Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 13:42   #571
_Justa_
Raczkowanie
 
Avatar _Justa_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 100
GG do _Justa_
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Napisałam wiadomość do AgiZ z prośbą o wyjaśnienie uczestniczkom testu jak mają się jego zasady do regulaminu KWC - dopóki Aga się do tego nie odniesie, proszę żebyście nie wystawiały recenzji "uzywam od dzisiaj, jest super".
Super, że o tym wspomniałaś! Irytują mnie takie recenzje i staram się je zgłaszać.

Paczka przyszła przed chwileczką, świetnie dobrane produkty nie posiadam się z radości w tej chwili
__________________
May the odds be ever in your favour


28.11.12 Aparatka

Wybrałam elegancką Miss Marine!
_Justa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:46   #572
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odnośnie depilacji laserowej to błagam, nie dajcie się tylko oszukać na te IPL-e! Depilacja musi być robiona przez lekarza, bo ma uprawnienia do obsługi takiego profesjonalnego sprzętu! Żadna kosmetyczka nie ma dostępu do takich laserów a wiem (z własnego i koleżanek doświadczenia) że oszukują ludzi i biorą za to duże pieniądze a skuteczność laserów IPL jest zerowa!
Ja teraz chodzę na laser, byłam 2 razy więc o efektach pogadamy nie wiem, za jakiś czas ale dałam się kiedyś oszukać i kupiłam domowy laser za chyba 800 zł, po którym Nawet 1 włos mi nie wypadł..........Po prostu byłam załamana, tyle zmarnowanych pieniędzy!
Owszem IPL to nie laser, również ostrzegam gdzie mogę dziewczyny, by nie poddawały się temu zabiegowi w celu usunięcia włosów bo on im po porostu nic nie da (wyjątkiem jest maly meszek, jasny- tu można próbować, choć tez nie wiadomo jakie efekty będą). Nie mów, że tylko do obsługiwania sprzetu ma możliwości dermatolog, bo to nie prawda. Wykwalifikowana kosmetyczka/ kosmetolog ma uprawnenia do laserów diodowych (nasjkuteczniejszy prawdziwy laser do epilacji, który polecam ). Tutaj przyklad, wystarczy oplacona reklama, a nawet dr potrafi reklamować cos co nie dziala... https://wizaz.pl/Pielegnacja/ABC-pie...cja-IPL-w-domu

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-04-29 o 14:14
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:49   #573
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

I ja właśnie odebrałam paczuszkę. Ale skakałam ze szczęścia ) No to dzisiaj na tapetę idzie kremowy żel
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:49   #574
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

W końcu i do mnie paczka dotarła! Zaczynam od żelu migdałowego, bo to chyba najlepszy zapach na chłody, które aktualnie u mnie panują. Pozostałe zapachy lepiej sprawdzą się dla mnie w cieplejsze dni. Też się zastanawiam, po jakim czasie mamy wystawić opinie. Nie wiem, jak mam sama zużyć te żele w krótkim czasie :O
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:54   #575
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
W końcu i do mnie paczka dotarła! Zaczynam od żelu migdałowego, bo to chyba najlepszy zapach na chłody, które aktualnie u mnie panują. Pozostałe zapachy lepiej sprawdzą się dla mnie w cieplejsze dni. Też się zastanawiam, po jakim czasie mamy wystawić opinie. Nie wiem, jak mam sama zużyć te żele w krótkim czasie :O
Ja stwierdziłam, że skoro są 4 żele i 4 tygodnie do następnej paczki to dam szansę każdemu po tygodniu. I tak biorę prysznic 2 x dziennie rano i wieczorem, więc po tygodniu będzie można już co nieco powiedzieć o produkcie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:57   #576
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że skoro są 4 żele i 4 tygodnie do następnej paczki to dam szansę każdemu po tygodniu. I tak biorę prysznic 2 x dziennie rano i wieczorem, więc po tygodniu będzie można już co nieco powiedzieć o produkcie
W sumie dobra myśl! A skąd wiadomo, kiedy będzie następna paczka? Gdzieś w ogóle jest regulamin całej tej imprezy?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:02   #577
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
W sumie dobra myśl! A skąd wiadomo, kiedy będzie następna paczka? Gdzieś w ogóle jest regulamin całej tej imprezy?
tutaj są testowane produkty : https://wizaz.pl/akcje/dove/odkryjmy...y-kwiecien.php

tutaj regulamin: https://wizaz.pl/akcje/dove/odkryjmy...test_wizaz.pdf

a tutaj rozpiska co będzie dalej :

Testowanie będzie przebiegało w 5 etapach:

Etap 1 (29.04 – 26.05) :Seria żeli pod prysznic
Etap 2 (27.05 – 23.06) :Seria dezodorantów
Etap 3 (24.06 – 21.07) :Seria produktów do pielęgnacji włosów
Etap 4 (22.07 – 18.08) :Seria balsamów
Etap 5 (19.08 – 15.09) :Seria kostek myjących do ciała






__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 14:04   #578
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Dzięki!
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:04   #579
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
tutaj są testowane produkty : https://wizaz.pl/akcje/dove/odkryjmy...y-kwiecien.php

tutaj regulamin: https://wizaz.pl/akcje/dove/odkryjmy...test_wizaz.pdf

a tutaj rozpiska co będzie dalej :

Testowanie będzie przebiegało w 5 etapach:

Etap 1 (29.04 – 26.05) :Seria żeli pod prysznic
Etap 2 (27.05 – 23.06) :Seria dezodorantów
Etap 3 (24.06 – 21.07) :Seria produktów do pielęgnacji włosów
Etap 4 (22.07 – 18.08) :Seria balsamów
Etap 5 (19.08 – 15.09) :Seria kostek myjących do ciała






A tutaj pełna lista zwycięzców:
https://wizaz.pl/akcje/dove/odkryjmy...ecenzentki.php
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:12   #580
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

A jeszcze tak się zastanawiam nad pewną kwestią. Co jeśli już kiedyś stosowałam jeden z produktów, który otrzymałam do testu i już kiedyś wystawiłam mu opinię w KWC? Mam napisać nową opinię czy pominąc ten produkt w wystawianiu recenzji czy co?
madulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:15   #581
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
A jeszcze tak się zastanawiam nad pewną kwestią. Co jeśli już kiedyś stosowałam jeden z produktów, który otrzymałam do testu i już kiedyś wystawiłam mu opinię w KWC? Mam napisać nową opinię czy pominąc ten produkt w wystawianiu recenzji czy co?
własnie tez nad tym sie zastanawialam... chyba kolejne pytanie do AgiZ...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 14:15   #582
zielonalama
Przyczajenie
 
Avatar zielonalama
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Ja stwierdzam, że z żelami pod prysznic to dla mnie najmniejszy problem, gorzej będzie z produktami do włosów, bo tutaj jestem znacznie bardziej wybredna a i myję je co 3 dni mniej więcej.
I z dezodorantami, bo jednak używam blokera i zazwyczaj do niego czegoś, by czuć się w 100% pewnie, i przez to skuteczności nie będę w stanie ocenić

Aaa, dzięki dziewczyny za info o IPL - ja myślę, że zanim odpowiednie kwoty uzbieram to jeszcze trochę czasu upłynie i wiele wody w Odrze przepłynie, więc szukać konkretnych informacji będę dopiero wtedy...
Na razie jednak cierpię, bo ze względu na multum wrastających włosków po 4 latach używania depilatora postanowiłam powrócić do golenia (ciekawe jak długo wytrzymam ).
zielonalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:16   #583
Awakme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Ja dzisiaj mega zaskoczona też odebrałam paczkę Nie wiedziałam, że zostałam wybrana Baardzo dziękuję W sumie to na 4 żele które doszły 3 już mi są dobrze znane Jednego niebieskiego recenzja już dawno wisi w moich ocenach. Dwie już dodałam. Czeka mnie teraz jedna z tej paczki nowość czyli Go Fresh
Właśnie też nie wiem po jakim czasie jest wymagane wystawianie oceny? Ja stwierdziłam że jeśli już je dawno używam to już wstawiam ocenę. Czekam z niecierpliwością na resztę
I jeszcze raz dzięki za wytypowanie mnie.
Awakme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:17   #584
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Dziewczyny mój nick w recenzentkach? To dlaczego ja nic nie dostałam? Ani żeli ani smsa? Ale jaja
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:21   #585
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Dziewczyny mój nick w recenzentkach? To dlaczego ja nic nie dostałam? Ani żeli ani smsa? Ale jaja
Napisz do moderatorki, bo nie rozumiem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:22   #586
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Claudia Pokaż wiadomość
Normalnie anioł nie kobieta z Ciebie Cudowne, zdroworozsądkowe podejście, zazdroszczę babkom, które mogą Cię obsługiwać

Co do mydlarni widziałam na ich stronie nową linię o zapachu bzu...Kocham bez! Nie mogłam wyjść z ich sklepu on-line, na szczęście żelazna wola w końcu zwyciężyła Teraz zaopatrzę się tylko w olej kokosowy i pasuję (na jakiś czas)
Dzięki ale bez przesady, nie taki anioł...
Po prostu do napotykanych ludzi trzeba podejść jak do ludzi
Wiadomo, spotykamy lekarza, policjanta, panią w ZUS-ie czy ekspedientkę w sklepie....mamy sprawę, która jest dla nas najważniejsza.
No i jak to możliwe, że każą nam czekać,że nas oleją, że się nami nie zainteresują ?
Tak to możliwe, że to są zwykli ludzie, praca jest najczęściej dla nich przykrym obowiązkiem (szczęście mają nieliczni,którzy robią co kochają), przymusem żeby zarobić na chleb (i wątpliwą emeryturę)mają problemy rodzinne- mąż ich zdradza, żona odchodzi, kredyty niespłacone, może chore dziecko nie dało spać przez ostatnie dwie noce, do tego kompleksy,kobiety że za grube, mężczyźni,że głowa łysieje.....

Oczywiście nikogo tu nie usprawiedliwiam, że skoro ma problem to może źle wykonywać swoje obowiązki. Po prostu wszyscy mamy swoje troski, a życie to nie bajka.

Ostatnio byłam na poczcie o 10 rano. Kolejka kilometrowa, każdy znudzony i zdenerwowany, jeden pogwizduje, drugi komentuje głośno"czy nie mogą jeszcze 1 baby zatrudnić !" trzeci stuka paczką do nadania w ladę- jak by to miało coś przyspieszyć? Panie za ladą zestresowane, jedna spogląda , wzdłuż po twarzach ludzi w kolejce... a ja się do niej uśmiecham. Nie taki lekki tik tylko szczery uśmiech aż zęby widać i widzę,że babka zbaraniała. Po wyrazie twarzy widać,że zastanawia się "skąd my się znamy"? Nastała wreszcie moja kolej, podchodzę i mówię; "nie, nie znamy się". Od razu zaczęłyśmy się śmiać w głos, bo zrozumiałyśmy, że tak ją zaskoczyło to,że jedna osoba w kolejce zamiast psioczyć, mogła się uśmiechnąć

Jestem zupełnie zwykłą dziewczyną, ale lubię obserwować co się dzieje wokół mnie i dzieje się źle. Patrzcie jacy jesteśmy podli dla zwykłej pani na poczcie, jak umiemy jej życie uprzykrzyć.
Byłam potem jeszcze raz na poczcie, pani od razu mnie poznała i uśmiechnęła się od razu. Kurcze ilu ludzi widzi codziennie? Setki, bo to główna poczta w moim mieście! I zapamiętała jeden uśmiech.


A przypomniało mi się to zdarzenie, bo jutro z awizo będę musiała do miej iść. Kurier nie dzwonił a jestem w pracy
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:23   #587
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Napisz do moderatorki, bo nie rozumiem
Zobacz na tej liście recenzentaek jest mój nick. A ja ani smsa nie dotałam ani żele nie przyszły. Jakaś masakra!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:23   #588
elbrus
Rozeznanie
 
Avatar elbrus
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 523
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Chyba pierwszy raz cokolwiek "wygrałam". Jak zadzwonił do mnie kurier spytać, czy jest ktoś w domu do odbioru, to zachodziłam w głowę, CO TO ZA PACZKA, przecież ja niczego nie zamawiałam. Nie dopuszczałam myśli, że to Dove, bo nie przyszła żadna wiadomość na priv. Po odpakowaniu żeli i sprawdzeniu zapachów - jestem w 7 niebie DZIĘKUJĘ za wytypowanie mnie. Na pewno będę rzetelnie recenzować. Zresztą to sama przyjemność
elbrus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:26   #589
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Zobacz na tej liście recenzentaek jest mój nick. A ja ani smsa nie dotałam ani żele nie przyszły. Jakaś masakra!
widziałam właśnie...

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
A jeszcze tak się zastanawiam nad pewną kwestią. Co jeśli już kiedyś stosowałam jeden z produktów, który otrzymałam do testu i już kiedyś wystawiłam mu opinię w KWC? Mam napisać nową opinię czy pominąc ten produkt w wystawianiu recenzji czy co?
Wysłałam priv do AgiZ, jak coś to dam znać
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 14:28   #590
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez elbrus Pokaż wiadomość
Chyba pierwszy raz cokolwiek "wygrałam". Jak zadzwonił do mnie kurier spytać, czy jest ktoś w domu do odbioru, to zachodziłam w głowę, CO TO ZA PACZKA, przecież ja niczego nie zamawiałam. Nie dopuszczałam myśli, że to Dove, bo nie przyszła żadna wiadomość na priv. Po odpakowaniu żeli i sprawdzeniu zapachów - jestem w 7 niebie DZIĘKUJĘ za wytypowanie mnie. Na pewno będę rzetelnie recenzować. Zresztą to sama przyjemność
A jaka firma kurierska je dostarcza?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
widziałam właśnie...

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



Wysłałam priv do AgiZ, jak coś to dam znać
a też napisałam aby wyjaśnić sytuację. Jeżeli nie wysłano do mnie paczki to normalnie najs
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:29   #591
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
A jaka firma kurierska je dostarcza?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------


a też napisałam aby wyjaśnić sytuację. Jeżeli nie wysłano do mnie paczki to normalnie najs

Pocztex.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:32   #592
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja stwierdziłam, że skoro są 4 żele i 4 tygodnie do następnej paczki to dam szansę każdemu po tygodniu. I tak biorę prysznic 2 x dziennie rano i wieczorem, więc po tygodniu będzie można już co nieco powiedzieć o produkcie
to jednak dostałyście 4 żele? superancko
jak zapachowo się sprawują? kurcze dziewczyny już czekam na Wasze recenzje, bo się trochę napaliłam na ten mus pod prysznic
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:34   #593
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez ania2701 Pokaż wiadomość
to jednak dostałyście 4 żele? superancko
jak zapachowo się sprawują? kurcze dziewczyny już czekam na Wasze recenzje, bo się trochę napaliłam na ten mus pod prysznic
zapachowo... każdy super, sama nie wiedziałam od czego zacząć i postanowiłam, że jednak zacznę właśnie od musu, bo chyba najbardziej mnie urzekł
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:36   #594
nursii
Zadomowienie
 
Avatar nursii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 253
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez madulka Pokaż wiadomość
A jeszcze tak się zastanawiam nad pewną kwestią. Co jeśli już kiedyś stosowałam jeden z produktów, który otrzymałam do testu i już kiedyś wystawiłam mu opinię w KWC? Mam napisać nową opinię czy pominąc ten produkt w wystawianiu recenzji czy co?
Dokładnie nad tym też się zastanawiam. Zrecenzowałam już kilka kosmetyków Dove w swojej"karierze", w tym jeden z żeli, które dostałyśmy i się zastanawiam, co z tym fantem zrobić...
nursii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:37   #595
ania2701
Raczkowanie
 
Avatar ania2701
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
zapachowo... każdy super, sama nie wiedziałam od czego zacząć i postanowiłam, że jednak zacznę właśnie od musu, bo chyba najbardziej mnie urzekł
mnie bardzo ciekawi jego konsystencja i wydajność bo poniuchać moge w sklepie zawsze <choć robię to tylko wtedy, gdy już jeste pewna zakupu, wkurzają mnie damulki, które dla zabawy wąchają 5 żeli i oczywiście nie przejmując się kompletnie naciskają na opakowanie za mocno, tak, że żel się wylewa z niego wręcz i odstawiają je na półkę masakra.>

Pozdrawiam!

Miłego testowania dziewczyny
ania2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:37   #596
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez ania2701 Pokaż wiadomość
to jednak dostałyście 4 żele? superancko
jak zapachowo się sprawują? kurcze dziewczyny już czekam na Wasze recenzje, bo się trochę napaliłam na ten mus pod prysznic
Zapachowo co jeden to ładniejszy
Ja tez się bardzo cieszę, bo do mycia nic z Dove jeszcze nie miałam do tej pory.
Juz jestem po debiucie, użyłam figowego. Pierwsze wrażenia przyjemne
Narazie sobie odczucia w swoim kajeciku notuję
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:40   #597
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez zielonalama Pokaż wiadomość
Ja stwierdzam, że z żelami pod prysznic to dla mnie najmniejszy problem, gorzej będzie z produktami do włosów, bo tutaj jestem znacznie bardziej wybredna a i myję je co 3 dni mniej więcej.
I z dezodorantami, bo jednak używam blokera i zazwyczaj do niego czegoś, by czuć się w 100% pewnie, i przez to skuteczności nie będę w stanie ocenić

Aaa, dzięki dziewczyny za info o IPL - ja myślę, że zanim odpowiednie kwoty uzbieram to jeszcze trochę czasu upłynie i wiele wody w Odrze przepłynie, więc szukać konkretnych informacji będę dopiero wtedy...
Na razie jednak cierpię, bo ze względu na multum wrastających włosków po 4 latach używania depilatora postanowiłam powrócić do golenia (ciekawe jak długo wytrzymam ).
Tak to spory koszt ale czasem są fajne promocje albo np. pakiety, szperaj
No i nie musisz na raz robić serii np. czterech depilacji, po każdej ileś (podobno 20-25%) cebulek jest niszczonych na zawsze, więc i tak było by lepiej
Ja też mam problem z wrastającymi włoskami, gdyby nie to to bym nie robiła depilacji, bo nie mam wielu włosów tylko to wrastanie, zaczerwienienia, nawet na łydkach. No nic, załatwię je
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:46   #598
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Też bym już chciała mieć moją paczuszkę, a tu do domu daleko.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:56   #599
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Właśnie zapukał do mnie mój listonosz z paczką! Gdybym nie widziała listy recenzentek powiedziałabym, że to pomyłka Wszystkie wydają się super i od dzisiaj zaczynam testowanie. Na pierwszy ogień pójdzie chyba ten migdałowy, bo zapach najmniej mi spasował i chcę zobaczyć jak się spisze w kontakcie z ciałem i wodą

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Aha, dostaniemy linki do KWC aby zrecenzować te kosmetyki?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 14:56   #600
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Właśnie zapukał do mnie mój listonosz z paczką! Gdybym nie widziała listy recenzentek powiedziałabym, że to pomyłka Wszystkie wydają się super i od dzisiaj zaczynam testowanie. Na pierwszy ogień pójdzie chyba ten migdałowy, bo zapach najmniej mi spasował i chcę zobaczyć jak się spisze w kontakcie z ciałem i wodą

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------


Aha, dostaniemy linki do KWC aby zrecenzować te kosmetyki?
U mnie również Powinnismy dostac, ale ja zapobiegliwo sama znalazłam je juz, żeby nie było tak jak z priv o wygranej...

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-04-29 o 14:58
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.