Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 18:19   #3241
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

hej Dziewczyny

Ja mam za to okazję z innej półki

Otóż, mój TŻ niedługo będzie miał rocznicę od kiedy nie pali Chciałabym w jakiś sposób to uczcić, by wiedział, że go w tym wspieram, i jestem z niego dumna Tylko kompletnie nie mam pomysłu, co by to mogło być, czy jakiś może drobny upominek? Który by m zawsze wspominał jaki jest wytrwały i silny?
Proszę o jakiś pomysł
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:48   #3242
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

poproszę przepis na muffiny
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:36   #3243
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny,
chciałabym kupić TŻ sweter - czarny, taki elegancki, na koszulę z krawatem.
Myślałam nad takim średniej grubości, z dekoltem w szpic, no jak to wymagane jest ale wpadło mi w oczy to:

Jak Wam się podoba? Nosi się takie rzeczy w dzisiejszych czasach, czy nie?

Tradycyjny sweter ma ten plus, że można na niego nawet marynarkę w mniej formalnych sytuacjach założyć, a tutaj wiadomo to już nie przejdzie. I mam zagwozdkę*.

*Większą jest to, gdzie w ogóle kupić ładny, prosty, elegancki czarny sweter z dekoltem w szpic. Bo nigdzie nie ma.
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:43   #3244
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

jak dla mnie trochę pedalski przynajmniej mój tż by takiego nie ubrał, chociaż jakby nie był taki obcisły to całkiem fajny
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:58   #3245
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez fiaa Pokaż wiadomość
bardzo fajny pomysł, zrobię taki prezent swojemu TŻtowi na dzień chłopaka,. tylko inspiracji na pomysły mi trochę brak.
to co podałaś jest super, planuję do każdego takiego elementu doczepić kartkę, typu przy moim zdjęciu dopisać życzenia 'ładnej dziewczyny'
pomyslalam ze dodam zyczenia zdrowia (rutinoscorbin), sukcesow na studiach (zamowie dlugopis - sciage ;> )... i nam tym moje pomysły sie kończą.
a doradzicie mi plus witaminy na zdrowie jeszcze coś informatycznego do tego pudełeczka?

i gdzie można kupić tą miniaturkę alkoholu?

ostatnie - zapakować do do pudełka jakiegoś ozdobnego?

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-09-20 o 22:00
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 00:39   #3246
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

musicie mi pomóc.

chcę sprezentować facetowi model samolotu, bo kiedyś coś przebąkiwał, że fajnie za dzieciaka było się tym bawić.

pytanie brzmi - JAKI?
wnioskuję z opowiadań, że chodzi o model do sklejania/malowania, ale tż opowiadał, że 'wynosił na podwórko' swoje dzieła, stąd niepokój, że mogło chodzić o latające, plastikowe modele. takie też się 'składa i maluje'?

może któraś z Was ma tż-ta bawiącego się w samoloty ewentualnie może wiecie, o jaki rodzaj samolotu może chodzić i który daje facetom najwięcej frajdy?
nie spytam wprost, bo spieprzę niespodziankę.
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:30   #3247
Bojra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 365
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
jak dla mnie trochę pedalski przynajmniej mój tż by takiego nie ubrał, chociaż jakby nie był taki obcisły to całkiem fajny
Jakbym kupowała, to na pewno nie "na styk", tylko taki, żeby właśnie nie był bardzo opięty.
Sęk w tym, że mój TŻ z kolei potrafi założyć zieloną bluzę na koszulę z krawatem więc trzeba go na ludzi wyprowadzić, i myślę, myślę..
Bojra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 12:52   #3248
19angel92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Talking oryginalny prezent dla chłopaka

Cześć Zawsze na tym forum znajduje ciekawe pomysły więc postanowiłam tu napisać. Mój chłopak ma urodziny (23 lata) i musze mu coś z tej okazji kupić. Niedawno zaczął interesować się astronomią (patrzenie w gwiazdy itp). Nie mam pomysłu na prezent i pomyślałam że może coś mi podpowiecie. Z góry dziękuje za pomoc
19angel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:30   #3249
Jewel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Prezent może nie związany z astronomią...aczkolwiek ciekawy -
otóż prezentem może być kubek.. na pozór zwykły czarny kubek z napisem "czy wiesz że (bodajże).. po napełnieniu gorącym napojem z czarnego przeistacza się w czerwony z białym napisem "kocham cię'..
Niby prosta rzecz, a cieszy
__________________
[/SIZE]
zapraszam
Jewel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:36   #3250
19angel92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

jakie fajne dziękuje za pomoc, pomysł genialny
19angel92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 20:31   #3251
fiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziś na imieniny mój Tż dostał ciasto boisko z tego wątku - dziewczyny, jak dobrze ze jestescie, biedaczek tak sie zszokował ze zapomnial jezyka w gebie niespodzianka w 110% udana, myslałam że mnie udusi ;p narobił mu zdjęć z każdej strony, jedno z nich jest juz na jego facebooku opatrzone napisem: mam za✂✂✂istą dziewczynę polecam!
z tym ze ja zrobiłam mała korektę - nie uzylam śnieżek - są zbyt sztuczne i niesmaczne, ubiłam śmietnę i dodałam żelatyny, wyszło bardzo dobrze. I linie zrobiłam z polewy z białej czekolady.
fiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 20:49   #3252
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Bojra Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
chciałabym kupić TŻ sweter - czarny, taki elegancki, na koszulę z krawatem.
Myślałam nad takim średniej grubości, z dekoltem w szpic, no jak to wymagane jest ale wpadło mi w oczy to:

Jak Wam się podoba? Nosi się takie rzeczy w dzisiejszych czasach, czy nie?

Tradycyjny sweter ma ten plus, że można na niego nawet marynarkę w mniej formalnych sytuacjach założyć, a tutaj wiadomo to już nie przejdzie. I mam zagwozdkę*.

*Większą jest to, gdzie w ogóle kupić ładny, prosty, elegancki czarny sweter z dekoltem w szpic. Bo nigdzie nie ma.

A mi się bardzo podoba i nawet widziałabym mojego TŻ w takim
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 21:44   #3253
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez fiaa Pokaż wiadomość
dziś na imieniny mój Tż dostał ciasto boisko z tego wątku - dziewczyny, jak dobrze ze jestescie, biedaczek tak sie zszokował ze zapomnial jezyka w gebie niespodzianka w 110% udana, myslałam że mnie udusi ;p narobił mu zdjęć z każdej strony, jedno z nich jest juz na jego facebooku opatrzone napisem: mam za✂✂✂istą dziewczynę polecam!
z tym ze ja zrobiłam mała korektę - nie uzylam śnieżek - są zbyt sztuczne i niesmaczne, ubiłam śmietnę i dodałam żelatyny, wyszło bardzo dobrze. I linie zrobiłam z polewy z białej czekolady.
cieszę się że się udała niespodzianka
mój przepis też na śmietankach
www.dusiowa-kuchnia.blogspot.com
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:09   #3254
andziaobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Hej jednym z najlepszych prezentow ktore spodobały sie mojemu chłopakowi to puzzle z naszym zdjęciem do tego napis. Potem można takie cudo powiesic na scianie.
andziaobok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:12   #3255
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Ja ostatnio stwierdziłam, że mój dostanie na święta ode mnie ulubiony film (Władcę Pierścieni) na dvd wszystkie części w jakimś ładnym kolekcjonerskim wydaniu. Czyli zbieram, może uzbieram.
Może coś takiego? ;>
Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 22:03   #3256
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Ciekawie wyglądają wszelkie ramki na zdjęcia, serduszka, aniołki;p z masy solnej. Myślę ,że chłopak byłby zadowolony wiedząc jaką zdolną ma dziewczynę i jaki piękny prezent może sobie postawić na biurku ;] Takie własnoręczne prezenty są najpiękniejsze bo robione od serca ;]
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 23:03   #3257
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Kochane powiedzcie mi jaką miniaturkę alkoholu kupić do tego pudełka? Nie znam się kompletnie na % gdyż nie piję ... jestem w kropce bo nie wiem co ma jakiś prestiż a co zupełnie beznadziejne jest , boję się wtopy
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 06:14   #3258
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Czyli u mnie to odpada, wgl nie mam talentu w pracach ręcznych ;P Zawsze wychodziły mi jakieś szkarady.
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 09:22   #3259
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Fajna by była miniaturka whisky ale nie wiem czy takie są dostępne. My koledze, który uwielbia mojito po prostu kupiliśmy mini rum Bacardi
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 12:07   #3260
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

znalazłam http://www.smaczajama.pl/sklep/pl/p/...rka-005-l/1888 ale wolałabym kupić w sklepie niż wysyłkę nie wiecie może gdzie w okolicach katowic jest taki sklep z alkoholami ? w spożywczych to chyba nie ma czy może się mylę

ale nie wiem w co celować wódka czy właśnie whisky czy jakieś inne %? co się nadaje na 30 urodziny?

Edytowane przez Wojowniczka_
Czas edycji: 2011-09-23 o 12:16
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:02   #3261
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Wiem, ze jest w Tychach taki sklep. Musisz sie przejśc może po jakis monopolowych
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 11:22   #3262
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ok to będę w takich szukała dziękuję za info a te bileciki do prezentów to w kwiaciarni się dostanie?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 14:06   #3263
dominika4896
Raczkowanie
 
Avatar dominika4896
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 384
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witam

Mój też ma 29 imieniny, a zaraz 30 jest dzień chłopaka. Pomyślałam o tym pudełeczku o którym pisałyście, ale kompletnie nie wiem co do niego włożyć ;/ Napewno miniaturke whisky bo uwielbia, jakieś zdrapki i na tym moje pomysły się kończą. Dodam , że mój TŻ jest fotografem i zapalonym trialowcem (czyli tak krótko mówiąc ,skacze na rowerze po naturalnych przeszkodach). Chciałabym jakiś malutki puchar ale nie wiem czy takie są dostępne. Macie jakieś pomysły?
dominika4896 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 16:38   #3264
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A jakie zdrapki tam wkładacie? Też się nad tym zastanawiam właśnie.
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 16:41   #3265
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez andziaobok Pokaż wiadomość
Hej jednym z najlepszych prezentow ktore spodobały sie mojemu chłopakowi to puzzle z naszym zdjęciem do tego napis. Potem można takie cudo powiesic na scianie.

Bardzo ciekawy pomysł na prezent, chyba sobie go "pożyczę" przy jakiejś nadarzającej się okazji
Tylko mam pytanie, gdzie można takie coś zrobić? I tak z ciekawości, jaki napis dałaś?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-25, 19:21   #3266
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
ok to będę w takich szukała dziękuję za info a te bileciki do prezentów to w kwiaciarni się dostanie?

Ja drukowałam normalnie na trochę sztywniejszym papierze którego nie wycinałam w formie prostokąta, ale jako trapez. Potem w jednym rogu go traktowałam dziurkaczem i przez dziurkę przeciągałam czerwoną wąską tasiemkę, którą następnie przyczepiałam do "prezentu"


Co do zdrapek- pierwszy lepszy kiosk i powybierać jakieś bzdurne, typu "Złota rybka".

Miniaturki % można dostać w monopolowych, ale łatwiej w jakiś poświęconych jedynie lepszym trunkom (jakieś z winem sklepy). Często można też dostać likiery w formie np. plemnika czy kobiecych piersi (jeśli obdarowywany by się z takiego cieszył )
klaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:39   #3267
andziaobok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Na allegro zamówiłam są rózne wielkosci oraz ilosc elementów. Ja nie miałam za duzo kasy wiec zamówiłam format A3 ilośc elementow 192 ale są chyba do 1000 oczywiscie za wyzszą cene. A napis który dałam to Kazdy dzien spedzony z Toba jest dla mnie prezentem
O to kilka linków ktory powinny cie zainteresowac pozdrawiam
http://allegro.pl/foto-puzzle-fotopu...810410021.html
http://allegro.pl/super-pamiatka-fot...830194475.html
andziaobok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:18   #3268
Chochlikowiewior
Przyczajenie
 
Avatar Chochlikowiewior
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Moj chlopak jest absolutnym fanem motocykli. Nawet testuje je co mi sie w ogole nie podoba.. Ale ale nie ot o mi chodzi! Jezeli lubi czekolade to moze cos z tej stronki Ci przypadnie do gustu osobiscie zamówiłam motor - cóż by innego http://chocolissimo.pl/do/cat/PREZEN...Chlopaka-30-wr
Chochlikowiewior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 14:22   #3269
poziomkaag
Rozeznanie
 
Avatar poziomkaag
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 729
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

urodziny mojego chłopaka rownież się zbliżają, a ja nadal nie mam pomysłu te wszystkie ramki na zdjęcia itd. wydają mi się takie tandetne. myślałam, żeby mu upiec ciasto, tylko do tego coś jeszcze by się przydało? macie jakiś pomysł na taki dodatek?
poziomkaag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 15:11   #3270
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez andziaobok Pokaż wiadomość
Na allegro zamówiłam są rózne wielkosci oraz ilosc elementów. Ja nie miałam za duzo kasy wiec zamówiłam format A3 ilośc elementow 192 ale są chyba do 1000 oczywiscie za wyzszą cene. A napis który dałam to Kazdy dzien spedzony z Toba jest dla mnie prezentem
O to kilka linków ktory powinny cie zainteresowac pozdrawiam
http://allegro.pl/foto-puzzle-fotopu...810410021.html
http://allegro.pl/super-pamiatka-fot...830194475.html

Jej, dzięki bardzo
Jednak teraz to już za późno, by coś wybrać, nie zdąży dojść do piątku ale pomysł świetny i na pewno wykorzytam go na inną okazję
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.