30-letni niedoświadczony facet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 18:22   #1
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Lightbulb

30-letni niedoświadczony facet?


Hej dziewczyny,

poznałam kilka dni temu przez internet chłopaka. Jest z innego miasta, ale bliskiego w stosunku do mojego. Mamy się poznać za kilka dni, bo przyjedzie do mojego miasta.

Na zdjęciach wygląda na bardzo przystojnego. W rozmowach poprzez portal randkowy, wydaje się miły, sympatyczny i inteligentny. Jest wykształcony, ma niezłą pracę.

Jednak podczas jednej z rozmów przyznał się, że nigdy jeszcze nie spał z żadną kobietą. Że chciałby to zrobić z kimś wyjątkowym, a nie dla samego faktu "zaliczenia". Jest wierzący, ale nie z tych czekających do ślubu, a raczej jak mówi, czekający na właściwą osobę...

Co więcej podczas 30 letniego życia tylko raz miał dziewczynę (kilka lat temu) przez 5 miesięcy. Ona była wierząca, więc do niczego nie doszło. On chciał, ale szanował jej poglądy. Po rozstaniu długo się zbierał...potem z kilkoma osobami się spotykał, ale na kilku spotkaniach się kończyło.

Oprócz tego wcześniej też spotykał się z różnymi dziewczynami, ale zwykle były to krótkie relacje...i nie prowadziły do seksu. Jedynie do jakiś "intymnych kontaktów".

I teraz sama się zastanawiam, może zabrzmi to głupio, czy coś może być z nim nie tak? Oczywiście wiem, że muszę poczekać do spotkania, to sama się przekonam Ale raczej chciałabym tak sobie z Wami pogdybać.

Żeby była jasność - nie chodzi o to, że każdy ma zaczynać życie seksualne w LO. Szanuję bardzo poglądy religijne i np. ludzi którzy czekają do ślubu. Choć on do nich nie należy to jednak wątek seksualny może zejść na drugą stronę. Brak doświadczenia nie jest dla mnie problemem.

Jednak zastanawiam się czy to możliwe, żeby przystojny, inteligentny, heteroseksualny mężczyzna nawet nie miał poważnego, dłuższego związku?

Co o tym myślicie?

P.S. Nie chodzi mi tu o jakieś obrażanie osób tego typu... Zdecydowanie nie. Raczej chciałabym poznać Wasze przemyślenia, opinie. A może ktoś z Was zna taką osobę lub sam taką jest?
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:26   #2
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Przejeta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

poznałam kilka dni temu przez internet chłopaka. Jest z innego miasta, ale bliskiego w stosunku do mojego. Mamy się poznać za kilka dni, bo przyjedzie do mojego miasta.

Na zdjęciach wygląda na bardzo przystojnego. W rozmowach poprzez portal randkowy, wydaje się miły, sympatyczny i inteligentny. Jest wykształcony, ma niezłą pracę.

Jednak podczas jednej z rozmów przyznał się, że nigdy jeszcze nie spał z żadną kobietą. Że chciałby to zrobić z kimś wyjątkowym, a nie dla samego faktu "zaliczenia". Jest wierzący, ale nie z tych czekających do ślubu, a raczej jak mówi, czekający na właściwą osobę...

Co więcej podczas 30 letniego życia tylko raz miał dziewczynę (kilka lat temu) przez 5 miesięcy. Ona była wierząca, więc do niczego nie doszło. On chciał, ale szanował jej poglądy. Po rozstaniu długo się zbierał...potem z kilkoma osobami się spotykał, ale na kilku spotkaniach się kończyło.

Oprócz tego wcześniej też spotykał się z różnymi dziewczynami, ale zwykle były to krótkie relacje...i nie prowadziły do seksu. Jedynie do jakiś "intymnych kontaktów".

I teraz sama się zastanawiam, może zabrzmi to głupio, czy coś może być z nim nie tak? Oczywiście wiem, że muszę poczekać do spotkania, to sama się przekonam Ale raczej chciałabym tak sobie z Wami pogdybać.

Żeby była jasność - nie chodzi o to, że każdy ma zaczynać życie seksualne w LO. Szanuję bardzo poglądy religijne i np. ludzi którzy czekają do ślubu. Choć on do nich nie należy to jednak wątek seksualny może zejść na drugą stronę. Brak doświadczenia nie jest dla mnie problemem.

Jednak zastanawiam się czy to możliwe, żeby przystojny, inteligentny, heteroseksualny mężczyzna nawet nie miał poważnego, dłuższego związku?

Co o tym myślicie?

P.S. Nie chodzi mi tu o jakieś obrażanie osób tego typu... Zdecydowanie nie. Raczej chciałabym poznać Wasze przemyślenia, opinie. A może ktoś z Was zna taką osobę lub sam taką jest?
Rozumiem ,że mógl mieć inne zainteresowania,nie mieć czasu itd. Ale ja bym do końca nie wierzyła,że będąc taki och i ach miał pierwszą dziewczynę w wieku 29 lat bardziej bym się doszukiwała udawania mega romantycznego,udającego mega wierzącego i wybielającego się na kilometr.Ale ja nieufna kobieta jestem
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:26   #3
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

ja kiedys znalam 28 letniego prawiczka(chociaz potem okazalo sie ze troche mnie bajerowal w innej kwestii wiec nie wiem czy kwestioa jego braku doswiadczenia byla rzeczywistoscia). wedlug mnie tacy faceci sa wartosciowszy bo przynajmniej wiesz ze nie nalezy do tych co patrza na dziewczyne przez pryzmat zaliczenia ich.
wiec wolalabym takiego niedoswiadczonego (docen to ze nie udawal przed Toba), niz chlopaka co mial kilkanascie partnerek sekualnych i nadal marza mu sie podboje a nie staly zwiazek.

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:28
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:31   #4
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Przejeta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

poznałam kilka dni temu przez internet chłopaka. Jest z innego miasta, ale bliskiego w stosunku do mojego. Mamy się poznać za kilka dni, bo przyjedzie do mojego miasta.

Na zdjęciach wygląda na bardzo przystojnego. W rozmowach poprzez portal randkowy, wydaje się miły, sympatyczny i inteligentny. Jest wykształcony, ma niezłą pracę.

Jednak podczas jednej z rozmów przyznał się, że nigdy jeszcze nie spał z żadną kobietą. Że chciałby to zrobić z kimś wyjątkowym, a nie dla samego faktu "zaliczenia". Jest wierzący, ale nie z tych czekających do ślubu, a raczej jak mówi, czekający na właściwą osobę...

Co więcej podczas 30 letniego życia tylko raz miał dziewczynę (kilka lat temu) przez 5 miesięcy. Ona była wierząca, więc do niczego nie doszło. On chciał, ale szanował jej poglądy. Po rozstaniu długo się zbierał...potem z kilkoma osobami się spotykał, ale na kilku spotkaniach się kończyło.

Oprócz tego wcześniej też spotykał się z różnymi dziewczynami, ale zwykle były to krótkie relacje...i nie prowadziły do seksu. Jedynie do jakiś "intymnych kontaktów".

I teraz sama się zastanawiam, może zabrzmi to głupio, czy coś może być z nim nie tak? Oczywiście wiem, że muszę poczekać do spotkania, to sama się przekonam Ale raczej chciałabym tak sobie z Wami pogdybać.

Żeby była jasność - nie chodzi o to, że każdy ma zaczynać życie seksualne w LO. Szanuję bardzo poglądy religijne i np. ludzi którzy czekają do ślubu. Choć on do nich nie należy to jednak wątek seksualny może zejść na drugą stronę. Brak doświadczenia nie jest dla mnie problemem.

Jednak zastanawiam się czy to możliwe, żeby przystojny, inteligentny, heteroseksualny mężczyzna nawet nie miał poważnego, dłuższego związku?

Co o tym myślicie?

P.S. Nie chodzi mi tu o jakieś obrażanie osób tego typu... Zdecydowanie nie. Raczej chciałabym poznać Wasze przemyślenia, opinie. A może ktoś z Was zna taką osobę lub sam taką jest?
odpada.

myślę,że facet,albo b. religijny,albo bardzo zakompleksiony,albo bawi się z tobą w jakies dziwne gierki.

osobiście miałabym się na baczności,a to z prostej przyczyny.
wiedząc,że to prawiczek nie będziesz się obawiała spotkania z nim ,a on może cię wykorzystać ,bo nie bedziesz gotowa na takie sytuacje.świrów nie brakuje wokół nas.

może zaszuflaktuję gościa,ale nie zaryzykowałabym spotkania z 30-to letnim prawiczkiem.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2013-04-07 o 18:34
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:34   #5
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Nie no jasne. Lepiej tak niż taki co już miał 50

Może mam jakieś małe spaczenie, bo wszyscy faceci których znałam a byli po 25 roku życia i nic (pomijając tych wierzących!) to byli...hmm dziwni Bo Ci religijni to trzymali czystość z powodu wiary, co szanuję, choć sama do nich nie należę. Ale ci którzy tego nie robili z innych powodów (np. brak partnerki) to były dziwaki totalne... Stąd aż się ciut boję że się miło nastawiam i będzie zonk

A co do wieku posiadania dziewczyny, to ta z którą był 5 miesiący była jak miałl 27 lat. Teraz ma 30.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
odpada.

myślę,że facet,albo b. religijny,albo bardzo zakompleksiony.
Tak jak pisałam - religijny nie. Wierzący , ale tak hmm... "zdrowo wierzący" Uznaje seks przedmałżeński,mieszkanie przed ślubem itp.

Co do kompleksów - nie wiem.
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:35   #6
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Przejeta Pokaż wiadomość
Nie no jasne. Lepiej tak niż taki co już miał 50

Może mam jakieś małe spaczenie, bo wszyscy faceci których znałam a byli po 25 roku życia i nic (pomijając tych wierzących!) to byli...hmm dziwni Bo Ci religijni to trzymali czystość z powodu wiary, co szanuję, choć sama do nich nie należę. Ale ci którzy tego nie robili z innych powodów (np. brak partnerki) to były dziwaki totalne... Stąd aż się ciut boję że się miło nastawiam i będzie zonk

A co do wieku posiadania dziewczyny, to ta z którą był 5 miesiący była jak miałl 27 lat. Teraz ma 30.[COLOR="Silver"]


Co do kompleksów - nie wiem.
z tym sie akurat nie zgodze, znam 25 latka ktory nie mial szczescia do kobiet a z charakteru bardzo fajny.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:37   #7
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Oj, przerobiłam kiedys bardzo podobna znajomość. Facet okazł się... totalnym psychopatą nadającym się do leczenia psychiatrycznego i to natychmiast. Jakoś od tamtej pory nie ufam takim... modelom
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 18:40   #8
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Oj, przerobiłam kiedys bardzo podobna znajomość. Facet okazł się... totalnym psychopatą nadającym się do leczenia psychiatrycznego i to natychmiast. Jakoś od tamtej pory nie ufam takim... modelom
powiedz coś więcej jeśli możesz

jakis fundamentalista,czy nawiedzony?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:48   #9
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Może jest dziwakiem czy psychopatą, a może po prostu jest nieśmiały czy nie spotkał jeszcze tej, z którą chciałby stracić dziewictwo, nie wiadomo.

Na Twoim miejscu nie skreślałabym go, ale obserwowała bacznie. Spotkać się możesz, w publicznym miejscu, i w ogóle kontaktować się, wymieniać maile, smsy, telefony itp. Ale poznaj go lepiej, dowiedz się o nim czegoś więcej.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:50   #10
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Chyba też jestem podejrzliwa,ale myślę,że to bajer.W każdym razie w ogóle lepiej zachować ostrożność podczas takich randek w ciemno.Nie wiadomo czy cokolwiek z tego jest prawdą,może nawet tak nie wygląda
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:51   #11
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Chyba też jestem podejrzliwa,ale myślę,że to bajer.W każdym razie w ogóle lepiej zachować ostrożność podczas takich randek w ciemno.Nie wiadomo czy cokolwiek z tego jest prawdą,może nawet tak nie wygląda
Nie no, raczej wygląda.....bo jesteśmy na fb i okazało się, że mamy wspólnych 2 znajomych.... Więc nie jest to jakiś zmieniony profil, a zdjęcia też są
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 18:59   #12
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Dla mnie dziwnym jest fakt, że wiesz już o doświadczeniach seksualnych lub ich braku u faceta z którym piszesz zaledwie kilka dni.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:02   #13
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Dla mnie dziwnym jest fakt, że wiesz już o doświadczeniach seksualnych lub ich braku u faceta z którym piszesz zaledwie kilka dni.
No to wyszło dość naturalnie. To nie było tak że mi to sam z siebie opisał, tylko wyszło z dialogu dotyczącego zdrad, skoków w bok itp....
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:02   #14
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
powiedz coś więcej jeśli możesz

jakis fundamentalista,czy nawiedzony?
Totalnie zakręcony na punkcie seksu (jak gimnazjalista który nie widział cycka) i ciągle podkreslający to jaki jest nieszczęśliwy że nie miał kobiety. Do tego alkoholik (non stop na rauszu), jak wypił za dużo to robil się jeszcze dziwniejszy (opowiadał jakieś historie o spiskach, o prześladowaniu i o stworzeniach zyjacych pod ziemia i wciągających ludzi do świata strachu... twierdził że ich slyszy). A co było przebojem - zakochany w swojej matce która byla dla niego ideałem seksualnym i jak powiedziałam że wychowała totalnie nieprzystosowanego społecznie facet to prawie mnie uderzył. A potem wielbił mnie strasznie, nie reagował na odmowy, i przez dobry rok wysyłał mi smsy,pisał na fb do mojej matki(!!) dzwonil i uszczęśliwiał zdjeciami swojego członka w różnych sceneriach:P Teraz to śmiesznie brzmi,ale kontakt z takim człowiekiem jest stresujący i duzo mnie kosztował. Pojawiał sie pod moja klatką o 6 rano, albo jak wracałam z imprezy np kolo 2 to tez stał pod klatka i wrzesczal ze na pewno sie puszczam. Ogólnie twierdzil ze skoro mam takie bogate doswiadczenie seksualne to powinnam z ludzkiej życzliwości się z nim przespać
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:02   #15
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Moze tak jest i to fajny facet, spotykaj sie i wyczuj sama
Ale jakos tez mam wrazenie ze nie musial byc szczery
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:10   #16
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Totalnie zakręcony na punkcie seksu (jak gimnazjalista który nie widział cycka) i ciągle podkreslający to jaki jest nieszczęśliwy że nie miał kobiety. Do tego alkoholik (non stop na rauszu), jak wypił za dużo to robil się jeszcze dziwniejszy (opowiadał jakieś historie o spiskach, o prześladowaniu i o stworzeniach zyjacych pod ziemia i wciągających ludzi do świata strachu... twierdził że ich slyszy). A co było przebojem - zakochany w swojej matce która byla dla niego ideałem seksualnym i jak powiedziałam że wychowała totalnie nieprzystosowanego społecznie facet to prawie mnie uderzył. A potem wielbił mnie strasznie, nie reagował na odmowy, i przez dobry rok wysyłał mi smsy,pisał na fb do mojej matki(!!) dzwonil i uszczęśliwiał zdjeciami swojego członka w różnych sceneriach:P Teraz to śmiesznie brzmi,ale kontakt z takim człowiekiem jest stresujący i duzo mnie kosztował. Pojawiał sie pod moja klatką o 6 rano, albo jak wracałam z imprezy np kolo 2 to tez stał pod klatka i wrzesczal ze na pewno sie puszczam. Ogólnie twierdzil ze skoro mam takie bogate doswiadczenie seksualne to powinnam z ludzkiej życzliwości się z nim przespać
Fajny gość to trzeba mieć farta .

W sumie znam jednego 25 letniego ...jest normalny ...nawet za bardzo ,więc może spróbować warto ,oczywiście przy zachowaniu ostrożności ,tak jak dziewczyny wcześniej pisały
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:12   #17
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Fajny gość to trzeba mieć farta .

W sumie znam jednego 25 letniego ...jest normalny ...nawet za bardzo ,więc może spróbować warto ,oczywiście przy zachowaniu ostrożności ,tak jak dziewczyny wcześniej pisały
Ale ten nie ma 25 a 30 25 jeszcze bym się mniej martwiła
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:13   #18
kk888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 142
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

.

Edytowane przez kk888
Czas edycji: 2015-01-08 o 21:53
kk888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:16   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Totalnie zakręcony na punkcie seksu (jak gimnazjalista który nie widział cycka) i ciągle podkreslający to jaki jest nieszczęśliwy że nie miał kobiety. Do tego alkoholik (non stop na rauszu), jak wypił za dużo to robil się jeszcze dziwniejszy (opowiadał jakieś historie o spiskach, o prześladowaniu i o stworzeniach zyjacych pod ziemia i wciągających ludzi do świata strachu... twierdził że ich slyszy). A co było przebojem - zakochany w swojej matce która byla dla niego ideałem seksualnym i jak powiedziałam że wychowała totalnie nieprzystosowanego społecznie facet to prawie mnie uderzył. A potem wielbił mnie strasznie, nie reagował na odmowy, i przez dobry rok wysyłał mi smsy,pisał na fb do mojej matki(!!) dzwonil i uszczęśliwiał zdjeciami swojego członka w różnych sceneriach:P Teraz to śmiesznie brzmi,ale kontakt z takim człowiekiem jest stresujący i duzo mnie kosztował. Pojawiał sie pod moja klatką o 6 rano, albo jak wracałam z imprezy np kolo 2 to tez stał pod klatka i wrzesczal ze na pewno sie puszczam. Ogólnie twierdzil ze skoro mam takie bogate doswiadczenie seksualne to powinnam z ludzkiej życzliwości się z nim przespać

to ci się trafiło


Cytat:
uszczęśliwiał zdjeciami swojego członka w różnych sceneriach:P

powaliłaś mnie.

ja kiedyś dostałam zdjęcie wacka od anonima i nie wiedziałam co z nim zrobić.koleżanka mi pomogła w dość śmieszny sposób.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-07, 19:17   #20
katte88
Raczkowanie
 
Avatar katte88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 55
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

No wiesz, może jest jakiś nieśmiały i nie spotkał do tego czasu jeszcze odpowiedniej kobiety Spotkaj się z nim, poznaj
__________________
"Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie."
katte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:17   #21
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
dopiero co na forum byl jakis watek o tym, ze osob z brakiem doswiadczenia wcale sie nie dyskryminuje, ze im sie tylko tak wydaje a tu prosze - posty: psychopata, dziwny, zakompleksiony etc.
ja przyznałam racje dyskryminacji,więc nie rozumie o co halo
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:25   #22
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
dopiero co na forum byl jakis watek o tym, ze osob z brakiem doswiadczenia wcale sie nie dyskryminuje, ze im sie tylko tak wydaje a tu prosze - posty: psychopata, dziwny, zakompleksiony etc.
Ja widziałam tylko jeden post TmargoT z takimi epitetami
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:29   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Hmm, coś mi tu nie gra. O takich rzeczach nie pisze się po kilku dniach obcej osobie przez Internet. Nie wiem, ja bym pomyślała, że z takim facetem jest coś nie tak. Nie dlatego, że chce poznać kogoś wyjątkowego, że chce uprawiać seks dopiero po ślubie, ale dlatego, że w wieku 30 lat w sumie nie ma za sobą żadnych dłuższych znajomości (a to jednak o czymś świadczy, można mówić co się chce, ale... oczywiście zakładając, że mówi prawdę), a poza tym wywnętrza się w sumie przed byle kim - no bo przecież Cię nie zna, nie wie kim jesteś. Wg mnie z takimi rzeczami i zwierzeniami się powinno poczekać do prawdziwego poznania się.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Dla mnie dziwnym jest fakt, że wiesz już o doświadczeniach seksualnych lub ich braku u faceta z którym piszesz zaledwie kilka dni.
Dokładnie. To takie trochę zamykanie sobie drogi do poznania się z otwartym umysłem, na luzie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:33   #24
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Hmm, coś mi tu nie gra. O takich rzeczach nie pisze się po kilku dniach obcej osobie przez Internet. Nie wiem, ja bym pomyślała, że z takim facetem jest coś nie tak. Nie dlatego, że chce poznać kogoś wyjątkowego, że chce uprawiać seks dopiero po ślubie, ale dlatego, że w wieku 30 lat w sumie nie ma za sobą żadnych dłuższych znajomości (a to jednak o czymś świadczy, można mówić co się chce, ale... oczywiście zakładając, że mówi prawdę), a poza tym wywnętrza się w sumie przed byle kim - no bo przecież Cię nie zna, nie wie kim jesteś. Wg mnie z takimi rzeczami i zwierzeniami się powinno poczekać do prawdziwego poznania się.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------



Dokładnie. To takie trochę zamykanie sobie drogi do poznania się z otwartym umysłem, na luzie.
Szczerze to też mnie bardziej martwi to że nikogo nigdy nie miał na dłużej. Bo seks seksem.... Ale właśnie chodzi o tworzenie związku. Mało kto mając 30 lat nie ma za sobą doświadczeń z kobietami. I nie mówię tu tylko o fizycznych. Tymbardziej jak nieźle wyglada. Bo może jakby był wielkim grubasem pryszczatym z tłustymi długimi włosami to bym rozumiala
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:37   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Przejeta Pokaż wiadomość
Szczerze to też mnie bardziej martwi to że nikogo nigdy nie miał na dłużej. Bo seks seksem.... Ale właśnie chodzi o tworzenie związku. Mało kto mając 30 lat nie ma za sobą doświadczeń z kobietami. I nie mówię tu tylko o fizycznych. Tymbardziej jak nieźle wyglada. Bo może jakby był wielkim grubasem pryszczatym z tłustymi długimi włosami to bym rozumiala
Sorry, że tak wprost, ale Ty jesteś dziewicą? Masz podobne podejście jak on? Bo skoro on tak czeka, chce kogoś wyjątkowego, to raczej znaczy, że chce właśnie kobietę "nietchnięta". I nie wierzyłabym, że jest inaczej, bo już tu ostatnio było kilka wątków, że pan po 1,5 roku "męczenia się" stwierdzał, że jednak nie potrafi się pogodzić w nie-dziewictwem partnerki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:37   #26
kk888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 142
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

.

Edytowane przez kk888
Czas edycji: 2015-01-08 o 21:53
kk888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:44   #27
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
demi: nie tylko: platek rozy, zielona87. gdzie ta wyrozumialaośc i tolerancja, ze seks lub brak ejst indywidualną sprawa kazdego czlowieka nic nikomu do tego?
platekrozy nikogo nie zwyzywała od psychopatów, a zielona87 nie pisze o tym facecie, tylko o innym, z którym kiedys sie spotykała
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:58   #28
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
dopiero co na forum byl jakis watek o tym, ze osob z brakiem doswiadczenia wcale sie nie dyskryminuje, ze im sie tylko tak wydaje a tu prosze - posty: psychopata, dziwny, zakompleksiony etc.
Tam toczyłą się rozmowa o niedoświadczeniu 20latki, to lekka różnica, przynajmniej dla mnie.

Jak facet jakieś doświadczenia z babkami ma, z kimś tam się spotykał, jakąś dziewczynę, krótko bo krótko ale posiadał to nie jest tak źle. Jakby nigdy dziewczyny za rękę nie trzymał to bym miała lekkie obawy, że coś jest z nim nie tak. Natomiast w takiej sytuacji, myślę, że chłopak próbował, ale po prostu nie miał szczęścia.

Natomiast decyzja czy próbować, czy nie zależy do Ciebie. Ja nie wiem czy chciałoby mi się uczyć 30latka obycia, chyba nie, ale to kwestia zapału.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kk888 Pokaż wiadomość
demi: nie tylko: platek rozy, zielona87. gdzie ta wyrozumialaośc i tolerancja, ze seks lub brak ejst indywidualną sprawa kazdego czlowieka nic nikomu do tego?
Ładnie wykręcasz ludzkie słowa na swoją korzyść, ale pozwól, że sprostuję:
Seks jest indywidualną sprawą każdego człowieka, w która nie wnikam. Natomiast moment kiedy decyduję czy tego człowieka wpuścić do sypialni czy nie, jak najbardziej sprawia, że ma mnie to prawo obchodzić, wszak to już nie tylko jego sprawa, ale także moja, tego jak do tego podejdę, tego jak będzie nam się układało etc.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2013-04-07 o 20:00
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:01   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Sorki, ale Wy się jak na razie nie znacie i on może budować jakiekolwiek obrazy swojej osoby aby Ciebie wyczuć. Nie mówię, że na pewno to robi, ale może tak być. Ja spotkałabym się z nim i zweryfikowała jego słowa z tym jak zachowuje się w realu. Gdyby było dokładnie tak jak Ci powiedział to nieco to dziwne, jednak nie niemożliwe bo istnieją idealiści na tym świecie, ale do tego stopnia to niewielu. Poznałam także takiego jednego przez net, nawet miał więcej lat niż Twój, okazał się niesamowicie dobrym facetem ale zakompleksionym i nieco oryginalnym powiedzmy
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 20:05   #30
Przejeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 60
Dot.: 30-letni niedoświadczony facet?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, że tak wprost, ale Ty jesteś dziewicą? Masz podobne podejście jak on? Bo skoro on tak czeka, chce kogoś wyjątkowego, to raczej znaczy, że chce właśnie kobietę "nietchnięta". I nie wierzyłabym, że jest inaczej, bo już tu ostatnio było kilka wątków, że pan po 1,5 roku "męczenia się" stwierdzał, że jednak nie potrafi się pogodzić w nie-dziewictwem partnerki.
Nie jestem. Mam 26 lat, dziewictwo straciłam w wieku 19. Miałam 3 "poważniejsze związki" (od roku do dwóch). On o tym wie (w sensie związków, nie co wyprawiałam z kim bo mu nie mówiłam). Wie też że z jednym z partnerów mieszkałam. No i chyba może się domyślać, że za raczki nie chodziliśmy.
Przejeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.