Sklep odzieżowy i wizażystka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-27, 13:48   #1
suremka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2

Sklep odzieżowy i wizażystka


Witajm ! Jestem wizażystką i otwieram sklep stacjonarny z odzieżą damską chcialam połączyć to z moją pasją Proszę piszecie co o tym sądzicie
suremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 19:15   #2
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Sklep odzieżowy i wizażystka

Cytat:
Napisane przez suremka Pokaż wiadomość
Witajm ! Jestem wizażystką i otwieram sklep stacjonarny z odzieżą damską chcialam połączyć to z moją pasją Proszę piszecie co o tym sądzicie
Ale, że co panie przychodzą oglądać ciuchy, a ty proponujesz im makijaż. Troszkę to się nie klei. Przepraszam, ale to tylko moje zdanie. Nie możesz działać jako wizażystka po pracy?

Żeby nie było - mam ten sam zawód, dyplomowana wizażystka.
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:15   #3
suremka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep odzieżowy i wizażystka

dzięki za szczerość odpowiedz tak na prawdę to wizaż jest moją pasją ale ale mam pracę tylko w weekendy i czasem mam zlecenia i nie mam pomysłu co dalej? moja koleżanka narzuciła mi ten pomysł .chodziło jej o to żeby pół sklepu wykorzystać na ubrania a drugą część na kosmetyki ze stoiskiem do makijażu
suremka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 17:52   #4
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sklep odzieżowy i wizażystka

W złym dziale umieściłaś wątek, tutaj raczej nie uzyskasz wielu odpowiedzi. Jeśli to faktycznie miałoby być podzielone na dwie części (odzież i kosmetyki-jako sprzedaż produktów, nie usług), to moim zdaniem to fajny pomysł. Klientka przychodzi kupić ciuch,a przy okazji wpadnie jej np. w oko błyszczyk czy cień to weźmie. Nie musi już nigdy biegać za kosmetykami i wszystko załatwione w jednym miejscu. Obecnie jest boom na kosmetyki niemieckie/rosyjskie/naturalne może iść w tym kierunku? Natomiast opcja miejsca do makijażu kiepsko mi pasuje. Nie wyobrażam sobie, że malujesz klientkę, do sklepu wpada pani w poszukiwaniu kiecki i zostawiasz tą pierwszą, aby odsłużyć kolejną Chyba, że to koleżanka ma prowadzić tą drugą część sklepu?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2015-01-28 o 17:57
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 13:37   #5
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Sklep odzieżowy i wizażystka

Cytat:
Napisane przez suremka Pokaż wiadomość
Witajm ! Jestem wizażystką i otwieram sklep stacjonarny z odzieżą damską chcialam połączyć to z moją pasją Proszę piszecie co o tym sądzicie
według nie bardzo dziwny pomysł
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 20:15   #6
patrycja901127
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep odzieżowy i wizażystka

Fakt, dziwny pomysł, ale w dzisiejszych czasach trzeba się czymś wyróżniać - być może to, że jest dziwne, będzie oznaczało sukces dla Pani. Ja uważam, że to świetny pomysł.


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Fakt, dziwny pomysł, ale w dzisiejszych czasach trzeba się czymś wyróżniać - być może to, że jest dziwne, będzie oznaczało sukces dla Pani. Ja uważam, że to świetny pomysł.
[/url]
patrycja901127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 21:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.