studniówkowy zawrót głowy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 09:21   #1
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono

studniówkowy zawrót głowy...


Studniówka jest coraz bliżej, a ja mam milion pomysłów na minutę co do kreacji. A to wpadam na pomysł, że chcę sukienkę z baskinką, potem myślę, że cała koronkowa będzie ładniejsza, potem myślę, że nigdzie nie idę, potem myślę, że jednak chociaż raz pokażę się od tej bardziej dziewczęcej strony, że to taki dzień kiedy można trochę zaszaleć. Wczoraj zdecydowałam, jak będzie wyglądać moja kreacja. Nie chcę wyglądać jak inne dziewczyny stąd te "szalone" rajstopy. Co do biżuterii - mam zamiar założyć zwykły srebrny pierścionek z fioletowym oczkiem i podobne kolczyki (nie żadne wiszące bo nie lubię jak mi się coś o szyję obija). Mam trochę większy rozmiar, więc nie chcę kombinować, z jakimiś obcisłymi kreacjami itd., dlatego wybrałam tą sukienkę asos. Mam tylko problem z butami, ale wybiorę pewnie takie w kolorze rajstop bo Bozia poskąpiła mi wzrostu.Makijaż i fryzura będzie w stylu Marilyn Monroe, bez zbytecznych szaleństw. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:15   #2
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Ja myślę, że sukienka dość mocno powiększa górę, więc jeśli jesteś większa na górze to odradzam... Poza tym rajstopy chyba niekoniecznie się nadają na taką okazję(mi się studniówka kojarzy z elegancją przede wszystkim, więc takie rajstopy to przegięcie).
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 10:55   #3
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Masz rację, też sądzę, że te rajstopy mogą być różnie odebrane, ale... z drugiej strony nie chcę właśnie wyglądać tak jak wszystkie inne dziewczęta.
Co do sukienki, to mam kilka w podobnym fasonie i sądzę, że wyglądam dobrze, bo biodra mam większe niż ramiona(moja siostra śmieje się, że są w zaniku ).
Sukienka musi zostać bo jestem w niej zakochana, więc jakie dodatki dobrać, żeby właśnie wszystko wyglądało niepowtarzalnie ?
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:31   #4
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Chcesz iść w szlafroku na studniówkę...?

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

http://img.bazarek.pl/95511/8188/806...5672b2390e.jpg chyba że tylko ja widzę podobieństwo?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:35   #5
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

chcę iść w dżinsach i koszulce, ale w szlafroku może mi być równie wygodnie
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 14:38   #6
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Nie wiem co doradzić do tej kreacji bo wydaje mi się że z tą kiecką żadne dodatki nie będą wyglądały niepowtarzalnie
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:16   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Jak dla mnie obie sukienki się na studniówkę nie nadają...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 16:35   #8
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Cytat:
Napisane przez fabiania Pokaż wiadomość
Ja myślę, że sukienka dość mocno powiększa górę, więc jeśli jesteś większa na górze to odradzam... Poza tym rajstopy chyba niekoniecznie się nadają na taką okazję(mi się studniówka kojarzy z elegancją przede wszystkim, więc takie rajstopy to przegięcie).
Dokładnie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg


Edytowane przez thealee
Czas edycji: 2012-10-16 o 16:37
thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 16:36   #9
fabiania
Rozeznanie
 
Avatar fabiania
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 628
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Cytat:
Napisane przez jaononaono Pokaż wiadomość
Masz rację, też sądzę, że te rajstopy mogą być różnie odebrane, ale... z drugiej strony nie chcę właśnie wyglądać tak jak wszystkie inne dziewczęta.
Co do sukienki, to mam kilka w podobnym fasonie i sądzę, że wyglądam dobrze, bo biodra mam większe niż ramiona(moja siostra śmieje się, że są w zaniku ).
Sukienka musi zostać bo jestem w niej zakochana, więc jakie dodatki dobrać, żeby właśnie wszystko wyglądało niepowtarzalnie ?
Jak masz szerokie biodra to faktycznie będzie równoważyć
Wydaje mi się, że ta sukienka przez koronkę jest bardzo strojna. Torebka ładna, może złote albo srebrne dodatki? Fiolet moim zdaniem też średnio tu pasuje... Finezyjny duży pierścionek i bransoletka(bez kolczyków już) powinny rozwiązać sprawę, do tego gładkie czarne rajstopy i klasyczne czółenka... Aczkolwiek jeśli chciałaś się zdecydować na takie rajstopy to moja propozycja może być dla Ciebie zbyt mdła

Opinie o szlafroku nic do wątku nie wnoszą. Jeśli sukienka musi zostać to może by warto pomóc w wyborze dodatków he?
fabiania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:09   #10
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Fajna chociaż przez zabudowana góra i rekawy malo wieczorowa .No i gumka w pasie to na pewno nie jest elegancki element

Ale te rajstopy zdecydowanie nie ! [/B]
Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Chcesz iść w szlafroku na studniówkę...?

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

http://img.bazarek.pl/95511/8188/806...5672b2390e.jpg chyba że tylko ja widzę podobieństwo?
To jest normalna sukienka z kopertową góra, . Sukienki i dekoltem w serduszko i fiszbinami tez wydaja jak gorset, no i co z tego ?
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 17:15   #11
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Myślę, że powinnaś iść w tym, w czym będzie Ci wygodnie. Najważniejsze abyś dobrze się czuła. Jednak studniówka - dobrze jest wyglądać elegancko w ten dzień. Możesz mieć inną kreację nie taką jak pozostałe koleżanki ale jednak rajstopy kolorowe czy "szalone" nie będą tu pasować. Może dodaj swoje zdjęcie i postaramy się coś dobrać
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 18:52   #12
jaononaono
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Końskie
Wiadomości: 148
GG do jaononaono
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

może ja mam jakieś krzywe spojrzenie na elegancje
albo nie trafiłam jeszcze na tą jedną jedyną mi przeznaczoną sukienkę
nie mam odwagi wstawiać zdjęć więc się opiszę.
Mam rozmiar 40. Ramiona węższe od bioder, ale nie jestem gruszką tylko jabłkiem( bo mam wystający brzuch, ale walczę z nim, dzięki bogu są też wyszczuplające gacie ) mam zgrabne nogi , ale krótkie (mam 158 )spory biust (DD) w gruncie rzeczy jestem dosyć proporcjonalna, gdyby nie ramiona.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Fajna chociaż przez zabudowana góra i rekawy malo wieczorowa .
nie lubię pokazywać ramion, to dlatego.
jaononaono jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 20:02   #13
kasia1207
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 128
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

moim zdaniem sukienka jest ładna i oryginalna (założę się, że większość będzie miała na sobie obcisłe baskinki, koronki i dekolty w serduszka ), więc już przez sam fakt jej założenia będziesz niepowtarzalna Niestety żadne ekstrawaganckie dodatki tutaj nie pasują, bo sukienka jest sama w sobie dość strojna.
Ja bym radziła Ci ubrać do niej duży srebrny/ złoty pierścionek z czarnym oczkiem (bądź takim, w kolorze sukienki) i do tego, tak jak piszesz,małe kolczyki wkrętki.
Rajstopy cieliste i buty wg mnie najlepiej pasowałyby czarne, ale beżowe ostatecznie moga być
Makijaż a la MM pasuje, natomiast fryzura mi się nie widzi, wg mnie sukienka najlepiej będzie wyglądać z prostymi rozpuszczonymi wlosami. Wrzuc efekt koncowy
kasia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 18:57   #14
zurek2c
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

Ta sukienka jest prześliczna. Oryginalna i niepowtarzalna. Śmiało powinnaś w niej pójść jeśli czujesz się w niej dobrze
zurek2c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 09:22   #15
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: studniówkowy zawrót głowy...

fajna ta sukienka, myślę, że warto założyć
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.