Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec 2009 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 22:36   #3841
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

czy wasze dzieciaczki były już szczepione na odre
mój 22 kończy 14 miesięcy i nie dzwonili jeszcze
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 22:56   #3842
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Czołem

A więc zaś przyszłam was ciut poczytac. Ja byłam na tej dzieciaczkowej imprezce ale był tylko Igorek, solenizant i 10-miesięczny Nikoś, ale dzieci rewelacyjnie się bawiły a my spokojnie pogadałyśmy itd. Wróciliśmy o 19 a o 20 mój synek zasnął a ja zaś troszkę poogarniałam pranka, gary, itp. Mam jeszcze kilka stron zaległości więc jadę z tym światem .

gosikk_s - no ja mam nadzieję i trzymam kciukaski że jeden teściorek wystarczy, a Tż może sobie tam coś w tej swojej paliczce wydumał skoro gumioki poszły w odstawkę. Taaaaaaa płakałam cała noc i cały dzisiejszy dzien za moimi byłymi goścmi . Ja chciałam iśc do gina po wkładkę a mój męzus na to, a drugie dziecko to co? spoko .

Mellcia - . Kiedy to jedziecie się wczasowac nad morze? w czawrtek tak? Serioo??????????? no to nawet nie wiem ale jak jechalam autkiem to moje dziecie dzierżyło w łapce mój telefon i może chcial z Toba pogadac hehe ale z nim wieczorem jechalam. Ale dzsiaj chciałam do Ciebie zadzwonic . W Międzyzdrojach jest pięknie a mnie ciekawi Ustka oraz Łeba. To trzymamy z całych sił kciuki za babcię i bezproblemowy przebieg operacji .

superzabulka - ja tylko jestem ciekawa czy sie zobaczymy w wakacje .

katrin - o takkkkkkkk odpoczywam teraz jak nigdy .
Ty tą chołote na wykopki zaproś .

Eve - muaaaaaaa moja kropeczko. I co? nie było Cię w moim śni, składam reklamację . Cosik zabardzo mi tu pogadujesz z Caro, bo zaczne cos podejrzewac.

Seona - ooooo bardzo fajny tytuł watku, ale ja bym sie na nim nie udzielała w najbliższej przyszlości .

blondi - ojjjj marzyłby mi sie taki wypad do takiego hotelu . No oryginalne zakupki, nie widziałam takich rzeczy. Ja tu kiedyś pisałam że ona jest w ciąży, na poczekalni z nami bywala ale póxniej juz niet .

Ursull - i jak tam bylo na shoppingu? pochwalisz się? jakoś nie pasuje mi imię Aaron . Wiesz że ja bym ciebie i Mili nie olała tylko miłam zaległości . A Twój Mirek ma rozwód kościelny? To od czwartku i Ty odpoczywasz .

kaalinkaa - o jaaaaaaaaa no moje gratulacje późno ale najszczersze musialam dojśc do Twojego pościka . Ja czytam wszystko ale nie wiem jak to sie stało że się nie kapłam. Uśmiałam się wz Twojego posta że wystarczyło że przeszłas koło portek swojego Tż i w ciążę zachodziłaś . Kurcze mam nadzieję że te Twoje 2 problemy jakoś same się rozwiążą czyli domek i praca . A zdjęcia Kalusi fajniutkie, śliczna z niej dziewczynka, serio, serio .

Ewelain - powodzenia jutro i kopniak na szczęście . Mój chłopek kocha audi i marzy o zmienie ale ja się nie godzę .

Angel - planujemy wyjazd 23 w nocy żeby nad ranem byc na miejscu. Będziemy się byczyc 2 tygodnie.

malutka - pokaż sie w okularkach , bo ja wyglądam jak pół dupecki z za krzaka . I jak dzisiaj Twoje oczeta? zakrapiasz je lub przemywasz?

milenka - no pogodę wam zapewniłam wmoich terenach cio? . Ale Kubuś zakosiła sobie pamiątkę .

Caro - te ostatnie butki wklejone dla Ursull najbardziej mi sie podobają . Co tam u Darii i Misia? I jak Tż?

pakusia - najwazniejsze że widzisz jakikolwiek efekt i wiesz że na marne się nie męczylaś, skąd ja znam taką przyklejkę mamusi , chyba z autopsji .

Esti - a Ty się o manto prosisz wiesz o tym? tak nas zaniedbac, co u Niki i Julci?

Bercia - no proszę to kolejna która będzie nad morzem w tym samym terminie tylko w innej miejscowości.

Fiu, fiuuuuu wreszcie skończyłam czytac zaległości .
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:01   #3843
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

marika a nic
Mały nie chodzi cośtam godo i nerwus straszny a Daria jak Daria-nic nowego
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:05   #3844
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć Babole
Jak tam upały? Mój szef dzisiaj pobił wszystkich - pracujemy do odwołania o 1,5 h krócej, czyli do 13:30 i tylko jedna osoba codziennie zostaje dyżurować do 15:00 Wszyscy nam zazdroszczą, bo zaraz to się rozniosło po wszystkich urzędach
Ninulci upały służą w spaniu. Śpi w dzień wyjątkowo długo bo 2 razy po 3 h. Przy okazji ja się załapuję na drzemkę

Widzę, ze dyskutujecie o wakacjach. My wyjeżdzamy na tydzień nad morze i UWAGA - CARO!!!! Do Ciebie mam 80 km, bo wyjeżdżamy w tym samym czasie - tylko ja dzień wcześniej My będziemy w Pogorzelicy i już z Tż ustaliliśmy, że leżeć plackiem na plaży z Niną nie będziemy, tylko będziemy jeździć po wybrzeżu... możliwe, że i do Mielna dojedziemy:pa la: Caro- piwko?


Marika
żadnej różnicy nam nie robi wzięcie ślubu w innym kościele, bo i tak do obu księży po wszystkie świstki musimy wtedy biegać. W chiwili obecnej nie mam na to żadnej ochoty, bo już jestem na to z góry negatywnie nastawiona. Z czasem może mi to minie, to wtedy jak podpowiedziała mi moja ciotka-klotka ("najsupersza" kobieta świata) weźmiemy sobie ślub po cichutku, bez nikogo np. w jakimś małym kościółku na wakacjach Ale to za 100 lat...

Eve i Pakusia ostatnio od coraz większej liczby młodych ludzi słyszę takie komentarze o "naszych bożych nauczycielach" i już na nikim nie robi wrażenia to, że ktoś nie chce ślubu kościelnego tylko i wyłącznie z uwagi na podejście księży do ludzi. Mam wrażenie, że Kościół się cofa zamiast iść do przodu z duchem czasu.

Pakusia u nas akurat Proboszcz jest super. Kochany człowiek i do rany przyłóż. Starszy człowiek ale podejście do życia ma jak niejeden młodzian. Z resztą już kiedyś o nim wam wspominałam, że sam ma 2 dorosłych już dzieci Ale to nic nie zmienia, bo specjalnie po kościelny nie będę do niego biegła. Moja siostra miała podobnie jak my i proboszcz na kolendzie powiedział im żeby przyszli i w kancelarii wszystko załatwią bez zbędnych formalności, bez ceremonii i innych dyrdymałów... Wiem, że tak z nim można ale to nie o to chodzi...

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
czy wasze dzieciaczki były już szczepione na odre
mój 22 kończy 14 miesięcy i nie dzwonili jeszcze
Moja Nina była bo to szczepienie dla roczniaków. Ale my sami sie stawiamy, a nie dzwonią do nas...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:11   #3845
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cinka my tez nie będziemy leżeć
Umawiamy się co

Do mnie zawsze dzwonią tydzień przed
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:18   #3846
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
Umawiamy się co

Do mnie zawsze dzwonią tydzień przed
Ad. 1 NOOOOOO To wymienimy się numerami tel. przed wyjazdem, chociaż ja Twój mam Nie zmieniałaś??? ;>

Ad. 2 U nas kiedyś było tak, że 2 tyg. wcześniej wysyłali zwykłym listem przypomnienie-wezwanie na szczepienie, ale to było jakiś 15 ltat temu jak jeszcze moja siostra była mała. Teraz to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, to szkoda im kasy i mamuśki muszą pamiętać...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 23:19   #3847
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cinka zmieniłam tel więc nie mam
wyślij mi

super
jakiego grila zmajstrujemy
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 23:25   #3848
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość
Cinka zmieniłam tel więc nie mam
wyślij mi

super
jakiego grila zmajstrujemy
Ok wysyłam
Rety... grilll

Jesoooo moja córka pozna swojego narzeczonego
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:04   #3849
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Mellka - trzymam kciuki za babcię
Odnośnie morza- ja najchętniej jeżdżę na Hel, ale najcześciej z racji odległości do Krynicy Morskiej, bo bliżej, niedaleko za Krynica, która tętni życiem, są Piaski - mała wioseczka z uroczą mało uczęszczaną plażą. Najprawdopodobniej właśnie tam pojedziemy w tym roku na urlop, jeśli tylko TŻ go w ogóle dostanie.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Caro i Cinka - ale fajnie jak uda Wam sie spotkać

Caro - do nas też nie dzwonią, wyznaczają po prostu następny termin i na niego trzeba się zgłosić, więc Nisia miała szczepienie 7 czerwca...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:10   #3850
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Hej Ogłaszam oficjalnie że zaczynamy staranka No, to teraz poczekam pewnie ze dwa lata... Ale przynajmniej będzie na co czekać, jak przypomnę sobie to oczekiwanie na @, czy przyjdzie czy może jednak nie. Strasznie się cieszę TŻ ma tylko nadzieję że jednak nie urodzę zanim się nie przeprowadzimy, we czwórkę w kawalerce zrobiłoby się już BARDZO ciasno A jak mu powiedziałam że wolałabym jednak wiedzieć jak mamy urządzać dziecinny pokój w nowym mieszkanku to stwierdził "No jak to jak? Dla Aleksa. I najwyżej wstawimy dostawkę" Faceci to mają pomysły Ja chciałabym wiedzieć czy to będzie pokój jedynaka, czy będziemy kupować piętrowe łóżko czy może jednak jedna połowa będzie miała błękitne ściany a druga żółte


Bercia, super że wyjeżdżacie Na jak długo? Oby tylko pogoda się utrzymała

Mell, trzymam kciuki za Twoją babcię

Marika, to kiedy zaczynacie staranka? Mój chłop ma to do siebie że musi sobie wszystko przemyśleć i poukładać. A ponieważ nic się przy tym nie odzywa to ja nigdy nie wiem co myśli

Caro, my szczepienie mieliśmy od razu po roczku. U nas trzeba samemu pamiętać o terminie, pielęgniarka zapisuje w książeczce i zawsze pilnuję.
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 07:17   #3851
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Zaglądam czasem, co byście o mnie za mocno nie zapomniały
Mojej mamie właśnie zaczął się 6 tygodniowy urlop, więc dzień w dzień przebijamy się przez miasto i jeździmy do niej. Zapomniałam już co to gotowanie obiadów, bo mama nie pozwala mi tykać garów
Na weekend już w czwartek jedziemy do Kasparusa do Borów, bo mamy tam działkę, a w niedzielę jak wrócimy będzie już w Polsce moja siostra - przyjeżdża na 2 tygodnie
No i pod koniec miesiąca kolejne wesele, a następne jeszcze w sierpniu. Po wakacjach będziemy bankrutami



Esti - małpko, byś chociaż w kilku zdaniach napisała co u Was, jak dziewczynki, pewnie aniołki jak zwykle a najlepiej jakieś fotki księżniczek

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Gosik - jeny jak super kochana No tylko teraz nie wiem, czy trzymać kucki, żeby się szybko udało, czy lepiej żeby nie za szybko poszło, bo nie zdążycie z przeprowadzką
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 07:33   #3852
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez magduchahahaha Pokaż wiadomość
Zaglądam czasem, co byście o mnie za mocno nie zapomniały
Mojej mamie właśnie zaczął się 6 tygodniowy urlop, więc dzień w dzień przebijamy się przez miasto i jeździmy do niej. Zapomniałam już co to gotowanie obiadów, bo mama nie pozwala mi tykać garów
Na weekend już w czwartek jedziemy do Kasparusa do Borów, bo mamy tam działkę, a w niedzielę jak wrócimy będzie już w Polsce moja siostra - przyjeżdża na 2 tygodnie
No i pod koniec miesiąca kolejne wesele, a następne jeszcze w sierpniu. Po wakacjach będziemy bankrutami


Esti - małpko, byś chociaż w kilku zdaniach napisała co u Was, jak dziewczynki, pewnie aniołki jak zwykle a najlepiej jakieś fotki księżniczek

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Gosik - jeny jak super kochana No tylko teraz nie wiem, czy trzymać kucki, żeby się szybko udało, czy lepiej żeby nie za szybko poszło, bo nie zdążycie z przeprowadzką
Ja bym wolała jednak szybko, żeby to było znowu wiosenne maleństwo Parę miesięcy mogę się przemęczyć i tak, w końcu taki maluszek wiele miejsca nie zajmie a gadżety po Aleksie nadal są. Żałuję tylko że sprzedałam karuzelkę i bujaka, no ale najwyżej kupię teraz już używane na all, coby mnie TŻ nie zjadł
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 08:40   #3853
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

a u nas super wstaliśmy przed chwilą i zostałam obudzona pocałunkiem małego księciunia taki ostatnio Kuba jest całuśny i przytulajski że aż mi się ciepło na serduchu robi :)


marika2121
zaskakujących wyników nie ma, ale będą oj muszą być bo w październiku wesele przyjaciół i muszę wyglądać jakoś w sukience (której jeszcze nie mam)

a właśnie macie jakieś pomysły co do stroju dla xxl
kurcze tak trudno mi coś wybrać, bo mam wielkie ograniczrenia... nie lubię sukienek do ziemi, tylko za kolano a te odpadają ze względu na rostępy i teraz nie wiem... spodnie????


Cinka to fajnego proboszcza masz nasz pomimo że zna nas całe życie, w sklepie jak go spotkam to zagada po imieniu do mnie, to o tym to o tamtym... wydaje się spoko ale jak przychodzi co do czego to wielkie problemy robi... jakbym nie wiem... ahhhh....

miłego wypoczynku życzę i fajnie że się z Caro spotkacie


gosikk kl aski: no to trzymam mocno kciuki !!!
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:00   #3854
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

esc dziewczyny,
postanowilam do Was wrocic, jezeli mnie tylko przygarniecie z powrotem
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:02   #3855
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Haruno Pokaż wiadomość
esc dziewczyny,
postanowilam do Was wrocic, jezeli mnie tylko przygarniecie z powrotem

Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:04   #3856
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość

__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:09   #3857
Carolajna24
Zakorzenienie
 
Avatar Carolajna24
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 738
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Haruno Pokaż wiadomość

tośmy się przywitały
Carolajna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:11   #3858
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Pakusia,

Haruno, witaj z powrotem
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:21   #3859
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Carolajna24 Pokaż wiadomość

tośmy się przywitały
no

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez gosikk_s Pokaż wiadomość
Pakusia,

Haruno, witaj z powrotem
witaj Gosik

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

moje dziecko nauczylo sie wlazic na sofy i od paru dni mam wesolo
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 09:25   #3860
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

witaj
świetne fotki masz na NK


Gossik Gratulacje trzymam kciukasy
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:52   #3861
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
witaj
świetne fotki masz na NK


Gossik Gratulacje trzymam kciukasy
Dzięki
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:59   #3862
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

ogólnie na różnych forach na których piszę laski się starają i właśnie chcą celować w dziewczynkę ciekawe czy którejś się uda
może dostanę jakieś rady ale sama nie wiem czy bym chciałam dziew czy chłopca
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:03   #3863
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
ogólnie na różnych forach na których piszę laski się starają i właśnie chcą celować w dziewczynkę ciekawe czy którejś się uda
może dostanę jakieś rady ale sama nie wiem czy bym chciałam dziew czy chłopca
Podałabyś jakieś namiary Może udzieliłyby mi jakichś dobrych rad
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:25   #3864
katrin1
Rozeznanie
 
Avatar katrin1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 816
GG do katrin1
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cześć laseczki!

Mam dzisiaj w pracy luzik, bo szefa nie ma, manicure sobie zrobiłam, bo w domu nie mam czasu. Ogłaszam, że od dzisiaj koniec z ciasteczkami, ograniczam jedzenie, małe porcje a częściej, jak zobaczyłam się na zdjęciach znad rzeki omal nie padłam, nienawidze swoich ud, doopska i brzucha, jak się pochylę robią mi się na nim 2 opony, fatalnie to wygląda, gdzie mój płaściutki brzuszek sprzed ciąży. Kurcze, trzeba się wziąć za siebie w końcu. Mam wrazenie, że mój brzuch kilka miesięcy po porodzie był mniejszy niż teraz, nawet byłam dumna że nie mam wielkiego brzucha a teraz co? Koszmar Jakbym była w 4-5 miesiącu ciąży

Esti, baty dla ciebie, że nic nie piszesz o sobie i dziewczynkach

Gosikk, no brawo, brawo, a tak się zarzekałaś, że chcesz tylko 1 dziecko. No to do dzieła, ale ostro będzie, hohoho Zawsze pokój dziecinny możesz pomalować na jakiś neutralny kolor, pasujący i do chłopca i do dziewczynki.

Mell, trzymam kciuki za operację babci. Marcel od ok. miesiąca sypia już tylko raz dziennie.

Bercia, ale ci fajnie, wszystkie wyjeżdzają a ja nie. Nad morze mam strasznie daleko, nieweile dalej niż do Chorwacji, więc może w przyszłym roku tam się wybierzemy. A mój tż to raczej w sprawach organizacyjnych dupa jest, więc sama musiałabym szperać gdzie pojechać i szukać noclegu.

Caro, ja nie pamiętam na co szczepiliśmy się ostatnio, czyli w maju, nam też pielęgniarka tak jak Gosikkowi zapisuje kolejne szczepienia i ja tego pilnuję. Nikt nie dzwoni i nie przypomina.

Marika, dobry pomysł z tymi wykopkami, przydałyby się. Fajnie, że masz takie zaprzyjaźnione mamusie i Igorek dzieciaczki, my nie mamy nikogo takiego, na wsi mało dzieciaków się rodzi, chociaż jest kilkoro w podobnym do Marcela wieku, ale z ich mamami nie mam za bardzo kontaktu.

Cinka, o matko, Nina tak dużo ci śpi w dzień? Marcel śpi raz dziennie 1,5-2 godziny, świętem jest jak pośpi 3. Ale ci zazdroszczę tych wolnych godzin, chyba nie będziecie ich musieli odrabiać, co? Fajnego masz szefa.

Magducha, ja mam wesele we wrześniu, na szczęście mam sukienkę z wesela brata, bo tam będą całkiem inni goście i nikt mnie w niej nie widział (oprócz tż, ale ten i tak by nie zauważył czy mam nową czy starą). Ja też nie gotuję obiadów, moja mama to robi, gdybym sama miała gotować to jedlibyśmy codziennie jakieś śmieci, bo nie wiem jak znalazłabym czas na pichcenie dwudaniowego obiadu.

Pakusia, Marcel też taki całuśny jest teraz, całuje wszystkich w usta, pięknie puszcza całuski, nauczył sie też przytulać tak fajnie jak małpka, kiedy biorę go na ręce, obejmuje mnie mocno za szyję a nogami oplata w pasie, przywiera do mnie jak małpka. Strasznie to jest słodkie.
Co do stroju to chm, może jakieś jasne spodnie i tunika bez rękawów, ładne są takie komplety spodnie jednokolorowe i tunika w jakiś wzór, widziałam taki strój na weselu mojego brata, wyglądał świetnie no i oczywiście bucik na obcasie. Zrobiły ci sie też rozstępy na łydkach? To chyba rzadkość w tym miejscu. Ja rozstępów nie mam ale mi nogi też ucierpiały po ciąży, w jednym miejscu poniżej kolana mam taki placek ok 5*5 cm, gdzie popękały mi żyłki, zrobiły się pajączki i brzydko to wygląda, poza tym mam kilka takich widocznych żył, nie są to żylaki, ale żyły płytko pod skórą a wyglądają jak żylaki. Strasznie mnie to wkurza, muszę wybrać się do jakiegoś lekarza- może dermatologa, żeby coś z tym zrobić. W rajstopach jeszcze jako tako to wygląda. Przydałby mi się ten zabieg o którym pisała Eve ale 5 tysiaków na pewno nie dam, więc musze się już chyba do śmierci z tym męczyć

Haruno, cześć, Marcel tak samo, włazi na wszystko, trzeba teraz mieć oczy także w tyłku.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Dziewczyny, ściągnęłam z netu sagę Wiatr nadziei Frid Ingulstad, czytam już 4 tom i nie moge się oderwać. Jest super, jak któraś chce mogę przesłać na maila, dawno nie czytałam tak wciągającej książki.
__________________





1 maj 2009- Marcelek
9 wrzesień 2012- Igorek
katrin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 10:28   #3865
gosikk_s
Zakorzenienie
 
Avatar gosikk_s
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 577
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Katrin, jasne że jak coś to pokój pomalujemy neutralnie ale ja bym chciała taki dla dwojga Zmobilizuj mnie też do dbania o siebie już miałam 50,5 kg a dziś 52 Tak się ostatnio objadam że głowa boli Przecież jeśli wystartuję z ciążą od takiej wagi to potem już na pewno nigdy nie dojdę do siebie I też wydaje mi się że mam coraz większy brzuchol, a na pewno nie jest ciążowy
__________________
Ślub

ALEKS 09.05.2009 r. 2790g i 51 cm

ANIKA 05.04.2011r. 3120g i 56cm
gosikk_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:01   #3866
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

obecna!

Babcia po operacji, wybudziła sie juz i piers ma. Wiecej nic nie wiem jeszcze.
Jutro jedziemy

Marika Dzwonilas ok południa mogłam potrzymac słuchawke i Cię posłuchac nie pomyslałam o tym wczesniej
Przypomnij mi kiedy Wy jedziecie i gdzie dokładnie?

Cinusiowa Nina spi dwa razy po 3 h szok! strasznie długo. A na noc o ktorej zasypia i wstaje?

Ale Cinusiowa i Caro nas obgadają... nie ?!!!!

A kto jedzie w przyszłym tyg nad morze???????????
Kurcze, jak ja chcialabym ktorąs z Was spotkac!!!
(A najbardziej swoje ulubienice a mam ich sporo)


Madzia

Gosikk no to czekamy na dobre wiesci... ja czuje, ze czekac długo nie bedziemy Bierzcie sie ostro do roboty

Haruno hej no jasne ( a dlaczego chcesz wrocic? Teskniłas )
Ostatnio z tztem rozmyslalismy nad przepłynieciem sie do Kopenhagi i od razu przypomnialo mi sie, ze mam tam kolezankę
Moj Aleks juz jakis czas wchodzi na sofy, ale czeka az przyjde i pomoge mu zejsc

Katrin
Tez bym chciala do Chorwacji, ale w biurze nam odradzili z takim maluchem ze wzgledu na kamieniste plaze. Trzeba by było brzdąca cały czas nosic zeby sie nie przewracał, no i nie miałby zabawy jak w piasku... Szkoda, ze masz daleko nad morze, załuj

A ja tez mam wesele w pazdzierniku po 5 letniej przerwie
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:24   #3867
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

BUON GIORNO

A ja dzisiaj miąła pobudke juz po 6 ale zasneliśmy przed 7 i niestety zaspaliśmy na rehabilitację bo wstalismy po 9 , jestesmy wyspani i ładnie się bawimy. Nie mam weny na obiadek . Na dworze jest tak upalnie że szok, az nie chce sie wychodzic jedynie do wody bym wskoczyla . Ale musze iśc sobie do CCC o coś zapytac i na pocztę wyslac pewną paczuszkę. Byłam u sąsiadki na kawce i teraz moje dziecię chyba przymierza się do spanka (już śpi) a ja poczytam coście naskrobały.

Caro - no u nas tez chodzenia nie ma tylko takie o puszczanie sie ale chwieje się jak chorągiew na wietrze . To ja juz się z wami nie spotkam bo mam do was ok. 200km. . Ale pewnie i tak byście nie chciały sie ze mną widziec więc . A do Daruni ktoś się odezwał z racji tej sesji? A lubi sie bawic z Michasiem?

cinka - nie no szef miał gest nie ma co, brawa dla takiego szefostwa , widac że ma ludzkie odruchy . To Ninulcia pół dnia przesypia. Każdy robi jak uważa, bylebyścier nie robili nic wbrew sobie i obyścier byli szczęsliwi i tyle . U mnie tez nie wysyłaja juz wezwań na szczepienia a za moich czasów to pamiętam że tak właśnie było, teraz to mi zawsze piszą w książeczce kiedy mam przyjśc z Krasnoludkiem.

madzia - a na wakacje chcecie w sierpniu? to Tż nie musi prędzej zaklepywac urlopu? Takiej to dobrze, może i ja na te obiadki bym sie wprosiła , bo mi sie nie chce gotowac, nie ma dla kogo . Chociaż fajnie wakacje wam miną, tu u mamy, tu siostrzyczka i weselicha.

gosikk_s - piekne wieści z tymi starankami . Aż pójde w niedziele do kościoła i pomoflę sie za wasz sukces . Kochana ja bym zaczeła staranka tak w przyszle lato ale to zalezy od tego jak mi się sprawy zawodowe poukladają, bo chce sie ustabilizowac i miec gdzie wracac.

pakusia - no proszę jaki Kubuś jest kochany, ale mój tez ostatnio lubi mnie przytulic, obejmuje za szyję i tuliiiii wtedy przypomina mi sie jak był takim malutkim kurczaczkiem i nosiłam przy serduszku. Do października to będziesz taka rakieta że hej . Widziałam Cię na zdjęciu i wcale nie masz XXL może tak z L max. A na udach masz rozstępy? bardzo widoczne?

Haruno - a dlaczego się zmyłas na tak długi czas? chudzinko

blondi - jak Ty znajdujesz czas na pisanie na kilku forach? szacun kobitko

katrin - łączę się z Tobą w tych ograniczeniach . Bo ja nie mam pojęcia jak ja się na plaży pokażę.Może będzie okazja się spotkac jak będę u teśców w te lato. To Marcele bedzie mial nowego kolegę .

Mellcia - oj widzisz dobre wieści masz od babci, super, bo wiadomo że w tym wieku kazda operacja jest ryzykowana. W PL jestes do przyszlego piątku tak? My 23 w nocy wyjeżdżamy na 2 tygodnie koło Władysławowa dokładnie Swarzewo o tu do tego domku http://www.przymorzu.pl/apartamentna...ie-p-1251.html , może namówisz Tż? Ale byłoby świetnie.
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:24   #3868
esti1984
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 062
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

hej

co u Nas?
ok dziewczynki rosną i świetnie się dogadują, uwielbiają chodzić za rączkę np na spacerku. Nikola chodzi ale czasami jeszcze poraczkuje, waży prawie 9 kg a ile mierzy dowiem się jak pójdziemy na kontrolę.
W te upały siedzimy prawie cały czas w basenie w ogródku, dziewczyny mają swoje dwa ale i tak wolą nasz duży, poza tym lubią też piaskownicę i namiot. Nikola bardzo kumata się zrobiła woła jak chce jeść albo pić. Pokazuje na pupe jak zrobi kupę woła "daj", "już",pokazuje jak chce iść na spacer krzyczy wtedy "dada" i wyciąga buciki czasami swoje a czasami Julki i pyta : "te" ?? hehhe śmiesznota jedna. Uwielbia tańczyć

A ja relaksuje się z koleżankami zazwyczaj które przychodzą z dziećmi i jest wesoło a jak położymy dzieci to korzystamy same z basenu

poza tym byłam dzisiaj u fryzjera i na solarium i fajnie się czuję:P
sama sobie robię żelowe i dzięki temu kasę zaoszczędzam

a TŻ niedawno zrobił nam prezent i kupił sobie i mi rowery i foteliki dla dzieci i robimy sobie wycieczki dzieciaki mają frajdę ale my chyba większą mw tym roku odpuścimy sobie wyjazdy na rzecz rowerów no chyba że do Gdańska

to tyle zmian u nas


Bercia ale fajna niespodzianka ja też lubię Łebę byliśmy tam w zeszłym roku

Melka
pokaż kostium jak babcia?

Caro
moja nie była szczepiona bo nie dostali z sanepidu (jakieś opóźnienie było) tzn już pewnie są ale teraz ja nie mam kiedy się wybrać i idę za 2 tyg
ale u mnie nie dzwonią - samemu się chodzi

marika
heyy to Wy też już się będziecie starać?

gosik
oficjalne gratulacje i kciuki

magdusia ale fajnie masz no i te weselicha jak zrobię porządek w fotkach to coś wrzucę

pakusia
a jasne spodnie lniane?

Haruno


Katrin to trzymam kciuki za silną wolę moja koleżanka z drugiego wątku schudła 17 kg chyba w ciągu 2 miesięcy na diecie Dukana, ale trzymała się jej. Jak zobaczyłam zdjęcia i inne babki to szczena nam opadła. Teraz już jest na III etapie i waga nadal jej spada...

Melka
super że z babcią ok
esti1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:46   #3869
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Mellcia - oj widzisz dobre wieści masz od babci, super, bo wiadomo że w tym wieku kazda operacja jest ryzykowana. W PL jestes do przyszlego piątku tak? My 23 w nocy wyjeżdżamy na 2 tygodnie koło Władysławowa dokładnie Swarzewo o tu do tego domku http://www.przymorzu.pl/apartamentna...ie-p-1251.html , może namówisz Tż? Ale byłoby świetnie.
W Pl bede do niedzieli a nad morzem do czwartku
Dosłownie sie mijamy!!!!!!
Szkoda tymbardziej, ze my bedąc w Gdyni codziennie przez Władysławowo przejezdzamy jadąc do Chałup.
Szkoda bardzo, a nie mozemy zostac dłuzej po tz musi jeszcze cos załatwic u nas w miescie.
Tak mało brakowało
Zaraz obejrze Waszą kwatere.

Esti Ale fajnie macie z tym basenem.... Zazdroszcze...
A Twoje aniołeczki dalej tak długo spią?
Kostium pokaze, ale nie teraz, bo aparat ma tz w aucie.
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:52   #3870
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Pierwszy kroczek,drugi kroczek...świetujemy pierwszy roczek! smyki maj-czerwiec

Ja na moment bo wyjeżdżam Gdzie, nie powiem, żeby mnie nikt nie znalazł, bo ja rozpoznawalna jestem

Gossik gratulacje z okazji rozpoczęcia starań
Marika, ja też się na wątek nie załapuję, ale to tak na cześć naszych ponownie zafasolkowanych
Mell, ja z nadmorskich miejscowości to polecam Ustka i Rewal
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.