Mamusie styczniowe 2020 cz.2 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-05, 17:23   #3931
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Tez tylko wode.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 17:26   #3932
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Jakieś sposoby żeby więcej Piła ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 19:49   #3933
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja mojej zostawiam pl prostu bidon i bije jak chce, ale zauważyłam z eprze to się odzwyiczila od kubeczka więc też niedobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 20:23   #3934
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja też tylko wodę. Już mnie pytała ostatnio babcia męża kiedy mały będzie mógł pić w końcu herbatki...



Martunia poszłam popatrzeć i ja mam tylko zagłówek, tamtą wkładkę wyjął mi ten facet w sklepie i mam gdzieś ją już schowaną, ale wydaje mi się że mogła być położona luzem, bo ta wkładka na dole też tylko leży pomiędzy pasem. U nas został zagłówek i wkładki jak na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201105_175219.jpg (74,9 KB, 40 załadowań)
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 20:43   #3935
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja też tylko wodę. Już mnie pytała ostatnio babcia męża kiedy mały będzie mógł pić w końcu herbatki...



Martunia poszłam popatrzeć i ja mam tylko zagłówek, tamtą wkładkę wyjął mi ten facet w sklepie i mam gdzieś ją już schowaną, ale wydaje mi się że mogła być położona luzem, bo ta wkładka na dole też tylko leży pomiędzy pasem. U nas został zagłówek i wkładki jak na zdjęciu.
Dziękuję Ci bardzo 😊
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 06:54   #3936
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja np niespecjalnie chce pić z doidy a już np ze zwykłej "dorosłej" szklanki bardzo chętnie �� z bboxa też pije. Warto popróbować właśnie z innym kubkiem/szklanka, u nas to działa

Edytowane przez MagJa123
Czas edycji: 2020-11-06 o 07:28
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 15:02   #3937
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas tez tylko woda

Dziewczyny gdzie kupujecie jakieś rozsądne skarpetki? Ja do tej pory w h&m i pepco, ale one po dosłownie dwóch założeniach i praniach wyglądają jak śmieci :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 15:13   #3938
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
U nas tez tylko woda

Dziewczyny gdzie kupujecie jakieś rozsądne skarpetki? Ja do tej pory w h&m i pepco, ale one po dosłownie dwóch założeniach i praniach wyglądają jak śmieci :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja używam z pepco tylko i wg mnie są super. A w jakiej temperaturze pierzesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 15:18   #3939
Maziula2020
Raczkowanie
 
Avatar Maziula2020
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 236
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
U nas tez tylko woda

Dziewczyny gdzie kupujecie jakieś rozsądne skarpetki? Ja do tej pory w h&m i pepco, ale one po dosłownie dwóch założeniach i praniach wyglądają jak śmieci :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też hm i pepko
Z pepko takie grubsze z antyposlizgiem u nas super się sprawdzają

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Maziula2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 16:12   #3940
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez Skarpeciara12 Pokaż wiadomość
Ja używam z pepco tylko i wg mnie są super. A w jakiej temperaturze pierzesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wszystko piorę w 60 stopniach, myslisz, ze to za dużo na skarpetki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Maziula2020 Pokaż wiadomość
Ja też hm i pepko
Z pepko takie grubsze z antyposlizgiem u nas super się sprawdzają

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Tez dziś kupiłam dwie pary


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 16:33   #3941
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Wszystko piorę w 60 stopniach, myslisz, ze to za dużo na skarpetki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------




Tez dziś kupiłam dwie pary


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Myślę że skoro na metce jest 30 to zdecydowanie
Ja już wszystki piore w 30st, nie mamy już noworodków w domu, szkoda mi niszczyć rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 17:19   #3942
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja też hm i Pepco i od początku piorę wszystko w 40st, dobrze wyglądają z Lidla też lubię skarpetki
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:52   #3943
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja mojej zakładam rajstopy więc nie mam tego problemu. Skarpetki tylko jak wychodzimy

Nasz domowy zestaw to body z długim we wszystkich kolorach tęczy (jedzenia) i rajstopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 22:08   #3944
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Hej dziewczyny ostatnio od 4 nocy uczę spać małą bez jeżdżenia kołyską , wzięłam materac z łóżeczka ze szczebelkami po Adzie i włożyłam do kojca , jakoś wolę go od tego łóżeczka ze szczebelkami , boje się że w nocy podczas wstawania mogłaby upaść i zrobić sobie krzywdę , choć do tej pory zasypiała w nocy zawsze przy cycu tak powiem wam że od 2 dni budzi się po karmieniu i nie wiedziałam jaka jest tego przyczyna , wczoraj tak z ciekawości zaglądam do buzi a tu 4 zęby naraz wychodzą , jedynki i dwójki górne eh masakra i juz wiem czemu mi nie zasypiała od razu po karmieniu. Wiecie co jakoś tak mi się wydaje że górna lewa dwójka krzywo idzie albo ja mam jakieś schizy sama nie wiem zobaczymy jak już cała się przebije , oby mi się tylko wydawało. Ja miałam taki problem rósł mi pod 2 górną właśnie lewą drugi ząb , miałam operację ale ja miałam wtedy 8 lat . Mam nadzieję że u niuni jednak wszystko będzie ok . Wracając do kojca powiem wam że mojej małej od razu lepiej się w nim śpi , ma dużo miejsca , jednak w tej kołysce na kółkach było jej ciasno bo wierciła się w nim przez sen a teraz jest spokój i co najważniejsze nie boje się że mi z niego wypadnie Ada też już dłuższy czas znów ładnie woła siku i nawet kupkę takze powoli z górki Mam nadzieje że jak pochwaliłam tu to się to nie zmieni
Dziewczyny które macie ten fotelik proszę napiszcie czy kupiłyście go stacjonarnie czy przez neta i jak cenowo bo też przymierzam się do zakupu i napiszcie proszę czy jesteście zadowolone a raczej wasze pociechy
Dobrze że mówicie o skarpetkach , muszę jutro kupić w Pepco te antypoślizgowe. Czy wasze maluszki chodzą w bucikach z twardą podeszwą czy raczej nie chodki czy zwyczajnie w samych skarpetkach lub rajstopkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 04:25   #3945
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Moja w domu jest w zasadzie caly czas boso

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 07:54   #3946
Skarpeciara12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 151
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Moja w domu jest w zasadzie caly czas boso

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja też zimny chów jak to mówi tatuś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skarpeciara12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 19:36   #3947
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas święto dzisiaj. Malutka wstała dopiero o 7. Potem miała drzemkę 2,5 godziny prawie. Zjadła sporo omleta z kakao i bananem. Potem na obiad spory kawałek pizzy. W sumie bez mleka była 6 godzin, co się u nas nie zdarza. Oby tak dalej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 20:45   #3948
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Co do fotelika to ja jak wspominałam kupiłam stacjonarnie za 1290 zł , ale można też na dudus.pl. Na stronie była inna cena, ale na czacie zaproponowano mi rabat. Aktualnie nie jeździmy jakoś dużo, ale jestem zadowolona, ten obrót to bardzo fajna sprawa przy wkładaniu i wyciąganiu już sporej wagi dziecka Poza tym jestem zadowolona z koloru, pomimo że myśleliśmy o szarym.

A jeśli chodzi o buty to mój mały jeszcze nie chodzi, a raczkuje w skarpetkach lub boso i na spacery tez chodzimy w skarpetkach, bo buty, tj. niechodki ściąga :/
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 04:29   #3949
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja juz powoli wysiadam. Corka sie teraz budzi codziennie o 5. Jak w zegarku. Obojetne o ktorej zasnie wieczorem, punkt 5 koniec spania. A pobudki zaczynaja sie juz od 21 🤦☠♀️
Bierze to zelazo ale na razie zadnej poprawy nie widze ani w jedzeniu ani w spaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-08, 05:36   #3950
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja juz powoli wysiadam. Corka sie teraz budzi codziennie o 5. Jak w zegarku. Obojetne o ktorej zasnie wieczorem, punkt 5 koniec spania. A pobudki zaczynaja sie juz od 21 🤦☠♀️
Bierze to zelazo ale na razie zadnej poprawy nie widze ani w jedzeniu ani w spaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też ostatnio słabo, praktycznie w ogóle nie śpi już w łóżeczku, przy każdej próbie odłożenia się budzi, więc zostawiam ja na łóżku 🤦 budzi się milion razy, często nie zasypia od razu na cycu jak wcześniej. Ale u nas ten miesiąc to jeden wielki skok....
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 07:06   #3951
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

milawo a też wyszła u was anemia? Witaminę B też podajesz?
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 07:31   #3952
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
milawo a też wyszła u was anemia? Witaminę B też podajesz?
Hemoglobina 9.5, lekarka zasuregowala zeby podawac zelazo i za 2 miesiace powtorzyc badania.o wit b nic nie mowila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 07:41   #3953
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

No to mieliście wyższy poziom hemoglobiny. Ciekawe ile u nas podskoczy po 2 tygodniach. We wtorek idziemy na badanie. My bierzemy jeszcze laktoferyne na zwiększenie przyswajalności żelaza i innovitum b1. Myślę że to dlatego, że nie badaliśmy poziomu żelaza, więc anemia może być zarówno z jego braków jak i braków Wit. B. Zobaczymy. U nas raz lepiej raz gorzej ze spaniem, ale jest lekka poprawa.
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 08:31   #3954
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Dziewczyny może powiecie jak jest u Was, co myślicie.
Ostatnio kilka razy zostawiałam mała z moimi rodzicami żeby załatwić sprawy związane z kredytem i gdy wracałam mała z dziadkami siedziała i oglądała bajki w tv. Mowilam rodzicom, ze staram się wychowywać dziecko bez tv, na co moi rodzice, ze ona jest taka ruchliwa, ze nie maja siły za nią ciagle biegać, wiec chociaż na trochę chcą ja unieruchomić... co teraz, mam jej z nimi nie zostawiać? Tylko jak nie z nimi to z kim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 10:49   #3955
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
U nas tez tylko woda

Dziewczyny gdzie kupujecie jakieś rozsądne skarpetki? Ja do tej pory w h&m i pepco, ale one po dosłownie dwóch założeniach i praniach wyglądają jak śmieci :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja piorę w 30 lub 40 stopniach i też szybko wyglądają beznadziejnie więc nie wiem od czego to zależy. I te z Pepco i te z Lidla mało mam takich które dłużej wyglądają dobrze.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ostatnio od 4 nocy uczę spać małą bez jeżdżenia kołyską , wzięłam materac z łóżeczka ze szczebelkami po Adzie i włożyłam do kojca , jakoś wolę go od tego łóżeczka ze szczebelkami , boje się że w nocy podczas wstawania mogłaby upaść i zrobić sobie krzywdę , choć do tej pory zasypiała w nocy zawsze przy cycu tak powiem wam że od 2 dni budzi się po karmieniu i nie wiedziałam jaka jest tego przyczyna , wczoraj tak z ciekawości zaglądam do buzi a tu 4 zęby naraz wychodzą , jedynki i dwójki górne eh masakra i juz wiem czemu mi nie zasypiała od razu po karmieniu. Wiecie co jakoś tak mi się wydaje że górna lewa dwójka krzywo idzie albo ja mam jakieś schizy sama nie wiem zobaczymy jak już cała się przebije , oby mi się tylko wydawało. Ja miałam taki problem rósł mi pod 2 górną właśnie lewą drugi ząb , miałam operację ale ja miałam wtedy 8 lat . Mam nadzieję że u niuni jednak wszystko będzie ok . Wracając do kojca powiem wam że mojej małej od razu lepiej się w nim śpi , ma dużo miejsca , jednak w tej kołysce na kółkach było jej ciasno bo wierciła się w nim przez sen a teraz jest spokój i co najważniejsze nie boje się że mi z niego wypadnie Ada też już dłuższy czas znów ładnie woła siku i nawet kupkę takze powoli z górki Mam nadzieje że jak pochwaliłam tu to się to nie zmieni
Dziewczyny które macie ten fotelik proszę napiszcie czy kupiłyście go stacjonarnie czy przez neta i jak cenowo bo też przymierzam się do zakupu i napiszcie proszę czy jesteście zadowolone a raczej wasze pociechy
Dobrze że mówicie o skarpetkach , muszę jutro kupić w Pepco te antypoślizgowe. Czy wasze maluszki chodzą w bucikach z twardą podeszwą czy raczej nie chodki czy zwyczajnie w samych skarpetkach lub rajstopkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za mój dałam niecałe 1500. Jeździmy dużo i dla mnie to że jest obrotowy to jest coś extra tyle że ja jestem wygodnicka i gdzie tylko mogę ułatwiam sobie życie. Mała w każdym foteliku zachowuje się tak samo ale ten ma plus że jest wysoko więc więcej widzi. Natomiast ja mam odwieczne problemy czy ona dobrze e tym siedzi, czy pasy ma wystarczająco mocno zapięte,czy na dobrej wysokości itd,itp.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może powiecie jak jest u Was, co myślicie.
Ostatnio kilka razy zostawiałam mała z moimi rodzicami żeby załatwić sprawy związane z kredytem i gdy wracałam mała z dziadkami siedziała i oglądała bajki w tv. Mowilam rodzicom, ze staram się wychowywać dziecko bez tv, na co moi rodzice, ze ona jest taka ruchliwa, ze nie maja siły za nią ciagle biegać, wiec chociaż na trochę chcą ja unieruchomić... co teraz, mam jej z nimi nie zostawiać? Tylko jak nie z nimi to z kim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się przyznaje że czasem puszczam małej piosenki i co gorsze jeszcze na telefonie. Chciałabym tego jak najbardziej unikać ale cóż no.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 11:22   #3956
verna_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 648
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Ja mam wrażenie, że przy tych ruchliwych już dzieciach skarpetki nie mają szans wyglądać idealnie Piorę na 40 i też korzystam z tych z pepco i Lidla. I tak mały z nich wyrasta więc długo nie służą

Martunia obejrzyj filmik https://youtu.be/7y5l0kJCj4U tam jest pokazane jak zapinać dziecko. Nas przeszkolił pan w sklepie i okazało się, że pół roku źle zapinaliśmy małego. Teraz za każdym razem luzujemy pasy wyciągając go z fotelika i dociągamy wkładając, czego wcześniej nie robiliśmy..
verna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 11:24   #3957
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

My nie wlaczamy tv przy malej i mam zamiar sie jak na razie tego trzymac i jakbym z kims zostawiala to oczekiwalabym ze tez nie bedzie wlaczac.
Jedyne co to czasem zobaczy jakis krotki filmik na tel. ale bajki jako tako samej w sobie to nigdy nie ogladala jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 11:54   #3958
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

Cytat:
Napisane przez verna_ Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że przy tych ruchliwych już dzieciach skarpetki nie mają szans wyglądać idealnie Piorę na 40 i też korzystam z tych z pepco i Lidla. I tak mały z nich wyrasta więc długo nie służą

Martunia obejrzyj filmik https://youtu.be/7y5l0kJCj4U tam jest pokazane jak zapinać dziecko. Nas przeszkolił pan w sklepie i okazało się, że pół roku źle zapinaliśmy małego. Teraz za każdym razem luzujemy pasy wyciągając go z fotelika i dociągamy wkładając, czego wcześniej nie robiliśmy..
Obejrzę. A tak z pasami to akurat robię tylko i tak mam schizy czy nie powinna mocniej być zapięta.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
My nie wlaczamy tv przy malej i mam zamiar sie jak na razie tego trzymac i jakbym z kims zostawiala to oczekiwalabym ze tez nie bedzie wlaczac.
Jedyne co to czasem zobaczy jakis krotki filmik na tel. ale bajki jako tako samej w sobie to nigdy nie ogladala jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie. U mnie niestety TV prawie cały czas włączony 😕
Wiesz oczekiwać można ale i tak nie wiadomo co kto będzie robił zostając z dzieckiem 😕
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 12:06   #3959
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

U nas niestety tez tv cały czas chodzi Mąż i starsza córka oglądają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 12:15   #3960
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamusie styczniowe 2020 cz.2

I maluchy sie interesuja tv? Czy nie zwracaja uwagi?
Tz twierdzi ze jakbysmy wlaczyli to by 5 min popatrzyla i odpuscila. Nie wiem, czasem jak sie obudzi i zobaczy wlaczony to wpatrzona na maxa. Wiec wylaczam od razu.
Zreszta jak ja jestem z nia sama do popoludnia to nie mam potrzeby wlaczac tv. Tak to leci muzyka albo tvn24 z telefonu. Dopiero jak zasnie to cos poogladam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-09 07:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.