malkontenctwo... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 19:17   #31
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
Nie radzę sobie,bo uważam,że to prawda.


To przeciez moje słowa!
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:24   #32
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:32   #33
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: malkontenctwo...

Nemezja ale jak przychodzi do Ciebie kolezanka cala szczesliwa, ze niedlugo wyjezdza gdzies tam..to masz dla niej caly zestaw powodow dlaczego wybrala beznadziejnie miejsce podrozy, to sie nie uda, w ogole beda problemy i...juz ona sama niedlugo zobaczy czy racji nie mialas!
??
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:46   #34
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Nemezja ale jak przychodzi do Ciebie kolezanka cala szczesliwa, ze niedlugo wyjezdza gdzies tam..to masz dla niej caly zestaw powodow dlaczego wybrala beznadziejnie miejsce podrozy, to sie nie uda, w ogole beda problemy i...juz ona sama niedlugo zobaczy czy racji nie mialas!
??
Miejmy nadzieję, że nie
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:06   #35
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Nemezja ale jak przychodzi do Ciebie kolezanka cala szczesliwa, ze niedlugo wyjezdza gdzies tam..to masz dla niej caly zestaw powodow dlaczego wybrala beznadziejnie miejsce podrozy, to sie nie uda, w ogole beda problemy i...juz ona sama niedlugo zobaczy czy racji nie mialas!
??
U mnie jest tak,że zwykle nie mówię tego,tylko myślę.Ale to przecież to samo,tylko tyle,że ta druga osoba nie wie,że nie podzielam jej zachwytu.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:40   #36
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: malkontenctwo...

Nemezja..hmm..zaskoczylas mnie mowiac szczerze. Ale taki neutralny stosunek mozna zachowac czasem? nie trzeba zaraz skakac razem z kims z radosci "jak cudnie bajeczne wakacje nad naszym polskim morzem, kto by pomyslal, ze takie szczescie kiedys mnie spotka!". Przyjmujesz wszystko negatywnie czy po prostu nie kwilisz z radosci co 5 minut?
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 21:54   #37
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Nemezja..hmm..zaskoczylas mnie mowiac szczerze. Ale taki neutralny stosunek mozna zachowac czasem? nie trzeba zaraz skakac razem z kims z radosci "jak cudnie bajeczne wakacje nad naszym polskim morzem, kto by pomyslal, ze takie szczescie kiedys mnie spotka!". Przyjmujesz wszystko negatywnie czy po prostu nie kwilisz z radosci co 5 minut?
Zaskoczyłam tym,że na forum ktoś odważny przyzna sie do malkotenctwa?
Nieraz trzeba sie uśmiechać,a w duchu myśleć "A co mnie to obchodzi?"
Trudne pytanie zadałaś z tym neutralnym stosunkiem,ąz nie wiem co odpowiedzieć.W zasadzie nigdy nie kwilę co 5 minut z niczego,a tym bardziej z tego,że ktoś obcy czymś się cieszy,ciężko mnie czymś rozśmieszyć czy ucieszyć,bo i tak wszystko widzę na czarno.Nie pamiętam jak było kiedyś ale ostatnio przyjmuję wszystko negatywnie .Jestem zgorzkniała,jak widać(czytać)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 22:10   #38
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: malkontenctwo...

Zaskoczylas w tym sensie, ze dla mnie to sa 2 rozne rzeczy:
- mi sie na bank nie uda, wyjdzie bez sensu, wszystko sie zle skonczy, widze na swojej drodze same trudnosci
A kolezanka cieszy sie z tych wakacji w Ustce? ano, niech sie cieeeeeeeszy, na zdrowie jej
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:18   #39
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Zaskoczylas w tym sensie, ze dla mnie to sa 2 rozne rzeczy:
- mi sie na bank nie uda, wyjdzie bez sensu, wszystko sie zle skonczy, widze na swojej drodze same trudnosci
A kolezanka cieszy sie z tych wakacji w Ustce? ano, niech sie cieeeeeeeszy, na zdrowie jej
Pierwsze na bank się zgadza,po tylu nieudanych razach nie można myśleć inaczej.Drugie tak z tym,że tak jak napisałaś w pierwszym poście ,myślę "I z czego tu się cieszyć?",nie podzielam zachwytu koleżanki ,chociaż staram się krzywo usmiechnąć,bo uważam,że nie ma z czego się cieszyć,a jak ona się cieszy to niech się cieszy.Co z tego,że pojedzie do Ustki skoro: to nie M.Śródziemne/i tak będzie musiała wrócić/straci pieniądze/może nie być słońca/hotel do kitu itp.itd.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:38   #40
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez Nemezja Pokaż wiadomość
,chociaż staram się krzywo usmiechnąć

zabrzmialo uroczo
Twoje malkontenctwo jest jednak zupelnie inne niz to o czym tu piszemy. Bo Twoim celem nadrzednym nie jest wyzerowac swojego rozmowce, sprowadzic go do parteru i przekonac, ze wszystko zle robi i niech lepiej spojrzy w koncu obiektywnie, ze nie uda mu sie nic!
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 22:42   #41
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: malkontenctwo...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

zabrzmialo uroczo
Twoje malkontenctwo jest jednak zupelnie inne niz to o czym tu piszemy. Bo Twoim celem nadrzednym nie jest wyzerowac swojego rozmowce, sprowadzic go do parteru i przekonac, ze wszystko zle robi i niech lepiej spojrzy w koncu obiektywnie, ze nie uda mu sie nic!
Ech,no trudno,znaczy nie jestem 100%malkotentką...przez to,że moje w myśli,nie w słowie.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 22:52   #42
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: malkontenctwo...

Ja raczej nie narzekam - a już nigdy do dalszych znajomych. Jak już to tylko do bliskich.
No chyba, że na politykę
Ale na tematy osobiste nie.
A ludzi wiecznie narzekających nie lubię - nudzi mnie wysłuchiwanie tych wiecznych nieszczęść. I nie wiadomo, co wtedy można niby powiedzieć - tacy ludzie nie czekają na pocieszenie - oni chcą tylko gadać o swoim pechu itd.
Wręcz bardzo drażni mnie np. narzekanie młodych mamuś na ciężki żywot matki. Albo narzekanie na swoich mężów - zaraz po ślubie, gdy do niedawna byli zakochani - i pewnie nadal są - ale młode żonki przyjmują pozę swoich mamuś i cioć i jęczą na swoich "starych"

Jednak myślę, że to przysłowiowe polskie malkontenctwo nie jest takie złe - wielu ludziom wystarczy, że się wygadają - wtedy czują się lepiej, mają problem z "głowy". I nie muszą chodzić do psychoanalityków.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.