Kosmetyki z Niemiec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 12:35   #1
Spalinka
Wtajemniczenie
 
Avatar Spalinka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 658

Jakie kosmetyki z Niemiec?


Hej
Moja koleżanka wyjechała do Niemiec i niedługo wraca.
Obiecała mi, że kupi dla mnie jakieś kosmetyki, które w Niemczech będą dostępne, a w Polsce będzie ciężko je spotkać.
Mam jej wysłać sms-a co dokładnie mnie interesuje.
firma, nazwa i odcień
Tylko, że nie za bardzo orientuje się co w Niemczech można ciekawego spotkać
Jeżeli, któraś z was wie jakie firmy tam występują to bardzo proszę o podanie nazwy firmy i najlepiej strony internetowej abym nic nie pomyliła
PS> W Niemczech kolekcje Essence idą tak jak w Polsce czy tam już można spotkać nowszą?
Z góry dziękuje;*
__________________
Wymieniam się - KLIK
Wishlista - KLIK

......................... ..................
Czekamy na styczeń!
Spalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:11   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 039
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

Jesli to ma byc cos z drogerii to wybierz cos z DM. Maja tam niedostepne u nas marki Alverde, P2, Ebelin, Balea.


Szczegoly na stronie DM
Alverde: http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/s.../alverde_home/
P2: http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/s...epage/p2_home/

reszte juz chyba znajdziesz bez problemu, bo to ta sama strona

Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2011-08-17 o 13:13
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 13:42   #3
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

Podobno jeszcze Balea jest ok, ale to kosmetyki pielęgnacyjne.

I jeszcze z Catrice polecam nową limitkę, która na razie w Polsce jest niedostępna i nie wiadomo czy w ogóle będzie (pewnie nie :P).
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:07   #4
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

Ja polecam firmę Zoeva, ma bogatą kolorówkę - na prawdę jest w czym wybierać Nie wiem czy firma jest dostępna w Polsce, u mnie w UK jej niestety nie ma
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:59   #5
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

może te filmiki Ci pomogą?
http://www.youtube.com/watch?v=dhG95GgmHSM - pielęgnacja
http://www.youtube.com/watch?v=h-zEDj9np3c - kolorówka
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:16   #6
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

Essence w Niemczech zawsze jest do przodu, bo to niemiecka marka Poza tym tam jest teraz (o ile już nie weszła jakas nowsza) limitka 50's Girls Reloaded, którą w Polsce można dostać tylko w kilku miejscach, więc gdybyś chciała to może coś z tych kosmetyków? Poza tym limitka Papagena od Catrice jest pięęęękna, a w Polsce też niedostępna. W Niemczech pewnie już leży w koszykach wyprzedażowych
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 13:40   #7
depoison
Zadomowienie
 
Avatar depoison
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 956
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

tak, Papagena od dłuższego leży w koszyczkach wyprzedażowych, w tej chwili dołączyła do niej limitka Out of Space (przynajmniej w Ihr Platz), w szafach wystawiona jest Modern Muse (jak dla mnie - najlepsza z wymienionych).
http://www.catrice.eu/limited-edition/modern-muse.html

Jeśli koleżanka zostaje dłużej, to we wrześniu wychodzą Natventurista, I love i Urban Messages od Essence. W tej chwili wyprzedawane są Whoom! boooom!!! i You rock! (choć na pewno nie wszędzie, bo to dość stara limitka), a w szafach stoi właśnie 50's Girls Reloaded
(niemiecka strona firmy: http://www.essence.eu/de/home.html )

Ze swojej strony mogłabym polecić przede wszystkim kosmetyki Kiko Milano (niestety są dostępne nie w każdym mieście)
__________________
To read or not to be

Le roi est mort, vive le... reine!

depoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 20:18   #8
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jakie kosmetyki z Niemiec?

Maybelline Jade (w szafie Maybelline) i Misslyn (Douglas)chyba nie ma w pl. Przynajmniej tak mi się wydaje
A tak pozatym to pół drogerii Dm nie ma w pl, większość to pielęgnacja i tańsza kolorówka Ogólnie bardziej wolę Dm niż Rossmanna bo jest większy wybór
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 08:42   #9
ziabuuu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Kosmetyki z Niemiec

Cześć dziewczyny! mam pytanie, jakie ciekawe kosmetyki znajdę w niemieckich drogeriach? Niedługo się tam wybieram i chciałabym przywieźć coś interesującego. Od razu zaznaczam, ze chce, aby były to kosmetyki tanie, bo właściwie nic nie potrzebuje a jedynie chciałabym przetestować coś nowego. No i chyba najważniejsze - w jakiej drogerii w Niemczech znajdę kosmetyki p2 i MUA?
ziabuuu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:28   #10
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

p2 jest w dm, ale tego drugiego nigdy tam nie widziałam.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 15:14   #11
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
p2 jest w dm, ale tego drugiego nigdy tam nie widziałam.
Tak, p2 jest w dm. Jest sporo marek naturalnych, które niektórzy lubią a w Polsce pewnie ciężko dostać. W reformhaus na przykład, w dm i rossmanie też. Duży wybór farb naturalnych. Co do innych rzeczy, to ciężko ci coś taniego doradzić, nie wiedząc, co to miałoby być, przypuszczam, że dobrych wacików szukała nie będziesz.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-11-23 o 18:47 Powód: Przywrócenie treści usuniętej wiadomości
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 18:01   #12
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

MUA tutaj jest dostępne tylko i wyłącznie w sklepach internetowych, one są stacjonarnie jedynie w UK ciekawe kosmetyki? no większość tych samych co znajdziesz w polskich drogeriach, ale P2 na pewno, są śmiesznie tanie ale jakościowo powalają, Alverde (kolorówka i pielęgnacja), w rossmanie zwróć uwagę na szafy Rival de Loop bo są dwie, jedna z kosmetykami bardziej dla nastek a druga dla starszych kobitek i hmm.. w sumie nic więcej, większość to powtórka tego co jest w PL. Jeżeli będziesz miała blisko do drogerii Muller (ale żeby była duża :p) to polecam zajrzeć fajne marki mają, które zazwyczaj dostaje się tylko przez internet np. Bikor, Ikos, Make Up Factory.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:15   #13
ziabuuu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
MUA tutaj jest dostępne tylko i wyłącznie w sklepach internetowych, one są stacjonarnie jedynie w UK ciekawe kosmetyki? no większość tych samych co znajdziesz w polskich drogeriach, ale P2 na pewno, są śmiesznie tanie ale jakościowo powalają, Alverde (kolorówka i pielęgnacja), w rossmanie zwróć uwagę na szafy Rival de Loop bo są dwie, jedna z kosmetykami bardziej dla nastek a druga dla starszych kobitek i hmm.. w sumie nic więcej, większość to powtórka tego co jest w PL. Jeżeli będziesz miała blisko do drogerii Muller (ale żeby była duża :p) to polecam zajrzeć fajne marki mają, które zazwyczaj dostaje się tylko przez internet np. Bikor, Ikos, Make Up Factory.
Dziekuje! Bardzo mi pomogłaś. Szkoda, ze nie ma MUA bo miałam ochotę na ich paletkę :/ a jakie ceny sa w p2? I co polecasz z tej firmy?
ziabuuu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:14   #14
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez ziabuuu3 Pokaż wiadomość
Dziekuje! Bardzo mi pomogłaś. Szkoda, ze nie ma MUA bo miałam ochotę na ich paletkę :/ a jakie ceny sa w p2? I co polecasz z tej firmy?
MUA tylko w jukeju. A ceny kosmetyków z P2 to max 5€ co jest śmiesznie niską ceną. A z samego p2 to polecam róże, pomadki, błyszczyki, kredki chrome kajal oraz te wykręcane, wypiekane cienie do powiek oraz lakiery. Pudry i korektory są również bardzo przyzwoitej jakości i lepsze niż cenowo tak samo wychodzące kosmetyki z catrice, polecam Ale sama zmacasz to zobaczysz, często mają fajne edycje limitowane, polecam również przyjrzeć się kolorówce Alverde, zwłaszcza kamuflaże i pudrowe korektory, szminki również są świetne, mocno napigmentowane i długo się trzymają na ustach, jak lubisz bronzery to polecam wypiekany puder dwukolorowy i cienie - te wypiekane!! jednak Alverde ma trochę wyższe ceny niż P2, ale również polecam )

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-11-18 o 12:20
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:49   #15
ziabuuu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Jestes bardzo pomocna dziekuje
ziabuuu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 22:55   #16
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Też polecam drogerię Muller, wg mnie jest najlepsza i ma dobre jakościowo kosmetyki nieznanych firm w dobrej cenie.
Z p2 polecam lakiery, ja mam teraz taki granatowy z letniej kolekcji i wystarczy tylko 1 warstwa, a jakość jest bardzo dobra, tzn. porównywalna/lepsza od Wibo.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-11-18 o 22:57
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 18:50   #17
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Również polecam lakiery z p2, mam już 5 dzień pomalowane paznokcie i nawet nie muszę ich poprawiać ! Szczególnie te piaskowe są fajne
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 18:00   #18
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

A czy znajdę z P2 dobry podkład o jasnym, żółtym odcieniu?
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 02:40   #19
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
A czy znajdę z P2 dobry podkład o jasnym, żółtym odcieniu?
Są cztery kolory, zazwyczaj drugi i czwarty kolor ma żółty odcień, ale jeżeli jesteś naprawdę bardzo blada to dla siebie z ich szafy nic nie znajdziesz najlepiej idź i przetestuj a jeżeli dobry to zależy, teraz mają bardzo fajne nowe matujące oraz rozświetlające, osobiście ich jeszcze nie kupowałam bo mam nadmiar podkładów :P ale na ręku i na twarzy sprawowały się całkiem przyjemnie
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 15:37   #20
magda120792
Rozeznanie
 
Avatar magda120792
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południowo-wschodnie krańce
Wiadomości: 578
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

P2 jest w DM jak ktoś wcześniej napisał,polecam lakiery do paznokci.Kosztują euro ileś,także nie dużo a są bardzo dobre.Pomadek niestety nie polecam,pomimo ładnych odcieni.Wydaje mi się,że w DM Astor jest jakiś tańszy.Bo pamiętam,że kupiłam tusz za 4 euro,a w Polsce kosztuje on ponad 30zł.Catrice i essence wychodzi cenowo tak samo hmmm.Warto też zwrócić uwagę na markę Balea(ale to już pielęgnacja).Jeżeli chciałabyś spróbować fajnego szamponu i odzywki do włosów-polecam czarną serię z olejkami.Koszt-trochę ponad euro za każdy z kosmetyków.Wiem!Mam jeszcze z p2 wypiekany róż do policzków-nawet spoko.I kredki automatyczne do oczu i ust-polacam.Teraz żałuję,że nie wzięłam więcej do ust
__________________
zapuszczamy włosy od nowa . . .

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe




magda120792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 15:04   #21
ziabuuu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Mam nadzieje, ze uda mi sie przywieźć jak najwiecej ale o lakierach wole nie myślec.. Mam ich za dużo a przy ostatnich promocjach w Rossmanie i Hebe przybyło ich 5..
ziabuuu3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:57   #22
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Są cztery kolory, zazwyczaj drugi i czwarty kolor ma żółty odcień, ale jeżeli jesteś naprawdę bardzo blada to dla siebie z ich szafy nic nie znajdziesz najlepiej idź i przetestuj a jeżeli dobry to zależy, teraz mają bardzo fajne nowe matujące oraz rozświetlające, osobiście ich jeszcze nie kupowałam bo mam nadmiar podkładów :P ale na ręku i na twarzy sprawowały się całkiem przyjemnie
Jestem blada. Pasuje na mnie podkład aloesowy z Bell, ten czarny 01. A czy w ogole coś dla siebie znajdę w Niemczech? bo słyszałam,ze tam są same różowe podkłady.
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 22:30   #23
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
Jestem blada. Pasuje na mnie podkład aloesowy z Bell, ten czarny 01. A czy w ogole coś dla siebie znajdę w Niemczech? bo słyszałam,ze tam są same różowe podkłady.
Nie znam się z kosmetykami marki Bell

To źle słyszałaś, nie jest prawdą to że mają same różowe, gamy kolorystyczne są takie same jak wszędzie, oliwkowe, żółte, różowe, beżowe, neutralne czy nawet i mocno brzoskwiniowe. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że rozpiętość kolorystyczna jest zdecydowanie większa niż w PL.

Zależy też w jaką półkę celujesz i na jakich markach Ci zależy, jeżeli chodzi o drogeryjne to najjaśniejsze podkłady (neutralne, beżowe oraz różowe) ma Alverde i faktycznie, te podkłady bardzo Ci polecam, bo mają niesamowite właściwości pielęgnacyjne i działają jak dobry krem pielęgnujący, ale jednocześnie są podkładami od lekkich po mocno kryjące, ale sama już musisz się określić jaka konsystencja i działanie będzie Ci odpowiadało z P2 to tak jak Ci pisałam, kolorówka Rival de Loop myślę że też będzie Tobie odpowiadała, bo gamę kolorystyczną to mają chyba dla duchów neutralne, żółte oraz różowe tony pokładów, osobiście ich nie używałam, ale czytając niemieckie beauty fora to są na bardzo dobrym poziomie no i cena 1,95€.. myślę że raczej nie będzie czego żałować
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 23:46   #24
diosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Ja się zakochałam w Averde. Najpierw poprosiłam koleżankę, która mieszka w Niemczech o całe pudło kosmetyków. Najpierw zrobiłam sobie listę siedząc przy stronie internetowej dm i na spokojnie sobie wybrałam. Później miałam wielką niespodziankę na wakacjach w Rumunii gdzie jak się okazało sa drogerie dm i gdzie dostałam kilka super kosmetyków niedostępnych już w Niemczech jak na przykład sypki puderek, olejek porzeczkowy czy emulsję do mycia twarzy z nagietkiem. A pózniej gdy byłam w Dreźnie dokupiłam jeszcze parę rzeczy, a także dwie rzeczy z p2. Koleżankę z Niemiec również poprosiłam o p2 ale szczerze przyznam, nie powaliły mnie te kosmetyki. Może te które kupiłam są jakieś takie ale dla mnie wyglądają jak zabawki dla dorastających dziewczynek a nie kosmetyki
__________________
www.diosa.com.pl
FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA
diosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 00:03   #25
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez diosa Pokaż wiadomość
Ja się zakochałam w Averde. Najpierw poprosiłam koleżankę, która mieszka w Niemczech o całe pudło kosmetyków. Najpierw zrobiłam sobie listę siedząc przy stronie internetowej dm i na spokojnie sobie wybrałam. Później miałam wielką niespodziankę na wakacjach w Rumunii gdzie jak się okazało sa drogerie dm i gdzie dostałam kilka super kosmetyków niedostępnych już w Niemczech jak na przykład sypki puderek, olejek porzeczkowy czy emulsję do mycia twarzy z nagietkiem. A pózniej gdy byłam w Dreźnie dokupiłam jeszcze parę rzeczy, a także dwie rzeczy z p2. Koleżankę z Niemiec również poprosiłam o p2 ale szczerze przyznam, nie powaliły mnie te kosmetyki. Może te które kupiłam są jakieś takie ale dla mnie wyglądają jak zabawki dla dorastających dziewczynek a nie kosmetyki
Możliwe, że kupiłaś coś z P2 z edycji limitowanej, bo niektóre tak wyglądają chociaż i tak wolę P2 od np Catrice, niby stoją na tym samym poziomie kosmetyków dla nastolatek to jednak te pierwsze są zdecydowanie lepszej jakości
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:23   #26
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Nie znam się z kosmetykami marki Bell

To źle słyszałaś, nie jest prawdą to że mają same różowe, gamy kolorystyczne są takie same jak wszędzie, oliwkowe, żółte, różowe, beżowe, neutralne czy nawet i mocno brzoskwiniowe. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że rozpiętość kolorystyczna jest zdecydowanie większa niż w PL.

Zależy też w jaką półkę celujesz i na jakich markach Ci zależy, jeżeli chodzi o drogeryjne to najjaśniejsze podkłady (neutralne, beżowe oraz różowe) ma Alverde i faktycznie, te podkłady bardzo Ci polecam, bo mają niesamowite właściwości pielęgnacyjne i działają jak dobry krem pielęgnujący, ale jednocześnie są podkładami od lekkich po mocno kryjące, ale sama już musisz się określić jaka konsystencja i działanie będzie Ci odpowiadało z P2 to tak jak Ci pisałam, kolorówka Rival de Loop myślę że też będzie Tobie odpowiadała, bo gamę kolorystyczną to mają chyba dla duchów neutralne, żółte oraz różowe tony pokładów, osobiście ich nie używałam, ale czytając niemieckie beauty fora to są na bardzo dobrym poziomie no i cena 1,95€.. myślę że raczej nie będzie czego żałować
To fajnie, na takich markach właśnie mi zależało. A czy są tam testery?
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 18:26   #27
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez Amalia1989 Pokaż wiadomość
To fajnie, na takich markach właśnie mi zależało. A czy są tam testery?
Tak, do wszystkiego są testery
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 23:34   #28
diosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Możliwe, że kupiłaś coś z P2 z edycji limitowanej, bo niektóre tak wyglądają chociaż i tak wolę P2 od np Catrice, niby stoją na tym samym poziomie kosmetyków dla nastolatek to jednak te pierwsze są zdecydowanie lepszej jakości
Chyba to co kupiłam jest w regularnej sprzedaży. Mam takie coś http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...rightener.html
i takie http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...luminator.html
i takie http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...lip_serum.html
i jeszcze parę innych i jakieś takie śmieszne są
__________________
www.diosa.com.pl
FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA
diosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 00:34   #29
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez diosa Pokaż wiadomość
Chyba to co kupiłam jest w regularnej sprzedaży. Mam takie coś http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...rightener.html
i takie http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...luminator.html
i takie http://www.dm.de/de_homepage/p2_home...lip_serum.html
i jeszcze parę innych i jakieś takie śmieszne są
Może jestem ślepa, ale nic śmiesznego w nich nie widzę
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 14:35   #30
Amalia1989
Rozeznanie
 
Avatar Amalia1989
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki z Niemiec

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Tak, do wszystkiego są testery
Amalia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 17:18:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.