Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 08:40   #3781
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
U nas ten problem ze my śpimy w salonie bo oddaliśmy synowi drugi pokój Żeby miał.. a wiadomo ze sypialnia byłaby bardziej wyciszona i kameralna no ale trudno



No na pewno lekko nie będzie ale skoro zrobiłam dwa lata z synem to dam radę ten jeden semestr z dwójka u nas nie ma ze boli i stary siedzi z młodym w weekendy albo go dziadkowie gdzieś zabierają. Teraz po prostu będzie siedział z dwójka, no ale w tygodniu chodzi do pracy i ja będę się zajmować, to niech sobie posiedzi ze swoimi dziećmi jak już je zrobił haha
Na pewno dasz, powodzenia! A sprawiedliwość być musi Z ciekawości, nie musisz teraz pisać pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 08:42   #3782
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Na pewno dasz, powodzenia! A sprawiedliwość być musi Z ciekawości, nie musisz teraz pisać pracy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczęłam póki co plan pracy i literaturę, mam wybrany temat i promotora i pomału się zaczyna
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 08:46   #3783
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Zaczęłam póki co plan pracy i literaturę, mam wybrany temat i promotora i pomału się zaczyna
E, to już prawie gotowe
Ja mam przerwę, zmęczyłam się. Góra prawie ogarnięta, 2 pranie w trakcie. Jakbym jeszcze schody i dół odkurzyła to byłoby fajnie. A jakbym zaliczyła łazienki to byłabym dumna z siebie i do wieczora palcem nie ruszyła już Wstyd się przyznać, ale podczas mycia drzwi zorientowałam się, że jak są 2 lata już tak chyba do tej pory raz umyłam w nich szybki ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:29   #3784
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

U mnie tez porządki. Dzisiaj kuchnia żeby się nie obudzić we wrześniu z myślą ze zmarnowałam to zwolnienie
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:44   #3785
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Hej !
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Hej, dziękuję za wywołanie. Ja regularnie udzielam się na mamach październikowych, bo przy zakładaniu karty ciąży lekarz mi wyliczył tp 1.10 czasem jeszcze Was podczytuję życzę wszystkim mamusiom zdrowych dzieciaczków i spokojnych porodów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najwazniejsze ze wszystko okej !
Tobie tez spokojnej ciąży i szybkiego porodu !
Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
U mnie tez porządki. Dzisiaj kuchnia żeby się nie obudzić we wrześniu z myślą ze zmarnowałam to zwolnienie
Taki też miałam plan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:49   #3786
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
E, to już prawie gotowe
Ja mam przerwę, zmęczyłam się. Góra prawie ogarnięta, 2 pranie w trakcie. Jakbym jeszcze schody i dół odkurzyła to byłoby fajnie. A jakbym zaliczyła łazienki to byłabym dumna z siebie i do wieczora palcem nie ruszyła już Wstyd się przyznać, ale podczas mycia drzwi zorientowałam się, że jak są 2 lata już tak chyba do tej pory raz umyłam w nich szybki ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszam do mnie skoro masz tyle energii
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 12:01   #3787
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Zapraszam do mnie skoro masz tyle energii
Hehe, właśnie się wyładowałam, plecy i brzuch bolą. Mama już się śmiała, że jakbym znowu miała taki napad to mam do nich jechać, a w zamian zrobi mi na obiad co będę chcieć Ogarnęłam nawet te łazienki, chociaż już wątpiłam to siłą rozpędu poszło, ale nie da się ukryć, w górnej olałam trochę, bo co się będę męczyć i szorować, skoro i wanna i umywalka są do wymiany Tak tyle przeleciałam i heja. Nikt się do tej pory nie pluł to teraz tym bardziej nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 12:48   #3788
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Dziewczyny które są w 16 tc. Macie te napięcia brzucha? Mi się zdarzy raz na jakiś czas i byłam dziś na wizycie. Przepisała mi duphoston magnez i No spe. Jak nie przejdzie to szpital 😩 Co wyedy z moja córeczka... ile będę musiała tam leżeć 😞 Moja przyjaciółka jest w 31tc i tez leży od piątku bo dziecko nisko i bierze kroplówki. Nie wyobrażam sobie i jestem załamana...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:05   #3789
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
U nas ten problem ze my śpimy w salonie bo oddaliśmy synowi drugi pokój Żeby miał.. a wiadomo ze sypialnia byłaby bardziej wyciszona i kameralna no ale trudno



No na pewno lekko nie będzie ale skoro zrobiłam dwa lata z synem to dam radę ten jeden semestr z dwójka u nas nie ma ze boli i stary siedzi z młodym w weekendy albo go dziadkowie gdzieś zabierają. Teraz po prostu będzie siedział z dwójka, no ale w tygodniu chodzi do pracy i ja będę się zajmować, to niech sobie posiedzi ze swoimi dziećmi jak już je zrobił haha
Pewnie ze dasz rade! Moja starsza urodziła się w połowie grudnia, na początku stycznia zaczynałam sesję i nawet udało się wszystko w 1 terminach zaliczyć (też zarządzanie) jak jeszcze masz wsparcie tż i dziadków to połowa sukcesu
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Dziewczyny które są w 16 tc. Macie te napięcia brzucha? Mi się zdarzy raz na jakiś czas i byłam dziś na wizycie. Przepisała mi duphoston magnez i No spe. Jak nie przejdzie to szpital Co wyedy z moja córeczka... ile będę musiała tam leżeć Moja przyjaciółka jest w 31tc i tez leży od piątku bo dziecko nisko i bierze kroplówki. Nie wyobrażam sobie i jestem załamana...
Spokojnie, wielu dziewczynom twardnienia mijają po samej nospie, będzie dobrze. Tylko nie nastawiaj się od razu na szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:06   #3790
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hmmm, ale jakiegoś rodzaju te napięcia są?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:07   #3791
kalwinka
Zadomowienie
 
Avatar kalwinka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 502
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Dziewczyny które są w 16 tc. Macie te napięcia brzucha? Mi się zdarzy raz na jakiś czas i byłam dziś na wizycie. Przepisała mi duphoston magnez i No spe. Jak nie przejdzie to szpital Co wyedy z moja córeczka... ile będę musiała tam leżeć Moja przyjaciółka jest w 31tc i tez leży od piątku bo dziecko nisko i bierze kroplówki. Nie wyobrażam sobie i jestem załamana...
Spokojnie, wielu dziewczynom twardnienia mijają po samej nospie, będzie dobrze. Tylko nie nastawiaj się od razu na szpital

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalwinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 13:36   #3792
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Juncia to jest takie uczucie ściskającego brzucha jakby. Niezbyt przyjemne. Wydaje mi się, że ze mnie dopiero ten cały stres schodzi po badaniach No i wkłucie tez pewnie nie było obojętne. Właśnie dziś tak się tym zestresowałam Żr mam wrażenie jakby ten brzuch cały czas był w lekkim napiciu...
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:59   #3793
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Hmmm, wiadomo, że każda ciąża inna, więc nie chcę bagatelizować, choć właśnie powiedziałabym, że to dość "częste" zjawisko. Obserwuj się i zobacz czy po tej nospie będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 14:07   #3794
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Moja przyjaciółka jest w 31tc i tez leży w szpitalu podają jej magnezówki i jeszcze cis.nie działało dopóki nie zwiększyli dawki. Najgorzej jest jak sama sobie zaczynam wkręcać. Już wolę powoli chodzić i coś robić niż leżeć, bo wtedy przynamniej nie skupiam się na tym brzuchu. No oby minęło!

A jak Wasze dolegliwości? Jak się czujecie? Dostałam dziś skierowanie na glukozę i jak sobie przypomnę ten smak...ja słodkiego Wogole nie jem i nie lubię. Dawka słodyczy na całe życie 🙄
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 14:25   #3795
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Wiem o jakie napięcie chodzi, pierwszy raz takie cos czuje i to dzisiaj. Zaraz wizyta to od razu powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:05   #3796
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Mirabellą daj znać co tobie powiedziała i zaleciła
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:06   #3797
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
A jak Wasze dolegliwości? Jak się czujecie?
Ja się czuję bardzo dobrze. Większość ciazowych dolegliwości przeszło.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:43   #3798
mysza nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 123
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Moje dolegliwości to codziennie wymioty zaraz po wstaniu rano. Potem przechodzi i jest dobrze w ciągu dnia 😊 Dziś natomiast trochę sprzątałam dom (przedświąteczne porządki) i niestety dużo się nagimnastykowalam to mnie krzyże bolą i narazie leżę i odpoczywam 😉

A tak poza tym od ostatniej wizyty (minęły 3 tygodnie) przytyłam 1 kg 😁 a od samego początku ciąży tylko 400 g jestem na plusie bo niestety zaraz na początku zaczęłam spadać na wadze bo dużo i często wymiotowałam.
mysza nova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 17:31   #3799
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Wiem o jakie napięcie chodzi, pierwszy raz takie cos czuje i to dzisiaj. Zaraz wizyta to od razu powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mirabelka jak poszła wizyta?
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 17:48   #3800
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja napięć nie zauważyłam, nie wiem czego się spodziewać. To samo z siebie idzie wyczuć, bez dotykania brzucha?

Za to cierpię na ból pleców, tuż nad pośladkiem Myślę, że nie jest to rwa kulszowa (częsta w ciąży) bo z tego co czytałam to inny typu bólu, u mnie nie jest to takie uciążliwe i obezwładniające, nigdzie nie promieniuje. Boli najbardziej przy zmianie pozycji np. wstawanie z krzesła, albo jak leżąc na plecach podnoszę pupę do góry. Przy chodzeniu minimalnie. Zapytam na wizycie czy mogę sobie jakoś ulżyć, póki co ćwiczenia rozciągające są polecane. A do wizyty jeszcze 2 tygodnie...

Mirabelka też czekam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 18:19   #3801
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Vivia tak sama poczujesz, bo to taki opasujący skurcz. Bezbolesny raczej. Tak jakby cię ktoś pasem ściskał albo jakby ci się od środka coś rozpychało.



Już chyba powoli powinny mijać te wymioty i senność na szczęście.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:08   #3802
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mysza nova Pokaż wiadomość
Moje dolegliwości to codziennie wymioty zaraz po wstaniu rano. Potem przechodzi i jest dobrze w ciągu dnia Dziś natomiast trochę sprzątałam dom (przedświąteczne porządki) i niestety dużo się nagimnastykowalam to mnie krzyże bolą i narazie leżę i odpoczywam

A tak poza tym od ostatniej wizyty (minęły 3 tygodnie) przytyłam 1 kg a od samego początku ciąży tylko 400 g jestem na plusie bo niestety zaraz na początku zaczęłam spadać na wadze bo dużo i często wymiotowałam.
Ja tak miałam cały 2 i 3 miesiąc i na szczęście teraz spokój. Ale poleciałam 5kg, przez marzec +1kg, ale przez ostatnią jelitówkę znowu -1kg.. Ale brzuch i tak rośnie jak szalony

Ja przesadziłam z porządkami, tyłek niesamowicie boli przy wstawaniu, zmianie pozycji, przy chodzeniu z czasem jest lepiej. Ale to rwa, już miałam kiedyś problemy.

Uwaga, spoiler, mirabelka ma niusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:17   #3803
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Mirabellą daj znać co tobie powiedziała i zaleciła
Co do napięć to mam jeszcze bardziej sie oszczedzac i duzo lezec. Ogólnie wszystko jest ok, szyjka prawidlowa, wody, łożyska też tylko przypałętało mi sie jakies zakazenie i globułki dostałam. Do tego magnez na moje skurcze w lydkach , żelazo bo mocno mi spadło i sok z żurawiny na poprawienie siusiek.

No i hicior, lewy twix który byl niepewny na prenatalnych jednak jest dziewczyną 15 kwietnia ide na połówkowe to mam nadzieje ze sie potwierdzi. Nie chce jeszcze sie nakręcac Ale nawet jakby co to mala będzie na początku smigac w niebieskich rzeczach bo juz sie obkupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ja tak miałam cały 2 i 3 miesiąc i na szczęście teraz spokój. Ale poleciałam 5kg, przez marzec +1kg, ale przez ostatnią jelitówkę znowu -1kg.. Ale brzuch i tak rośnie jak szalony

Ja przesadziłam z porządkami, tyłek niesamowicie boli przy wstawaniu, zmianie pozycji, przy chodzeniu z czasem jest lepiej. Ale to rwa, już miałam kiedyś problemy.

Uwaga, spoiler, mirabelka ma niusa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymałaś w napięciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:17   #3804
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Co do napięć to mam jeszcze bardziej sie oszczedzac i duzo lezec. Ogólnie wszystko jest ok, szyjka prawidlowa, wody, łożyska też tylko przypałętało mi sie jakies zakazenie i globułki dostałam. Do tego magnez na moje skurcze w lydkach , żelazo bo mocno mi spadło i sok z żurawiny na poprawienie siusiek.

No i hicior, lewy twix który byl niepewny na prenatalnych jednak jest dziewczyną 15 kwietnia ide na połówkowe to mam nadzieje ze sie potwierdzi. Nie chce jeszcze sie nakręcac Ale nawet jakby co to mala będzie na początku smigac w niebieskich rzeczach bo juz sie obkupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz tak pomyślałam, że w sumie macie z głowy problem z imieniem, bo pamiętam, że wybraliście i dla dziewczynki i dla chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:18   #3805
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Teraz tak pomyślałam, że w sumie macie z głowy problem z imieniem, bo pamiętam, że wybraliście i dla dziewczynki i dla chłopca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i zostaje wersja pierwotna, tak jak wymarzyliśmy Mega sie cieszę, no i raz przenoszę i nie bede musiala tżta męczyc o dziewczynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:23   #3806
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
No i zostaje wersja pierwotna, tak jak wymarzyliśmy Mega sie cieszę, no i raz przenoszę i nie bede musiala tżta męczyc o dziewczynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że jednak parka, a Młodej nic nie będzie w niebieskim, później nadrobisz Ciuszki dla dziewczynek są tak cudne, opaski, kokardki, sukienki.. Dla chłopca nuda :/ Kończycie produkcję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:28   #3807
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

U nas też po wizycie. Chłopczyk już potwierdzony z całą pewnością

Mirabelka

U mnie takie stawianie się macicy w poprzedniej ciąży doprowadziło w efekcie do skrócenia szyjki, rozwarcia na 3 cm i w 28t założyli mi pessar. Ale to od samego początku czułam i wiedziałam że jest coś źle. Oczywiście całą ciążę przelezałam na lekach, na patologii ale suma sumarum urodziłam w 38t, więc nie ma się co nakręcać.
Nospa, magnez, luteina, mniej stresu, trochę się pooszczedzać i będzie dobrze

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:33   #3808
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Super, że jednak parka, a Młodej nic nie będzie w niebieskim, później nadrobisz Ciuszki dla dziewczynek są tak cudne, opaski, kokardki, sukienki.. Dla chłopca nuda :/ Kończycie produkcję?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie dla dziewczynek można poszaleć i wystroić malutką a dla chłopców tak jak napisałaś nudaa.. Chyba tego mi będzie brakowało jak już na 100% okaże się, że chłopiec.

Ja jeszcze nie kupiłam ani 1 rzeczy dla malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:34   #3809
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
No właśnie dla dziewczynek można poszaleć i wystroić malutką a dla chłopców tak jak napisałaś nudaa.. Chyba tego mi będzie brakowało jak już na 100% okaże się, że chłopiec.

Ja jeszcze nie kupiłam ani 1 rzeczy dla malucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Absolutnie się z tą nudą nie zgadzam. Wydaję krocie na ciuszki czy czapeczki na swojego syna a jak już wlezę na alliexpress to ludu, mąż tylko klnie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:35   #3810
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Może jak zacznę się rozglądać i kupować to zmienię zdanie na temat ubranek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.