kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 23:59   #1
kaczkadziwaczka1
Raczkowanie
 
Avatar kaczkadziwaczka1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 110

kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór


Mam troche taki głupi problem, no ale cóż...
Zawsze chodziłam elegancko ubrana - marynarki, miniówy i szpilki itd.
Ogólnie mam słabość do sukienek, szpilek i spódniczek.
Niestety, zatraciłam swój styl... wszystko przez niski wzrost partnera. Obydwoje mamy po 170cm czyli takie knypki będące często obiektem żartów
Z wielkim bólem wyrzuciłam spzilki,wszelkie buty na obcasach i od 4 lat chodzę na płaskim obcasie. Teraz spędzam wieki przed lustrem, kupowanie butów to mordęga, czuję się nieatrakcyjna. Po prostu bez obcasów wszystko wygląda na mnie źle bo mam dosyć spore uda i niezbyt długie nogi. Niestety jestem bardzo wyczulona na punkcie ubioru i zwracam uwagę na każdy detal. Gdy jestem byle jak ubrana - czuję się byle jak.Chciałabym się znowu poczuć dobrze we własnym ciele. Jak tego dokonać?
Jak można się ubrać żeby wyglądac kobieco i seksownie w trampkach lub beznadziejnych balerinkach? Jakie zestawy proponujecie? Ja nie mam żadnego pomysłu i łażę ubrana jak lump

Edytowane przez kaczkadziwaczka1
Czas edycji: 2011-02-18 o 00:02
kaczkadziwaczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 06:15   #2
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

podbijam, jestem w podobnej sytuacji
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:02   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Moja kuzynka jest wyższa od męża o jakieś 3-4 cm i dalej nosi szpilki.
Ona zadowolona i on zadowolony bo ma "pokazową" żonkę.
Kiedys go podpytałam i on twierdzi coś w stylu: "ale jaki ja dobry muszę być, skoro wyższa na mnie poleciała"

Bez sensu się katujecie, przecież Waszym TZtom tez chyba się podobacie na obcasach, tak?
Oni tez pewnie wola mieć dziewczynę zadowoloną, pewną siebie, ładnie ubraną a nie skuloną, nieszczęśliwa i z kompleksami.

Zakładajcie te obcasy i tyle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:22   #4
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Moja kuzynka jest wyższa od męża o jakieś 3-4 cm i dalej nosi szpilki.
Ona zadowolona i on zadowolony bo ma "pokazową" żonkę.
Kiedys go podpytałam i on twierdzi coś w stylu: "ale jaki ja dobry muszę być, skoro wyższa na mnie poleciała"

Zakładajcie te obcasy i tyle.
Cavo masz absolutną rację! Większość znanych mi facetów będących z wyższymi kobietami odbiera to jako komplement dla siebie i żaden nie ma przeciwwskazań, żeby jego kobieta w szpilach chodziła i wręcz z dumą z tą kobietą idą, bo przecież taka wysoka kobieta pięknie wygląda na szpilkach, a ci wszyscy, którzy mijają i patrzą to z zazdrością, że TAKA LASKA idzie u boku takiego gościa Zero kompleksów
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 07:39   #5
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Bez sensu się katujecie, przecież Waszym TZtom tez chyba się podobacie na obcasach, tak?
Oni tez pewnie wola mieć dziewczynę zadowoloną, pewną siebie, ładnie ubraną a nie skuloną, nieszczęśliwa i z kompleksami.

Zakładajcie te obcasy i tyle.
jak wyżej
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:53   #6
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Ja początkowo też krępowałam się chodzić w obcasach, bo przecież jak to wygląda? Ale teraz już śmiało śmigam, jak ludzie będą chcieli coś gadać to i tak będą niezależnie czy mam obcas czy nie (wiadomo jacy są ludzie ), warto się przełamać.
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:59   #7
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Też uważam, że skoro tak dobrze czujesz się w szpilkach, to nie powinnaś z nich rezygnować, ani tym bardziej mieć jakichkolwiek wyrzutów sumienia wobec partnera. Myśl o sobie w pierwszej kolejności
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 09:33   #8
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Oni tez pewnie wola mieć dziewczynę zadowoloną, pewną siebie, ładnie ubraną a nie skuloną, nieszczęśliwa i z kompleksami.

Zakładajcie te obcasy i tyle.
ja mam ten sam problem i też 170 oboje mamy.. no może TŻ jest z 2cm wyższy czego zupełnie nie widać

i nie zgodzę się z tą opinią..

na obcasach owszem czuję się pewnie

ale nie w obecności TŻ-a..

chciałabym móc założyć obcas bo wtedy noga ładniej wygląda i wgl..

ale właśnie wtedy czuję się za duża względem TŻ-a i nie jestem aż tak pewna siebie.. idę skulona żeby tylko dorównać wzrostem do TŻ-a..

także również porzuciłam buty na obcasie..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 09:44   #9
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Kiedyś w TS był artykuł o niedopasowanych parach; w jednej z nich facet chadzał krawężnikiem, byle nie być niższym od swej wybranki

'Normalni', a może raczej: dobrze wychowani ludzie nie mają potrzeby komentować rzeczy tak trywialnej, jak różnica wzrostu. Dość się namęczyłaś przez te 4 lata
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:01   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Nie rozumiem dlaczego autorko powyrzucalas szpilki. Meczylas sie dlugo w imie jakiegos durnego stereotypu.
Kupuj szpilkie smialo.
Moja kolezanka z grupy ma chlopaka ktory ma ok 167 cm( byl na cos chory w dziecinstwie nie wiem na co ) ona 170., I chodzi w szpilkach.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:04   #11
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

heh...
mam identyczny problem.
Tz jest wyższy ode mnie może o 3 cm. Też nie chodzę w obcasach, bo czuję się tak jakoś trollowato - wielka i niezgrabna. Jak wychodzę gdzieś sama, to ok - dobrze się czuję w obcasach, ale przy nim już nie tak bardzo
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 10:31   #12
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Taki mały OT: wiecie co, ja znowu jestem bardzo niziutka i często zdarza mi się, że niscy faceci podbijają do mnie zafascynowani (w różnych miejscach: na ulicy, w tramwaju, knajpie itp. itd.) i chcą się umawiać argumentując tym, że przecież ja jestem niższa to idealnie będę do nich pasować To oni mają problem a nie ja, do mnie i 2 m koleś pasuje
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:44   #13
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
To oni mają problem a nie ja, do mnie i 2 m koleś pasuje
Ale jaki mają problem?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:07   #14
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Ale jaki mają problem?.
Ze wzrostem i kobietami, zazwyczaj są to naprawdę niscy faceci (ok 160cm), więc nie cieszą się dużym zainteresowaniem kobiet, no nie oszukujmy się, że tak nie jest.. Czasem jak z nimi rozmawiam to zakrawa o desperację
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 11:52   #15
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ze wzrostem i kobietami, zazwyczaj są to naprawdę niscy faceci (ok 160cm), więc nie cieszą się dużym zainteresowaniem kobiet, no nie oszukujmy się, że tak nie jest.. Czasem jak z nimi rozmawiam to zakrawa o desperację
niech wyjadą do południowej ameryki...albo chociaż do włoch czy hiszpanii tam facet z 165cm wzrostu to żaden ewenement
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:42   #16
kaczkadziwaczka1
Raczkowanie
 
Avatar kaczkadziwaczka1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 110
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
heh...
mam identyczny problem.
Tz jest wyższy ode mnie może o 3 cm. Też nie chodzę w obcasach, bo czuję się tak jakoś trollowato - wielka i niezgrabna. Jak wychodzę gdzieś sama, to ok - dobrze się czuję w obcasach, ale przy nim już nie tak bardzo
3cm?? To ty się ciesz! Mój facet jest chyba nawet o centymetr niższy i ma taką budowę, że nałożę nawet płaskie buty na grubszej podeszwie to już jestem wyższa wiec muszę wybierać tylko bardzo cieniutkie... I również czuję się taka wielka...

Wiecie, mówić jest łatwo, ale gorzej jak sie w takiej sytuacji znajdzie. Na początku też zakładałam buty na obcasie. Takie po 5-6cm. Różnica ogromna, czułam się jak mamusia z synkiem. ludzie się na nas gapili jak na małpki w zoo i niejeden to skomentował w bardzo przykry sposób że jak to wygląda, że taki karzeł z dziewczyną idzie itd. Raz grupka facetów wybuchła śmiechem bo to zapewne był komiczny widok jak idzie malutki chłopak za rączkę z wielką dziewczyną. Więc o szpilkach nie było mowy tym bardziej bo miałabym ponad 180cm wtedy a mój facet nie dość,że niski to jeszcze drobny. Dlatego szukam jakichś zestawów bo już mam dosyć bycia lumpiarą w imię miłości

Pamiętam jak wybralismy się na moją studniówkę... kupiłam buty na dosyć małym obcasie (matka wtedy mówiła, że zwariowałam,że takie brzydkie buty kupiłam i powinnam szpile włożyć ). Znajomi dziwnie się na nas patrzyli,ze współczuciem, jakbyśmy byli jacyś inni. Moja koleżanka chyba specjalnie na złość zaczęła mi mówić jaka to ona biedna bo będzie tylko 5cm niższa od chłopaka w szpilkach i będziesię dziwnie czuć (taka wysoka! prawie jak on!) .... Chamstwo. Na jego studniówkę już nie poszliśmy.

Edytowane przez kaczkadziwaczka1
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:54
kaczkadziwaczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:33   #17
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczka1 Pokaż wiadomość
3cm?? To ty się ciesz! Mój facet jest chyba nawet o centymetr niższy i ma taką budowę, że nałożę nawet płaskie buty na grubszej podeszwie to już jestem wyższa wiec muszę wybierać tylko bardzo cieniutkie... I również czuję się taka wielka...

Wiecie, mówić jest łatwo, ale gorzej jak sie w takiej sytuacji znajdzie. Na początku też zakładałam buty na obcasie. Takie po 5-6cm. Różnica ogromna, czułam się jak mamusia z synkiem. ludzie się na nas gapili jak na małpki w zoo i niejeden to skomentował w bardzo przykry sposób że jak to wygląda, że taki karzeł z dziewczyną idzie itd. Raz grupka facetów wybuchła śmiechem bo to zapewne był komiczny widok jak idzie malutki chłopak za rączkę z wielką dziewczyną. Więc o szpilkach nie było mowy tym bardziej bo miałabym ponad 180cm wtedy a mój facet nie dość,że niski to jeszcze drobny. Dlatego szukam jakichś zestawów bo już mam dosyć bycia lumpiarą w imię miłości

Pamiętam jak wybralismy się na moją studniówkę... kupiłam buty na dosyć małym obcasie (matka wtedy mówiła, że zwariowałam,że takie brzydkie buty kupiłam i powinnam szpile włożyć ). Znajomi dziwnie się na nas patrzyli,ze współczuciem, jakbyśmy byli jacyś inni. Moja koleżanka chyba specjalnie na złość zaczęła mi mówić jaka to ona biedna bo będzie tylko 5cm niższa od chłopaka w szpilkach i będziesię dziwnie czuć (taka wysoka! prawie jak on!) .... Chamstwo. Na jego studniówkę już nie poszliśmy.
Ale czym ty się przejmujesz? Ja naprawdę nie rozumiem problemu... Lubisz szpilki to je noś i chodź po ulicy z chłopakiem pod pachą, z uśmiechem i podniesioną głową. Mówisz tak jakby Ci strasznie przykro było, że on taki niski i ogólnie noo tragedia, bo ludzie się patrzą
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:55   #18
kaczkadziwaczka1
Raczkowanie
 
Avatar kaczkadziwaczka1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 110
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ale czym ty się przejmujesz? Ja naprawdę nie rozumiem problemu... Lubisz szpilki to je noś i chodź po ulicy z chłopakiem pod pachą, z uśmiechem i podniesioną głową. Mówisz tak jakby Ci strasznie przykro było, że on taki niski i ogólnie noo tragedia, bo ludzie się patrzą
Bo to jest przykre. Nie że on jest niski, tylko, że padają niewybredne komentarze na nasz temat, jakby ludzie mieli do tego prawo. Nie lubię rzucać się w oczy i nie lubię być oceniana przez kogoś kto mnie nie zna, tym bardziej wyzywana. chyba nikt tego nie lubi. Nie po to wychodzę na miasto,żeby ktoś mi oznajmił, że mój facet jest karłem i to jest cholernie śmieszne. Poza tym nie lubię czuć się wielką potężną babą, która ochrania swojego kruchego faceta zamiast na odwrót.

Edytowane przez kaczkadziwaczka1
Czas edycji: 2011-02-18 o 13:56
kaczkadziwaczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:59   #19
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Jak dobrze, że mój TŻ jest prawie 30 cm wyższy, to nie mam takich problemów A co Cię to obchodzi, co myślą inni? A może tu nie chodzi o to, że Ty czujesz się nieatrakcyjna, ale niski facet wydaje Ci się mało - no nie wiem - męski (sama napisałaś: "jak mama z synkiem"?). Mnie zawsze podobali się wyżsi ode mnie, bo wysoki facet daje mi poczucie bezpieczeństwa, z niskimi czuję się jak z bratem. Ale to tylko i wyłącznie moje odczucie. Jeśli Twój TŻ Ci się podoba taki, jaki jest, to nie przejmuj się innymi tylko ubieraj się tak, żebyś miała o sobie dobre zdanie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:24   #20
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Znam kilka par gdzie dziewczyna jest wyższa, lub równa z chłopakiem ale nosi szpilki, i wyglądają fajnie Naprawdę nie ma się czym przejmować, nie odmawiaj sobie szpilek, nie ograniczaj się "bo co ludzie powiedzą". Ci komentujący przyczepili by się do czegoś innego, gdybyś była niższa od TŻ. Takie uwagi są po prostu czepialstwem, i to oni mają problem a nie wy najważniejsze to żyć w zgodzie z sobą a nie przejmować się opinią innych!
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:42   #21
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Sama musisz czuć się pewnie, tak od środka. Pewnie, pięknie i seksownie. Wtedy nawet noszenie balerinek czy trampek nie jest niczym beznadziejnym jak to ujęłaś. Seksapil nosi się w sobie, ma się go w sobie i nie jest zależny od ciuchów...

Ja bym jednak nie rezygnowała z wysokich obcasów dla tego, że partner jest niższy. To Ty się musisz dobrze czuć.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:54   #22
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Sama musisz czuć się pewnie, tak od środka. Pewnie, pięknie i seksownie. Wtedy nawet noszenie balerinek czy trampek nie jest niczym beznadziejnym jak to ujęłaś. Seksapil nosi się w sobie, ma się go w sobie i nie jest zależny od ciuchów...

Ja bym jednak nie rezygnowała z wysokich obcasów dla tego, że partner jest niższy. To Ty się musisz dobrze czuć.
Zgadzam sie ze wszystkim, mądrze napisane.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:28   #23
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że mój TŻ jest prawie 30 cm wyższy, to nie mam takich problemów A co Cię to obchodzi, co myślą inni? A może tu nie chodzi o to, że Ty czujesz się nieatrakcyjna, ale niski facet wydaje Ci się mało - no nie wiem - męski (sama napisałaś: "jak mama z synkiem"?). Mnie zawsze podobali się wyżsi ode mnie, bo wysoki facet daje mi poczucie bezpieczeństwa, z niskimi czuję się jak z bratem. Ale to tylko i wyłącznie moje odczucie. Jeśli Twój TŻ Ci się podoba taki, jaki jest, to nie przejmuj się innymi tylko ubieraj się tak, żebyś miała o sobie dobre zdanie.
Nie no dziewczyno, to pocieszyłaś autorkę!.:hahaha :
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:53   #24
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Nie no dziewczyno, to pocieszyłaś autorkę!.:hahaha :
A jak tu pocieszyć? Ona ma sobie obciąć głowę, żeby być niższa, czy on ma na szczudłach chodzić? Prawda jest taka, że jak ktoś się przejmuje tym, co inni myślą, to zawsze znajdzie coś, co nie będzie pasowało - a to on za niski, a to ja za niska, a to on ma piegi.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 15:56   #25
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Mój były był o 2-3cm niższy ode mnie,jak się zgarbiłam to mojego wzrostu.Mimo że na codzień nie noszę szpilek to wtedy jak na złość mi to przeszkadzało,garbiłam się i w ogóle czułam się źle.Kochałam go wtedy,więc nawet wtedy nie odczuwałam jak bardzo mi to przeszkadzało.Zerwaliśmy( nie z tego powodu) i czuję,że żyję.Chodzę wyprostowana w szpilkach Oczywiście rozumiem,że ta opcja nie wchodzi w grę Więc albo noś szpilki i nie patrz na to jak śmiesznie wyglądacie(bo jednak to dla mnie zawsze śmieszne,jak panna w szpilkach,a gośc niski obok) albo nadal ich nie noś.Tak źle i tak niedobrze.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:04   #26
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczka1 Pokaż wiadomość
Mam troche taki głupi problem, no ale cóż...
Zawsze chodziłam elegancko ubrana - marynarki, miniówy i szpilki itd.
Ogólnie mam słabość do sukienek, szpilek i spódniczek.
Niestety, zatraciłam swój styl... wszystko przez niski wzrost partnera. Obydwoje mamy po 170cm czyli takie knypki będące często obiektem żartów
Knypki? 1,7 m to tak strasznie mało, że uważasz siebie i faceta za knypków? No bez przesady To średni wzrost.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:12   #27
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;25185357]Knypki? 1,7 m to tak strasznie mało, że uważasz siebie i faceta za knypków? No bez przesady To średni wzrost.[/QUOTE]

He he ja nawet 1,70 nie mam, to już chyba całkiem karzeł ze mnie
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:17   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

Cytat:
Napisane przez kaczkadziwaczka1 Pokaż wiadomość
Poza tym nie lubię czuć się wielką potężną babą, która ochrania swojego kruchego faceta zamiast na odwrót.
Czyli problem leży bardziej w jego charakterze, że oględnie mówiąc "nie ma jaj"?

Bo sorry, poczucie bezpieczeństwa przy facecie nie bierze się z jego wzrostu tylko z charakteru.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:31   #29
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

A ja sie tak zastanawiam czy Ty go aby napewno kochasz... Powaznie. Bo mowisz niby ze Ty sie zle czujesz ale tak naprawde to przeszkadza Ci fakt ze to on jest niski. I wstydzisz sie wlasciwie z nim chodzic bo napewno wszyscy beda sie smiali... Przykre...
Druga sprawa wydaje mi sie ze Ty juz wychodzac z nim z domu masz takie nastawienie ze ktos bedzie sie nabijal.. A taka niepewnosc widac z daleka i jest ona przez roznych glupkow wykorzystywana. Zaloze sie ze gdybys szla w szpilach dumna i wyprostowana za reke ze swoim lubym to nikt by nawet slowa nie pisnal ewentualnie pomyslalby 'Ale z niego szczesciarz'.
Moja szwagierka jest od swojego meza wyzsza chyba o glowe. Nigdy nie widzialam jej w plaskich butych. Idac z nim za reke idzie dumnie, nie przygarbia sie i widac ze jest bardzo pewna siebie. Podobnie jak on. Musze powiedziec ze czesto chodze z nimi po miescie czy jezdzimy razem na zakupy i nigdy nie zdarzylo sie zeby ktos sie zasmial czy jakos to skomentowal.
Mysle ze jak zmienisz swoje nastawienie to i nastawienie otoczenia sie zmieni Dlatego zaloz te szpile, zaloz miniowe i krocz dumnie A przy takiej lasce Twoj facet na pewno tez nosa wysoko zadrze
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:30   #30
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: kobieca i seksowna przy niskim facecie... ubiór

moj facet jest ode mnie wyzszy o ok 3-4cm i powiem tak, on twierdzi ze zupelnie mu nie przeszadza jak nosze szpilki.no wiec nosze i mam to gdzies. przeciez wszyscy i tak widza, ze jestem wyzsza bo jestem w spzilkach prawda?

ale z drugiej strony, bedac wyzsza od niego o prawie pol glowy, czuje sie jak wielka, potezna baba, zupelnie nie kobieco.

no i w sumie nie wiem co z tym zrobic, lubie buty na obcasach.

ale wiecie co jeszcze mysle, ze latwo wszystkim mowic, ze nie przejmuj sie innymi itp, jak same maja wysokich facetow. a zaloze sie, ze wiekszosc tak mowiacych obejrzalaby sie za taka para albo i nawet jakis komentarz (nie mowie ze chamski) puscila, a przynajmniej zwrocila na taka pare uwage.

a tak w ogole to ja niesepotykam takich par, no nie wiem, serio.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2011-02-19 o 13:35
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.