Czerwone flagi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-16, 09:50   #31
snz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 36
Dot.: Czerwone flagi

Najgorsze, że facet na początku wydaje się sensowny, a później, w trakcie trwania związku, wychodzi na jaw, że tak naprawdę na początku w wielu kwestiach kłamał i często też koloryzował, co życie później weryfikuje...

Oj tak, wiszenie na telefonie i gadanie z mamusią to rzeczywiście słabe. Miałam faceta, który, jak się później okazało, nawet z pracy wychodził kilka razy dziennie, żeby sobie z mamusią pogadać, nie wspominając, że po pracy oczywiście wracał do niej, bo razem z nią mieszkał. xD

I jego ojciec, ledwo mnie znał, a już zaczął wyciągać jakieś rodzinne brudy, opowiadać źle o członkach ich dalszej rodziny, a nawet ich wyzywać przy mnie. Słabe. Żałuję, że od razu nie zwiałam. xD Teraz pewnie mnie wyzywa. Ale niech sobie wyzywa, cieszę się, że się uwolniłam z tej chorej relacji i że nie muszę mieć już z tymi ludźmi nic wspólnego.

Edytowane przez snz
Czas edycji: 2021-11-16 o 10:06
snz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 22:20   #32
senorita_carmelita
Przyczajenie
 
Avatar senorita_carmelita
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 10
Czerwone flagi

Cytat:
Napisane przez snz Pokaż wiadomość
Najgorsze, że facet na początku wydaje się sensowny, a później, w trakcie trwania związku, wychodzi na jaw, że tak naprawdę na początku w wielu kwestiach kłamał i często też koloryzował, co życie później weryfikuje...

Oj tak, wiszenie na telefonie i gadanie z mamusią to rzeczywiście słabe. Miałam faceta, który, jak się później okazało, nawet z pracy wychodził kilka razy dziennie, żeby sobie z mamusią pogadać, nie wspominając, że po pracy oczywiście wracał do niej, bo razem z nią mieszkał. xD

I jego ojciec, ledwo mnie znał, a już zaczął wyciągać jakieś rodzinne brudy, opowiadać źle o członkach ich dalszej rodziny, a nawet ich wyzywać przy mnie. Słabe. Żałuję, że od razu nie zwiałam. xD Teraz pewnie mnie wyzywa. Ale niech sobie wyzywa, cieszę się, że się uwolniłam z tej chorej relacji i że nie muszę mieć już z tymi ludźmi nic wspólnego.

Hahahaha Tak! Ostatnio kumpel stwierdził ze w sumie w związkach to jak z praca, na okresie próbnym każdy się stara i chce się pokazać od jak najlepszej strony. A później to już jak się ludzie zasiedzą i się do siebie przyzwyczaja to trudniej się rozstać nawet jak wychodzą jakieś słabe rzeczy
senorita_carmelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-18, 07:40   #33
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Czerwone flagi

Z mojego doświadczenia:

- zbyt intensywny kontakt, zalewanie mnie setką wiadomości dziennie (na dodatek takich na 3 strony A4 gdyby je spisać), pretensje, że nie jestem w stanie odpisać natychmiastowo;
- zbyt mały kontakt, odpowiadanie po kilku dniach, znikanie bez słowa i pojawianie się ponownie za jakiś czas;
- brak dążenia do spotkania w realu. Dwa tygodnie rozmowy to u mnie max. Jeżeli po tym czasie nie uda się zobaczyć - skreślam znajomość;
- wulgarne słownictwo, podkreślanie swojej wyższości jako mężczyzny (np. teksty, że pokażę ci gdzie jest miejsce kobiety), nienawiść do innych religii/orientacji/itp.;
- chwalenie się dużą ilością kobiet, seksu, niezobowiązujących związków, przelotnych relacji i ogólnie zamiłowaniem do damskiego towarzystwa;
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 08:40:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.