Mój facet i jego była - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-27, 16:35   #31
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Tak,racja. Nie oczekuje ze ktoś mi powie,że mi się tylko wydaje.

Może tu jest mój błąd,że nie porozmawialam z nim jakos normalnie,tylko od razu panika i robienie awantury.

Ja akurat jestem osoba,która sie strasznie nakręca i bardzo negatywnie i to nie tylko o faceta chodzi,więc może odczucia nie są do końca dobre
Akurat w tym przypadku masz prawo się nakręcać.

Już widzę tę normalną rozmowę. Jak chciałabyś z nim o tym porozmawiać? Wiadomo, że nie powie ci, jeżeli wciąż ma uczucia do byłej.

Jeżeli facet za dużo wspomina o ex (nie ma znaczenia czy pozytywnie, czy negatywnie), to znaczy, że wciąż o niej myśli. Masz jakiegoś ex? Wypisujesz do niego, gadasz o nim i wspominasz co chwilę, że byś do niego nie wróciła?
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 16:48   #32
pustkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 66
Dot.: Mój facet i jego była

Miałam bardzo podobna sytuację. Jedna ex śledził, inna miał na insta i ciągle słyszałam jak to wszystkie go skrzywdziły, a mnie ot tak w żartach porownywal. Człowiek uczy się przynajmniej na bledach przez takie akcje. Jak facet kocha i mu naprawde zależy to nie w głowie mu inne baby a tym bardziej ex
pustkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 08:31   #33
lady mysterious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Za górami,za lasami :)
Wiadomości: 34
Dot.: Mój facet i jego była

Generalnie to on sam nie zaczyna rozmowy na ten temat.Bardziej to ja zaczynam hmm kłótnie.

Nie porównuje mnie z żadną eks na szczęście.

Zdaje sobie sprawę ,że o niej mysli,nie ważne w jaki sposób. Kwesta tylko tego czy jest tu jakies rozsądne rozwiązanie?
lady mysterious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 12:20   #34
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Generalnie to on sam nie zaczyna rozmowy na ten temat.Bardziej to ja zaczynam hmm kłótnie.

Nie porównuje mnie z żadną eks na szczęście.

Zdaje sobie sprawę ,że o niej mysli,nie ważne w jaki sposób. Kwesta tylko tego czy jest tu jakies rozsądne rozwiązanie?
nie da sie mu zabronic myslec o eks ,skoro ona nie chce go spotkac to tu na zakonczenie tej sytuacji raczej nie masz co liczyc on wyraznie ma na jej punkcie jakas obsesje (czy wiesz dlaczego sie rozstali za co on dokladnie chce ja przepraszac?)
w tym wszystkim to nie jego ex jest problemem a on sam i jego uczucia wzgledem niej
nie wiem dlaczego chce sie z nia spotkac nie wystarczy mu tylko wyrazic skruchy zalu i przeprosic w sms-ie ,mysle ze liczy na cos pocichu ze te spotkanie cos w niej wywola ze moze sie zejda?
nie umialabym mu zaufac,a to ze niby sie troszczy o ciebie niby kocha no wiesz jest z toba w zwiazku lepszy rydz niz nic dopoki byla go nie chce to trzyma cie w zapasie ale gdyby go zechciala ciekawe jak dlugo zajeloby mu spakowanie walizek
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:04   #35
lady mysterious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Za górami,za lasami :)
Wiadomości: 34
Dot.: Mój facet i jego była

Generalnie ja może źle odpowiedziałam.Oni przestali byc razem z jakies 5 lat temu.A prawie 3 lata temu zerwali kontakt na "amen"

Nie wiem jaka jest do konca prawda ale z opowiadań mojego faceta bylo tak,że sie rozstali ,a później przez 2 lata sie od czasu do czasu spotykali.On traktował ją jak koleżankę.Mowil jej,że tez widuje się z innymi.A ona narobiła sobie nadziei i myślała że wrócą do siebie.I potem miała do niego ogromny żal .
lady mysterious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:20   #36
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Generalnie ja może źle odpowiedziałam.Oni przestali byc razem z jakies 5 lat temu.A prawie 3 lata temu zerwali kontakt na "amen"

Nie wiem jaka jest do konca prawda ale z opowiadań mojego faceta bylo tak,że sie rozstali ,a później przez 2 lata sie od czasu do czasu spotykali.On traktował ją jak koleżankę.Mowil jej,że tez widuje się z innymi.A ona narobiła sobie nadziei i myślała że wrócą do siebie.I potem miała do niego ogromny żal .
Mysle ze mogło byc odwrotnie ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:26   #37
lady mysterious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Za górami,za lasami :)
Wiadomości: 34
Dot.: Mój facet i jego była

Wiem z pewnego źródła ze dostał po twarzy na koniec,więc raczej ona jemu nie złamała serca
lady mysterious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 14:38   #38
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Mój facet i jego była

Wiesz też, ze to on do niej cyklicznie wypisuje, a ona go spławia " ".
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:50   #39
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Wiem z pewnego źródła ze dostał po twarzy na koniec,więc raczej ona jemu nie złamała serca
Nie wiadomo za co dostal ,wiadomo natomiast ze on nie moze o niej zapomniec i meczy ja błagając o spotkanie
Zdecydowanie nie jestes ta jedyną
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:31   #40
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Generalnie ja może źle odpowiedziałam.Oni przestali byc razem z jakies 5 lat temu.A prawie 3 lata temu zerwali kontakt na "amen"

Nie wiem jaka jest do konca prawda ale z opowiadań mojego faceta bylo tak,że sie rozstali ,a później przez 2 lata sie od czasu do czasu spotykali.On traktował ją jak koleżankę.Mowil jej,że tez widuje się z innymi.A ona narobiła sobie nadziei i myślała że wrócą do siebie.I potem miała do niego ogromny żal .
Jestem w stanie w to wszystko uwierzyć tylko Twój luby zapomniał dodać że ten kontakt utrzymywał bo myślał ze będzie sobie mógł robić co chce a jak mu się zechce to wróci do byłej a tu psikus. Ona nie reaguje na jego próby kontaktu i namowy do spotkań więc facetowi zapaliła się lampka czy aby nie stracił nieodwołalnie kogoś na kim nadal mu zależy.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:57   #41
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Mój facet i jego była

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89054109]Nie wiadomo za co dostal ,wiadomo natomiast ze on nie moze o niej zapomniec i meczy ja błagając o spotkanie
Zdecydowanie nie jestes ta jedyną[/QUOTE]

O to to. I teraz Autorko odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz ryzykować związek z kimś, dla kogo najprawdopodobniej nie jesteś naj naj naj. Jasne, taki związek może trwać i 50 lat, nie jest powiedziane, że nie. Tylko, czy tego właśnie chcesz?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 16:09   #42
lady mysterious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Za górami,za lasami :)
Wiadomości: 34
Dot.: Mój facet i jego była

Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
lady mysterious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:18   #43
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
Kocha ale jak ktoś już tu mądrze napisał można kochać na raz więcej niż jedną osobę. Pytanie czy Tobie to odpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:27   #44
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?

Równie dobrze może starać się zagłuszyć poczucie winy.


Jesteście w związku, żadna łaska
To nic nadzwyczajnego
To nie ma żadnego znaczenia
Słowa, słowa, słowa...
Każdy potrzebuje bliskości
A założyłabyś wątek, gdybyś była pewna jego miłości?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:41   #45
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
Skoro jest tak dobrze, to o czym jest ten wątek? Ano o tym, że wiesz, iż to wszystko może być tylko na chwilę, skoro ex mu cały czas chodzi po głowie. Może zaproponuj facetowi terapię i przy specjaliście porozmawiajcie do bólu szczerze o swoich odczuciach i pragnieniach. Związku nie chcesz kończyć, ale czujesz że coś tu nie do końca jest tak, jak należy (czy jakbyś chciała). Rozwiązań jest kilka.

Podkreślasz to troszczenie się. Na czym ono polega? I czy elementem troszczenia się o Ciebie nie powinno być również troszczenie się o Twoje dobre samopoczucie psychiczne, poczucie bezpieczeństwa w związku? O to dba średnio cały czas próbując jakiegoś dobijania się do ex.

W ostateczności, chociaż wiem, że to kontrowersyjna rada, niekoniecznie możliwe zresztą do przeprowadzenia, poproś jego ex o spotkanie i rozmowę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:49   #46
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
Ja raz byłam w związku z facetem, którego nie kochałam (tak wyszło), a robiłam te wszystkie rzeczy i więcej. Ot, sentyment, przywiązanie, zwykle bycie człowiekiem.

Może i cię jakoś tam kocha, ale nie na tyle, żeby zapomnieć o ex. On jej nawet teraz nie traktuje jak koleżanki, bo za twoimi plecami wypisuje do niej o spotkanie, którego ona nie chce. Poważnie, to jest ten kochający cię facet? Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, żeby jakiś ex po 3 latach od wygaszenia kontaktu i - co ważniejsze - od dwóch lat w związku z inną kobietą! - wypisywał do mnie zebrajac o kontakt i spotkanie. Przecież to jest dla ciebie poniżające. Czego on niby potrzebuje? O czym on niby musi z nią porozmawiać? Ty się poważnie dobrze czujesz z myślą, że podobno twój od dwóch lat facet, podobno planujący z tobą rodzinę, od 3-5 lat nie jest w stanie zamknąć rozdziału z ex i ciągle o niej mysli? Ona wyraźnie napisała,że dla niej nie ma czego wyjaśniać, jest spoko, to twój facet nie potrafi pójść dalej (dziwne jak na kogoś, kto podobno zakończył związek i podobno nie ma już uczuć w stosunku do ex).

Dla mnie jesteś plasterkiem po niej. Plasterkiem, który nawet nie zadziałał, bo jak widać dalej skomli za nią i wygląda na to, że gdyby dostał od niej zielone światło, to poleciałby szybciej niż byś się obejrzała.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 21:46   #47
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
Nie bądź naiwna, chyba raczej zdajesz sobie sprawę, że nawet faceci, którzy notorycznie zdradzają swoje kobiety, nie wracają do domów i nie zachowują się jak ostatnie gbury, tylko normalnie z nimi żyją, jak normalni partnerzy. Przecież to tak nie działa, że jak się myśli o innej osobie, to się dostaje blokadę na czułości do tej co jest w pobliżu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 22:12   #48
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Nie bądź naiwna, chyba raczej zdajesz sobie sprawę, że nawet faceci, którzy notorycznie zdradzają swoje kobiety, nie wracają do domów i nie zachowują się jak ostatnie gbury, tylko normalnie z nimi żyją, jak normalni partnerzy. Przecież to tak nie działa, że jak się myśli o innej osobie, to się dostaje blokadę na czułości do tej co jest w pobliżu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokladnie
malo to tu watkow typu : zerwal ze mna a planowalismy slub ,mowil o dziecku,mowil ze kocha jeszcze wczoraj
tak to wlasnie dziala ludzie mowia,robia rzeczy automatycznie ,zyja normalnie a w glowie toczy sie walka ,twoj partner nawet nie kryje sie z ta walka przed toba to naprawde duzo mowi
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 09:40   #49
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
Ja mysle ze na pewno bym nie zrywala bo tak naprawde nie masz do tego powodu. Nie masz zadnego dowodu ze cos sie stalo. Ot pisal, ona nie chciala sie spotkac. To nie jest grzech.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-30, 11:49   #50
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Ok,rozumiem wszystko co macie mi do przekazania..

Ale naprawdę uważacie ze facet,który :

troszczy się o mnie,pomaga moim rodzicom,poznaje mnie z coraz dalszą rodziną,chce mieć ze mną dziecko...Co chwilę sam mnie przytula i całuje.. Sam się tego dopomina..Nie kocha mnie?
to po co załozylas ten watek, skoro jestes tego pewna
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 11:59   #51
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez lady mysterious Pokaż wiadomość
Generalnie to on sam nie zaczyna rozmowy na ten temat.Bardziej to ja zaczynam hmm kłótnie.

Nie porównuje mnie z żadną eks na szczęście.

Zdaje sobie sprawę ,że o niej mysli,nie ważne w jaki sposób. Kwesta tylko tego czy jest tu jakies rozsądne rozwiązanie?
Jeżeli on nie zaczyna tego tematu to po co ty go zaczynasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 15:13   #52
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Jeżeli on nie zaczyna tego tematu to po co ty go zaczynasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. To takie wkurzające czepialstwo. Odradzam takie rzeczy.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-30, 15:34   #53
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
No właśnie. To takie wkurzające czepialstwo. Odradzam takie rzeczy.
A w jakim świecie partner, który potajemnie wypisuje do byłej i namawia ją regularnie na spotkanie, miałby sam zaczynać ten temat?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 07:00   #54
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 482
Dot.: Mój facet i jego była

Skoro ona mu napisała, że wybaczyła i nie ma problemu, to on wiedząc to i nadal chcąc się spotkać chyba ma jakieś inne cele.


Gdybym miała z kimś na pieńku i ta osoba powiedziałaby mi, że już OK, wybaczyła mi, to wystarczyłoby mi to. Gdybym jednak tęskniła, to dążyłabym do spotkania.

Może on chce ją zobaczyć, żeby przekonać się, czy czasem nie robi błędu ostatecznie wiążąc się z Tobą, czy układać sobie życie z kimś innym niż tamta kobieta, czy może jest szansa na powrót nim klamka zapadnie.

To, że, jak to mówisz, dba, nie jest najistotniejsze. A co miałby robić? Nie dbać?

Naprawdę nie jest w porządku to, że mimo jej zapewnień, że wybaczyła, on pragnie ją widzieć. To tak jakby próbował, czy jest szansa, zanim ostatecznie wybierze życie z Tobą.
tinpanalley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 10:29   #55
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
Skoro ona mu napisała, że wybaczyła i nie ma problemu, to on wiedząc to i nadal chcąc się spotkać chyba ma jakieś inne cele.


Gdybym miała z kimś na pieńku i ta osoba powiedziałaby mi, że już OK, wybaczyła mi, to wystarczyłoby mi to. Gdybym jednak tęskniła, to dążyłabym do spotkania.

Może on chce ją zobaczyć, żeby przekonać się, czy czasem nie robi błędu ostatecznie wiążąc się z Tobą, czy układać sobie życie z kimś innym niż tamta kobieta, czy może jest szansa na powrót nim klamka zapadnie.

To, że, jak to mówisz, dba, nie jest najistotniejsze. A co miałby robić? Nie dbać?

Naprawdę nie jest w porządku to, że mimo jej zapewnień, że wybaczyła, on pragnie ją widzieć. To tak jakby próbował, czy jest szansa, zanim ostatecznie wybierze życie z Tobą.
W punkt. Facet bada grunt. Na dzień dzisiejszy jest w udanej relacji z autorką ale cały czas w głowie przewija się ta była. Dąży do spotkania właśnie po to żeby zobaczyć czy jeszcze coś tam może udałoby się zdziałać. On już tak naprawdę jest o krok od romansu. Jedyną przeszkodę stanowi jego była która tego nie chce. Autorka natomiast ślepo wierzy że jak z nią jest i o nią dba to to już na zawsze. Tak jakby nigdy ludzie się nie rozstali z powodu osoby trzeciej.
Najpierw jedno spotkanie, jak ex złapałaby haczyk to kolejne i kolejne. Dopiero na tym etapie związek autorki zacząłby się spać a nie kiedy facet dostaję komunikaty od byłej że raczej z powrotu nici. Ja bym nie chciała żyć ze świadomością że mój związek zależy od tego czy czyjaś ex nienamyśli się na powrót. Co zrobi Twój facet jak to ona napisze do niego któregoś dnia z propozycją spotkania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 10:36   #56
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mój facet i jego była

Ja tam nie idę w założenie, że on od razu chce wracać do eks i jakieś uczucia do niej żywi... Po dwóch latach przebywania na emocjonalnej smyczy eks się z niej zerwała, on testuje czy nadal ma tę moc, a była smyczy już więcej nie chce. Nie znaczy to od razu, że typ chce do niej wracać. Raczej, że lubi mieć zaplecze.
Wielką syreną alarmową jest tutaj dla mnie to, że ten typ swojej byłej bardzo nie szanuje - ona mu mówi wprost, że nie jest dla niej dobre przebywanie na jego smyczy, więc chce pozostać odcięta, a in ciśnie, by ten stan rzeczy zmienić. Toksyczne.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 10:55   #57
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Mój facet i jego była

Chory pomysł, żeby po dwóch latach (niby) udanego związku nagle odnawiać kontakt z ex. Na tym etapie to już dawno powinien być rozdział zamknięty. Autorko, może twój facet w ogóle ma jakieś problemy ze zbudowaniem związku, po dwóch latach mu się wydaje, że się zaczyna nudzić i potrzebuje jakiejś odskoczni, romansu. Może faktycznie zaproponuj mu terapię.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-04, 11:02   #58
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Mój facet i jego była

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Chory pomysł, żeby po dwóch latach (niby) udanego związku nagle odnawiać kontakt z ex. Na tym etapie to już dawno powinien być rozdział zamknięty. Autorko, może twój facet w ogóle ma jakieś problemy ze zbudowaniem związku, po dwóch latach mu się wydaje, że się zaczyna nudzić i potrzebuje jakiejś odskoczni, romansu. Może faktycznie zaproponuj mu terapię.
Albo może go wzięło na jakieś sentymenty.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.