Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-29, 11:29   #4981
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Szkołę rodzenia mam indywidualną. Położna przyjedzie do mnie do domu 3-4 razy na prywatne zajęcia żeby sobie co nieco przypomnieć. Mam przygotować pytania i je będziemy omawiać, bo opisu porodu już nie potrzebuję, wiem jak wygląda w połowie czerwca mamy umówić pierwszy termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 11:31   #4982
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Ja chyba powoli kończę wyprawkę Zamówiłam dziś jeszcze dwa ręczniki kąpielowe do mamaginekolog i myślę że z najważniejszych rzeczy wszystko już mam. Zostało mi dokupić kilka ubranek (już raczej będę czekać na wyprzedaże), pampersy i termometr ale tutaj się nie możemy zdecydować jaki będzie najlepszy. A jak u Was? Szukam pomysłu czego mi jeszcze może brakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi też jeszcze termometr (czekam aż do apteki wróci rossmax hc700, na allegro już jest ale po 220 zł, a w Gemini był po 135), łóżeczko, pieluszki, chusteczki, kosmetyki dla mnie... oj sporo jeszcze
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Stacjonarnie?
Fajnie, że wszystko dobrze, poza tym żelazem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak, stacjonarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 11:50   #4983
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Gr8ania polecasz ten termometr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 12:10   #4984
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Gr8ania polecasz ten termometr?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poleciła mi go kuzynka pediatra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 12:43   #4985
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Ja chyba powoli kończę wyprawkę Zamówiłam dziś jeszcze dwa ręczniki kąpielowe do mamaginekolog i myślę że z najważniejszych rzeczy wszystko już mam. Zostało mi dokupić kilka ubranek (już raczej będę czekać na wyprzedaże), pampersy i termometr ale tutaj się nie możemy zdecydować jaki będzie najlepszy. A jak u Was? Szukam pomysłu czego mi jeszcze może brakować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też już prawie wszystko kupione, zostało mi część rzeczy aptecznych, pampersy i jakieś ciuszki jeszcze.
Polecam najzwyklejszy termometr elektroniczny, który wkłada się do pupy. Mieliśmy Microfile i masakra - co chwila wychodzi inna temperatura, oddaliśmy na gwarancję, ale dalej jest to samo.

Dzisiaj miałam trzecie USG,wszystko jest w najlepszym porządku mała leży główkowo i waży około 1200 g, 28t2d
Wczoraj byłam też na pobraniu krwi i w poniedziałek wybieram się na zastrzyk.

Nie wiem czy któraś z Was zamawiała, ale zamówiłam sobie sobie musilinowa koszulkę ciążowa i do karmienia doctor nap - cudowna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 13:20   #4986
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jak czytam posty to wy jesteście już nieźle przygotowane, jeśli chodzi o wyprawkę. My z mężem jeszcze się zastanawiamy nad łóżeczkiem dla małej. Chcemy dostawne ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na model. Moja mama mi wyśle ubranka dla młodej. I będę je prała w lipcu. Na szczęście dużo rzeczy mamy po starszym.

W ogóle to nie wiem czy pisałam juz o tym bo ostatnio mam mózg ciążowy i zapominam czy coś zrobiłam czy nie. Dajemy starszego z powrotem do żłobka. Te kilka godzin bez dziecka są magiczne. Ogólnie czuję ulgę, że nie muszę pracować i zajmować się małym dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 13:27   #4987
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
mini kosmetyki dla mnie
Polecam małe butelki z rossmana i przelanie sobie swoich żeli czy szamponów. Najczęściej wychodzi dużo taniej i wygodniej, bo czasem te małe produkty są bardzo małe. Pojawia się też co jakiś czas taki zestaw podróżny, gdzie są też słoiczki na kremy. U mnie akurat sporo miniaturek, bo co jakiś czas są z czymś w gratisie to zazwyczaj czekają na wyjazdy. Zresztą niedużą pastę do zębów już mam, w biedronce były jakieś dwupaki past 100ml przecenione, to taką biorę. Te malutkie starczają mi na dwa dni a jak mam kupić dwie to kosztują tyle co zwykła pasta. W sumie biorę tylko szampon, żel, mydło, mały krem do twarzy i jakiś awaryjny krem uniwersalny (chyba będzie mały balsam, który będę zużywać bardziej do rąk) i pastę. Zresztą zakładam, że ktoś mi to będzie woził. Biorę walizkę na kółkach, tylko nie wiem czy małą czy dużą i jakiś drugi bagaż na podręczne rzeczy i wyniki badań, pewnie torbę jak na siłownię albo plecak, żeby było wygodniej znieść jakbym sama jechała. Drugi bagaż raczej pójdzie za jakiś czas już do auta, bo tego sama z 4 piętra nie zniosę (jakby było to konieczne).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 15:07   #4988
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja już też większość mam, fotelik na został do zakupu, jakieś rzeczy typu klapki dla siebie do szpitala, prześcieradło do wózka, no termometru też nie mamy bo ceny to jakiś kosmos. Ubranka chce w przyszłym tygodniu prac bo patrzyłam że ma być ładna pogoda to szybko wyschna.

Ja dzisiaj się wkurzam jak nie wiem, miałam wyniki krzywej na granicy i mam skierowanie do diabetologa, moja ginekolog mi poleciła poradnię i od rana się próbuje tam dodzwonić i zero odzewu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019

Edytowane przez Silumin
Czas edycji: 2020-05-29 o 15:28
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 15:59   #4989
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Polecam małe butelki z rossmana i przelanie sobie swoich żeli czy szamponów. Najczęściej wychodzi dużo taniej i wygodniej, bo czasem te małe produkty są bardzo małe. Pojawia się też co jakiś czas taki zestaw podróżny, gdzie są też słoiczki na kremy. U mnie akurat sporo miniaturek, bo co jakiś czas są z czymś w gratisie to zazwyczaj czekają na wyjazdy. Zresztą niedużą pastę do zębów już mam, w biedronce były jakieś dwupaki past 100ml przecenione, to taką biorę. Te malutkie starczają mi na dwa dni a jak mam kupić dwie to kosztują tyle co zwykła pasta. W sumie biorę tylko szampon, żel, mydło, mały krem do twarzy i jakiś awaryjny krem uniwersalny (chyba będzie mały balsam, który będę zużywać bardziej do rąk) i pastę. Zresztą zakładam, że ktoś mi to będzie woził. Biorę walizkę na kółkach, tylko nie wiem czy małą czy dużą i jakiś drugi bagaż na podręczne rzeczy i wyniki badań, pewnie torbę jak na siłownię albo plecak, żeby było wygodniej znieść jakbym sama jechała. Drugi bagaż raczej pójdzie za jakiś czas już do auta, bo tego sama z 4 piętra nie zniosę (jakby było to konieczne).
Ha, ja tych buteleczek z Ross nie polecam. Testowałam przed pierwszym porodem i niestety 2 się wylały - oliwka i żel do higieny intymnej. Może trefne zamknięcia były. Mam ze 2 mini butelki właśnie po kosmetykach jak na wakacje jeździmy i pudełeczka do kremów z rossmana. Zabiorę takie minimum czyli żel do ciała, szampon, żel intymny, balsam, odżywkę do włosów, krem do twarzy, do rąk, pomadkę do ust, mini antyperspirant, wodę termalną, gumkę do włosów. Do tego kilka wkładek laktacyjnych i próbkę kremu na sutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 16:36   #4990
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Unhappy Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ha, ja tych buteleczek z Ross nie polecam. Testowałam przed pierwszym porodem i niestety 2 się wylały - oliwka i żel do higieny intymnej. Może trefne zamknięcia były. Mam ze 2 mini butelki właśnie po kosmetykach jak na wakacje jeździmy i pudełeczka do kremów z rossmana. Zabiorę takie minimum czyli żel do ciała, szampon, żel intymny, balsam, odżywkę do włosów, krem do twarzy, do rąk, pomadkę do ust, mini antyperspirant, wodę termalną, gumkę do włosów. Do tego kilka wkładek laktacyjnych i próbkę kremu na sutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raczej zakładam, że każdy raz otwarty kosmetyk może się wylać, więc zawsze wszystko pakuję, żeby nie miało dużych szans. No i brałam zawsze tylko na dość gęsty szampon.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 16:50   #4991
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

dziewczyny kończymy część- czy jest chętna do założenia następnej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 17:50   #4992
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Jak czytam posty to wy jesteście już nieźle przygotowane, jeśli chodzi o wyprawkę. My z mężem jeszcze się zastanawiamy nad łóżeczkiem dla małej. Chcemy dostawne ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się na model. Moja mama mi wyśle ubranka dla młodej. I będę je prała w lipcu. Na szczęście dużo rzeczy mamy po starszym.

W ogóle to nie wiem czy pisałam juz o tym bo ostatnio mam mózg ciążowy i zapominam czy coś zrobiłam czy nie. Dajemy starszego z powrotem do żłobka. Te kilka godzin bez dziecka są magiczne. Ogólnie czuję ulgę, że nie muszę pracować i zajmować się małym dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja starsza od poniedziałku właśnie dopiero zaczyna przygodę ze żłobkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 18:54   #4993
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ruszyłam z wyprawką Byłam dziś na długich, samotnych zakupach, ogarnęłam część ubraniową, potem wrzucę co nie co na fb

Zamówiłam też dwa ręczniczki kąpielowe, pieluchy flanelowe (tetry mam pod dostatkiem). Jutro jeszcze ogarnę Rossmanna (pampersy, jakieś płatki kosmetyczne itp.), zamówię jeszcze pieluszki muślinowe ze 3 sztuki i część apteczną i jestem gotowa

Nie licząc biustonoszy i koszul dla mnie ale to muszę poszukać stacjonarnie bo nie chce mi się bawić w odsyłanie jakby co.




Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam trzecie USG,wszystko jest w najlepszym porządku mała leży główkowo i waży około 1200 g, 28t2d
Wczoraj byłam też na pobraniu krwi i w poniedziałek wybieram się na zastrzyk.

Nie wiem czy któraś z Was zamawiała, ale zamówiłam sobie sobie musilinowa koszulkę ciążowa i do karmienia doctor nap - cudowna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wizyta udana Możesz pokazać która to koszula?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 19:23   #4994
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
dziewczyny kończymy część- czy jest chętna do założenia następnej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może Ty załóż jeśli masz dostęp do kompa.

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Ruszyłam z wyprawką Byłam dziś na długich, samotnych zakupach, ogarnęłam część ubraniową, potem wrzucę co nie co na fb

Zamówiłam też dwa ręczniczki kąpielowe, pieluchy flanelowe (tetry mam pod dostatkiem). Jutro jeszcze ogarnę Rossmanna (pampersy, jakieś płatki kosmetyczne itp.), zamówię jeszcze pieluszki muślinowe ze 3 sztuki i część apteczną i jestem gotowa

Nie licząc biustonoszy i koszul dla mnie ale to muszę poszukać stacjonarnie bo nie chce mi się bawić w odsyłanie jakby co.




Super że wizyta udana Możesz pokazać która to koszula?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie!



My już jako tako chyba mamy wyprawkę ogarniętą, poza kilkoma rzeczami aptecznymi.
Dziś zamówiliśmy wózek 3w1. Podobny do Bebetto Holland, z tym że tańszy i Polskiej produkcji.


A właśnie co trzeba mieć dla siebie i malucha z tych rzeczy aptecznych i w jakiej ilości? Podpowiecie coś? Bo jak czytam w necie, to opinie są różne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 20:06   #4995
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
U nas też już prawie wszystko kupione, zostało mi część rzeczy aptecznych, pampersy i jakieś ciuszki jeszcze.
Polecam najzwyklejszy termometr elektroniczny, który wkłada się do pupy. Mieliśmy Microfile i masakra - co chwila wychodzi inna temperatura, oddaliśmy na gwarancję, ale dalej jest to samo.

Dzisiaj miałam trzecie USG,wszystko jest w najlepszym porządku mała leży główkowo i waży około 1200 g, 28t2d
Wczoraj byłam też na pobraniu krwi i w poniedziałek wybieram się na zastrzyk.

Nie wiem czy któraś z Was zamawiała, ale zamówiłam sobie sobie musilinowa koszulkę ciążowa i do karmienia doctor nap - cudowna jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko ok

A która to jest muślinowa ta koszula? Bo mam 2 rodzaje ale nie kojarzę, że któraś jest z muślinu.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Szkołę rodzenia mam indywidualną. Położna przyjedzie do mnie do domu 3-4 razy na prywatne zajęcia żeby sobie co nieco przypomnieć. Mam przygotować pytania i je będziemy omawiać, bo opisu porodu już nie potrzebuję, wiem jak wygląda w połowie czerwca mamy umówić pierwszy termin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz bezpłatnie taką opcję z położna środowiskową czy odpłatnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 21:22   #4996
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Super, że wszystko ok

A która to jest muślinowa ta koszula? Bo mam 2 rodzaje ale nie kojarzę, że któraś jest z muślinu.Masz bezpłatnie taką opcję z położna środowiskową czy odpłatnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odpłatnie, tylko jeszcze nie wiem jaki będzie koszt tych przyjemnych spotkań. Ta położna ma szkołę rodzenia prywatną, ale teraz zamknięta przez koronę. Zgodziła sie przyjezdzac do nas, bo mamy synka a chcę razem z mężem odświeżyć wiedzę. Ta pani pracuje w szpitalu jako przełożona położnych i cdl. Bardzo mi pomogła z kp przy synku, w ogóle ma super patenty na uspokajanie dziecka (np. trzymanie w pozycji kołyski, bujanie w kocu za 4 rogi, uspokajanie dziecka w foteliku w 3 sekundy - brzmi dziwnie, ale działa) i ponad 30 letnie doświadczenie. Tak zachwalam, ale babeczka bardzo nam pomogła. Trafiliśmy do niej z polecenia, ona nam też poleciła pediatrę-neonatolog, pediatra fizjoterapeutkę i tak poszło Synek miał problem z poprawnym ssaniem przez wędzidełko, każde kp trwało 1,5h przez pierwsze 5 tygodni, do tego wzmożone napięcie obręczy barkowej. Dzięki tym poleconym osobom szybko sobie poradziliśmy.
Znowu się rozpisałam... taka jestem, że zachwalam to lub tego, kto mi życia ułatwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 21:40   #4997
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Odpłatnie, tylko jeszcze nie wiem jaki będzie koszt tych przyjemnych spotkań. Ta położna ma szkołę rodzenia prywatną, ale teraz zamknięta przez koronę. Zgodziła sie przyjezdzac do nas, bo mamy synka a chcę razem z mężem odświeżyć wiedzę. Ta pani pracuje w szpitalu jako przełożona położnych i cdl. Bardzo mi pomogła z kp przy synku, w ogóle ma super patenty na uspokajanie dziecka (np. trzymanie w pozycji kołyski, bujanie w kocu za 4 rogi, uspokajanie dziecka w foteliku w 3 sekundy - brzmi dziwnie, ale działa) i ponad 30 letnie doświadczenie. Tak zachwalam, ale babeczka bardzo nam pomogła. Trafiliśmy do niej z polecenia, ona nam też poleciła pediatrę-neonatolog, pediatra fizjoterapeutkę i tak poszło Synek miał problem z poprawnym ssaniem przez wędzidełko, każde kp trwało 1,5h przez pierwsze 5 tygodni, do tego wzmożone napięcie obręczy barkowej. Dzięki tym poleconym osobom szybko sobie poradziliśmy.
Znowu się rozpisałam... taka jestem, że zachwalam to lub tego, kto mi życia ułatwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co piszesz to warto za taką położną zapłacić

Chwaliłam się już na fb, najgorszy zakup za mną, upolowałam w super cenie wózek espiro next silver, mąż też zadowolony
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 22:21   #4998
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Odpłatnie, tylko jeszcze nie wiem jaki będzie koszt tych przyjemnych spotkań. Ta położna ma szkołę rodzenia prywatną, ale teraz zamknięta przez koronę. Zgodziła sie przyjezdzac do nas, bo mamy synka a chcę razem z mężem odświeżyć wiedzę. Ta pani pracuje w szpitalu jako przełożona położnych i cdl. Bardzo mi pomogła z kp przy synku, w ogóle ma super patenty na uspokajanie dziecka (np. trzymanie w pozycji kołyski, bujanie w kocu za 4 rogi, uspokajanie dziecka w foteliku w 3 sekundy - brzmi dziwnie, ale działa) i ponad 30 letnie doświadczenie. Tak zachwalam, ale babeczka bardzo nam pomogła. Trafiliśmy do niej z polecenia, ona nam też poleciła pediatrę-neonatolog, pediatra fizjoterapeutkę i tak poszło Synek miał problem z poprawnym ssaniem przez wędzidełko, każde kp trwało 1,5h przez pierwsze 5 tygodni, do tego wzmożone napięcie obręczy barkowej. Dzięki tym poleconym osobom szybko sobie poradziliśmy.
Znowu się rozpisałam... taka jestem, że zachwalam to lub tego, kto mi życia ułatwia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy już pisałaś, ale skąd jesteś? Czy może okolice Warszawy? Też by mi się przydała taka położna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 06:07   #4999
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, czy można jeszcze dołączyć do grupy na FB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 06:36   #5000
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy można jeszcze dołączyć do grupy na FB?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przycupnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 06:36   #5001
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry
Zdarzylam jeszcze w starym wątku kto się podejmuje założyć nowy? nie uciekajcie stąd
Ja już spakowalam walizkę zostaje mi tylko włożyć kosmetyczkę i wodę. Dziś mam kontrolę. Boję się znów szpitala, więc wolałam ja przygotować i mieć spokojna głowę... O 10.00 wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-30, 06:58   #5002
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

zapraszam do nowej części
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post87893137
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.