Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-24, 20:18   #2221
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami
Reserved

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 20:24   #2222
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami
A ja do House, bardzo lubię ich ciuchy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 20:25   #2223
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Uściślając zależy mi tylko, by biuro było na płasko. Lub winda od zera. Innych dostosowań nie potrzebuje. Bo nawet w małej kabinie WC jestem wstanie sobie poradzić. Pracuje teraz w domu. I chce przeżyć ten okres pandemii w takich warunkach, ale powoli czuję, że potrzebuję zmienić otoczenie. A nie pracować tam gdzie spie bo mi to rozwala dzień. Dotąd ew wpisywałam stopień niepelnospr. Z niego nie wynika, że jestem na wózku. Powinnam to podać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Chodzi o znaczek inwalidy? *Mam takie zwykłe cv, ale mogę je jakoś graficznie zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem znacznie bardziej przydatna byłaby informacja że poruszasz się na wózku a nie stopień niepełnosprawności. Większość osób raczej nie wie co oznacza który stopień, a informacja o wózku pozwoli skupić się bezpośrednio na Twoich kompetencjach zamiast zastanawiania się jaki dokładnie masz problem zdrowotny.
Trzymam kciuki żeby szybko udało Ci się znaleźć fajną pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 20:26   #2224
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami
Reserved
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 20:27   #2225
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem znacznie bardziej przydatna byłaby informacja że poruszasz się na wózku a nie stopień niepełnosprawności. Większość osób raczej nie wie co oznacza który stopień, a informacja o wózku pozwoli skupić się bezpośrednio na Twoich kompetencjach zamiast zastanawiania się jaki dokładnie masz problem zdrowotny.
Trzymam kciuki żeby szybko udało Ci się znaleźć fajną pracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 20:29   #2226
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Moja lubi jak się ją nosi na rękach więc wiecznie mam jej sierść na sobie ,dodatkowo sama się łasi,taki typ przytulasa.
Suszarkę planuje kupić dopiero na jesień,wrzesień może październik bo teraz miałam masę wydatków i tak ciężko mi wydać kasę na nią teraz i szukam póki co krótkotrwałego rozwiązania.
Podobno spodnie jeansy wrzucone do prania też zbierają sierść ale to jest tak jak i z tym octem,może zbiorą ,może nie



Ja też pierwsze słyszę dlatego stwierdziłam,że zapytam czy ktoś praktykował

Szkoda




Jeżeli chodzi o czesanie to jest czesana regularnie plus automatyczny odkurzacz chodzi codziennie ale efekt średni.
Żebym była dobrze zrozumiana wiem,że mam kota ,który ma dużo włosów i je gubi i to nie jest tak ,że go kupiłam a teraz płaczę bo olaboga mam wszędzie sierść,nie nie,po prostu szukam sposobu żeby jej ilość zniwelować na ubraniach.
Kiełkuje mi w głowie myśl o drugim takim samym ale obawiam się,że przez ogrom sierści jaka nas zalała mąż nie będzie taki chętny jak ja
Jak masz ubrania w sierści to te kłaki całkiem fajnie zbiera się gumową rękawiczką lekko zwilżoną wodą. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale pomaga i da się tak dość łatwo doczyścić większość gładkich materiałów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:08   #2227
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Co skutecznego na sińce pod oczami i podkrążone oczy? Oprócz korektora Mimo, że śpię po 8 godzin to rano wyglądam jakbym ktoś mnie pobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 21:13   #2228
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami
Reserved, hause ma bardzo konkretne ubrania a w reserved są najróżniejsze style.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:21   #2229
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87953900]Filcowa książeczka? Kradnę [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Jasne, jak potrafisz szyc to lepiej uszyć samemu 🙂 Też bym chciała umieć.

No okazało się to łatwiejsze, niż myślałam, a jestem generalnie sierotką, skarpetek nie umiałam zacerować. Nie wychodzi mi idealnie, ale roczny odbiorca wykonanej książeczki póki co nie narzeka



Co do kociego futra, to może chusteczki do prania? Bo moja Miśka też ostatnio gubi futro, ale w sumie na wypranych ubraniach nie ma ich za bardzo, a wrzucam na bank skarpetki pełne kociego futra.

A, no i mam taką rolkę do ubrań z żelkowego materiału, kupiona w pepco, też nienajgorzej zbiera. Bo te papierowe to mam na wyjazdy bardziej, szkoda mi zużywać.



Polecam też poinstalować "kocie szczotki" na narożnikach, wtedy kot się sam wyczesze i mniej futra będzie latać-> więc mniej na ciuchach. Ja kupowałam na ali, kosztowało mnie to poniżej 10zł na bank. Montuje się chyba na małe śrubki o ile dobrze pamiętam.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:54   #2230
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Co skutecznego na sińce pod oczami i podkrążone oczy? Oprócz korektora Mimo, że śpię po 8 godzin to rano wyglądam jakbym ktoś mnie pobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krem z kofeina. Nowa kosmetyka ma taki. Choć to nie jest ich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 22:38   #2231
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Uściślając zależy mi tylko, by biuro było na płasko. Lub winda od zera. Innych dostosowań nie potrzebuje. Bo nawet w małej kabinie WC jestem wstanie sobie poradzić. Pracuje teraz w domu. I chce przeżyć ten okres pandemii w takich warunkach, ale powoli czuję, że potrzebuję zmienić otoczenie. A nie pracować tam gdzie spie bo mi to rozwala dzień. Dotąd ew wpisywałam stopień niepelnospr. Z niego nie wynika, że jestem na wózku. Powinnam to podać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Chodzi o znaczek inwalidy? *Mam takie zwykłe cv, ale mogę je jakoś graficznie zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie tak, bo gdybym przyjmowała kogoś na stanowisko a ta osoba nie byłaby w stanie dostać się do mnie na 1 piętro (nowoczesny budynek, ale bez windy) to mija się z celem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami
Reserved

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Co skutecznego na sińce pod oczami i podkrążone oczy? Oprócz korektora Mimo, że śpię po 8 godzin to rano wyglądam jakbym ktoś mnie pobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W ciągu dnia więcej wody a do smarowania żel arnikowy z Flosleku najlepiej chłodzony z lodówki.
Plus ćwiczenia--joga twarzy, ćwiczenia koreanek na twarz itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-24, 23:23   #2232
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wg mnie tak, bo gdybym przyjmowała kogoś na stanowisko a ta osoba nie byłaby w stanie dostać się do mnie na 1 piętro (nowoczesny budynek, ale bez windy) to mija się z celem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Reserved

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

W ciągu dnia więcej wody a do smarowania żel arnikowy z Flosleku najlepiej chłodzony z lodówki.
Plus ćwiczenia--joga twarzy, ćwiczenia koreanek na twarz itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowoczesny budynek bez windy to dla mnie jakiś okrymoron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 23:39   #2233
mimi6912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 23
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Kochane , doradźcie mi proszę jakie cięcie włosów półdługie /długie będzie najlepsze dla osoby z dużą głową i pulchnymi policzkami? Zależy mi też na możliwości ewentualnego spięcia włosów .Obecnie mam długie włosy .
mimi6912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 00:18   #2234
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cieszę się, że pomysły się podobały Podałabym więcej, ale pisałam na szybko z tymi choinkami to wiem, że na aliexpress jest jeszcze wersja wielkanocna i haloween-owa, ale to jak znajdziecie choinkę to pewnie wyskoczą podobne rzeczy i tam znajdziecie

Fajne są też takie właśnie filcowe/materiałowe książeczki (o których wspominałyście), w których można coś robić, coś wyciągać, coś zapinać itp.
Coś w tym stylu
https://youtu.be/U0Kcfh1XpPU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 06:50   #2235
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Co skutecznego na sińce pod oczami i podkrążone oczy? Oprócz korektora Mimo, że śpię po 8 godzin to rano wyglądam jakbym ktoś mnie pobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zależy jaka przyczyna cieni. Jak są zagłębienia, skóra mocno ścieńczona a więc bardziej widać naczynia, to kosmetyki mogą tego nie ruszyć. Nie pogrubią tej skóry.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 08:05   #2236
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;87954474]Zależy jaka przyczyna cieni. Jak są zagłębienia, skóra mocno ścieńczona a więc bardziej widać naczynia, to kosmetyki mogą tego nie ruszyć. Nie pogrubią tej skóry.[/QUOTE]No właśnie nie wiem jaka przyczyna. Ostatnio zauważyłam, że zaczęły się pojawiać. Wcześniej nie miałam. Są zagłębienia i widać naczynia niestety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 08:18   #2237
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Co najlepiej kupić do pielęgnacji świeżego tatuażu? Mój tatuażysta chyba jest na urlopie, więc nie mam, jak go zapytać. Tatuaż robię za 3 tyg., ale chcę zaopatrzyć się wcześniej, bo i tak muszę zrobić zamówienie w aptece (najlepiej, żeby ten specyfik był dostępny w aptece DOZ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 08:23   #2238
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Co najlepiej kupić do pielęgnacji świeżego tatuażu? Mój tatuażysta chyba jest na urlopie, więc nie mam, jak go zapytać. Tatuaż robię za 3 tyg., ale chcę zaopatrzyć się wcześniej, bo i tak muszę zrobić zamówienie w aptece (najlepiej, żeby ten specyfik był dostępny w aptece DOZ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Specyfiki mozesz kupić w studiu, polecam easy tattoo. Nie lepi się tak jak maści apteczne.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 08:26   #2239
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Co najlepiej kupić do pielęgnacji świeżego tatuażu? Mój tatuażysta chyba jest na urlopie, więc nie mam, jak go zapytać. Tatuaż robię za 3 tyg., ale chcę zaopatrzyć się wcześniej, bo i tak muszę zrobić zamówienie w aptece (najlepiej, żeby ten specyfik był dostępny w aptece DOZ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też korzystałam wcześniej z easy tattoo I bylo ok. Ale może zaczekaj na kontakt z tatutorem. Gry robiłam ostatni tatuaż, to moja tatuatorka przykleiła mi jakąś magiczna folie, nosiłam 5 dni i tatuaż praktycznie wygojony, teraz pielęgnuje tylko zwykłym balsamem.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-25, 08:29   #2240
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Nowoczesny budynek bez windy to dla mnie jakiś okrymoron.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety dużo takich. Byłam u notariusza w nowym budynku. Winda jest.. A do niej schody. Musiałam wchodzić garażem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 08:36   #2241
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Też korzystałam wcześniej z easy tattoo I bylo ok. Ale może zaczekaj na kontakt z tatutorem. Gry robiłam ostatni tatuaż, to moja tatuatorka przykleiła mi jakąś magiczna folie, nosiłam 5 dni i tatuaż praktycznie wygojony, teraz pielęgnuje tylko zwykłym balsamem.
Mnie po folii kazano jeszcze smarować easy tattoo, mimo, że goiło się bardzo ładnie, więc kontakt z artystą zdecydowanie jest dobrym pomysłem, będzie wiedział najlepiej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 09:14   #2242
Samochwala626
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

A kogo byście poleciły do przepchania rur kanalizacyjnych? Ręczna spirala nie pomaga.
Samochwala626 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 09:16   #2243
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Specyfiki mozesz kupić w studiu, polecam easy tattoo. Nie lepi się tak jak maści apteczne.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Też korzystałam wcześniej z easy tattoo I bylo ok. Ale może zaczekaj na kontakt z tatutorem. Gry robiłam ostatni tatuaż, to moja tatuatorka przykleiła mi jakąś magiczna folie, nosiłam 5 dni i tatuaż praktycznie wygojony, teraz pielęgnuje tylko zwykłym balsamem.
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mnie po folii kazano jeszcze smarować easy tattoo, mimo, że goiło się bardzo ładnie, więc kontakt z artystą zdecydowanie jest dobrym pomysłem, będzie wiedział najlepiej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Chciałam kupić już teraz, bo i tak mam sporo rzeczy do zamówienia w aptece, ale może faktycznie poczekam, aż się do mnie odezwie lub po prostu kupię coś już na miejscu. Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 09:44   #2244
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87954387]
Fajne są też takie właśnie filcowe/materiałowe książeczki (o których wspominałyście), w których można coś robić, coś wyciągać, coś zapinać itp.
Coś w tym stylu
https://youtu.be/U0Kcfh1XpPU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

ale fajna
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:14   #2245
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Co najlepiej kupić do pielęgnacji świeżego tatuażu? Mój tatuażysta chyba jest na urlopie, więc nie mam, jak go zapytać. Tatuaż robię za 3 tyg., ale chcę zaopatrzyć się wcześniej, bo i tak muszę zrobić zamówienie w aptece (najlepiej, żeby ten specyfik był dostępny w aptece DOZ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak najłatwiej i najtaniej to też Bepanthen, ja go jeszcze lubię na pękające kąciki ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:26   #2246
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem jaka przyczyna. Ostatnio zauważyłam, że zaczęły się pojawiać. Wcześniej nie miałam. Są zagłębienia i widać naczynia niestety...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dopiero co ostatnio wyszły i nie ścieńczyła się widocznie skóra to pewnie da się więcej podziałać bez ostrzykiwania

Edytowane przez d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Czas edycji: 2020-06-26 o 18:36
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:32   #2247
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ile + - daje się na prezent na chrzciny? Obydowje jesteśmy chrzestnymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Daj tyle ile możesz. Ja bym dała prezent o wartości max 500 zł, ale skoro jesteście obydwoje chrzestnymi to prezent jakby podwójny. Ogólnie ja nie uznaje pieniędzy dla takich małych dzieci. Bardzo wątpię w to, że całość tych pieniędzy trafia do dziecka, raczej na wydatki rodziców, a nie bardzo wiem czemu miałabym ich sponsorować. Ja bym zapytała co dziecko potrzebuje i kupiła.


Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo fokładnie tak jest. Nie chcę, żeby ktokolwiek zauważył.

To moja rodzinna firma i spalę się ze wstydu, jak to wyjdzie, bo będę słuchać, jaka jestem wspaniała i szlachetna, rodzice się dowiedzą, też będą dumni.

Nie, nie mam na to zdrowia.

Gdybym chciała, dałabym paczkę sekretarce i po prostu poprosiła, żeby przekazała jak zobaczy tego pana przechodzącego obok.

Ale nie ma takiej opcji.

Cichaczem albo wcale.

Ja trochę nie rozumiem. Chcesz pomagać, ale się wstydzisz? To chyba faktycznie lepiej nie pomagaj wcale. Ja bym podeszła i zapytała, proszenie innych, zostawianie tajemniczych paczek to dla mie kombinatorstwo level hard.


Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Niech dają, mnie to dziwi Skoro na komunię dają 1000, to ile na wesele?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też mnie właśnie to zastanawia Wśród moich znajomych to jest teraz jakieś szaleństwo. Koleżanka dała prezent + pieniądze i wyszło razem 1000 zł, a nie zarabia jakiś kokosów, kolega dał 2000 zł córce siostry, a drugi 1500 zł synowi brata. Także nie wiem, na komunie to z 5k, a na wesele 7


Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Wolalybyscie bon podarunkowy do Reserved czy Hause ? Myślę nad preznetem dla 30-parolatki i waham się między tymi dwoma sklepami

Ja bym wolała do Reserved. A nie wiesz w jakich sklepach kupuje? W niektórych galeriach handlowych jest taka opcja, że możesz kupić na całą galerię i wykorzystać w dowolnym sklepie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:39   #2248
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Mnie wydaje się, że najlepiej zapytać rodziców. U nas zbliża się roczek naszego syna i mamy taką samą sytuację, że pytają nas, co kupić dziecku. Mówimy, żeby dali pieniądze, bo zabawek, ciuchów itp. ma mnóstwo, a wszystkie pieniądze, które dostaje, wrzucamy do jego skarbonki i chcemy mu za nie urządzić pokój w naszym domu, a to, co zostanie ponownie odłożymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie z ta kasa to tak różnie, wy akurat fajnie bo chcecie mu zrobić pokój za to ale niektórzy biorą hajs i tak tak kupi się dziecku to, to i owo a hajs idzie dla rodziców sama dostałam sporo hajsu na komunie i tak sobie fajnie leżało az tu pewnego dnia okazuje się, ze hajs wyparował bo rodzice sobie go wzięli bez pytania i zafundowali wycieczkę za granice. Lol.

Dobrze, ze dziadki założyli „ tajne „ konto dla mnie i tam wpłacali hajs wiec po X latach okazało się ze jest tam ładna kwota

A złota biżuteria ogólnie spoko pomysł chociaz sama wole srebro i to co dostałam ze złota leży nieużywane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87952769]Moja siostrzenica ma tyle zabawek, że pieniądze ze skarbonki idą na dentystę (dostaje po 50zł od wróżki zębuszki za zęba mlecznego, który wypadł, plus jakieś tam inne pieniążki czasem dostanie, ale trochę jej się nazbierało) O dziwo nie ma nic przeciwko Ale jeszcze młoda jest, więc nie ogarnia jeszcze za bardzo. Zresztą i tak ma prawie wszystko co chce a nawet więcej. Ostatnio siostra jej zaczęła mówić, że jak nie zacznie szanować ubrań to ze skarbonki będzie brała. Np. młodej się powtarza 10 razy żeby założyła buty a nie w skarpetach po trawie biegała, skoro nie działa to jest "dobra to z Twoich pieniędzy zamawiam dzisiaj najdroższe skarpety na allegro". Oczywiście buty są od razu założone, ale jeszcze chyba nie było sytuacji, żeby młoda coś z tych pieniędzy sobie sama kupiła. No raz się zdarzyło. 2 nagrody za bycie dzielną u dentysty. Jedną kupiła siostra a drugą chciała ze swoich pieniędzy (tą tańszą ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Haha znajoma tez mówi swojemu dziecku, ze ma szanować nowe buty które mu się kupiło bo jak nie to nowe buty kupi się za jego pieniądze ze skarbonki no i staje się cud, dziecko zaczyna uważać i szanować buty na dworze jak się bawi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ale podczas przetapiania biżuterii z żółtego złota można uzyskać jakikolwiek kolor złota

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Naprawdę??? Nie wiedziałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:40   #2249
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dziękuję za polecenia w sprawie sińców pod oczami.
Miał ktoś do czynienia z Calypso Beauty Brush?
https://www.rossmann.pl/Produkt/Akce...zt,209905,8586
Warto kupić? A może polecacie jakąś inną elektryczną szczotkę do ciała? Nie musi być też i do twarzy. Zależy mi na ciele.

Znalazłam jeszcze coś takiego https://hoffen.com.pl/produkty/akumu...a-mycia-ciala/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!

Edytowane przez rebeccaa
Czas edycji: 2020-06-25 o 10:59
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-25, 10:48   #2250
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Daj tyle ile możesz. Ja bym dała prezent o wartości max 500 zł, ale skoro jesteście obydwoje chrzestnymi to prezent jakby podwójny. Ogólnie ja nie uznaje pieniędzy dla takich małych dzieci. Bardzo wątpię w to, że całość tych pieniędzy trafia do dziecka, raczej na wydatki rodziców, a nie bardzo wiem czemu miałabym ich sponsorować. Ja bym zapytała co dziecko potrzebuje i kupiła.
Szczerze mówiąc niezmiernie dziwi mnie takie podejście. Naprawdę znasz takich rodziców? To chyba musiałaby być albo głęboka bieda, albo ostra patologia. Mam w otoczeniu wielu młodych rodziców i widzę jak bardzo ograniczają swoje wydatki, żeby jak najwięcej zostało na potrzeby dziecka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.