Podyplomówka - którą wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-23, 10:14   #1
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203

Podyplomówka - którą wybrać?


Witajcie,

Stanęłam przed nie lada dylematem. O podjęciu studiów podyplomowych myślałam od 3-4 lat. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie: brak wolnego czasu, brak pieniędzy. W tym roku powiedziałam, jesli nie teraz, to kiedy? Mam jednak problem z wyborem najbardziej perspektywicznego profilu. Wiadomo, nikt nie zagwarantuje mi świetnej pracy czy worka pieniędzy po ukończeniu podyplomówki, ale chciałabym coś zrobić, by polepszyć aktualną sytuację.

Rozważam podyplomówkę z:

- zarządzania sprzedażą
- public relations
- psychologii kontaktu z klientem

Skłaniam się do zarządzania sprzedażą, jednak przez cały czas myślę, czy to dobry wybór....

Skończyłam studia magisterskie z pedagogiki, które prawie nic mi nie dały. Nie pracuję w zawodzie i nie wyobrażam sobie zrobić kolejnego dyplomu, by wrzucić go do szuflady. Szukałam pracy w szkole, placówkach, ale nie znalazłam.

Przez pięć lat pracowałam w mediach na stanowisku: dziennikarz. Przez ok. rok na stanowisku: specjalista ds. public relations.

Od ok. roku pracuję w firmie z branży telekomunikacyjnej i zajmuję się przede wszystkim sprzedażą. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego zajęcia, potem okazało się, że odnoszę nienajgorsze wyniki. Pomyślałam, że warto tę wiedzę rozwijać. Stąd pomysł na podyplomówkę właśnie z zarządzania sprzedażą.

Co radzicie?

PS. Nie wspomniałam, że nie mam kilku zbędnych tysięcy na te studia, więc tym bardziej dokonanie trafnego wyboru jest dla mnie ważne

Edytowane przez Black_Isabell
Czas edycji: 2013-08-23 o 10:17
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 17:13   #2
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Podyplomówka - którą wybrać?

Patrząc na to co pisałaś to każdy kierunek jest dla Ciebie przydatny Sprawdź sobie jakie mniej więcej będą zajęcia w planie i wtedy będziesz miała szerszy obraz tego co najbardziej Ci się przyda.

Ważne żeby nie robić dyplomów, które jak już mówiłaś "trafią do szuflady". To tylko stracony czas... a niestety w PL za dużo jest takich absolwentów. Niestety bezrobotnych..

Ja w tym roku wybieram się na drugi stopień studiów i na szczęście już wiem co zrobić
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.