Mamy Marzec 2020 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-16, 08:29   #4531
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Czuję czasem głód, ale u mnie to kwestia diety cc. I tak niewiele mogę z tym zrobić
Dziś zaczynam prasować (a nienawidzę tego i robię to tylko kilka razy w roku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 08:54   #4532
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

A ja nadal nie wiem co z wózkiem. Tzn. dzwoniłam do 8 gwiazdek wczoraj bo tylko u nich ten camel jest jeszcze dostępny ale nikt nie odbiera Napisałam więc maila ale też cisza. Spróbuję jeszcze dziś zadzwonić i jak nie będzie kontaktu to go odpuszczam. I tak wątpię czy faktycznie mają na stanie no ale chciałam sprawdzić.
W takim wypadku zdecyduję się chyba jednak na jakiegoś szarego Huba. Bo to co mnie kusiło w Day, to głównie ten kolor i ewentualnie na plus jeszcze lepsza amortyzacja. A że w zasadzie ta w Hubie na moje potrzeby mi wystarczy to wezmę jego, przynajmniej będzie bardziej kompaktowy. Przez moment rozważałam jeszcze raz Cybexa ale znowu poczytałam komentarze o awaryjności i złym prowadzeniu, więc ostatecznie jego temat odpuszczam.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 09:08   #4533
Anamariadaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy Marzec 2020

Hej,

Jestem na początku ciąży (6 tydzień). Byłam na wizycie i lekarz zbadał mnie na fotelu. Badanie było trochę bolesne i stąd moje pytanie czy takie badanie jest bezpieczne w tak wczesnej ciąży? Chodzi mi o zwykłe badanie dwuręczne.

Naczytałam się, że na zachodzie sie tego nie praktykuje i teraz nie daje mi to spokoju. Czy takim naciskaniem lekarz nie zaszkodził?

Miałyście robione takie badania na początku? Czytam że niektórzy uważają że to nie jest wskazane. Że lepiej do 12 tygodnia nic tam nie grzebać i już sama nie wiem.
Anamariadaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 09:14   #4534
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Anamariadaria Pokaż wiadomość
Hej,

Jestem na początku ciąży (6 tydzień). Byłam na wizycie i lekarz zbadał mnie na fotelu. Badanie było trochę bolesne i stąd moje pytanie czy takie badanie jest bezpieczne w tak wczesnej ciąży? Chodzi mi o zwykłe badanie dwuręczne.

Naczytałam się, że na zachodzie sie tego nie praktykuje i teraz nie daje mi to spokoju. Czy takim naciskaniem lekarz nie zaszkodził?

Miałyście robione takie badania na początku? Czytam że niektórzy uważają że to nie jest wskazane. Że lepiej do 12 tygodnia nic tam nie grzebać i już sama nie wiem.
Na tym etapie badanie na fotelu jest raczej normalne, lekarz sprawdza palpacyjnie czy macica wykazuje cechy ciążowe.
Za to moja ginekolog nie robi do 12 tygodnia cytologii, żeby właśnie nie grzebać przy samej szyjce.


Paula, ja też staram się podjadać raczej zdrowe przekąski, ale ciężko się tym najeść
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 09:38   #4535
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie wiem co z wózkiem. Tzn. dzwoniłam do 8 gwiazdek wczoraj bo tylko u nich ten camel jest jeszcze dostępny ale nikt nie odbiera Napisałam więc maila ale też cisza. Spróbuję jeszcze dziś zadzwonić i jak nie będzie kontaktu to go odpuszczam. I tak wątpię czy faktycznie mają na stanie no ale chciałam sprawdzić.
W takim wypadku zdecyduję się chyba jednak na jakiegoś szarego Huba. Bo to co mnie kusiło w Day, to głównie ten kolor i ewentualnie na plus jeszcze lepsza amortyzacja. A że w zasadzie ta w Hubie na moje potrzeby mi wystarczy to wezmę jego, przynajmniej będzie bardziej kompaktowy. Przez moment rozważałam jeszcze raz Cybexa ale znowu poczytałam komentarze o awaryjności i złym prowadzeniu, więc ostatecznie jego temat odpuszczam.
Ale lipa z tą dostępnością Trzymam kciuki żeby jednak go mieli Ja mam ogromną nadzieję, że będę z Huba zadowolona
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 10:31   #4536
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ale lipa z tą dostępnością Trzymam kciuki żeby jednak go mieli Ja mam ogromną nadzieję, że będę z Huba zadowolona
Dodzwoniłam się i tak jak myślałam niestety też niby wózek jest na stronie na kup teraz a fizycznie go nie ma
Zamówiłam więc już Huba, wzięłam gorgeous grey. Mam nadzieję, że będę zadowolona I że będzie na sklepie
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 11:13   #4537
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się i tak jak myślałam niestety też niby wózek jest na stronie na kup teraz a fizycznie go nie ma
Zamówiłam więc już Huba, wzięłam gorgeous grey. Mam nadzieję, że będę zadowolona I że będzie na sklepie
Pokażesz jaki dokładnie?

Ja dalwj mam mętlik, nie wiem jaki już wybrać wózek. Slyszalyscie może coś na temat Espiro Next avenue?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 11:19   #4538
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Pokażesz jaki dokładnie?

Ja dalwj mam mętlik, nie wiem jaki już wybrać wózek. Slyszalyscie może coś na temat Espiro Next avenue?
Ja go mam na wish liscie. Polecila mi go mama z watku starszej corki. Jeszcze na zywca go nie widzialam znam go tylko z fimlikow na yt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 11:22   #4539
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Czuję czasem głód, ale u mnie to kwestia diety cc. I tak niewiele mogę z tym zrobić
Dziś zaczynam prasować (a nienawidzę tego i robię to tylko kilka razy w roku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też prasuje dziś drugi dzień. Najbardziej przerażają mnie prześcieradła z gumką. Znając moje umiejętności będą wyglądać tak samo jak przed prasowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 11:24   #4540
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Pokażesz jaki dokładnie?

Ja dalwj mam mętlik, nie wiem jaki już wybrać wózek. Slyszalyscie może coś na temat Espiro Next avenue?
gorgeous grey:
https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...-2019-9162.php
Podoba mi się też czarny ale jest aż za czarny, taki smutny, szkoda, że nie ma wersji z np. brązową rączką i pałąkiem.
Ale i tak beże za mną chodzą, chyba spacerówkę wezmę jakąś beżową. Mamy Elodie po starszaku (i bardzo go kocham ) ale po 3 latach używania jest już dość dobity i będzie nam służył jako dodatkowy wózek na stałe w aucie, a na co dzień chyba skuszę się przetestować Greentom, koniecznie w beżu

Btw. Dostałam właśnie potwierdzenie, że jest na sklepie i ma być u mnie w ciągu 4-5 dni roboczych Jeny nareszcie, chcę mieć już wózek z głowy. Oby faktycznie tak dobrze się podbijał na chodnikach jak mówią. Wzięłam od razu z dostawką dla starszaka, kubkiem i adapterami pozostało "tylko" dobrać torbę.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 11:32   #4541
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cisa89 fajny wózek

Dla mnie wybór wózka to nie jest jakiś priorytet, zacznę się rozglądać dopiero po przeprowadzce. Nawet jeśli nie zdarzymy z kupnem do porodu, to nic się nie stanie, pierwsze parę razy i tak będę oswajać małego z dworem w ogródku w foteliku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 11:41   #4542
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Ja też prasuje dziś drugi dzień. Najbardziej przerażają mnie prześcieradła z gumką. Znając moje umiejętności będą wyglądać tak samo jak przed prasowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie rzeczy, które prasuję wyglądają praktycznie tak samo jak przed prasowaniem, traktuję to raczej jako dezynfekcję, chyba nie ma sensu za bardzo się skupiać na tym, żeby było wszystko równo i gładko
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 12:04   #4543
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
gorgeous grey:
https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...-2019-9162.php
Podoba mi się też czarny ale jest aż za czarny, taki smutny, szkoda, że nie ma wersji z np. brązową rączką i pałąkiem.
Ale i tak beże za mną chodzą, chyba spacerówkę wezmę jakąś beżową. Mamy Elodie po starszaku (i bardzo go kocham ) ale po 3 latach używania jest już dość dobity i będzie nam służył jako dodatkowy wózek na stałe w aucie, a na co dzień chyba skuszę się przetestować Greentom, koniecznie w beżu

Btw. Dostałam właśnie potwierdzenie, że jest na sklepie i ma być u mnie w ciągu 4-5 dni roboczych Jeny nareszcie, chcę mieć już wózek z głowy. Oby faktycznie tak dobrze się podbijał na chodnikach jak mówią. Wzięłam od razu z dostawką dla starszaka, kubkiem i adapterami pozostało "tylko" dobrać torbę.
Solidny też mi się spodobał beżowy wózek

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja go mam na wish liscie. Polecila mi go mama z watku starszej corki. Jeszcze na zywca go nie widzialam znam go tylko z fimlikow na yt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to fajnie, właśnie jeat teraz na niego promocja, ale chciałabym na żywo gdzieś go najpierw zobaczyć
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 12:32   #4544
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Dodzwoniłam się i tak jak myślałam niestety też niby wózek jest na stronie na kup teraz a fizycznie go nie ma
Zamówiłam więc już Huba, wzięłam gorgeous grey. Mam nadzieję, że będę zadowolona I że będzie na sklepie
No to gratuluje zakupu Huba Obyśmy były zadowolone
Masz upatrzoną jakąś torbe do wózka?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
gorgeous grey:
https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...-2019-9162.php
Podoba mi się też czarny ale jest aż za czarny, taki smutny, szkoda, że nie ma wersji z np. brązową rączką i pałąkiem.
Ale i tak beże za mną chodzą, chyba spacerówkę wezmę jakąś beżową. Mamy Elodie po starszaku (i bardzo go kocham ) ale po 3 latach używania jest już dość dobity i będzie nam służył jako dodatkowy wózek na stałe w aucie, a na co dzień chyba skuszę się przetestować Greentom, koniecznie w beżu

Btw. Dostałam właśnie potwierdzenie, że jest na sklepie i ma być u mnie w ciągu 4-5 dni roboczych Jeny nareszcie, chcę mieć już wózek z głowy. Oby faktycznie tak dobrze się podbijał na chodnikach jak mówią. Wzięłam od razu z dostawką dla starszaka, kubkiem i adapterami pozostało "tylko" dobrać torbę.
Mam Greentom Classic po starszej i do ideału mu troche brakuje, ale w sumie go lubie
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 12:54   #4545
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
No to gratuluje zakupu Huba Obyśmy były zadowolone
Masz upatrzoną jakąś torbe do wózka?
Mam na oku torbę-plecak ze SkipHop:
https://allegro.pl/oferta/skip-hop-p...ack-8604330443
Funkcjonalna (lubię łatwo dostępne przegrody na smoczki/chusteczki/przekąski, przy wózku można ją powiesić za dwa końce jak zwykłą torbę a na wyjścia typu sam fotelik bez wózka to tatuś na plecy zarzuci. Później jak już dziecko podrośnie to też plecak nam bardziej się sprawdzi.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 13:00   #4546
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Mam na oku torbę-plecak ze SkipHop:
https://allegro.pl/oferta/skip-hop-p...ack-8604330443
Funkcjonalna (lubię łatwo dostępne przegrody na smoczki/chusteczki/przekąski, przy wózku można ją powiesić za dwa końce jak zwykłą torbę a na wyjścia typu sam fotelik bez wózka to tatuś na plecy zarzuci. Później jak już dziecko podrośnie to też plecak nam bardziej się sprawdzi.
Ja myślałam o organizerze Joolz, ale jakiś mały mi się wydaje
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 13:02   #4547
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ja myślałam o organizerze Joolz, ale jakiś mały mi się wydaje
Organizery to bardziej dla starszego dziecka, do spacerówki (by nie targać wielkiej torby), jak już pieluch, smoczków, mleka nie trzeba. Tyle co wodę/soczek, przekąski i chusteczki pomieszczą.
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 13:25   #4548
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Ja też prasuje dziś drugi dzień. Najbardziej przerażają mnie prześcieradła z gumką. Znając moje umiejętności będą wyglądać tak samo jak przed prasowaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyprasowalam tylko środek tych prześcieradeł Póki co ubranka wyglądają fajnie, faktycznie zmiękły po praniu. Robię dużo przerw, bo już szybko się męczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Cisa89 fajny wózek

Dla mnie wybór wózka to nie jest jakiś priorytet, zacznę się rozglądać dopiero po przeprowadzce. Nawet jeśli nie zdarzymy z kupnem do porodu, to nic się nie stanie, pierwsze parę razy i tak będę oswajać małego z dworem w ogródku w foteliku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wózek planuję przed porodem, ale jego wygląd jest dla mnie bez znaczenia, wybiorę co będzie dostępne z drugiej ręki.

Wiecie co, utrzymujemy temperaturę 22 stopni w pokoiku wg zaleceń położnej, ale jak się tam kręcę to od razu jest stopień wyżej Chyba jeszcze bardziej skręcę kaloryfer. A ja jestem ciepłolubna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 13:46   #4549
Meamia
Raczkowanie
 
Avatar Meamia
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 389
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Wyprasowalam tylko środek tych prześcieradeł Póki co ubranka wyglądają fajnie, faktycznie zmiękły po praniu. Robię dużo przerw, bo już szybko się męczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Wózek planuję przed porodem, ale jego wygląd jest dla mnie bez znaczenia, wybiorę co będzie dostępne z drugiej ręki.

Wiecie co, utrzymujemy temperaturę 22 stopni w pokoiku wg zaleceń położnej, ale jak się tam kręcę to od razu jest stopień wyżej Chyba jeszcze bardziej skręcę kaloryfer. A ja jestem ciepłolubna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi jakoś poszło, naciegnelam je na deskę i powoli do przodu. Chociaż najlepiej I tak nie wyglądają. Reszta ciuszkow, tetr itd wygląda super tak poukładane w kosteczkę

Ja do wózka też mam taki stosunek. Szczególnie do gondoli, bo jej za długo nie poużywam. Nie chcę wydawać na to milionów monet.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Meamia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 13:58   #4550
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Paula, ja też staram się podjadać raczej zdrowe przekąski, ale ciężko się tym najeść
Oj tam, ja też się dopycham czasem batonikami i kanapkami z kremem czekoladowym. Wazne, zeby miec umiar we wszystkim



Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Wszystkie rzeczy, które prasuję wyglądają praktycznie tak samo jak przed prasowaniem, traktuję to raczej jako dezynfekcję, chyba nie ma sensu za bardzo się skupiać na tym, żeby było wszystko równo i gładko
Ja też jak prasowałam to bardziej dla dezynfekcji i zmiękczania materiału. I tak się przecież za chwilę pomnie. Zresztą nie zamierzam prasowac cały czas, tylko to co będzie trzeba ewentualnie i na pewno nowe rzeczy po praniu.


Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Mi jakoś poszło, naciegnelam je na deskę i powoli do przodu. Chociaż najlepiej I tak nie wyglądają. Reszta ciuszkow, tetr itd wygląda super tak poukładane w kosteczkę
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się podoba jak to wszystko jest tak rowniutko poukładane ja w ogóle jestem pedantka i mam wszystko w szafie równo poukładane, nawet skarpetki są w rzadkach ciekawa jestem kiedy mi na to braknie czasu, bo jak na razie nie potrafię odpuścić. To jest silniejsze ode mnie

Jadę właśnie odebrać auto od mechanika. Parę dupereli było do zrobienia, mężowi brakło czasu... No i konto zadrzalo
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 14:13   #4551
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Mamy Marzec 2020

Oj, tak, drżenie konta też odczuwam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 14:51   #4552
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Mam na oku torbę-plecak ze SkipHop:
https://allegro.pl/oferta/skip-hop-p...ack-8604330443
Funkcjonalna (lubię łatwo dostępne przegrody na smoczki/chusteczki/przekąski, przy wózku można ją powiesić za dwa końce jak zwykłą torbę a na wyjścia typu sam fotelik bez wózka to tatuś na plecy zarzuci. Później jak już dziecko podrośnie to też plecak nam bardziej się sprawdzi.
Właśnie patrzylam na tą torbę wczoraj my wybralismy jednak ten plecak, też z Skip Hop:
https://allegro.pl/oferta/skip-hop-p...ant=7120648663
juz bym chciała go mieć i pakować
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 15:15   #4553
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: Mamy Marzec 2020

Agnimay za plecak do wozka 500 ?????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 15:26   #4554
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
Agnimay za plecak do wozka 500 ?????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas kosztuje $75 więc to jak 75zł nie dałabym 500zł na pewno, jakas absurdalna cena. Chyba, że by mleko sam podgrzewał
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 16:07   #4555
Cisa89
Raczkowanie
 
Avatar Cisa89
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 317
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
Właśnie patrzylam na tą torbę wczoraj my wybralismy jednak ten plecak, też z Skip Hop:
https://allegro.pl/oferta/skip-hop-p...ant=7120648663
juz bym chciała go mieć i pakować
Też fajny! Ale cena mniej

Cytat:
Napisane przez Agnimay Pokaż wiadomość
u nas kosztuje $75 więc to jak 75zł nie dałabym 500zł na pewno, jakas absurdalna cena. Chyba, że by mleko sam podgrzewał
To prawda, nie ma co porównywać
A z tym podgrzewaniem mleka, fajna byłaby taka torba, z podgrzewaczem np. na usb
Cisa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 16:23   #4556
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez Cisa89 Pokaż wiadomość
Też fajny! Ale cena mniej





To prawda, nie ma co porównywać

A z tym podgrzewaniem mleka, fajna byłaby taka torba, z podgrzewaczem np. na usb
Z tego co wiem to jest jakaś butelka która sama podgrzewa mleko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 16:25   #4557
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Mamy Marzec 2020

Ja kupiłam fajny plecak na allegro. Normalnie chyba 119, ale była jakaś promocja i wyrwalam za 59. Taki sam można z Ali zamówić i też go polecają. Ma całą masę przegrodek i wygląda ogólnie bardzo porządnie. Czekam jeszcze tylko na haczyki, żeby go spokojnie do wózka móc przypiąć.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 17:00   #4558
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to jest jakaś butelka która sama podgrzewa mleko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
yoomi

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Różowe mamusie łapcie

https://www.smyk.com/p/cool-club-paj...05072/i6409559

cena super
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 17:20   #4559
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Mamy Marzec 2020

Dzisiaj przyszło zamówienie z gemini. Teraz czekam na wypłatę, żeby kupić koszule i jakieś kosmetyki i przekąski dla mnie do szpitala. Spakuje się i mogę rodzic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-16, 17:32   #4560
Agnimay
Raczkowanie
 
Avatar Agnimay
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 287
Dot.: Mamy Marzec 2020

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
yoomi

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Różowe mamusie łapcie

https://www.smyk.com/p/cool-club-paj...05072/i6409559

cena super
wow ale wyprzedaże!
__________________
Agnimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-12 09:37:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.