włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 13:11   #1
izabetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2

włosy


mam duży problem bo nie wiem co mam zrobić...
od prawie trzech lat farbuję włosy na czarno...
co się stanie jak położę na nie farbę o odcieniu miedziany/rudy/dojrzała wiśnia??
czy to będzie tylko jakaś poświata????
bo się boję, że wyjdą mi zielone....proszę o niezwłoczną pomoc

Edytowane przez izabetka
Czas edycji: 2011-06-24 o 13:36
izabetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 13:45   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: włosy

Cytat:
Napisane przez izabetka Pokaż wiadomość
mam duży problem bo nie wiem co mam zrobić...
od prawie trzech lat farbuję włosy na czarno...
co się stanie jak położę na nie farbę o odcieniu miedziany/rudy/dojrzała wiśnia??
czy to będzie tylko jakaś poświata????
bo się boję, że wyjdą mi zielone....proszę o niezwłoczną pomoc
ja raz chciałam na czerni uzyskać bordową poświatę i położyłam burgund.Nie uzyskałam żadnej poświaty nawet,odrost złapało mi na czerwono i tyle,wyglądałam nie powiem jak... następnego dnia musiałam zadziałać czernią na odrosty.Za drugim razem położyłam dekoloryzator na kilka minut aby uzyskać ciemny brąz,i wtedy połozyłam farbą i wtedy był efekt,ale nie radzę tego robić bo bardzo niszczy i wysusza to włosy.Jeżeli chcesz zejść z czerni to udaj się do fryzjera,nie radzę nic robić samemu z własnego doświadczenia mówię,bo nadal nie mogę poradzić sobie z suchymi włosami po tamtym ekseprymantach,a wyszły tak tragicznie,że i tak zamalowałam czernią
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 19:02   #3
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: włosy

Uzyskać zielony? nie ma takiej możliwości
Jeżeli użyjesz jakiejś mocno czerwonej farby to myślę że możesz taką poświatę uzyskać, jednak są farby czarne z takimi poświatami i możesz spróbować taką, na pewno nie wyjdzie Ci czysta czerwona poświata ale w słońcu będzie bardzo widoczna
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:31   #4
izabetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: włosy

szok w trampkach... zrobiłam najgorszy błąd w życiu...położyłam sobie czerwoną porzeczkę nie jest tak tragicznie bo odrosty miałam małe to tylko troszkę jest tej czerwieni jakoś dam sobie radę jest masakra ale nie taka duża mam koleżankę co miała cztery kolory na głowie i chodziła tak do sql a tu wakacje za jakiś tydzień z powrotem farbnę sie na czarno a dekoloryzację zrobię sobie u fryzjera ) tylko boję się że bardzo włoski będą zniszczone ;(
izabetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 10:48   #5
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: włosy

Dlatego nie popieram farbowania się na czarno... rozjaśnione włosy można potraktować jakim chcesz kolorem i na bank wyjdą. Z czarnymi nic nie zrobisz praktycznie, jedynie poświata. Nawet jak spróbujesz rozjaśnić farbowane czarne włosy to wyjdzie ledwo rudy
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 15:21   #6
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: włosy

Niekoniecznie bo to zależy tylko od tego jakiego rozjaśniacza się użyło i dla tych co mają więcej kasy od fryzjera
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:22   #7
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: włosy

Cytat:
Napisane przez izabetka Pokaż wiadomość
szok w trampkach... zrobiłam najgorszy błąd w życiu...położyłam sobie czerwoną porzeczkę nie jest tak tragicznie bo odrosty miałam małe to tylko troszkę jest tej czerwieni jakoś dam sobie radę jest masakra ale nie taka duża mam koleżankę co miała cztery kolory na głowie i chodziła tak do sql a tu wakacje za jakiś tydzień z powrotem farbnę sie na czarno a dekoloryzację zrobię sobie u fryzjera ) tylko boję się że bardzo włoski będą zniszczone ;(
a nie mówiłam hehe...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.