Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-04, 19:44   #61
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
ciekawa historia.Znowu jak czlowiek sie nie opala o zle
Moze pokaz swoja zdobycz co
hm.. ok na takim zdjęciu niestety jego uroku nie widać, musialabym zrobic zdjecie na sobie, ale nie umiem na zywo pieknie sie uklada, modeluje biust i w ogole jest miooodzio
dzisiaj urządziłyśmy sobie z mamą dzień czerwieni na zakupach - mam czerwoną bieliznę, bluzkę, buty i torbę i dosyć zakupów na najbliższe 0,5 roku ale nie będę więcej zdjęć robić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4297.JPG (75,2 KB, 255 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 19:47   #62
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
ciekawa historia.Znowu jak czlowiek sie nie opala o zle
Moze pokaz swoja zdobycz co
Przepraszam za złośliwosć (od takich stwierdzeń coraz częściej zaczynam posty ), ale z tego wątku robi się nam jeden wielki offtop dzięki takim właśnie niepotrzebnym krótkim wypowiedziom. Dziewczyny, zapraszam na plotkowe.
To tyle.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:17   #63
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zakładamy plotkowy dla bladolicych Ja tam lubię offtopy, lubię mieć wszystko w jednym miejscu, nie uważacie, że takie zbaczanie z tematu tylko uprzyjemnia wątek?

Anahstasio obrazek dodany przez Vrill to nie jest jej zdjęcie
Dziewczyny ja nie mogę oglądać tej galerii bo nabawię się kompleksów Nawet Aga BJ do nas dołączyła Rynkowski śpiewał "Dziewczyny lubią brąż" i co? Nie miał facet racji

Też sobie dzisiaj kupiłam następne nowe buty, chyba zostanę butomaniaczką Tylko teraz ktoś mnie musi nauczyć chodzić na 10centymetrowej szpilce No i byłam w Sephorze, przeleciałam pułki w poszukiwaniu jasnego podkładu i wszystkie "Porcelain", "Porcelain cośtam" i podobne takie jakieś dziwnie ciemne były. A w Naturze kupiłam czerwoną konturówkę i róż Vipery Cheek nr 07, ciemny ale on tak do końca nie był dla mnie także jest ok. I znów mam nową fryzurę

Andrey Kitching (też chciałabym mieć różowe włosy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1159064_attach1-vi.jpg (103,8 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1243381549_l1-vi.jpg (54,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1169715302_l1-vi.jpg (47,9 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolly.jpg (35,1 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1530512714_m.jpg (10,0 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg yall4.jpg (96,2 KB, 88 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:24   #64
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To już to zmieniam

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:37   #65
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A owszem, to moja twarz jest na tym zdjeciu Ale prosze bardzo, mozna usunac, nie pcham sie na afisz.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:42   #66
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A owszem, to moja twarz jest na tym zdjeciu Ale prosze bardzo, mozna usunac, nie pcham sie na afisz.
A to przepraszam Nikt Ci w rzadnym razie nie zarzuca pchania się na afisz Poprostu spotkałam się już wiele razy z podobnym obrazkiem i w pierwszej chwili pomyślałam, że dodałaś go aby podkreślić swoją przeźroczystość. Mój błąd. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 22:09   #67
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
spotkałam się już wiele razy z podobnym obrazkiem
Nawet mnie nie strasz, mam przez to rozumiec, ze moje zdjecie "opuscilo" wizaz.pl i pofrunelo w swiat? Ja rozumiem, ze internet to wolna amerykanka ale wole myslec, ze poruszam sie w "nieszkodliwym" gronie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 06:48   #68
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wczoraj wyszłam na spacer z psem tak koło poludnia i lekko mnie złapalo słońce na ramionach i rękach Eh....
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:33   #69
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja też miałam chwilę zwątpienia,ale bardzo szybko minęła i dalej się wybielam

Ostatnio moja koleżanka narzekała,że jest strasznie blada i musi iść na solarium przy czym jak porównałyśmy ręce to moja była duuuużooo bielsza


Ja też bardzo lubię te nasze off-topy,wątek wydaje mi się dzięki temu jeszcze fajniejszy I podobnie jak pogoda lubię mieć wszystko w jednym miejscu,nie rozdrabniajmy się
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:58   #70
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam, w trzeciej już częsci Waszego topiku mogę się wypowiedzieć wreszcie
Też jestem bladolica i jeszcze nigdy nie znalazłam dobrego podkładu, ale mam nadzieję, wciąż mam nadzieje
Pozdrawiam.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 07:59   #71
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

:O :O Agabil i Anahstasia - ŚLICZNE!! cudo, zawsze marzyłam o ciemnych włosach..

planuję koło niedzieli lub poniedziałku powrzucać w końcu parę zdjęć na Moje Makijaże, bo zaczęłam pożyczać od ojca cyfrówkę i oswajać się z obiektywem, robiąc sobie zdjęcia sama.. no i mam masę zabawy, utrwalam swoje makijażowe pomysły, i.. pomalutku pozbywam się kompleksów

a ja sobie w przyszłym tygodniu kupię biały puderek Inglota wyobraźcie sobie, że dwoje z czworga maturzystów, których przygotowywałam (angielski) - zaczęło się przejmować maturą mniej wiecej na dwa tygodnie przed nią :P w związku z tym choć mój czas wolny skurczył się drastycznie, do kieszeni płynie gotówka jak tylko będę miała puder i poużywam trochę, podzielę się wrażeniami

nie wiem, czy któraś z Was kiedyś trafi na tę firmę, ale mi się raz udało upolować w pasażu handlowym w przejściu podziemnym koło metro centrum w Warszawie (nie dolna galeria nad peronami, tylko przejście od metro pod Rotundę) biały puder (teoretycznie rozświetlający, bo z serii Terracotta) firmy GABRINI. jeśli znajdziecie - kupcie, kosztuje koło 20zł, a jest absolutnie rewelacyjny. niby rozświetlający, ale nie tak jak sephora, czyli intensywna perła i poświata. on raczej ma parę drobinek na krzyż i jakieś malutkie odbijanie światła aha, i jest wypiekany, więc choć trochę trudno go aplikować (twardy), to będzie niesamowicie wydajny. w każdym razie jak mam czas na dopracowany makijaż, używam go na całą twarz po podkładzie i pudrze sypkim, i efekt jest niezły. wklejam zdjęcia z tym pudrem na twarzy, tylko się nie przestraszcie, to był makijaż na imprezę zaznaczam, że na tych zdjęciach miałam tego pudru nałożone już bardzo dużo, makijaż miał być niemal teatralny. kładłam dwa razy, na całą twarz.

http://ic1.deviantart.com/files/f/20...ragadvesha.jpg tu jest z dobrym kolorem;

a tu zdjecie robiłam w pokoju z zasłoniętymi żółtymi zasłonami :/ ale chodzi mi o pokazanie nie koloru, ale braku mocnego połysku..

http://tn3-1.deviantart.com/fs16/300...ragadvesha.jpg
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 08:22   #72
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nawet mnie nie strasz, mam przez to rozumiec, ze moje zdjecie "opuscilo" wizaz.pl i pofrunelo w swiat? Ja rozumiem, ze internet to wolna amerykanka ale wole myslec, ze poruszam sie w "nieszkodliwym" gronie.
To zależy jak dawno je zrobiłaś, jeśli publikujesz je nie pierwszy raz to bardzo możliwe, że widziałam to Twoje. Miałam kiedyś nawet je zapisane na dysku, bo bardzo mi się podoba, ale już chyba usunęłam. Albo poprostu ktoś miał podobny pomysł do Twojego A swoją drogą ciekawa Cię jestem w kolorze.

IlonaMarianna co masz na ustach na tych zdjęciach?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 09:10   #73
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. ok na takim zdjęciu niestety jego uroku nie widać, musialabym zrobic zdjecie na sobie, ale nie umiem na zywo pieknie sie uklada, modeluje biust i w ogole jest miooodzio
dzisiaj urządziłyśmy sobie z mamą dzień czerwieni na zakupach - mam czerwoną bieliznę, bluzkę, buty i torbę i dosyć zakupów na najbliższe 0,5 roku ale nie będę więcej zdjęć robić
Dzieki Faktycznie ladny- tez lubie czerwone
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 11:44   #74
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
IlonaMarianna co masz na ustach na tych zdjęciach?
mam pomadkę firmy, o której co jakiś czas tu piszę z zachwytami to szminka Golden Rose, z serii Long Lasting (takie wąziutkie sztyfty, mała, ale ogromnie elegancka gama kolorystyczna) numer 101. szukałam długo godnej następczyni nie produkowanej już mojej ulubionej vipery (jeszcze seria z ceramidami, nr 75) - i ta pomadka okazała się kolorystycznym ideałem. jeśli ktoś lubi eleganckie, głębokie, matowe ciemniejsze kolory, polecam tę serię. kosztuje chyba 7 albo 8zł, a trzyma jak Lipfinity MF tylko zmyć łatwiej
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 12:55   #75
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A owszem, to moja twarz jest na tym zdjeciu Ale prosze bardzo, mozna usunac, nie pcham sie na afisz.
Ale zamieszanie Już wszystko poprawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:05   #76
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A moja kochana siostrzyczka wielbicielka solarium i slonca w wakacje- jechac nad morze i lezec jak foka pare godzin na sloncu to juz cala happy
A czesto ze mna chodzi na spacery i mowi ze podkreslam jej opalenizne bo ja taka blada
Moze dam jej fotki.OD tego opalania wyglada staro.Ocencie na ile lat wyglada a ja pozniej napisze ile ma.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2007-05-05 o 14:21
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:19   #77
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

jak ktoś lubi się opalać to już jego sprawa, niektórym poprawia humor leżenie na słoncu albo w solarium, kazdy robi co uwaza za sluszne, ja opalac sie nie lubie po prostu a reszta mi w tej kwestii "zwisa"(no chyba, ze probuje mi narzucic swoj sposob myslenia )

Ilona, nie wiem czy siostra bylaby zadowolona, ze wklejasz jej fotki bez jej zgody, chyba, ze watek mialby tytul "pochwalmy się siostrami"
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:24   #78
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak ktoś lubi się opalać to już jego sprawa, niektórym poprawia humor leżenie na słoncu albo w solarium, kazdy robi co uwaza za sluszne, ja opalac sie nie lubie po prostu a reszta mi w tej kwestii "zwisa"(no chyba, ze probuje mi narzucic swoj sposob myslenia )

Ilona, nie wiem czy siostra bylaby zadowolona, ze wklejasz jej fotki bez jej zgody, chyba, ze watek mialby tytul "pochwalmy się siostrami"
Mysle ze nie ma nic do tego bo wie co mysle o jej opalaniu a ona sie smieje ze nie sie boje slonca
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:29   #79
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przejmowanie się słońcem to jedno, a publikowanie zdjęć rodziny w sieci to drugie. Ilona, może rzeczywiście założysz wątek na plotkowym?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 13:31   #80
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak ktoś lubi się opalać to już jego sprawa, niektórym poprawia humor leżenie na słoncu albo w solarium, kazdy robi co uwaza za sluszne, ja opalac sie nie lubie po prostu a reszta mi w tej kwestii "zwisa"(no chyba, ze probuje mi narzucic swoj sposob myslenia )
Ja lubię przebywać na słońcu, pod warstwą filtra. Uwielbiam to ciepełko na plecach.

Agniesko, zgadzam się. Gdyby tak ktoś wklejał moje zdjęcie na forum i pisał "jak ją przekonać do opalania się?" to chyba bym zagryzła na miejscu.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:32   #81
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

bo ja bym się nieźle wkurzyła, gdyby ktoś(osoba z mojej rodziny) wkleił moje fotki bez mojej zgody na ogólnodostępnym forum. w dodatku moje najgrosze zdjecia, gdy nie zdawałam sobie sprawy, ze ktos je robi, opatrzone komentarzem "patrzcie to moja siostra/kuzynka jest blada jak trup, wyglada beznadziejnie koszmarnie, namawiam ją na opalanie a ona smieje sie ze mnie, same ocencie"

ale skoro jestes pewna, ze Twoja siostra nie bylaby zła za ten post to juz sie przymykam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:33   #82
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ona nie zna wizazu i tylko stwierdzam ze jej to opalanie szkodzi.Juz rozumiem normalne opalanie ale 5 h na sloncu a pozniej w tym samym dniu solarium
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2007-05-05 o 13:34 Powód: literowki
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:38   #83
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ona nie zna wizazu i tylko stwierdzam ze jej to opalanie szkodzi.Juz rozumiem normalne opalanie ale 5 h na sloncu a pozniej w tym samym dniu solarium
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal? Tu nie chodzi o to czy zna, tylko o sam fakt publikacji. Proponuję zapytać, czy się na to zgadza, może jej reakcja Cie przekona.

Jeszcze coś: dla mnie internet jest zbyt potężnym medium, dlatego wolałabym chronić prywatność mojej rodziny.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:41   #84
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal? Tu nie chodzi o to czy zna, tylko o sam fakt publikacji. Proponuję zapytać, czy się na to zgadza, może jej reakcja Cie przekona.
Nie bede pytac bo:
-zdjecia juz tu sa
- nie jestesmy ze soba w dobrych stosunkach

i wszystko na temat
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:44   #85
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Nie bede pytac bo:
-zdjecia juz tu sa
- nie jestesmy ze soba w dobrych stosunkach

i wszystko na temat
Ja jednak proszę moderatora o usunięcie, jeśli sama tego nie zrobisz.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:45   #86
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

post mozna edytowac, zdjecia skasowac, wydaje mi sie ze w takim wypadku Mod nie potraktowalby tego jako naruszenie regulaminu

ale skoro Ty nie widzisz w tym nic zlego... Sama wklejasz swoje foty, wystarczy, ze ktos ze znajomych Cie pozna, przeczyta posty, poda dalej i siostra moze sie dowiedziec, swiat jest naprawde MAŁY
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 13:46   #87
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja jednak proszę moderatora o usunięcie, jeśli sama tego nie zrobisz.
Ja usuwac nie moge- regulamin- nie bede niszczyc i kasowac swoich postow bo grozi mi za to ban- a dokladnie wiem co to jest
Wiec jesli Anastazja lub ktos inny usunie to nie bedzie i tyle.
Ja nie moge
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 14:29   #88
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Kodeks cywilny stanowi, iż:

Zgodnie z art. 23 kodeksu cywilnego wizerunek człowieka jest zaliczany do jego dóbr osobistych i podlega ochronie.


Przyjmuje się, iż ochrona taka przysługuje niezależnie od tego, czy wskutek posłużenia się przez osobę trzecią wizerunkiem danej osoby w sposób bezprawny, a więc bez zgody zainteresowanego, doszło do naruszenia innych dóbr osobistych człowieka, takich jak cześć czy godność. Prawo do wizerunku traktowane jest więc jako oddzielne i niezależne od innych dóbr osobistych chronionych prawem.

Artykuł 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 ze zm.) dalej zwanej „Ustawą”, stanowi, iż rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej.


Dlatego też zdjęcia usuwam i wlepiam punkty karne za łamanie regulaminu forum, które zabrania popełniania czynów niezgodnych z prawem RP.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 14:36   #89
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No trudno
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:13   #90
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Snowxwhitexsuicide by Misscarla (1,2) and Snowxwhitexsuicide (3)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cotton_Candy_Queen_by_misscarla.jpg (52,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Red_by_misscarla.jpg (53,3 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg STOCK002_by_snowxwhitexsuicide.jpg (106,5 KB, 151 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.