ketanol jak brac - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 08:49   #31
trawers4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: ketanol jak brac

Dziewczyny ja tez kiedys tak cierpiałam i myslę że to kwestia znalezienia dobrego lekarza. mi sie udało. Lekarz stwierdził że przyczyna bólu są najprawdopodobniej zrosty w jamie brzusznej. Przez cały czas nasz organizm walczy z różnymi infekcjami, o których nawet nie wiemy że mamy, po tym moga naprzykład "sklejać się" nasze wnętrzności( przywierać na małych odcinkach) i w momencie kiedy mamy okres a co za tym idzie mamy skurcze, które pociągają te przyklejone flaczki i to powoduje bol bardzo silny. Mój ginekolog dał mi czopki na rozpuszczenie zrostostów i mi przeszło. Sama byłam zdziwiona że to takie proste a zmagałam się z bólem też długo i faszerowałam się tabletkami przeciwbólowymi, lądowałam na pogotowiu itp. Myślę że warto spróbować. Niestety nie pamiętam już nazwy tych czopków ale na pewno były na rozpuszczenie zrostów.
trawers4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.