Panny Młode 2021 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-30, 09:35   #1801
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Tak szczerze, to nawet jak odwołają za rok wesela (w co wątpię) to nie będę się z moim smucić. Będzie na wkład własny do kredytu na mieszkanie >.<
Mam takie same przemyślenia tylko my kasę dołożymy sobie do lepszego samochodu



Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Co do wypowiedzenia, to człowiek zawsze tak czuje, a koniec końców wychodzi spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Aante czemu tak uważasz? Nie spodziewają się? U mnie w pracy w ostatnim czasie taaaka rotacja pracowników

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Może być afera, bo w sumie od roku jestem jedynym pracownikiem - w między czasie była rotacja, ale to jest tak fantastyczna praca i atmosfera, miła szefowa i jej synek że każdy nowy rezygnuje góra po tygodniu. Dziewczyna, która była przez 2 tygodnie we wrześniu, powiedziała, że ona nie chce pracować z tak apodyktyczną szefową i w takim stresie.
Mi tu mija 2 lata, jak przychodziłam to było w sumie 4 pracowników i było znośnie. A odkąd jestem sama to jest masakra. Roboty jest tyle co wcześniej, a ja jedna. A wiecie jak to jest, pokazałam że sobie radzę, to szefowa uważa, że nie ma potrzeby nikogo zatrudnić, bo przecież ja wszystko zrobię. Więc po co płacić ZUSy Z drugiej strony nie potrafię odpuścić, bo też nie chce wyjść na głupią i nieogarniętą, bo zaraz usłyszę, że sobie nie radzę Dodatkowo nic nie można zaplanować, bo jak jestem jedna, to nie mogę iść na urlop czy L4, bo jest afera, bo szefowa beze mnie nic nie zrobi, nie umie połowy czynności - przeczyta i podpisze akt i to wszystko, a wszystkie sprawy biurowe, wnioski wieczystoksięgowe, to dla niej czarna magia


Cytat:
Napisane przez alex_xandra Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem tu nowa i to mój pierwszy post Zostanę panną młodą w sierpniu 2021, powoli zaczynamy przygotowania. Tak mnie naszło że chciałabym móc z kimś o tym pogadać, kto przechodzi przez to samo, i może podpatrzeć jakiś pomysł? Pozdrawiam!
Cześć, witamy Co już macie ogarnięte?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 09:52   #1802
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a torty już zamawiacie? Ja się mocno zbieram żeby ustalić sama ze sobą jak ma wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy w sierpniu. Pisałam do pracowni i kobitka mówiła, że jak w sierpniu to żeby się w styczniu do nich odezwać, dlatego, że myślałam jeszcze żeby nam słodki stół przygotowali. Chciałam tam pojechać osobiście i z nimi porozmawiać i planuję właśnie w styczniu to zrobić
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 10:55   #1803
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki dziewczyny za wiadomości odnośnie dekoratorki! Będę musiała usiąść w weekend i skleić jakiegoś maila i spróbować przynajmniej pomyśleć co bym chciała.
Nie straszcie, że i za tort trzeba się już brać cała nadzieja w tym, że to piątek i małe miasteczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 11:03   #1804
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wiadomości odnośnie dekoratorki! Będę musiała usiąść w weekend i skleić jakiegoś maila i spróbować przynajmniej pomyśleć co bym chciała.
Nie straszcie, że i za tort trzeba się już brać cała nadzieja w tym, że to piątek i małe miasteczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie trzeba, ale mnie Pani od tortu tak trochę próbowała straszyć, że dużo ma wesel poprzekladanych i tyleeee zamówień tak w ogóle. Nie wiem, czy to nie taka ściema, ale w gruncie rzeczy mogę ten tort zamówić już i z głowy będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 11:11   #1805
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Nam tort i dekoracje zapewnia sala, więc za wiele zmartwień nie mam. Tym bardziej że na dekoracji też jakoś bardzo mi nie zależy. Kościół będzie dekorować mama świadkowej (bo od kilku lat zajmuje się kwiatami u nas w parafii). Oprócz braku fotografa mam na ten moment luz. Nie wiem tylko kiedy odzywać się do sali w sprawie omówienia dekoracji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 12:04   #1806
alex_xandra
Przyczajenie
 
Avatar alex_xandra
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki wszystkim za ciepłe powitanie. Slub dokładnie 21.08
Co póki co mamy ogarnięte:
wynajęta lokalizacja (ślub tylko cywilny, u nich w ogrodzie), fotograf, obrączki zakupione - wczoraj przyszły! kwiaty i dekoracje będą dostarczone od florystki współpracującej z lokalizacją, oni też zajmują się jedzeniem. Co póki co nas goni to zarezerwowanie noclegu dla gości, bo wszyscy będą przyjezdni - musimy to niedługo ogarnąć.
Stresujecie się wirusem? Bierzecie pod uwagę ewentualność, że mogą być ograniczenia?
alex_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 12:10   #1807
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Nie stresuję się, bo po pierwsze jeszcze dużo czasu, a po drugie i tak nie mam na to wpływu. Jak zabronią, to trudno, ślub weźmiemy, wesele może kiedyś, może w innej formie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 12:11   #1808
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

My tort jak i ciasta bierzemy z sali. Mamy sobie wybrac jaki chcemy tort i oni taki zrobią ale nie wiemy jeszcze jaki
Dzwoniła dzisiaj pani z sali powiedzieć, że w grudniu są degustacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 12:56   #1809
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Fajnie że macie degustacje

My ciasto mamy z sali a tort sami zamawiamy od lokalnego cukiernika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 14:31   #1810
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Aante no to faktycznie bardzo nie na rękę będzie jej twoje odejście. Daj znać jak poszło.

My tort i ciasta mamy zamówione już jakoś od roku Nasza sala nie oferuje ale mamy takiego sprawdzonego cukiernika i od niego bierzemy Przed Wielkanocą mamy się zgłosić na obgadanie szczegółów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 15:07   #1811
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny tak piszecie o tych tortach że aż napisałam do naszego cukiernika czekam na odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 15:10   #1812
alex_xandra
Przyczajenie
 
Avatar alex_xandra
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021

My bedziemy miec od dziewczyny ktora robi artystyczne - jako ze ja i narzeczony jestesmy zakochani w naszych kotach, na czubku beda koty w strojach pana mlodego i panny mlodej
alex_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 15:11   #1813
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Uf wystarczy 2 tygodnie wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 16:32   #1814
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez alex_xandra Pokaż wiadomość
My bedziemy miec od dziewczyny ktora robi artystyczne - jako ze ja i narzeczony jestesmy zakochani w naszych kotach, na czubku beda koty w strojach pana mlodego i panny mlodej
O matko, to jest genialny pomysł, nie chciałam żadnego toppera, ale chyba zmieniłam zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 16:34   #1815
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez alex_xandra Pokaż wiadomość
My bedziemy miec od dziewczyny ktora robi artystyczne - jako ze ja i narzeczony jestesmy zakochani w naszych kotach, na czubku beda koty w strojach pana mlodego i panny mlodej
Ale super. Ja muszę mieć topper z psami, kotami i para młoda. Ale z taką ilością jak my mamy to nie widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak piszecie o tych tortach że aż napisałam do naszego cukiernika czekam na odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że aż byś zjadła

Bo ja bym zjadła. Na pewno ostatecznie zamówimy na większą ilość osób, żeby zostało dla nas na drugi dzień . Kocham torty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 16:56   #1816
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

My ostatnio będąc na komunii jedliśmy niesamowity tort. Okazało się, że robiła go koleżanka siostry narzeczonego. Był pyszny, ale nie wiem czy potrafi też weselne - chodzi mi o formę, bo ten komunijny był zwykły prostokątny. Co do figurek to też w planach jest zwierzyniec tyle, że w strojach weselnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 17:01   #1817
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Świetne te topery ja kocham zwierzęta ale przez alergię na razie żadnego nie mam Więc będę musiała pomyśleć o jakimś innym motywie Chociaż podobają mi się takie klasyczne proste kształty pary młodej - drewniane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 17:44   #1818
alex_xandra
Przyczajenie
 
Avatar alex_xandra
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki dziewczyny Aż teraz mam ochotę na kawałek tortu, haha.
Teraz ciasta i torty potrafią być takie piękne, że aż szkoda jeść. Małe dzieła sztuki. Na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. A i dekoracji też jest masa. Jak zaczynam przeglądać dostępne opcje, to czasem aż czuję że tego wszytskiego jest dla mnie za dużo, bo wszystko mi się podoba
alex_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 18:20   #1819
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też jestem z tych kochających torty

My chcieliśmy topper że jest para młoda i obok za sukienkę trzyma dziecko chłopczyk ale ze naszego syna nie będzie na weselu to TŻ stwierdził nie chce takiego , dzisiaj widziałam taki napis na toperze: best day ever ale mój TŻ to jest z tych co wszystko po polsku nie bride tylko panna młoda nie love tylko miłość itp wątpię że się zgodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 18:59   #1820
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

U nas ciasta i tort zapewnia restauracja i to w fajnych cenach. Idziemy 4 maja i ustalamy szczegóły co do menu, ciast i tortu bo powiedzieli, że w zupełności to wystarczy ponieważ oni i tak robią wszystko na swiezo

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 19:10   #1821
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Panny Młode 2021

Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 19:25   #1822
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
Za dwie kamery to według mnie nie dużo. Nie wiem w sumie jak to obliczyc, za jedna na pewno nie mniej niż te 1500 i to po takiej minimalnej stawce.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 19:39   #1823
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
My też mamy dwie kamery i płacimy 3000 uważam że to nie dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 19:54   #1824
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Temat tortów jest dla mnie teraz bolesny, bo narzeczony na diecie- a jak wiadomo jeśli partner jest na diecie to ty też. Więc w domu nie może być żadnych słodyczy. A jeszcze odwiedziła mnie dzisiaj ciocia, więc chęć na słodycze kosmiczna

Ja się właśnie najbardziej boję ile mi krzykną za foto i wideo. Coś czuję że mogę zapłacić więcej niż za DJ-a...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:05   #1825
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny a ja trochę z innej beczki. Że względu na to, że nie chce żeby nasze wesele było takim standardowym weselem (DJ ma zupełnie inne podejście chociażby do zabaw na oczepinach, chcemy niestandardowo z pierwszym tańcem polecieć, księga gości w formie ankiet i ogólnie chcemy żeby było inaczej niż wszędzie, ale żeby klimat wesela był zachowany) wpadłam na pomysł żeby może jako atrakcje wieczoru wziąć Iluzjoniste. Ja się z tym na weselu nie spotkałam, nikt że znajomych nawet nie opowiadał o takiej atrakcji. Wiadomo foto Budka jest na czasie, fajna atrakcja ale no dość popularna (nie wykluczamy jej zresztą). Co myślicie? Może któraś się z spotkała na weselu z występem iluzjonisty? Fajne czy nie fajne?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:12   #1826
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Byłam na weselu w 2017 z iluzjonistą. Nie, nie, nie. Dla mnie to w ogóle przerost formy. Wyszłam na dwór w połowie wynudzona i wkurzona, że nie można się normalnie bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:21   #1827
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, jakie są stawki dla kamerzysty?
Mi powiedział 3100, dwie kamery. Dużo, mało? Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona cenami.
To jest kwestia względna. Zależy czego oczekujesz, jaka jakość Cię interesuje i czy potrzebujesz dwóch kamer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:23   #1828
alex_xandra
Przyczajenie
 
Avatar alex_xandra
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja trochę z innej beczki. Że względu na to, że nie chce żeby nasze wesele było takim standardowym weselem (DJ ma zupełnie inne podejście chociażby do zabaw na oczepinach, chcemy niestandardowo z pierwszym tańcem polecieć, księga gości w formie ankiet i ogólnie chcemy żeby było inaczej niż wszędzie, ale żeby klimat wesela był zachowany) wpadłam na pomysł żeby może jako atrakcje wieczoru wziąć Iluzjoniste. Ja się z tym na weselu nie spotkałam, nikt że znajomych nawet nie opowiadał o takiej atrakcji. Wiadomo foto Budka jest na czasie, fajna atrakcja ale no dość popularna (nie wykluczamy jej zresztą). Co myślicie? Może któraś się z spotkała na weselu z występem iluzjonisty? Fajne czy nie fajne?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Właśnie też się ostatnio z tym gryzę. Nastawiamy się na DJ-a, ale ogólnie ślub ma być nieduży - ok 50 osób, i towarzystwo właśnie średnio tańczące. I się zastanawiamy - co oprócz muzyki?
alex_xandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:23   #1829
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Byłam na weselu w 2017 z iluzjonistą. Nie, nie, nie. Dla mnie to w ogóle przerost formy. Wyszłam na dwór w połowie wynudzona i wkurzona, że nie można się normalnie bawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo widzisz o to mi właśnie chodzi. O opinie od strony gościa takiego wesela. To tak jak ja wiem, że nie lubię tańczyć a już napewno nie wyobrażam sobie skupiać na tak długo na sobie uwagi i oglądałam jakieś dziwne "pierwsze tance" W postaci przedstawienia z dialogmi ułożonych z części piosenek... Przecież ja byłam zmęczona samym patrzeniem na to i nie wyobrazam sobie gości stojących 10 min i czekaniem na koniec tej szopki Za długo to trwało, było takie sztuczne i dziwne to...



Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-30, 20:34   #1830
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

U nas też pierwszy taniec będzie raczej naturalny, bez, na siłę układanej, choreografii. Potem wszyscy mówią młodym, że super pierwszy taniec, żeby im przykro nie było, a zwykle... Po prostu przykro się na to patrzy. Bylam na wielu weselach, tylko na jednym był niesamowity pierwszy taniec, bo młodzi nauczyli się prostej choreografii i mieli do tego dryg. Wyszło bardzo naturalnie, mój narzeczony miał łzy w oczach, a to już o czymś świadczy. Na reszcie wesel raczej nie wiedziałam, gdzie oczy podziać...
To samo ze wszelkimi atrakcjami. Dla mnie, z perspektywy gościa, są zupełnie niepotrzebne. I znowu - najlepiej bawiłam się na weselu, na którym nic takiego jak fotobudka, taniec brzucha itp.nie było. To młodzi tworzą klimat i bliscy im ludzie, których zapraszają i te wszystkie atrakcje nie sprawią, że wesele będzie bardziej udane.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.