wygląd/ubiór wesele - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 13:53   #121
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: wygląd/ubiór wesele

wiem że wcześniej drabineczka wygłosiła cały esej krytykujący ten typ buta, ale cóż, dla mnie one są jak najbardziej w porządku i bardzo uniwersalne, więc autorka nie wydała 250zł na buty których już więcej nie założy

tylko fakt, łatwiej byłoby dobrać buty do sukienki a nie odwrotnie
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2013-08-22 o 13:56
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:54   #122
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez zieloneoliwki Pokaż wiadomość
drabineczko, po Twoich postach wnioskuję że nie lubisz wielu rzeczy i zazwyczaj uważasz że wiesz wszystko najlepiej

Dziewczyna kupiła takie buty, jakie jej się podobały, w których czuje się dobrze i jej chłopak nie będzie miał z tego powodu kompleksów. Kupiła takie, a nie takie jakie Ty np. posiadasz, które mogą być 'najbrzydsze' dla kogoś innego. Poza tym wystarczy napisać 'nie podobają mi się', a nie ironizować tymi emotami bez powodu, tak jak to zrobiłaś.
Akurat te buty są straszne Nie lubię kaczek, ale widziałam o wiele ładniejsze. Pomijam fakt, że Ryłko ma buty idealne chyba tylko dla babć i bibliotekarek
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 13:58   #123
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: wygląd/ubiór wesele

najważniejsze żeby były wygodne
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:41   #124
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
najważniejsze żeby były wygodne
ja tam nadal nie wiem czy ten beż dopuszczalny jest
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:42   #125
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: wygląd/ubiór wesele

dla mnie beż do kobaltu w takim wydaniu nie bardzo, chyba że lakierowanym żeby dodać elegancji, ale zrozumiałam że autorka wątku kupi nową sukienkę :ehem
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:45   #126
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
dla mnie beż do kobaltu w takim wydaniu nie bardzo, chyba że lakierowanym żeby dodać elegancji, ale zrozumiałam że autorka wątku kupi nową sukienkę :ehem
ja po twojej serii fotek kobaltowo-czarnych juz sobie nie wyobrazam innego dodatku do kobaltu

co do butow, to ja jestem na nie, ale moze sie autorka uratuje wystrzalowa kiecka
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:23   #127
margaretka_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: wygląd/ubiór wesele

ehh potraficie zdołować...
margaretka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 15:27   #128
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wygląd/ubiór wesele

dziewczyny piszą prawdę po prostu, że buty im się nie podobają i nie pasuje do sukienki. ty założysz co chcesz, ale miej świadomość, że może się twój wybór nie podobać. Poza tym nie rozumiem tych tekstów o byciu wielkoludem, ileż ty masz niby wzrostu??
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:30   #129
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
dziewczyny piszą prawdę po prostu, że buty im się nie podobają i nie pasuje do sukienki. ty założysz co chcesz, ale miej świadomość, że może się twój wybór nie podobać. Poza tym nie rozumiem tych tekstów o byciu wielkoludem, ileż ty masz niby wzrostu??
170 cm jak dobrze pamietam
więc ja z moimi 175 chyba jestę zyrafą
__________________
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:34   #130
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Autorko wątku, skrytykowałam ostro buty, bo mi się nie podobają, kilku osobom też. Ale podobają się tobie i kilku innym dziewczynom. Więc zdania są podzielone. Ale chyba większość z nas, w tym Flashdance z którą się zgadzam, uważa że najpierw się kupuje sukienkę, a potem się dobiera buty.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 16:15   #131
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez karinkowa Pokaż wiadomość
170 cm jak dobrze pamietam
więc ja z moimi 175 chyba jestę zyrafą
ja też trzeba być naprawdę strasznie przewrażliwionym żeby mając 170 cm wzrostu uważać się za wielkoluda itp. i mieć takie kompleksy. Co do butów to mi też się nie podobają.
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 16:20   #132
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez Buzzerka Pokaż wiadomość
ja też trzeba być naprawdę strasznie przewrażliwionym żeby mając 170 cm wzrostu uważać się za wielkoluda itp. i mieć takie kompleksy. Co do butów to mi też się nie podobają.
Naprawde przewrażliwionym. Może jestem złym przykładem, ale ja z moimi 180 cm też nie czuję się jak wielkolud Widzę wiele wyższych ode mnie osób czy równych wzrostem, także kobiet A do kurdupli przecież nie należę jak widać.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 16:30   #133
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: wygląd/ubiór wesele

o bogini, a ja mam 174 i noszę obcasy, chyba mnie trzeba w cyrku zamknąć i pokazywać jako super wysokie dziwadło...
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 18:18   #134
margaretka_21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Wiecie co dziewczyny, robi się niemiło tutaj, ja jedynie powiedziałam jakie ja mam odczucie wyłącznie w przypadku swojego wzrostu więc nie rozumiem waszych złośliwości odnośnie Waszego własnego wzrostu (prób samoobrony) więc nie wiem kto de facto ma tu większe kompleksy przekomarzajcie się tutaj dalej którą zamknąć w cyrku, a którą nie, a może którą dać do zoo jako żyrafę-ustalcie to między sobą .
margaretka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:57   #135
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Jesteś mocno przewrażliwiona. Za bardzo przejmujesz sie tym co powiedzą inni: minimalnie wyższa od faceta, nie bo co inni powiedzą, czarne dodatki na wesele, nie bo co inni powiedzą, płaskie buty na wesele, nie bo co inni powiedzą, dziewczyny napisały swoje zdanie odnośnie butów już jesteś zdołowana, bo Tobie się podobają, ale innym nie. W ten sposób wiecznie będziesz się czuła gorsza od innych. Nie jesteś jakoś super wysoka, różnica wzrostu między wami nie jest duża i pewnie nikt by jej nie zauważył gdybyś była w szpilkach. Problem istnieje tylko w Twojej głowie i to swoje podejście powinnaś zmienić, a nie kieckę czy buty.

Rady które dostałaś były dobre, połączenie sukienki i czarnych dodatków wyglądałoby ładnie (dziewczyny się postarały wyszukując propozycje butów i zestawów kolorów). W końcu sama podjęłaś decyzję o zakupie beżowych butów, które nie bardzo pasują do tej sukienki, więc będziesz kupować inną. Bez sensu, bo co będzie jak żadnej pasującej do butów nie znajdziesz? Tak na przyszłość najpierw kiecka, później dopasowujesz dodatki. Ta która masz jest fajna, wystarczyło tylko dobrać resztę. Teraz masz kieckę i buty, które do siebie nie pasują i nadal nie masz się w co ubrać, a Twój bezsensowny kompleks związany ze wzrostem nadal siedzi Ci w głowie.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2013-08-22 o 20:58
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 07:05   #136
zieloneoliwki
Raczkowanie
 
Avatar zieloneoliwki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 250
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Ja również nie napisałam, że te buty mi się podobają. Osobiście bym ich nie kupiła- wolałabym kupić zwykłe, czarne, wysokie szpilki, albo zupełnie płaskie baleriny.

Fakt- Autorko, źle zrobiłaś że najpierw kupiłaś buty, bo możesz mieć problem z doborem sukienki gdybyś kupiła klasyczne- czarne, wtedy nie byłoby problemu.

No ale cóż- powodzenia w zakupach
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56

od 25.12.2013 Szczęśliwa Narzeczona!
zieloneoliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 10:31   #137
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Jesteś mocno przewrażliwiona. Za bardzo przejmujesz sie tym co powiedzą inni: minimalnie wyższa od faceta, nie bo co inni powiedzą, czarne dodatki na wesele, nie bo co inni powiedzą, płaskie buty na wesele, nie bo co inni powiedzą, dziewczyny napisały swoje zdanie odnośnie butów już jesteś zdołowana, bo Tobie się podobają, ale innym nie. W ten sposób wiecznie będziesz się czuła gorsza od innych. Nie jesteś jakoś super wysoka, różnica wzrostu między wami nie jest duża i pewnie nikt by jej nie zauważył gdybyś była w szpilkach. Problem istnieje tylko w Twojej głowie i to swoje podejście powinnaś zmienić, a nie kieckę czy buty.

Rady które dostałaś były dobre, połączenie sukienki i czarnych dodatków wyglądałoby ładnie (dziewczyny się postarały wyszukując propozycje butów i zestawów kolorów). W końcu sama podjęłaś decyzję o zakupie beżowych butów, które nie bardzo pasują do tej sukienki, więc będziesz kupować inną. Bez sensu, bo co będzie jak żadnej pasującej do butów nie znajdziesz? Tak na przyszłość najpierw kiecka, później dopasowujesz dodatki. Ta która masz jest fajna, wystarczyło tylko dobrać resztę. Teraz masz kieckę i buty, które do siebie nie pasują i nadal nie masz się w co ubrać, a Twój bezsensowny kompleks związany ze wzrostem nadal siedzi Ci w głowie.
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 17:51   #138
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: wygląd/ubiór wesele

Drabineczko a ja będę Ciebie broniła rękami i nogami. Niestety buty okropne,kompletnie nie pasujące do sukienki ale udanej imprezy!
dekra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.