Nowe miejsce ¿ycia - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2024-03-03, 06:39   #1
Klaraaleks88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomo¶ci: 3

Nowe miejsce ¿ycia


Witam. Przychodzê do was z takim tematem . Jestem w szczê¶liwym zwi±zku od roku . Postanowili¶my zamieszkaæ razem do¶æ szybko bo po pó³ roku znajomo¶ci. Wcze¶niej mieszka³am z rodzicami , dosc spory dom oddzielony na dwa mieszkania . Mój facet ma wybudowany dom , piêkny w cichym miejscu. Niestety ja siê tam ¼le czujê . Mimo ¿e facet jest dla mnie naprawdê dobry ja po prostu nie lubiê tego miejsca, nie czujê siê tam dobrze jestem przygnêbiona kiedy po pracy mam tam wracaæ. Chcia³abym wróciæ do swojej miejscowo¶ci i nie chodzi tu koniecznie o mieszkanie w domu rodziców gdzie s± do tego dobre warunki ale o te okolice gdzie mam swoich znajomych , swoje miejsca , bli¿ej do sklepow i innych miejsc . Czy ja jestem samolubna ? Nie potrafiê siê przekonaæ do tego miejsca , ale te¿ bojê siê straciæ faceta . Je¶li chodzi o faceta jemu wszystko jedno gdzie , tak przynajmniej twierdzi ¿e mo¿e sprzedaæ dom i wybudowaæ tam gdzie ja chce ale sama nie wiem
Klaraaleks88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2024-03-03 07:39:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.