Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-09, 07:35   #1711
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

stypi anuszka vrenth jak miło czytać takie posty
gr8ania wychodz z ukrycia
A moja mała dziewczynka w kwietniu skończy 2 latka
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 18:27   #1712
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Jena jak ten czas szybko leci

to może i ja się pochwalę po kolejnych 1.5 rocznych staraniach jesteśmy w 11 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 19:52   #1713
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Jak tam Wasze samopoczucie??

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 07:45   #1714
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze samopoczucie??

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
U mnie średnio niestety początek był ciężki, teraz musi być lepiej mąż miesiąc temu zerwał więzadła w kolanie i rzepce. Miał operację i teraz muszę wszystko ogarniać sama także muszę być w pełni sił, bo przy dwulatce nie ma łatwo najgorsze, że odwołują nam wizyty lekarskie ja nie byłam już ponad miesiąc i nawet nie wiem, kiedy będzie znowu przyjmował. Mąż miał mieć konsultacje ortopedyczna, bo ma ortezę, która po miesiącu powinna mieć przestawiony kąt. Teraz znaleźliśmy prywatnie. Wiadomo kolejne wydatki, no ale co zrobić także na razie cały czas mamy pod górkę, ale wierzę, że niedługo to się zmieni i będzie już tylko lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 08:15   #1715
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze samopoczucie??
U mnie w miarę. Na początku miałam trochę anemii, więc się borykałam z braniem żelaza. Do tego planowałam iść na zwolnienie dopiero koło 3 trymestru a poszłam na początku 2 - jakoś w połowie lutego. Właśnie przez to, że wszystko mnie męczy. W sumie jak się wirus pojawił to wyszło na dobre. Poza tym nie mam wielu efektów ubocznych poza tym, że się nie mogę wyspać. Ale tu nawet magiczne ciążowe poduszki by nie pomogły - młody jest obecnie wybitnie nocnym stworzeniem i jak tylko się położę to zaczyna imprezę. Niestety w nocy to samo - jak tylko się obrócę to się budzi. Ale przez pół dnia potrafi spać spokojnie i się nie ruszy. I ma w nosie kofeinę albo cukier. Ale na szczęście na obu prenatalnych ułożył się ładnie, więc nie było problemu żeby go zmierzyć.

A tak, to mnie wkurza, że muszę wyprawkę zamawiać przez internet. W sumie ostatnio to, że w ogóle muszę. Ubranka, wózek i fotelik są (w ubrankach drobne braki, dokupię przy okazji), został milion drobnych rzeczy. Po trzech godzinach oglądania różnych sklepów w poszukiwaniu kocyków nie mogłam na nie więcej patrzeć
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 09:32   #1716
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
U mnie średnio niestety początek był ciężki, teraz musi być lepiej mąż miesiąc temu zerwał więzadła w kolanie i rzepce. Miał operację i teraz muszę wszystko ogarniać sama także muszę być w pełni sił, bo przy dwulatce nie ma łatwo najgorsze, że odwołują nam wizyty lekarskie ja nie byłam już ponad miesiąc i nawet nie wiem, kiedy będzie znowu przyjmował. Mąż miał mieć konsultacje ortopedyczna, bo ma ortezę, która po miesiącu powinna mieć przestawiony kąt. Teraz znaleźliśmy prywatnie. Wiadomo kolejne wydatki, no ale co zrobić także na razie cały czas mamy pod górkę, ale wierzę, że niedługo to się zmieni i będzie już tylko lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to się nazbierało ja miałam wizytę pod koniec marca, kolejną mam 30.04 o ile się odbędzie . Który masz tc?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-07, 06:42   #1717
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Marzenia niedługo spełnimy i II kreseczki zobaczymy! Część VI

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
U mnie w miarę. Na początku miałam trochę anemii, więc się borykałam z braniem żelaza. Do tego planowałam iść na zwolnienie dopiero koło 3 trymestru a poszłam na początku 2 - jakoś w połowie lutego. Właśnie przez to, że wszystko mnie męczy. W sumie jak się wirus pojawił to wyszło na dobre. Poza tym nie mam wielu efektów ubocznych poza tym, że się nie mogę wyspać. Ale tu nawet magiczne ciążowe poduszki by nie pomogły - młody jest obecnie wybitnie nocnym stworzeniem i jak tylko się położę to zaczyna imprezę. Niestety w nocy to samo - jak tylko się obrócę to się budzi. Ale przez pół dnia potrafi spać spokojnie i się nie ruszy. I ma w nosie kofeinę albo cukier. Ale na szczęście na obu prenatalnych ułożył się ładnie, więc nie było problemu żeby go zmierzyć.

A tak, to mnie wkurza, że muszę wyprawkę zamawiać przez internet. W sumie ostatnio to, że w ogóle muszę. Ubranka, wózek i fotelik są (w ubrankach drobne braki, dokupię przy okazji), został milion drobnych rzeczy. Po trzech godzinach oglądania różnych sklepów w poszukiwaniu kocyków nie mogłam na nie więcej patrzeć
Ja planowałam pracować do czerwca, a przez tą pandemię mój lekarza zabronił mi pracować i wysłał na L4, bo u mnie ryzyko, ponieważ pracuje w spedycji. Kierowcy wracają z za granicy no więc od miesiąca siedzę już w domu 🤦☠♀️
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ojej to się nazbierało ja miałam wizytę pod koniec marca, kolejną mam 30.04 o ile się odbędzie . Który masz tc?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
U mnie jutro 20 TC ale problem jest taki, że mój lekarz teraz nie przyjmuje ze względu na sytuację i nie wiem kiedy będę miała połówkowe wszystko odbywa się telefonicznie mówiła że mam dzwonić po świętach i zobaczymy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-07 07:42:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.