brevoksyl - cos w zamian? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-30, 17:16   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

brevoksyl - cos w zamian?


mam bardzo sucha skore i rzadko robia mi sie jakies czerwone niespodzianki na twarzy, ale jak juz cos wyskoczy, to normalnie szalu dostaje widzialam reklamy kremu bravoksyl, ale z tego co wiem od kolezanki, ktora tez wie to jeszcze od kogos, jest on strasznie silny i "wypala" skore. Ja chcialabym czegos takiego do punktowego zastosowania (tylko nie avon i clean&clear, bo to juz probowalam i zero efektu), nawet jesli pierwotne przeznaczenie jest do calej twarzy. Myslicie,ze brevoxylu moge uzywac punktowo? A moze jest jakis delikatniejszy odpowiednik tego kremu? Dodam, ze mam baaaardzo przeprazliwiona buzke i prawie wszystko mnie uczula z gory dzieki
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 18:59   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: brevoksyl - cos w zamian?

Brevoxyl jest łagodny. Jest bardzo łagodny, jak na preparat z nadtlenikiem benzoilu.
Jeśli wiec jest dla ciebie zbyt agresywny, to trzeba zupełnie zrezygnować z nadtlenku benzoilu i czegoś innego.
na jakim działaniu najbardziej ci zależy? jeśli na wygładzeniu skóry i zmniejszeniu zaskórników, to mozesz przetestować neutrogena clear pore treatment.
ewentualnie mozesz smarować sie brevoxylem a po kilku (5-10) minutach zmywać go- taka metoda jest łagodniejsza a też nieźle działa.

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2005-05-01 o 13:16
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 23:16   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: brevoksyl - cos w zamian?

Jak dla mnie powinnas sprobowac. Mnie tez wieele produktow uczula, mam wrazliwa, a do tego wiekszosc kremow zatyka mi pory :/ Brevoxyl polecam punktowo, jesli cos sie bedzie dzialo (np. bardzo nieprzyjemne pieczenie) to zmyj i nic nie nakladaj,
warto sprobowac bo tani a moze pomoc

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 23:51   #4
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: brevoksyl - cos w zamian?

Brevoxyl wcale skory nie wypala Moja jest dosc wrazliwa (choc atak Glyco A zniosla nadzwyczaj dzielnie), a ten krem swietnie ja wygladzil, stosuje go mniej wiecej 2 razy w tygodniu, bardzo goraco polecam. Dodatkowo ma lekka konsystencje i szybko sie wchlania, najlepiej nalozyc po nim od razu jakis dobry nawilzajacy krem (ja tak robie na noc.)
Moim zdaniem warto sprobowac, bo mimo wszystko Brevoxyl jest lagodniejszy niz te wszystkie alkoholowe Clearasile, a znacznie skuteczniejszy.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 00:20   #5
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: brevoksyl - cos w zamian?

Brevoxyl jest bardzo lagodny i dobrze tolerowany , ja mam wrazliwa skore i nigdy mi nie zrobil krzywdy. Mozna stosowac punktowo i pod makijaz
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 10:09   #6
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: brevoksyl - cos w zamian?

Cytat:
Napisane przez IkaIna
Brevoxyl jest bardzo lagodny i dobrze tolerowany , ja mam wrazliwa skore i nigdy mi nie zrobil krzywdy. Mozna stosowac punktowo i pod makijaz
A wlasnie, to jest wazne, zgadzam sie, mozna stosowac pod makijaz.
Tak sobie przypomnialam,z e przeciez ja na noc stosowalam krem nawilzajacy, a na dzien, na cala buzie, wlasnie brevoxyl i nic mi sie nie dzialo, tzn nic negatywnego
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.