie bylo dzieckiem. Powiedziałam że tylko mam nadzieje ze w przyszłosci naszemu dziecku bedzie umiał okazac bardziej ze je kocha niż mnie teraz. Mam być o to spokojna.
Ale zdajesz sobie sprawę, że to brzmi jak totalny absurd jakiś? Bo co, okazywania uczuć kobiecie to go nie nauczono, ale dziecku to już będzie umiał sam z siebie?

Przecież to brzmi jakoś groteskowo - "tobie nigdy nie dam tyle czułości ile byś chciała, ale dziecko ją dostanie" - to co, jesteś mu potrzebna do urodzenia dziecka?


Mój też nie miał kolorowego dzieciństwa, ale u niego jest inaczej, on jest właśnie wiecznie głodny czułości, aż za bardzo momentami
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:21   #184
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę, że to brzmi jak totalny absurd jakiś? Bo co, okazywania uczuć kobiecie to go nie nauczono, ale dziecku to już będzie umiał sam z siebie?

Przecież to brzmi jakoś groteskowo - "tobie nigdy nie dam tyle czułości ile byś chciała, ale dziecko ją dostanie" - to co, jesteś mu potrzebna do urodzenia dziecka?


Mój też nie miał kolorowego dzieciństwa, ale u niego jest inaczej, on jest właśnie wiecznie głodny czułości, aż za bardzo momentami
No bo to jest jakis absurd! Wczoraj to ja sie smiaałam z tego co on do mnie mówi!
Skończylo sie na tym że nam obydwojgu spadła ochota na spotaknie sie

To co robisz że jest głodny czułosci?
Po nocnych przemysleniach doszłam do wniosku że chyba powinnam odpuscić chce zabawy będzie ją miał
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:35   #185
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
To co robisz że jest głodny czułosci?
Daję mu ją, to akurat nie jest jakieś mega wielkie poświęcenie Wiadomo, czasem aż męczy i człowiek ma ochotę warknąć "weź się ogarnij, stary facet a stęka jak małe dziecko", ale to pomizianie, przytulenie, napisanie czy powiedzenie czegoś pluszowego, to nie jest wysiłek ponad moje siły, niech dziecko ma No, chyba że akurat jestem kompletnie nie w nastroju na nic, źle się czuję albo ogólnie mam humor "bez kija nie podchodź", ale to z reguły uprzedzam już na początku dnia, więc i on wie, żeby uważać z marudzeniem
Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Po nocnych przemysleniach doszłam do wniosku że chyba powinnam odpuscić chce zabawy będzie ją miał
Nie wiem czego dokładnie dotyczył temat zapalny, więc ciężko się wypowiedzieć. Na pewno nie odpuściłabym akcji "tylko ty się masz starać" i na pewno bym się zastanowiła czy facet, który wprost twierdzi, że ja od niego czułości nie dostanę, ale dziecko to owszem, to na pewno to, czego oczekuję od życia i związku. Partnera się nie powinno wybierać na zasadzie "przecież mogłam trafić gorzej", tylko "no, ciężko by było trafić lepiej". Przynajmniej moim zdaniem - i tak, przerobiłam obie opcje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:14   #186
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Nie zamierzam odpuścić. I napewno to nie była ostatnia nasza taka rozmowa. A z okazywaniem tego co czuje to nie mam problemu i nie mam problemu ze stwarzaniem i mówieniem, jak powiedziałas, "pluszowych rzeczy".

Zamknijmy ten temat bo szkoda zawalać taki fajny wątek taką rzeczą
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:18   #187
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Oj tam, wątek jest o wszystkim, nie tylko o radosnych chwilach Po to został założony, żeby można było się wypisać w każdej sytuacji

-14 i śnieg popaduje, no bez sensu kompletnie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 10:24   #188
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

No wiem czasem mam wrażenie że jest dzieciny, głupi, wszechwiedzacy, niedojrzały małolat Tylko przełozyć przez kolano i lać i słuchac czy zyje

U mnie -8 ale za to pada i okropniscie wieje Tak, chciałam sniegu ale nie w takich ilosciach

mama zrobila mi kawusie
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2014-01-29 o 10:32
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:37   #189
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Może trzeba?

Wieje i u mnie, ale na razie delikatnie ze śniegiem, zobaczymy co dalej

Ja właśnie obaliłam kubas gorącej czekolady z bitą śmietaną - to tyle jeśli chodzi o odchudzanie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:57   #190
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Jak mnie zmusi to tak zrobie najchętniej to bym sobie porozmawiała z jego najstarszą siostrą bo na chrzcinach była za mna, a na niego gadała że powienin się deklarować a nie mnie mówić zebym odpowiadała kiedy ślub

idę do sąsiadki
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:26   #191
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Mój T. wiedział, jak ważne jest dla mnie macierzyństwo. Sama wychowałam się prawie bez matki. Wiedział jak bardzo chce doświadczyć tego cudu jakim są narodziny dziecka...wychowania go, przekazania wartości itd.
Jeżeli on nadal będzie się upierać, że nie chce zostać tatą to niestety każde z nas będzie musiało pójść w inną stronę. W tej sprawie nie ma czegoś takiego jak kompromis. A jego argumentów nawet nie będę wam tu przytaczać bo aż wstyd mi za niego.
__________________
Razem od 27.10.2010
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 15:34   #192
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Aniu trudna sprawa. Masz rację, kompromisu w sprawie dziecka nie da się osiągnać.
A T. miał styczność z noworodkami? Mój K. zawsze chciał mieć dziecko chociaż zdarzalo mu się mówić że jeszcze za wczesnie ale od kąd został wujkiem i dzidzia częsciej gości u nich w domu oswoił sie bardziej z takim maluchem i powiedział że tatą mógłby zostać juz dziś.

Rozumiem ze T. ma podobne odchyły jak mój K. jak chcesz możemy pogadac na priv
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:38   #193
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
No wiem czasem mam wrażenie że jest dzieciny, głupi, wszechwiedzacy, niedojrzały małolat Tylko przełozyć przez kolano i lać i słuchac czy zyje


Jutro trzymajcie za mnie kciuki. Na razie nic nie powiem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:47   #194
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Wiem że to smieszne ale faceci rozwijają sie tylko do 6 roku życia, potem już tylko rosna


o co kaman??? no dobra nie pytam ale trzymam kciuki i czekam na to co masz do powiedzenia bo inaczej -->
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:07   #195
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
Mój T. wiedział, jak ważne jest dla mnie macierzyństwo.
Powiedział Ci skąd u niego taka zmiana decyzji? I czy to w ogóle jest zmiana, czy też zawsze był anty w tej kwestii, ale nie mówił, bo liczył że albo jemu albo Tobie się w międzyczasie odmieni?

Jak pomyślę jeszcze o tamtej poprzedniej większej aferze, o tematyce imprezowo-alkoholowej, to tak się zastanawiam, czy to nie jest tak, że on po prostu zwyczajnie nie dorósł i zaczęło go przerażać, że to już koniec z wesołym kawalerskim trybem życia, że grozi mu nieodwołalne.


Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Mój K. zawsze chciał mieć dziecko chociaż zdarzalo mu się mówić że jeszcze za wczesnie ale od kąd został wujkiem i dzidzia częsciej gości u nich w domu oswoił sie bardziej z takim maluchem i powiedział że tatą mógłby zostać juz dziś.
Ja to się boję takich właśnie kwestii, człowiek łapie wzrost hormonów, trochę oszukuje sam siebie, a potem może przyjść rzeczywistość i się okazuje, że jednak swoje dziecko to trochę inaczej niż cudze i może być duży zonk. Temu jak mnie złapało jak moja przyjaciółka była w ciąży i potem po narodzinach młodej, to się ostro pilnowałam, bo też mnie przypiliło, że toto takie fajne, słodkie, niuniuniu

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Jutro trzymajcie za mnie kciuki.
Tak jest
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:21   #196
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Czyjeś jest każd fajne słodkie bobo Ale jak siedzialam z mała te 4 godzinki i jak ja nakarmilam i uspalam to stwierdzilam że na matke sie nadaje
Ale żeby nie było - pilnujemy sie
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:29   #197
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Ja lubię dzieci, dzieci lubią mnie (do mojego lubego to aż kwiczą, dzieci i zwierzęta ), fajnie mi się z nimi spędza kilka godzin, ale to jednak nie to samo co odpowiedzialność za własne i świadomość, że nikt nie przyjdzie i go nie zabierze żebyś mogła wrócić do swojej codzienności. Nie oddasz go w sytuacji kryzysowej jego mamie, bo ups, jesteś jego mamą Mnie wizja zostania rodzicem na razie głównie przeraża, czekam aż trochę mi się to zmieni.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:07   #198
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Jak tam wieczór mija?

Ale mi brat dziś kolacje zrobił parówkowe serduszka z jajkiem w środku
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2014-01-29 o 20:34
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 20:43   #199
Quiza
Raczkowanie
 
Avatar Quiza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 348
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Jak tam wieczór mija?

Ale mi brat dziś kolacje zrobił parówkowe serduszka z jajkiem w środku

Ostatnio tż zrobił mi taka kolację jak był w domu Za mna od kilku dni "chodzą" naleśniki. Taki pulchny pancakes

Edytowane przez Quiza
Czas edycji: 2014-01-29 o 20:44
Quiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 20:49   #200
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II


o tak TŻtowe nalesniczki też bym zjadla
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 08:04   #201
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość

o tak TŻtowe nalesniczki też bym zjadla
Heh, u nas od naleśników jestem ja
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 18:55   #202
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

T. nie zjeżdża...
__________________
Razem od 27.10.2010
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:02   #203
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
T. nie zjeżdża...
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:16   #204
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez ania_2007 Pokaż wiadomość
T. nie zjeżdża...
Przykro mi
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:51   #205
ania_2007
Rozeznanie
 
Avatar ania_2007
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 504
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Przykro mi
Mi też. To już 4 tydzień będzie.
__________________
Razem od 27.10.2010
ania_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:15   #206
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Gupi, nie ucieknie przed tą rozmową, a tak to tylko sam pod sobą dołki kopie.

Aj Aniu strasznie przykro, że nie możemy Ci pomóc.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:16   #207
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Nie masz podejrzenia że może kłamać? Że jednak zjedzie ale Tobie nie chce powiedzieć
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:18   #208
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

No to by chyba było jeszcze gorsze niż prawdziwe przedłużenie trasy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:18   #209
Quiza
Raczkowanie
 
Avatar Quiza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 348
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Trzymaj sie Aniu, tydzień szybko zleci i w końcu wszystko sobie wyjaśnicie. Laura miałyśmy dzis trzymać za Ciebie kciuki, pomogło?
Quiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 20:30   #210
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Ach, kurcze, zmarnowałam Wam kciuki, przepraszam, miałam iść na rozmowę o pracę, ale jeszcze nie jestem gotowa na coś tak ciężkiego, tym bardziej nie znając dobrze miasta. Więc po namyśle zrezygnowałam. Może trafi się coś lepszego, i tak dobrze ze oddzwonili...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 09:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.