Klinika Eskulap w Bielsku Białej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-03, 10:09   #1
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455

Klinika Eskulap w Bielsku Białej


Cześć dziewczyny
Nie wiem czy ktoś jest z moich okolic, ale mam pytanie co do kliniki Eskulap w Bielsku Białej? Rodził tam któraś? jakie są opinie?
Ja przegrzebałam fora internetowe i zdania są podzielone, ale większość jest pozytywnych.
Będę wdzięczna za każdą opinię.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:47   #2
majka2089
Przyczajenie
 
Avatar majka2089
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Ja też będę wdzięczna za jakieś informacje dot kliniki Eskulap.
Zdania moich koleżanek są podzielone, ogólnie są zachwycone opieką itd ale martwi mnie to że wypuszczają tak wcześnie po porodzie. Mojej koleżance po cesarce dali morfine i wypuścili zaraz na 2gi dzień rodziła 2 lata temu może teraz się coś zmieniło? Jak długo teraz trzymią po cesarce?
Poza tym martwi mnie tez to, że skoro tak szybko wypuszczają to w domu może okazac sie ze dziecko ma żółtaczke, bo zwykle żółtaczka pojawia się w 3/4 dobie i trzeba z powrotem zabierać go do szpitala prawda to?
majka2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 23:16   #3
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Z relacji znajomych rodzących:
-opieka na bardzo wysokim poziomie, aż nie chce się wychodzić ale właśnie, wyganiają szybko
-klinika nie dopuści by kobieta się męczyła, zaraz pojawia się anestezjolog z wachlarzem propozycji
-brak patologii noworodków w placówce (ale nie znam nikogo, kto by tam rodził i był zmuszony przewozić dziecko w razie komplikacji, więc nie wiem jak to się odbywa),
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 10:40   #4
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Fajnie, że powstał ten wątek Przydałby mi się rok temu, kiedu zastanawiałam się, gdzie urodzić córkę. Miałam wielki dylemat, ponieważ z powodów osobistych byłam zdecydowana na cesarkę. Po wizycie w Eskulapie 1,5 mies przed terminem moje wątpliwości się rozwiały i podjęłam decyzję: rodzę w Eskulapie przez cc. Tej decyzji nie żałowałam ani chwili. Pełny profesjaonlizm, miłe pielęgniarki co jest ważne, porada laktacyjna, środki przeciwbólowe na życzenie itd. Jedynym mankamentem był fkat że moja cesarka odbyła się w piątek więc leżałam tam przez weekend i była bardzo mała obsada lekarska, natomiast wszystkie obowiązkowe konsultacje i badania dziecka się odbyły. Było podejrzenie niskiej saturacji dziecka, więc mała spędziła parę godzin podłączona do specjalistycznej aparatury, która znajduje się na wyposażeniu kliniki i mała zrobione wszystkie niebędne badania krwi włacznie z grupą krwi ponieważ był konflikt serologiczny. Zostałam wypisana po 2 dniach ale dopiero gdy upewniono się, że wyniki dziecka są bardzo dobre. Ja czułam się świetnie i również chciałam juz iść do domu. Z czystym sumieniem polecam
Jeśli chodzi o żółtaczkę, to dziecko jest naświetlane na miejscu.

Dodam, że na cesarkę nikt mnie nie namawiał (a takie kążą opinie) wręcz dr Biernacki mi odradzał, ale po rozmowie o moim problemie nie robił przeszkód.

Edytowane przez Ingrid80
Czas edycji: 2010-12-05 o 10:43
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:19   #5
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Fajnie, że powstał ten wątek Przydałby mi się rok temu, kiedu zastanawiałam się, gdzie urodzić córkę. Miałam wielki dylemat, ponieważ z powodów osobistych byłam zdecydowana na cesarkę. Po wizycie w Eskulapie 1,5 mies przed terminem moje wątpliwości się rozwiały i podjęłam decyzję: rodzę w Eskulapie przez cc. Tej decyzji nie żałowałam ani chwili. Pełny profesjaonlizm, miłe pielęgniarki co jest ważne, porada laktacyjna, środki przeciwbólowe na życzenie itd. Jedynym mankamentem był fkat że moja cesarka odbyła się w piątek więc leżałam tam przez weekend i była bardzo mała obsada lekarska, natomiast wszystkie obowiązkowe konsultacje i badania dziecka się odbyły. Było podejrzenie niskiej saturacji dziecka, więc mała spędziła parę godzin podłączona do specjalistycznej aparatury, która znajduje się na wyposażeniu kliniki i mała zrobione wszystkie niebędne badania krwi włacznie z grupą krwi ponieważ był konflikt serologiczny. Zostałam wypisana po 2 dniach ale dopiero gdy upewniono się, że wyniki dziecka są bardzo dobre. Ja czułam się świetnie i również chciałam juz iść do domu. Z czystym sumieniem polecam
Jeśli chodzi o żółtaczkę, to dziecko jest naświetlane na miejscu.

Dodam, że na cesarkę nikt mnie nie namawiał (a takie kążą opinie) wręcz dr Biernacki mi odradzał, ale po rozmowie o moim problemie nie robił przeszkód.

Ja jestem dopiero w 10 tygodniu ale pochodzę z okolic Żywca więc zdecydowałam rodzić w Bielsku. Słyszałam, że w Żywieckiej Rzeźni czyli Szpitalu w Żywcu nie jest najlepiej i raczej znajome mi odradzały. Wiec został Szpital Wojewódzki w Bielsku lub Eskulap. Coraz bardziej przekonuje się co do Eskulapa.


A wiesz może do kogo można chodzić w ciąży z tamtejszych ginów? Do końca grudnia przeprowadzam się z Częstochowy do moich okolic i zmieniam lekarza. I mam dylemat. Myślę, że skoro wybrałabym Eskulapa warto chodzić do gina właśnie tam. Niestety nie znam żadnego. Masz może kogoś godnego polecenia?
__________________



Edytowane przez Marina123
Czas edycji: 2010-12-05 o 12:20
Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 14:22   #6
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Tutaj będę mniej pomocna, ponieważ byłam u dr Biernackiego tylko na tej jednej obowiązkowej wizycie ale był bardzo miły i w internecie cieszy się dobrą opinią.
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 20:06   #7
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

ja rodziłam w esculapie
to ze wypuszczaja 48 godzin po cesarce to nie takie straszne, ja tesknilam do domu, jak cos jest nie tak to przeciez mozna zostac.
(na wyspach dzieczyny czesto sa tylko kulka godzin w szpitalu)
Chodzilam do dr Biernackiego i dr Kawulok.
a najwazniejsze jest to ze znieczulenie jest tam na porzadku dziennym i nie kosztuje 1000 zł
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-05, 20:27   #8
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Wiec został Szpital Wojewódzki w Bielsku lub Eskulap. Coraz bardziej przekonuje się co do Eskulapa.
Nie wiem nic o rzeźni z Żywcu, ale wiem, że Wojewódzki w Bielsku to nie najlepszy wybór. Chociaż, może przez kilka lat coś się tam zmieniło. Jednak z opinii znajomych, rodziny i własnej (mieszkam niemal obok) zebranych przez kilka lat mam nieciekawy obraz w głowie. Nie chciałabym nikogo oskarżać, na pewno pracują tam dobrzy lekarze i pielęgniarki czy położne, ale tak to jest z opiniami, że powstają na bazie własnych i cudzych doświadczeń, a te nie są za ciekawe

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2010-12-05 o 20:49
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:01   #9
coralady
Wtajemniczenie
 
Avatar coralady
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 296
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Witam!

Trafiłam na wątek przypadkiem,moze to znak? Mam termin na początek kwietnia i także zastanawiałam się nad kliniką Eskulap,bo im bliżej porodu tym bardziej sie obawiam,choć na początku miałam plan iśc rodzić do zwykłego szpitala.Wyszłam z założenia,że poboli,ale urodze jak miliony kobiet Teraz to już nie jestem taka odważna!

Tez bardzo interesuja mnie opinie kobiet które rodziły w Eskulapie,a zwłszcza te które rodziły ostatnio.Z tego co wiem trochę się zmieniło od czasu kiedy rodziła moja szwagierka ponad 2 lata temu.

Pozdrawiam przyszłe mamusie
__________________
Córeczka Lilianka i Synek Filip
8 kwietnia 2011 o godzinie 12:53 świat stał sie piękniejszy!


28 października 2013 o godzinie 14:20 świat stał się piękniejszy po raz drugi




Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
Fiodor Dostojewski

Edytowane przez coralady
Czas edycji: 2010-12-07 o 16:05
coralady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:38   #10
ice woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 212
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Oj szkoda ze ten wątek tak póżno powstał. Ja też chciałąm rodzić w Esculapie ale po rozmowach z położną zrezygnowałam. Napewno jest tam super opieka, extra znieczulenie itd ale jakoś ja sie bym bała. Nie daj Bóg coś sie stanie i trzeba przewozić. Ja zdecydowałam sie rodzić w Wojewódzkim i miło wspominam. Trafiłam na fajna położną, miałam osobną sale i nawet mąż mógł zostać całą noc ze mną. A naprawde nie zapłaciłam ani grosza. Miałam Sn i położna naprawde mi pomagała.
Ja urodziłam 2 tyg po terminie i tydzień po terminie miałam sie zgłosić do szpitala i na początku zgłosiłam sie na wyspiańskiego, ale uciekłam stamtąd po zbadaniu przez lekarza Krasnodębskiego- ordynatora. Która wpadła w jego sidła wie o czym mówie.
Poszłam do wojewódzkiego i naprawde nie załuje. Różne są opinie ale tez różni są ludzie i to tez dużo zalezy napewno na jaką zmiane personelu sie trafii.
ice woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:30   #11
karol111
Przyczajenie
 
Avatar karol111
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Witam. Ja mam termin na kwiecień i też miałam do tej pory w planach rodzić w Eskulapie. Pierwszy poród miałam bardzo ciężki, dziecko ważyło ponad 4kg i postanowiłam, że teraz muszę rodzić ze znieczuleniem. Dużo osób chwali sobie Eskulap więc po cichu sobie planowałam tam urodzić. Niestety albo i nawet dobrze wylądowałam na parę dni w klinice UJ w Krk i tam popytałam położną o Eskulap. Co prawda nie słyszała o nich ale zapytała mnie jedną rzecz.Czy mają dobry oddział neonatologii? Wiemy wszyscy,że jak coś pójdzie nie tak to ważne są pierwsze minuty a w Bielsku podobno przewożą dziecko do wojewódzkiego jak jest coś poważniejszego. Powiedziała: nie ważne piękne sale, znieczulenia,wszelkie wygody, najważniejsze jest dziecko. Święte słowa. Teraz już sama nie wiem gdzie chcę rodzić. Czy może w Krk gdzie mają trzeci stopień oddziału dla noworodków i też dają znieczulenie pomimo tego,że jakoś mi nie przypadła ta klinika do gustu. Fakt jest taki, że leżałam z kobietą która urodziła w 25tyg ciąży, dzidzia ważyła nie całe 80dkg i miała już prawie 10 dni. Muszą tam mieć naprawdę super sprzęt dla takich maluszków.
karol111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 13:07   #12
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Co prawda to prawda, ale czy z wojewódzkiego nie przewożą przypadkiwm na OIOM do Pediatryka???
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:06   #13
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

u mnie był problem z dzieckiem przy porodzie, spadające tetno, obwinięcie pępowiną, mały pchał sie na świat twarzą do przodu i mimo zmiany lekarzy wszystko poszło sprawnie, nikt nie zwlekał z decyzją o cc. bylismy o wszystkim informowani na bieżąco. zauwazylam calkiem inne podejscie do kobiet w ciazy niz wtedy kiedy chodziłam do szpitalnej przychodni.
ja tez słyszałam o tym ze w razie czego noworodka trzeba przewozic do wojewodzkiego i rożne inne dziwne rzeczy, dziewczyny jak macie watpliwosci to umowicie sie na jedną wizytę. lekarz Wam wszystko wyjaśni.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 15:39   #14
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

odkopuję temat
jestem zdecydowana na poród właśnie w tej klinice tylko potrzebuję informacji
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:02   #15
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
odkopuję temat
jestem zdecydowana na poród właśnie w tej klinice tylko potrzebuję informacji
Ale jakich informacji potrzebujesz?
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 19:41   #16
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

jak na razie ogólnych jak to się wszystko odbywa, co trzeba zabrać ze sobą do szpitala, czy są jakieś dodatkowe koszty poza tymi 490zł, czy po cc trzeba zgłosić się do kliniki na zdjęcie szwów
będę bardzo wdzięczna za odp
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:47   #17
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Ja rodziłam ponad 2,5 roku temu.
Dostałam nakaz od anestezjologa że jak zaczne rodzić mam do niego dzwonić (byłam w klinice ok 3 nad ranem, więc nie dzwoniłam za co dostałam mały ochrzan )
Generalnie to przyjęli, wypisali papiery, badali, oglądali, założyli kroplówkę.
Lekarze się interesowali, uspokajali, czułam się dobrze pod ich opieką.
Cały czas byłam informowana o tym co się dzieję, kiedy będę mogła dostać znieczulenie (i nawet gdzie teraz jest anestezjolog i za ile dojedzie )
Nie chodziłam do szkoły rodzenia, położne pomagały oddychac przy skurczach (ja miałam bardzo bolesne)
i jak pisałam wyżej lekarze szybko reagowali na problem z dzieckiem.
Ja jak najbardziej polecam. Nie czułam się jak kolejna co zaraz urodzi, tylko jak człowiek który czuje, boli go i za moment zobaczy swoje pierwsze dziecko.


Co zabrać ze sobą, dostałam taka karteczkę przy ostatniej wizycie u lekarza, to napewno
Brałam tylko potrzebne rzeczy i nie było ich dużo.
Dla dziecka tylko ubrania i pampersy na wyjście, (dokładnie nie pamiętam, ale wiem że wtedy dla dziecka na pobyt w szpitalu nie brałam nic)


Jak ja szłam rodzić to poród kosztował 200 zł i 200 zł wcześniejsza wizyta u ginekologa i anestezjologa.
(czyli mówiło sie ze 400, ale ja chodziłam przez całą ciąże tam do ginekologa, więc dla mnei te 200 zł to jak wizyta)

Chodzi o to, że przed porodem musisz zaliczyć wizytę u gin. i anestezjologa, podpisać papiery na zgodę o znieczulenie.
Anestezjolog jest wspaniały (zresztą jak reszta ekipy) pytać, pytać i pytać a wszystko powiedzą

Zadnych późniejszych kosztów, za ściąganie szwów nie płaciłam oczywiście (tak, trzeba się zgłosić )

Więc nie wiem czy coś sie zmieniło (oprócz ceny) ale naprawdę lepiej zapytać tam, pomoga i doradzą
Kiedy rodzisz? skąd jesteś? (tzn czy masz daleko )
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:12   #18
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

dzięki za odp umówiłam sie na wizytę na 2.01 termin mam gdzies na koniec stycznia początek lutego, pytam już teraz co trzeba zabrac bo chciałabym do końca roku mieć już wszystko skompletowane
też nie chodzę do szkoły rodzenia - z lenistwa
a jestem z okolic tychów więc mam do kliniki jakieś 50km ale myślę że warto dojechać
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:55   #19
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
dzięki za odp umówiłam sie na wizytę na 2.01 termin mam gdzies na koniec stycznia początek lutego, pytam już teraz co trzeba zabrac bo chciałabym do końca roku mieć już wszystko skompletowane
też nie chodzę do szkoły rodzenia - z lenistwa
a jestem z okolic tychów więc mam do kliniki jakieś 50km ale myślę że warto dojechać
Ja niedawno usłyszałam (ale to nie potwierdzona informacja, od rodzącej niedawno mamy czekającej ze mną w poczekalni do gina), że teraz w eskulapie znacznie poprawiła się sytuacja jeśli chodzi o sprzęt (patologia noworodków) i mają wszystko na miejscu. Nie wiem ile w tym prawdy, a chętnie bym się dowiedziała jak to tam jest. Choć pewnie wyląduję na Wyspianskiego

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2011-11-27 o 00:04
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 09:15   #20
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

2 stycznia chętnie zdam relację
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 07:56   #21
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Agacia powodzenia

ja dojeżdzałam 30 km
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:24   #22
gabiG4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 108
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

ja również bardzo miło wspominam pobyt w klinice. Drugi bobas ( o ile będzie ) to też w tej klinice rodziłam w styczniu i nie wiem jak jest jeśli chodzi o sprzęt ale przy porodzie był obecny neonatolog (specjalista od patologii noworodkowej)
gabiG4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:23   #23
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

dziękuję za wsparcie mojej decyzji
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 21:05   #24
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Dziewczyny, ponoć obecnie całkowity koszt porodu bez komplikacji itp to 590zł... na stronie internetowej piszą tysiąc razy,że zabiegi refunduje NFZ. no jak to w końcu jest?
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 15:51   #25
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponoć obecnie całkowity koszt porodu bez komplikacji itp to 590zł... na stronie internetowej piszą tysiąc razy,że zabiegi refunduje NFZ. no jak to w końcu jest?
mi powiedzieli 470 zł wizytę mam w poniedziałek
poród pokrywa NFZ my płacimy za wizytę u gina usg i inne badania odbywające się na tej wizycie przed porodem dokładniejszych info udzielę po 2.01
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 13:19   #26
ewelinka2210
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 631
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

No i jak Agacia? Jak Twoja wiedza po wizycie? Daj znać
ewelinka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:10   #27
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez ewelinka2210 Pokaż wiadomość
No i jak Agacia? Jak Twoja wiedza po wizycie? Daj znać
ogólnie jestem zadowolona personel prze sympatyczny a jeśli chodzi o koszt to:
sn 416zł
cc 490zł
w tym jest badanie +usg
wszystko z znieczuleniem żadnych kosztów dodatkowych nie będzie
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:22   #28
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
ogólnie jestem zadowolona personel prze sympatyczny a jeśli chodzi o koszt to:
sn 416zł
cc 490zł
w tym jest badanie +usg
wszystko z znieczuleniem żadnych kosztów dodatkowych nie będzie
Dzięki
a nie mówili Ci może ile dni po cc, ile po sn trzymają w szpitalu? A jak z tym sprzętem (patologia noworodków)?
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:31   #29
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

48h chyba że jest potrzeba wiecej i mam się nie martwić o maleństwo bo są w stanie mu zapewnić opiekę na najwyższym poziomie
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 20:03   #30
kropka_83
Przyczajenie
 
Avatar kropka_83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Klinika Eskulap w Bielsku Białej

Witam dziewczyny. Jestem w 7 tyg ciąży pochodzę z Żywca i tez zastanawiam się nad porodem w Eskulapie. Nie jestem przekonana do państwowych szpitali, a przede wszystkim do Żywieckiego :/ Bardzo proszę o opinie dziewczyn które tam rodziły, jaka jest opieka w czasie porodu i po czy można liczyć na pomoc przy dziecku, i po jakim czasie puszczają do domu? Z góry dziękuje za pomoc
kropka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-31 19:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.