Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-29, 21:41   #1981
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam architekta i jestem bardzo zadowolona, głównie dlatego, że sama nie mam czasu się tym zająć, a dwa - wzięłam architektkę współpracującą z ekipą remontową, widziałam ich prace i myślę że to był naprawdę świetny wybór. Poza tym remontuję trudne mieszkanie, bo w kamienicy. Nie chciałabym mieć tego na głowie.

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 21:45   #1982
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Korzystałam, polecam.

Mogłam jej dokładnie opowiedzieć, jaki mam budżet, czego chcę i wyszło naprawdę fajnie, jestem bardzo zadowolona ze swojego mieszkania, a byłam jak kompletne dziecko we mgle.

Za 50mkw. zapłaciłam 3 tysiące bez kuchni. A ile czasu i nerwów zaoszczędziłam.

Kuchnię robił mi na wymiar ziomek i on ja projektował konsultując ze mną.

Fajnie mieć kogoś, kto ci zwróci uwagę, że niektóre rozwiązania są niepraktyczne i możesz ich potem żałować. I powie, że wygodnie mieć to tu, tamto tam, a jeszcze tamto siam, bo zrobił już takich projektów tysiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 22:21   #1983
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zależy czy się na tym znacie. Koszt nie jest wcale taki duży (w odniesieniu do całego kosztu remontu) i możesz sobie wziąć tylko na problematyczne pomieszczenia. Nie musisz robić mebli na wymiar jeśli masz projektanta. Jego zadaniem jest znalezienie Ci mebli wg Twoich oczekiwań i zgodnych z budżetem. I też mu na pewno łatwiej znaleźć gotowe meble niż je projektować. Moim zdaniem warto, szczególnie do kuchni czy łazienki.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 04:58   #1984
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Polecam patyczki zapachowe. Dopóki ich nie wyprobowalam wydawaly sie najwiekszym dziadostwem z odswiezaczy. Aromatyzuja powietrze non stop na tym samym poziomie. Poziom zapachu regulujesz patyczkami. Kupiłam sobie eyfel 110 ml, maja 4 patyczki. Uzywam dwóch do salonu. Do tak malej lazienki wystarczy jeden. Moze nawet bys musiala go skrocic. Dwa wystarczaja na okolo 2 miesiace. Przy jednym beda 4.

Te wszystkie psikacze sa fajne, tylko maja jedna wade - sa bardzo niezdrowe. Raz na jakis czas pewnie mocno nie zaszkodza, ale przy dluzszym uzywaniu szkoda zdrowia.

Jesli zwracasz na to uwage, to najbezpieczniej byłoby zrobic sobie pachnace patyczki - woda, soda i ulubiony olejek eteryczny, ktory sobie dokraplasz raz na jakis czas.
Tez polecam patyczki zapachowe. Mama ostatnio zakupiła do wc, co prawda kosztowały ponad 40 złotych ale efekt jest bardzo dobry, pachną cały czas, w sumie już długi okres czasu,bo otworzyła przed świętami i jeszcze jest trochę tego płynu,więc starcza na długo,a pachnie non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 05:37   #1985
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

To ja jeszcze dodam, ze naturalne olejki eteryczne tez moga byc szkodliwe - wywolywac reakcje alergiczne, podraznienie.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 06:33   #1986
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi co do wesela last minute Salę ogarnęłam, termin w urzędzie też (plener), teraz dj, fotograf, suknia -tu patrzę na oferty z drugiej ręki. Chciałabym w stylu Boho, polne kwiaty i takie z ogrodu, dużo światełek, girlandy.. mam na to zapał, mocno pozytywne nastawienie i podejście na zasadzie wszystko się da niestety druga strona raczej dociska mnie w dół i z góry zakłada czarny scenariusz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że terminy dopięte. Reszta to pikuś. Myślisz, że wesele planowane 2 lata wcześniej się udaje w 100%?? Że wszystko jest takie piękne jak zaplanowane? Nie zawsze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 06:40   #1987
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Najważniejsze że terminy dopięte. Reszta to pikuś. Myślisz, że wesele planowane 2 lata wcześniej się udaje w 100%?? Że wszystko jest takie piękne jak zaplanowane? Nie zawsze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie - nam DJ zadzwonił kilka dni przed, że jest na kwarantannie, a kwadrans przed ślubem (na zamku w plenerze) zaczęło lać na dobre dwie godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-30, 08:27   #1988
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w lumpeksie fajną tunikę na lato, ale jest dla mnie za krótka.

Czy jak założę do niej białe legginsy tuż za.kolano to będzie wiocha?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja bym też założyła jeansowe szorty albo po prostu długie rurki. Jestem team, że leginsy i kolarki to dla karny albo starszej pani


Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Z jakoch firm polecacie kupować złote kolczyki? Szukam czegos na prwzent i nie wiem czy lepiej wybrac się do lokalnych jubilerow czy popularnych firm.

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lokalni jubilerzy i złotnicy. Odradzam yesy i aparty, bo to niestety jest badziew za dużą cenę.


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Czy jest jakieś miejsce w którym wyjątkowo warto się zatrzymać, jeśli chce się zwiedzać przez tydzień okolice Dolnego Śląska? Z małymi dziećmi (5 lat). Bardzo słabo znam te okolice

Wysłane z mojego SM-F926B przy użyciu Tapatalka

Zależy gdzie konkretnie będziecie i co Was interesuje. Czy góry, czy jakieś jezioro czy zamki.


Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto organizował (lub wśród rodziny, znajomych) imprezę weselną na ostatnią chwilę, powiedzmy za 2-3 miesiące od dziś, w sobotę? I może się wypowiedzieć, czy da się ogarnąć jeszcze do tego czasu DJa i fotografa? W sumie sukienkę ślubną też Macie jakieś doświadczenia i możecie się podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Znajomi organizowali na 50 osób i dali radę


Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Polecam patyczki zapachowe. Dopóki ich nie wyprobowalam wydawaly sie najwiekszym dziadostwem z odswiezaczy. Aromatyzuja powietrze non stop na tym samym poziomie. Poziom zapachu regulujesz patyczkami. Kupiłam sobie eyfel 110 ml, maja 4 patyczki. Uzywam dwóch do salonu. Do tak malej lazienki wystarczy jeden. Moze nawet bys musiala go skrocic. Dwa wystarczaja na okolo 2 miesiace. Przy jednym beda 4.

Te wszystkie psikacze sa fajne, tylko maja jedna wade - sa bardzo niezdrowe. Raz na jakis czas pewnie mocno nie zaszkodza, ale przy dluzszym uzywaniu szkoda zdrowia.

Jesli zwracasz na to uwage, to najbezpieczniej byłoby zrobic sobie pachnace patyczki - woda, soda i ulubiony olejek eteryczny, ktory sobie dokraplasz raz na jakis czas.

Patyczki są tak samo niezdrowe jak psikacze niestety.



Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miała do urządzenia tylko pokoje, widziałam jaki styl chce i co mi się podoba i robiłam sama i wiem jedno, że jak bym miała robić całe mieszkanie to tylko i wyłącznie z projektantem Ile ja się na jeździłam, naszukałam i nawybierałam to szkoda gadać Wg mnie szkoda czasu i pieniędzy. Znajomi mieli projektanta i sobie chwalili. Wszystko im wybierał i podsyłał tylko linki do akceptacji. Właściwie nic ich nie interesowało. Oni wiedzą co w jakim budżecie jest ok, a co nie. Mają różne zniżki, swoje ekipy remontowe. Wg mnie przy całej cenie mieszkania to, to jest niska kwota, a i wg mnie i tak się oszczędzi na jakiś błędach. Jak powiesz, że chcesz ikeę to Ci zrobi z ikeą.



Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, ze naturalne olejki eteryczne tez moga byc szkodliwe - wywolywac reakcje alergiczne, podraznienie.


Ale to jest inna szkodliwość. Nie są trujące.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 08:34   #1989
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja bym też założyła jeansowe szorty albo po prostu długie rurki. Jestem team, że leginsy i kolarki to dla karny albo starszej pani





Lokalni jubilerzy i złotnicy. Odradzam yesy i aparty, bo to niestety jest badziew za dużą cenę.





Zależy gdzie konkretnie będziecie i co Was interesuje. Czy góry, czy jakieś jezioro czy zamki.





Znajomi organizowali na 50 osób i dali radę





Patyczki są tak samo niezdrowe jak psikacze niestety.






Ja miała do urządzenia tylko pokoje, widziałam jaki styl chce i co mi się podoba i robiłam sama i wiem jedno, że jak bym miała robić całe mieszkanie to tylko i wyłącznie z projektantem Ile ja się na jeździłam, naszukałam i nawybierałam to szkoda gadać Wg mnie szkoda czasu i pieniędzy. Znajomi mieli projektanta i sobie chwalili. Wszystko im wybierał i podsyłał tylko linki do akceptacji. Właściwie nic ich nie interesowało. Oni wiedzą co w jakim budżecie jest ok, a co nie. Mają różne zniżki, swoje ekipy remontowe. Wg mnie przy całej cenie mieszkania to, to jest niska kwota, a i wg mnie i tak się oszczędzi na jakiś błędach. Jak powiesz, że chcesz ikeę to Ci zrobi z ikeą.







Ale to jest inna szkodliwość. Nie są trujące.
Nie sa trujace w jakim sensie? Niektore z nich zawieraja toksyny.

Sama jestem wielka fanka olejkow, po prostu apeluje o ostroznosc.
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 08:36   #1990
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 129
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Korzystałam, polecam.

Mogłam jej dokładnie opowiedzieć, jaki mam budżet, czego chcę i wyszło naprawdę fajnie, jestem bardzo zadowolona ze swojego mieszkania, a byłam jak kompletne dziecko we mgle.

Za 50mkw. zapłaciłam 3 tysiące bez kuchni. A ile czasu i nerwów zaoszczędziłam.

Kuchnię robił mi na wymiar ziomek i on ja projektował konsultując ze mną.

Fajnie mieć kogoś, kto ci zwróci uwagę, że niektóre rozwiązania są niepraktyczne i możesz ich potem żałować. I powie, że wygodnie mieć to tu, tamto tam, a jeszcze tamto siam, bo zrobił już takich projektów tysiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 tys zł za projektanta? Te 50 mkw to metraż mieszkania z kuchnią czy bez kuchni?
1e480a74c83b298335abeb19bb62a32399143eb5_629d357241768 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 08:51   #1991
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
Nie sa trujace w jakim sensie? Niektore z nich zawieraja toksyny.

Sama jestem wielka fanka olejkow, po prostu apeluje o ostroznosc.

Naturalne olejki eteryczne, kupione u sprawdzonego źródła nie mają toksyn. Chyba, że się kupuje byle co za 5 zł. Porządne olejki eteryczne trochę kosztują.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-30, 09:06   #1992
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Czy są jakieś metody na zamaskowanie wyszczerbionej płytki podłogowej? Zastanawiałam się czy lakier do paznokci dałby radę? Albo może jakieś bardziej profesjonalne sposoby są? IMG_20220530_100343.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 09:30   #1993
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

W sumie to ciekawy by był wątek kto czego żałuje w wykończeniu swojego mieszkania, albo z czym mu się źle mieszka w wynajmowanym.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 09:43   #1994
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Czy są jakieś metody na zamaskowanie wyszczerbionej płytki podłogowej? Zastanawiałam się czy lakier do paznokci dałby radę? Albo może jakieś bardziej profesjonalne sposoby są? Załącznik 7773008

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest taki zestaw ceramix do napraw płytek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 09:46   #1995
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Dzięki dziewczyny bardzo za odpowiedzi w sprawie projektanta![1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89239022]W sumie to ciekawy by był wątek kto czego żałuje w wykończeniu swojego mieszkania, albo z czym mu się źle mieszka w wynajmowanym.[/QUOTE]Super pomysł na wątek, ale obawiam się, że zostanie przeniesiony na podforum Dom, gdzie umrze śmiercią naturalną. Ale można założyć i spróbować!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:04   #1996
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89239022]W sumie to ciekawy by był wątek kto czego żałuje w wykończeniu swojego mieszkania, albo z czym mu się źle mieszka w wynajmowanym.[/QUOTE]


Tak, czego żałuje i coś się sprawdza i co poleca.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:12   #1997
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:16   #1998
Moonia91
Raczkowanie
 
Avatar Moonia91
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: north
Wiadomości: 462
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś kto organizował (lub wśród rodziny, znajomych) imprezę weselną na ostatnią chwilę, powiedzmy za 2-3 miesiące od dziś, w sobotę? I może się wypowiedzieć, czy da się ogarnąć jeszcze do tego czasu DJa i fotografa? W sumie sukienkę ślubną też Macie jakieś doświadczenia i możecie się podzielić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja taką imprezę organizowałam, wszystko zajęło 3 miesiące, było około 60 osób. O DJ i fotografa można popytać na grupach ślubnych, wiadomo, że tych najpopularniejszych już nie złapiesz, ale ja z moich byłam bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o suknię, to na wstępie w salonie powiedz ile masz czasu, bo nie ze wszystkimi producentami salon może się wyrobić.
Moonia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:37   #1999
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez ojejuniu1974 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam, ze naturalne olejki eteryczne tez moga byc szkodliwe - wywolywac reakcje alergiczne, podraznienie.
Oczywiście. Naturalne substancje (olejki, oleje, ekstrakty) są silnymi alergenami. Dodatkowo większości nie można używać na skórę bez rozcieńczenia, wyjątkiem jest olejek z drzewa herbacianego, innych nie znam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-30, 10:44   #2000
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Jest taki zestaw ceramix do napraw płytek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:52   #2001
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
I te comfort na noc ci starczają? :O Ja się też zastanawiam na kupnem, bo to nie jest spanie jak się boję obrócić :< A że mam silne krwawienie to i czasem lędźwie są narażone w czasie spania na brudzenie :<

Starczają bez problemu Też miałam takie same obawy i ból pleców od spania w bezruchu, a teraz to odeszło w niepamięć
Pierwszy raz jak robiłam test, bo spałam na kocu, ale nie był żadnej przykrej niespodzianki
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:56   #2002
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Przy antykoncepcji warto zrobić USG naczyń dolnych żylnych czy tętniczych?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 11:00   #2003
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Przy antykoncepcji warto zrobić USG naczyń dolnych żylnych czy tętniczych?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Raczej takie rzeczy sa zalecane jesli sa wskazania.
Np. zakrzepica w rodzinie, otylosc, palenie papierosow, bol konczyn dolnych, dlugie gojenie sie ran, zylaki itd.
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:11   #2004
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Czy jak zjem teraz śledzie, a potem umyję zęby i przeplucze płynem, to wieczorem będzie je czuć przy pocałunkach? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:14   #2005
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89239146]Raczej takie rzeczy sa zalecane jesli sa wskazania.

Np. zakrzepica w rodzinie, otylosc, palenie papierosow, bol konczyn dolnych, dlugie gojenie sie ran, zylaki itd.[/QUOTE]Bolą mnie czasem nogi jakby w środku, a ze to badanie drogie nie jest to warto zrobić, chyba

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:14   #2006
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89239293]Czy jak zjem teraz śledzie, a potem umyję zęby i przeplucze płynem, to wieczorem będzie je czuć przy pocałunkach? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jak są z cebulą albo jakimś czosnkiem to będzie czuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:14   #2007
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89239293]Czy jak zjem teraz śledzie, a potem umyję zęby i przeplucze płynem, to wieczorem będzie je czuć przy pocałunkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie powinno

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:16   #2008
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Jak są z cebulą albo jakimś czosnkiem to będzie czuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, po prostu same śledzie.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nie powinno

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:33   #2009
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Przy antykoncepcji warto zrobić USG naczyń dolnych żylnych czy tętniczych?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Żylnych. Ale w tej sytuacji najpierw robi się badania krzepliwości krwi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 12:39   #2010
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 65.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Projektant wnętrz - jako że przy wykończeniu mieszkania każdy grosz (szczególnie teraz) się liczy, to chciałabym zasięgnąć Waszej opinii, czy według Was warto zatrudnić projektanta wnętrz. Według TŻ nie ma to sensu, bo można się zainspirować YouTube czy Instagramem, ale ja właśnie co i rusz widzę rozważania, na które sama bym nie wpadła. Z opowieści znajomych i własnego doświadczenia wiem też, że bardzo wielu decyzji podjętych co do wykończenia wymyślonego samemu się potem żałuje, bo a to kuchnia okazała się nie do końca funkcjonalna, a to coś. Tylko czy ta usługa ma sens, jeśli się nie chce w 100% iść w meble na wymiar tylko chce część mieć tańszą z np. Ikei?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Według mnie nie ma, ale to zależy - ja mniej więcej czułam swoje mieszkanie i widząc je od razu wiedziałam co gdzie i jak. Jednak jeśli tego nie czujesz to myślę, że to jednak dobry pomysł aby z takiej usługi skorzystać.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 09:10:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.