Sprzedam biznes plan sklepu internetowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 18:45   #1
js30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4

Sprzedam biznes plan sklepu internetowego


Jak w temacie. Jest to biznes plan dzięki, któremu udało mi się otrzymać dotację w czerwcu zeszłego roku. Dotyczy on sklepu internetowego z odzieżą. Koszt 40 zł. Chętnych proszę o maila sklep@outletnelka.pl
js30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:06   #2
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-11 o 18:50
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 19:56   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Dotacja dotacją. Sklep działa? Przynosi zyski? Jaka strona?
Skopiuj sobie końcówkę z maila

Można kupić i nie trzeba, zależy, jak komu wygodniej i ile kto ma czasu
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:02   #4
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-11 o 18:50
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 12:51   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Pomijając stronę etyczną to ja się zastanawiam jakiej jakości musi być ten biznesplan, że autorka chce go opchnąć za oszałamiającą cenę 40 zł?! Biznesplan na który poświęciło się półtorej godziny nie może być dobry. A na słaby to szkoda nawet i 40 złotych.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 13:21   #6
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Hm, to akurat nie musi być biznesplan tego sklepu. Stad moje pytanie do autorki.
Mnie chodziło o stronkę www
Ale zobaczymy, co autorka napisze.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Pomijając stronę etyczną to ja się zastanawiam jakiej jakości musi być ten biznesplan, że autorka chce go opchnąć za oszałamiającą cenę 40 zł?! Biznesplan na który poświęciło się półtorej godziny nie może być dobry. A na słaby to szkoda nawet i 40 złotych.
Skąd wiesz, że autorka poświęciła 1,5h na jego napisanie?
I dobry to pojęcie względne, bo dla mnie dobry znaczy zapewne coś innego, co dla autorki wątki i dla pozostałych osób się w nim wypowiadających....

Powiem tak, wzorów na internecie różnych biznes planów jest pełno, jedne są dobre lub złe, inne tanie lub znów drogie.

Osobna sprawa, zależy skąd ta dotacja była, bo to też robi dużą różnicę. I też np. nie we wszystkich PUP wymagany jest biznes plan, bo gdy mój mąż brał dotację to tego nie wymagali i teraz z tego, co wiem również.
A biznes plan napisać, to nie problem, tylko kwestia tego, co dla kogo jest dobre, jakie są kryteria przyznawania dotacji, co jest najwięcej pkt przy tym biznes planie. Jedni wolą pisać sami (ja bym wolała przynajmniej), a inni wolą kupić, także wolność Tomku w swoim domku
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 14:24   #7
js30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

To jest biznes plan dokładnie tego sklepu. Jak widać sklep działa i ma się nieźle. Ja jestem jego właścicielką. A jeśli chodzi o czas pisania biznes planu to zajęło mi to około tygodnia, ponieważ opiera się on także na szeregu obliczeniach i statystykach. Stawka 40 zł jest porównywalna z innymi biznes planami, które można nabyć w internecie.

Edytowane przez js30
Czas edycji: 2013-03-07 o 14:27
js30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 15:28   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że autorka poświęciła 1,5h na jego napisanie?
Nie wiem ile poświęciła, ale wg mnie cena jest adekwatna do wkładu pracy (ilości godzin poświęconych). No to za 40 zł czego można się spodziewać?
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 19:48   #9
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Nie wiem ile poświęciła, ale wg mnie cena jest adekwatna do wkładu pracy (ilości godzin poświęconych). No to za 40 zł czego można się spodziewać?
Chyba mało biznes planów widziałaś.
Zobacz sobie jakie są ceny na internecie, a jakie wzory mają PUP.

To ile powinien być warty dobry biznes plan?
Co to znaczy "dobry biznes plan"?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:24   #10
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Tak aby nie było, że się czepiam- sprawdziłam stronkę- kliknęłam w kilka firm i wszystkie ubrania były "na wyczerpaniu" więc nie wiem czy sklep ma się aż tak dobrze- dobry sklep raczej jest dobrze zaopatrzony.
Klienta nie interesuje na jakiej platformie jest "postawiony sklep" a sklep wykupiony na jednej z droższych domen/platform na pewno jest "bardzo dobrze" przemyślany...

Gdyby firma przynosiła dochody to właścicielka nie miałaby potrzeby sprzedawać biznesplanu- bo jaki w tym cel? aby otworzyła się kolejna konkurencja?
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 22:40   #11
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Tak aby nie było, że się czepiam- sprawdziłam stronkę- kliknęłam w kilka firm i wszystkie ubrania były "na wyczerpaniu" więc nie wiem czy sklep ma się aż tak dobrze- dobry sklep raczej jest dobrze zaopatrzony.
Klienta nie interesuje na jakiej platformie jest "postawiony sklep" a sklep wykupiony na jednej z droższych domen/platform na pewno jest "bardzo dobrze" przemyślany...

Gdyby firma przynosiła dochody to właścicielka nie miałaby potrzeby sprzedawać biznesplanu- bo jaki w tym cel? aby otworzyła się kolejna konkurencja?
Ja tam się nie wgłębiałam w te ubrania, ale domena faktycznie nie tania, ale wiesz wnioskuję, że kasa z PUP była, to i na dobrą domenę było stać U mnie np. było 1000zł na reklamę i to niezależnie gdzie (prasa, radio, tv, internet), ale ani grosza więcej, więc niewykluczone, że w taki sposób owa domena została wykupiona (btw. w życiu bym nie wykupiła tam domeny, są tańsze i lepsze).

Z tą sprzedaży biznes planu to niewykluczone, że masz rację, ale nie chcę gdybać, bo nie mnie to oceniać. Chce sprzedać, niech sprzedaje, może ktoś się skusi i kupi. Inni wolą sami napisać, inni wolą kupić i tyle. A cena bym powiedziała normalna, wzory na konkretny zawód idzie kupić i nawet za 20-30zł i wcale takie biznes plany nie są złe i nie pisane w 2h (kilka przewinęło mi się przez ręce w pracy i kiedyś na studiach). Nie wątpię, że owy biznes plan jest dobry, ale jak pisałam wcześniej, nie podejdzie pod każdy PUP, może pomóc w pisaniu swojego biznes planu, ale niekoniecznie. Ja w życiu bym nie zainwestowała w sklep internetowy, a już nie mówiąc o wzięciu dotacji na takie przedsięwzięcie. Sklepów z ciuchami wszędzie jest pełno i ceny konkurencyjne, a wiem, że też mój PUP rzadko kiedy wnioski o taką działalność rozpatruje pozytywnie.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 19:18   #12
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Ja też mam domenę tańszą i lepszą. Na reklamę mogłam przeznaczyć 2500 a i tak było mało. U nas nie można było dostać dotacji na handel więc sklep internetowy nie miałby szans.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 15:07   #13
Krzysztof_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

taki biznesplan można samemu bez problemu "stworzyć" wystarczy zajrzeć do kilku poradników
Krzysztof_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:50   #14
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Sprzedam biznes plan sklepu internetowego

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_77 Pokaż wiadomość
taki biznesplan można samemu bez problemu "stworzyć" wystarczy zajrzeć do kilku poradników
I mieć czas i chęci, aby go napisać
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 10:50:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.