Kożuszek POMOCY :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 18:30   #1
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766

Kożuszek POMOCY :(


Dziewczyny mam problem.
Posiadam taki oto kożuszek tyle że dłuższy, ale po ostatniej zimie zauważyłam że ten biały kożuszek/baranek koło rękawów oraz od środka jest brudnawy pewnie od szurania po spodniach, a ten przy rękawach od wkładania rąk do kieszeni. Mam kolor brązowy tego kożuszka więc na taki kolor lekko odbarwił się ten baranek.
I tu pytanie - jak to prać?? Wiem, że sama nic nie zdziałam, dlatego pytam czy jakaś pralnia da radę to uprać? Reszta kożuszka jest czysta, chodzi mi tylko o tą białą część.
Na metce są oznaczenia żeby : nie prać, nie suszyć mechanicznie, nie chlorować, czyścić w chloroetylenie lub benzynie.
Pewnie udam się do jakiejś pralni i zapytam, ale może któraś z was miała taki lub podobny kożuszek i może coś doradzić?
Boję się żeby go nie zepsuli mi w pralni


Jeżeli źle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7d_500x640.jpg (62,6 KB, 72 załadowań)
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 06:40   #2
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Kożuszek POMOCY :(

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem.
Posiadam taki oto kożuszek tyle że dłuższy, ale po ostatniej zimie zauważyłam że ten biały kożuszek/baranek koło rękawów oraz od środka jest brudnawy pewnie od szurania po spodniach, a ten przy rękawach od wkładania rąk do kieszeni. Mam kolor brązowy tego kożuszka więc na taki kolor lekko odbarwił się ten baranek.
I tu pytanie - jak to prać?? Wiem, że sama nic nie zdziałam, dlatego pytam czy jakaś pralnia da radę to uprać? Reszta kożuszka jest czysta, chodzi mi tylko o tą białą część.
Na metce są oznaczenia żeby : nie prać, nie suszyć mechanicznie, nie chlorować, czyścić w chloroetylenie lub benzynie.
Pewnie udam się do jakiejś pralni i zapytam, ale może któraś z was miała taki lub podobny kożuszek i może coś doradzić?
Boję się żeby go nie zepsuli mi w pralni


Jeżeli źle umieściłam wątek to proszę o przeniesienie.
Nie mam pojęcia jak to uprać, ale wydaje mi się że jeśli zaniesiesz to do pralni to oni będą wiedzieli jak to uprać, bo pewnie niejednokrotnie prali kożuszki. Poza tym producent określił jak prać i choć mnie to nic nie mówi w pralni powinni wiedzieć o co chodzi. Poszukaj jakiejś dobrej sprawdzonej pralni i tam go oddaj.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.