Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-04, 17:57   #3691
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja chyba do takich dzieci należy ... nienawidzi jeździć . Mamy lusterko . Zmieniliśmy fotelik, kierunek jazdy i nic ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 18:33   #3692
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Moja chyba do takich dzieci należy ... nienawidzi jeździć . Mamy lusterko . Zmieniliśmy fotelik, kierunek jazdy i nic ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mamy lusterko.
Tzn to nie jest tak ze juz od wsadzenia ona placze. Wytrzymuje jakies 10-15 min, zaczyna sie nudzic kazda zabawka i wszystkim rzucac. Smoczkiem tez. Wtedy juz jest marudzenie ktore przechodzi w placz.
Bez roznicy jest czy siedze z nia z tylu, czy jak siade z przodu. A jeszcze ja jak nie prowadze to mi czesto niedobrze, zwlaszcza z tylu, wiec pakiet placzace dziecko i mdlosci - pakiet idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 19:17   #3693
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Mamy lusterko.
Tzn to nie jest tak ze juz od wsadzenia ona placze. Wytrzymuje jakies 10-15 min, zaczyna sie nudzic kazda zabawka i wszystkim rzucac. Smoczkiem tez. Wtedy juz jest marudzenie ktore przechodzi w placz.
Bez roznicy jest czy siedze z nia z tylu, czy jak siade z przodu. A jeszcze ja jak nie prowadze to mi czesto niedobrze, zwlaszcza z tylu, wiec pakiet placzace dziecko i mdlosci - pakiet idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas jest to samo, po prostu nigdzie już nie jedziemy. Najdalsze trasy to takie do 30 min i to jak najrzadziej. Ani lusterko ani zmiana fotelika nic nie pomaga. Po prostu nie lubi jeździć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 08:57   #3694
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Co robicie z awokado? Kupiłam i nie mam pomysłu. Ten mój okruszek jest taki wybredny. Jedyne co by mógł jeść to brokuł. Inne rzeczy nie istnieją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 09:08   #3695
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Co robicie z awokado? Kupiłam i nie mam pomysłu. Ten mój okruszek jest taki wybredny. Jedyne co by mógł jeść to brokuł. Inne rzeczy nie istnieją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robilam nutelle, czyli awokado banan i kakao.
Dawalam tez samo do reki.
Mozesz tez zrobic paste z jajkiem.

Trace cierpliwosc do tego niejedzenia.
Zastanawiam sie czy badan nie zrobic pod katem anemii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 09:20   #3696
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas młoda niby je ale same słoiczki ja wogole nie mam pomysłów. A macie jakieś jogurty dla dzieci ? Oczywiście z dobrym składem ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 10:54   #3697
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Co robicie z awokado? Kupiłam i nie mam pomysłu. Ten mój okruszek jest taki wybredny. Jedyne co by mógł jeść to brokuł. Inne rzeczy nie istnieją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Guacamole moja uwielbia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-06, 11:23   #3698
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moj jadl awokaco w guacamole (z pomidorem, czosnkiem, pieprzem i sokiem z cytryny), z jajkiem i jogurtem - w formie pasty. I takie ala pesto do makaronu - z brokulem, czosnkiem, platkami migdalow, natka, sokiem z cytryny.

A jogurt naturalny - najczesciej z Piątnicy, ewentualnie Pilos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 12:11   #3699
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Moj jadl awokaco w guacamole (z pomidorem, czosnkiem, pieprzem i sokiem z cytryny), z jajkiem i jogurtem - w formie pasty. I takie ala pesto do makaronu - z brokulem, czosnkiem, platkami migdalow, natka, sokiem z cytryny.

A jogurt naturalny - najczesciej z Piątnicy, ewentualnie Pilos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A wiesz czy jest jakis grecki z dobrym skladem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 13:04   #3700
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja podaje jogurt kokosowy z Lidla, skyr naturalny, serek wiejski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 13:22   #3701
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

O, a jest jakis serek wiejski bez soli w skladzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
A wiesz czy jest jakis grecki z dobrym skladem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

https://czytajsklad.com/jogurty-typugreckiego/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 03:03   #3702
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Witajcie znow! Nasz Milo 18 konczy 9mcy. Juz ladnie sam siada, raczkuje jak wyscigowka i wstaje przy meblach i zaczyna chodzic bokiem. Rozpedzil sie chlopak i trudno go zatrzymac nie klaszcze w lapki ani nie robi papa, nie mowi mama tata, gaworzy jednak sporo po swojemu. Staram sie mu proponowac jak najrozniejsze jedzonko, jedynie na sniadanie zawsze je owsianke na wodzie ze startym jablkiem i cynamonem bo zmagamy sie z zaparciami. Poza tym uwielbia roznego rodzaju placuszki, gofry, nie przepada juz za przecierami dla dzieci, uwielbia seler naciowy i papryke :p hitem sa ostatnio “lody” ktore mu zrobilam na zabkujace dziasla- zblendowalam banan z ananasem i zamrozilam w opakowaniu po kostkach lodu, potem te kosteczki wkladam w taki ala smoczek z dziurkami i mlody sobie memla
Zaczal interesowac sie ksiazeczkami, kreci paluszkiem koleczkiem od auta, wywala wszystko z polek, otwiera szuflady, drzwi, no ogolnie eksploruje nie usiedzi ani chwili, mam wrazenie ze juz nie jest tym malym pulpetem tylko sie wysmuklil i wystrzelil w gore. Co do spania teraz jest roznie bo wychodza nam 4 zeby na gorze, juz praktycznie przebijaja dziaslo. I te pobudki nocne na cyca sa dosc czesto bo w dzien albo nie ma czasu jesc albo mam wrazenie go irytuje te zabkowanie. Ze smiesznych rzeczy nauczyl sie tanczyc i podskakuje do kazdej mozliwej muzyki, nawet heavy metal mu puszczalismy zeby sprawdzic a co do wody i plywania to w wakacje praktycznie codziennie plywal w jeziorku, musze mu kupic basenik taki ogrodowy bo uwielbia wode a u nas jeszcze jest bardzo cieplo


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:44   #3703
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Sledziczek ale pięknie to czytać. Super się chłopak rozwija Gratulacje! No u nas też się zaczęły tańce, świetna zabawa

Tak sobie teraz uświadomiłam, że wielu rzeczy które robi mały nie doceniam i uparłam się tego siadania zamiast dostrzegać co innego. U nas mały teraz uparcie odkleja naklejki ze ściany. Przykleiłam mu takie drzewko i staje przy nim i próbuje zerwać liście lub ptaszki. Jak mu coś spadnie, wypadnie z rąk to mówi ba z jakąś tam końcówką nie do końca rozumiem wczoraj skończył 9 miesięcy i też wstaje, czasem puszcza jedną rękę i macha mi Ogólnie to jak mu się powie żeby pomachał to macha na przywitanie i robi pa pa na pożegnanie. Jak pytam gdzie jest tata to patrzy na drzwi Jak każe wołać babcię to woła ba ba. Pokazuje gdzie sroczka kaszkę warzyła i bije brawa. Też tańczy jak mu wpadnie w ucho jakąś melodia, czasem robi to przy zabawkach. Pięknie je wszystko co mu podaję i nie wybrzydza. Raczkuje, dobrze siedzi, ale siada raczej przypadkowo. Kurcze, tyle się chłopak nauczył, ciągle poznaje świat, a ja się czepiam ostatnio, że krzyczy bez powodu czy ma zmienne nastroje.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:58   #3704
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Sledziczek ale pięknie to czytać. Super się chłopak rozwija Gratulacje! No u nas też się zaczęły tańce, świetna zabawa

Tak sobie teraz uświadomiłam, że wielu rzeczy które robi mały nie doceniam i uparłam się tego siadania zamiast dostrzegać co innego. U nas mały teraz uparcie odkleja naklejki ze ściany. Przykleiłam mu takie drzewko i staje przy nim i próbuje zerwać liście lub ptaszki. Jak mu coś spadnie, wypadnie z rąk to mówi ba z jakąś tam końcówką nie do końca rozumiem wczoraj skończył 9 miesięcy i też wstaje, czasem puszcza jedną rękę i macha mi Ogólnie to jak mu się powie żeby pomachał to macha na przywitanie i robi pa pa na pożegnanie. Jak pytam gdzie jest tata to patrzy na drzwi Jak każe wołać babcię to woła ba ba. Pokazuje gdzie sroczka kaszkę warzyła i bije brawa. Też tańczy jak mu wpadnie w ucho jakąś melodia, czasem robi to przy zabawkach. Pięknie je wszystko co mu podaję i nie wybrzydza. Raczkuje, dobrze siedzi, ale siada raczej przypadkowo. Kurcze, tyle się chłopak nauczył, ciągle poznaje świat, a ja się czepiam ostatnio, że krzyczy bez powodu czy ma zmienne nastroje.

Dziekujemy
Wlasnie to tak jest ze nawet jak jest ok to my mamy czesto szukamy dziury w calym. Dzieci sa naszym calym swiatem i pragniemy na kazdym kroku je wspierac zeby niczego nie przegapic i reagowac w razie potrzeby. A przeciez piekne jest to ze one sa tak inne i rozwijaja sie w tak rozny sposob Ja ostatnio przezywam ze on jeszcze ani nie macha, ani nie klaszcze no ale przeciez robi tyle innych rzeczy na kazdego przyjdzie pora, to nie wyscig nasze jedynki gorne juz praktycznie przebijaja dziasla, mlody od rana pokazuje ze na w buzi dyskomfort. Takze ciekawe jak to dzisiaj bedzie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 14:53   #3705
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny, których dzieci już siedzą w specerowkach, czy przypinacie je mocno pasami? Moja się strasznie denerwuje przez te pasy i nie chce chodzić na spacery, jak je odejme te z ramion to się uspokaja, nie wiem czy to prawidłowo wozić tak dziecko w tych dolnych pasach tylko ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 15:05   #3706
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci już siedzą w specerowkach, czy przypinacie je mocno pasami? Moja się strasznie denerwuje przez te pasy i nie chce chodzić na spacery, jak je odejme te z ramion to się uspokaja, nie wiem czy to prawidłowo wozić tak dziecko w tych dolnych pasach tylko ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zapinam. Moze nie jakos ekstra ciasno ale przylegaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 15:44   #3707
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci już siedzą w specerowkach, czy przypinacie je mocno pasami? Moja się strasznie denerwuje przez te pasy i nie chce chodzić na spacery, jak je odejme te z ramion to się uspokaja, nie wiem czy to prawidłowo wozić tak dziecko w tych dolnych pasach tylko ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie zapinam ciasno ale zapinam. Nie ma opcji, żebym tylko w biodrowych woziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 17:53   #3708
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci już siedzą w specerowkach, czy przypinacie je mocno pasami? Moja się strasznie denerwuje przez te pasy i nie chce chodzić na spacery, jak je odejme te z ramion to się uspokaja, nie wiem czy to prawidłowo wozić tak dziecko w tych dolnych pasach tylko ehh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja zapinam ale meeega luzno bo moja lubi podciagac sie do pałąka i go gryzie a w razie gdyby chciala wyskoczyc to jestem w stanie zareagowac - tak szybko nie wyjdzie z pasow. w wozku nie osiaga sie zawrotnych predkosci, ryzyko zderzenia jest rowne zeru wiec nie wiem co mialo by byc w tym nieprawidlowego. Starsze dzieci jezdza bez pasow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 18:01   #3709
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja tez nie zapinam bardzo ciasno zeby wlasnie mogla dostac do palaka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-07, 19:07   #3710
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Okej to ja robie tak samo, zapinam ale luźno, ale spotkałam dziś koleżankę na spacerze w wózku i stwierdziła, ze dziecko musi być ciasno przypięte do oparcia żeby prawidłowo się rozwijał kręgosłup i już zgłupiałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 19:18   #3711
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Hej dziewczyny super się czyta umiejętności waszych maluszków tez na to czekam ale wiem że każde dziecko inne rozwija się swoim tempem
Z przykrych rzeczy zmarła dziś w nocy moja babcia ( mama mojej mamy) . Mama dowiedziała się o tym robiąc zakupy w Biedronce dobrze że tata był blisko bo zasłabła . Eh powiem wam że takiej załamanej jej jeszcze nie widziałam , ryczałam z nią . Najgorsze jest to że przez tego koronowirusa nawet nie mogła się z nią spotkać pożegnać , przybywała w takim przyszpitalnym domu opieki i od kad pojawił się koronawirus to zero odwiedzin . Przepraszam że tak wam o tym piszę potrzebowałam się wyżalić.
Jeśli chodzi o weselsze rzeczy to dziś przyszedł prezent dla mojej bratanicy na roczek i taki sam kupiłam Adzie . Powiem wam że taką zabawę ma że głowa mała
https://allegro.pl/oferta/domek-nami...ource=facebook

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 20:21   #3712
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Okej to ja robie tak samo, zapinam ale luźno, ale spotkałam dziś koleżankę na spacerze w wózku i stwierdziła, ze dziecko musi być ciasno przypięte do oparcia żeby prawidłowo się rozwijał kręgosłup i już zgłupiałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

co takiego? Dziecko które siedzi samodzielnie? Ciekawe kto jej sprzedał taką złotą radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:57   #3713
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

A u nas szpital w domu, najpierw meza bolalo gardło, potem przeszło na mnie i calkiem mnie rozlozylo, a teraz mala w nocy katar i kaszel, na razie bez temperatury... Powiedzcie prosze bo to nasza pierwsza infekcja, co stosujecie w takich przypadkach? Jestem totalnie zielona, dotychczas byla zdrowa jak rydz.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 22:02   #3714
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
A u nas szpital w domu, najpierw meza bolalo gardło, potem przeszło na mnie i calkiem mnie rozlozylo, a teraz mala w nocy katar i kaszel, na razie bez temperatury... Powiedzcie prosze bo to nasza pierwsza infekcja, co stosujecie w takich przypadkach? Jestem totalnie zielona, dotychczas byla zdrowa jak rydz.
Chyba tylko inhalacje i częste oczyszczanie nosa. Ja miałam syropy i coś tam do inhalacji poza solą ale to chyba lepiej skonsultować z lekarzem. Koleżanka jeszcze dawała Wit C.
Moja mała wreszcie od dwóch dni normalnie siedzi, ale to słodko wygląda jak tak siedzi i się bawi😊
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 07:37   #3715
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dzięki, a jaki macie inhalator?
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 08:03   #3716
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Dzięki, a jaki macie inhalator?
Ja mam jakiś zwykły z Lidla ale służy nam już kilka lat i jest ok
Ja jak inhalowalam małego to za poradą dr zakładała ta końcówkę co wkłada się do buzi i trzymałam mu blisko ust i noska bo z maską nie chciał i bal sie

A jak się czujecie?


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 08:26   #3717
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas od rana jeki ale wlasnie odkrylam przyczyne. Gorna jedynka sie w koncu przebija.

I nowe dzwieki dzis, nio nio nio nio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 09:36   #3718
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Na zimę kupujecie dzieciom kurtki czy jednak kombinezony? Ja mam dylemat a muszę dzisiaj zamówić bo jak widzę jakie temperatury mają być za tydzień to w jesiennej bedzie małej już zimno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 10:16   #3719
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My mamy kombinezon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 10:26   #3720
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja mam po starszej spodnie i kurtkę. W kombinezony nie chce mi się bawić. Chociaż chyba dostanę jakiś od koleżanki

Moje dziecko ma kompletny bunt na jedzenie. Wczoraj ze stałych rzeczy zjadła kilka łyżek owsianki i dwie śliwki. Reszta wylądowała na podłodze. Dzisiaj skorzystałam z patentu z alaantkowego i nie zjedzoną owsiankę z rana przerobiłam na placki. Jakie pyszne wyszły! Ciekawe czy okruszek zje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.