chyba lato,ale.............pomo zcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 15:12   #1
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65

chyba lato,ale.............pomo zcie


Podpowiedzcie mi dziewczyny jakim typem kolorystycznym jestem i jakie kolory ubran i makijazu) beda mi pasowaly.A co z wlosami,na jaki kolor zmienic?lekko zloty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM_A0011.JPG (53,0 KB, 245 załadowań)
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 17:20   #2
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

a jaki masz naturalny kolor wlosow?
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:43   #3
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

odpowiedz na pytania kontrolne

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 10:51   #4
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

1 opalam sie dosyc ciezko wlasnie na czerwono-rozowo,a sama opalenizna ma odcien taki bezowo-zloty(taki ladny odcien zloty,raczej nie brazowy)
2 odcien teczowki to taki chlodny niebieski,wrecz szary kolor,a obwodka ma wlasnie ciemniejsza oprawe od samej barwy teczowki,zbytnich plamek na nich nie zaobserwowalam,oprawa oczu jest jasna,ale nie w kolorze blond,brwi maja odcienpopielatego blondu(naturalny kolor wlosow rowniez)
3 piegi pojawiaja mi sie tylko po opalaniu i maja odcien zdecydowanie zloty,cieply
4 cere mam jasna(raczej chlodny odcien) z tendencja do rozowienia sie ,ogolnie mowiac kolor cery wpada bardziej w roz niz w braz,czy oliwke,przypomina cere jaka maja szwedki czy norwezki.to chyba duzo wam powie
5 jezeli chodzi o wlosy to musze powiedziec,ze jest to popiel,wpadajaca w blad,ale,najtrafniejsze bedzie stwierdzenie"popielato-zlote"-piekny i rzadki kolor jak to mowi moj chlopak
6 kolor ust totaka ciemna malina(czyli odcien rozu)
7najlepiej czuje sie w czerni,bieli,zoltym,(bard zo lubie cieply odnien brazu,ale do tego koloru wlosow to raczej nie pasuje,prawda?podabaja mi sie brazowe kozaki na zime,ale nie wiem czy do mojego typu beda pasowaly,jak myslicie?jaki makijaz robic(kolory),na jako zrobic wlosy i jak sie ubierac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scansione0001.jpg (77,6 KB, 178 załadowań)
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:10   #5
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Ato kolejna zdjecie w naturalnym kolorze wlosow(teraz troche przyciemnialy a to zdjecie bylo robione 10 lat temu) niestety nie mam zadnego aktualnego zdjecia z naturalnym kolorem wlosow,bo juz od dawna farbuje je,jestem tez bez makijazu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scansione0005.jpg (90,8 KB, 204 załadowań)
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:22   #6
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

a ja to jaka pora roku? moje odp to

1.opalam sie szybko,na złotawo-brązowy kolor
2.oczy średnioniebieskie,,a ich obwódka tęczówki jest ciemniejsza,chyba ma plamki.a obwódka oka jest zdecydowana, czarne gęste rzęsy i pierwotnie mialam grube czarne brwi
3.pojawiają się piegi złotawe
4.cera ciepło-brzoskwiniowa,a rumienię się na czeeerwono
5.ciemny kolor włosow o mysich przeblyskach
6.usta pelne, czerwono- brzoskwiniowe [bardziej to 2]
7.cZuję sie dobrze w odcieniach niebieskiego,brązowego, w czerniach i bielach,a źle mi w zielonym i szarym
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:29   #7
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

soniczka to rady dla mnie????????????????????? ????
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 11:31   #8
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

niee to pytanie dla tego,kto sie zna i kto odpowie tobie :P [bo po co mam zakladac osobny topic ]
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:53   #9
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Obserwujac Twoje zdjecia nie umiem zrozumiec jak moglas sie tak skrzywdzic tym jasno trupim blodem jak i scieciem wlosow.W dlugich wygladasz jak ktos z wyzszych sfer ,w obecnym( jak domniemam na pierwszym zdjeciu ) wizerunku dodalas sobie lat i znacznie obnizylas loty.Masz wielkie ambicje i z pewnoscia nie jeden facet nie dorowna Twej dynamicznej metodzie na zycie .Wlosy dlugie totez sluza Twojej urodzie jak i tonuja mocna ,silna osobowosc.Make-up jako calosc tworzy efekt denata i powinnien byc natychmiast zmieniony.
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 11:59   #10
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Podklad jest zdecydowanie za jasny ,policzki modelki powinny byc miekko wydobyte brzoskwiniowym rozem,szminka bez wchodzac w chlody jasny roz ,oko powinno byc kocie w stylu japonskim nieco na powiece powinno sie cos dziac gdyz masz paralizujace spojrznie(przydatne w zyciu ,sama wiesz ),a wlosy u nasady sa tak piekne ze wroc do koloru co predzej ,wszystkiego dobrego ps komponuj wg swojego uznania ,ale niech to bedzie look kobiety luksusowej,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:07   #11
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

22 urodzona zdecydowanie powinnas porzucic standard w ubiorze ,swietna masz figure nawet jak zalozysz worek jutowy bedzie super efekt.Kozaki Tobie sluza ,gdyz masz zgrabne nogi (wiekszosc nosi kolor czarny i brazowy,musisz skomponowac buty z torebka ,potem z plaszczem i dlatego trudno napisac o kolorze...jesli zaryzykowalabys popiel lekko wpadajacy w blekit i niech beda mega dlugie pieprz musi byc,styl mieszanka klasyki w stylu meskim z seksownymi dodatkami (jedyne na co w zyciu nie mozesz sobie pozwolic to tandeta),pozdr Twoj chlopak ma racje Twoj naturalny kolor jest niepowtarzalny ,zastanawiam sie czy porady na forum nie powinny byc w rekach facetow,pozdr ps zazdroszcze charyzmy
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 12:32   #12
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Zlosnico

jestes latem, poznaje to po Twoim opisie i jak widze Twoje zdjecia. Skoro sie trudno opalasz to jestes latem. Widze tez, ze masz chlodna karnacje.
Powinnas powrócic do naturalnego koloru wlosów i powinnas uzywac troszke ciemniejszy fluid, w rózowym odcieniu (bo jest chlodny), nie w bezowym. Nie farbuj wlosów ani na zloto ani na rudo, bo to sa cieple odcienie, które Tobie nie beda pasowaly. Trzymaj sie popieli, tz jasno-popielaty blond, ciemno-popielaty blond albo jasny braz wpadajacy w popiel. Wtedy bedzie dobrze
Do makijazu powinnas uzywac chlodne odcienie, przygaszono rózowy róz do policzków Przy cieniach do powiek powinnas wybierac kolory z domieszka szarosci, np brudny róz, szarawy blekit, szary. Jezeli masz cien do powiek w odcieniu szarym, mozesz wymieszac kazdy inny cien z tym szarym i bedzie wtedy pasowal
Powinnas unikac wszystkie cieple kolory.

Pozdrawiam, Tinker
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _Tinker summer_redone1a.jpg (39,8 KB, 27 załadowań)
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:36   #13
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

dzieki madonek!wiesz z czasem jak sie dorasta to robi sie wszystko,zeby zmienic cos w sobie i efekt jest taki jak teraz u mnie...zawsze podobal mi sie kolor jasny blond jak mam na pierwszym zdjeciu,ale to kolor dla barbie girl a ja juz z niej wyroslam i chce go zmnieic tylko zastanawiam sie w jakim kierunku pojsc...zeby nie bylo gorzej z samej przyczyny,ze wszystkie fryzjerki mowia mi ze kazdy ciemniejszy kolor szybko zejdzie z moich wlosow i nie wiem co zrobic,bo na czas odrastania musze jakos zniwelowac ta roznice mieszy odrostami a ta jasna popiela...jaki kolor na ten czas bys mi zaproponowala(oczywiscie lekkki balejaz ,do czasu az zapuszcze swoje),i jaki kolor podkladu oraz ubran?bo zawsze zastanawialam sie czy lepiej mi w tych tonacjach zimnych popielatych z chlodnym rozem,czy moze jakes zloto wpadajace w braz i ciepla tonacja makijazu..
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:39   #14
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

dzieki bunny -pie! to chcialam wlasnie wiedziec.Samemu trudno cos u siebie zmienic,a to co ty zasugerowalas jest swietne!
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:49   #15
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

wiec jestem latem i pasuja do mnie chlodne odcienie.A na tym zdjeciu na plazy z moimi naturalnymi wlosami to one (mnie sie wydaje)to one maja cieply odcien wpadaja w zloto...juz nie wiembo przeciez ta popiel to farba,a ocenia sie na podstawie koloru naturalnego,chyba ,ze ten moj naturalny kolor jest rzeczywiscie chlodny...
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 12:50   #16
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Kolor wloso powinnien jak najbardzeij przypomniac naturalny odcien wlosow(znajdz naprawde wyjatkowego utalentowanego fryzjera ,ktory potrafi sluchac i wykonac zlecenie)Tamte fryzjerki zostaw w spokoju ,bo nie maja dziewczyny polotu .Pamietasz pewn adzienikarke Caroline ,zone syna prezydenta USA ,zgineli razem w wypadku ,ona slynela z niezwykle dobrego gustu ,minimalistycznej elegancji ,jestes od niej bardzeij subtelna ,ale macie cos wspolnego ,odezwe sie jeszcze bo musze zmykac ,na razie pozdrawiam ps twarz nie powinn aumrzec w szarosciach
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:33   #17
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Cytat:
Napisane przez zlosnica22
a ocenia sie na podstawie koloru naturalnego,chyba ,ze ten moj naturalny kolor jest rzeczywiscie chlodny...
No tak ale nieraz natura sie pomyli troche

Ja na przyklad mam jasna karnacje, kruczo-czarne brwi i rzesy, wogule chlodna karnacje, a wlosy mam cieply blond ze zlotymi pasemkami. No i gdzie ja moglabym byc zima? Przy tych jasnych wlosach NIC mi nie pasuje, nic! Wiec pofarbowalam wlosy na czern i wszystko jest super. Wyglada to barzo naturalnie, i teraz mi wszystkie kolory zimy pasuja.
Wiec widac, ze raz na jakis czas natura sie pomyli, nie powinno sie liczyc 100% na naturalny odcien.
Ja po Twojich fokach widze, ze jestes latem, chociaz to zdjecie na plazy troche irytuje, ale itak mi sie wydaje ze to jest bardziej chlodny odcien blondu. Moze slonce je troche zmienilo, moze na fotce troche inaczej wyglada.
A do Twojej karnacji pasuja tylko chlodne odcienie, wiec nawet jakbys miala cieply odcien wlosów, to radzilabym je zawsze farbowac na jakis ciemny popielaty blond.

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:52   #18
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

widzisz Tobie pomogla w podjeciu tej ecyzji ciemna oprawa oczu,praktycznie to wlosy nie pozwalaly wykonac Ci jakiegos ruchu.Zdecydowalas sie zmienic kolor wlosow i wszystko co Ci sie podobalo teraz Ci zapewne pasuje.Io to wlasnie chodzi.Piegi,opalenizna sa tez wazne ale mnie sie wydaje ze ubranie musi najbardziej pasowac do odcienia wlosow..
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:15   #19
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Tylko, ze te jasne wlosy az tak zle nie wygladaja, sa bardzo jasne, ale itak jestes latem, zalanczam palete wlosów lata, tam tez jest bardzo jasny kolor. Ja tylko mówie, ze lepiej bys wygladala w ciemniejszych, ale te jasne to nie sa horrorem, tylko sa troche za jasne, to wszystko. Na szczescie nie przefarbowalas na jakies rude, tylo zostalas przy zimnym odcieniu.
Przy tych wlosach teraz itak pasuja Ci kolory lata.
Moze nie powinnas uzywac takiej strasznie jasnej szminki, lepiej jakis rózows lub przezroczysty blyszczyk.


Buzki, Tinker

Acha, nie zapomnij o troche ciemniejszym fluidze, ale powiedz, czy ten makeup na zdjeciu naprawde byl taki jasny, czy to tylko tak na zdjeciu wyglada? Moze Photoshop?
__________________

Edytowane przez bunny-pie
Czas edycji: 2006-01-16 o 12:07
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 14:16   #20
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

i jeszcze jedno bez makijazu i w naturalnym kolorze wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scansione0007.jpg (66,3 KB, 135 załadowań)
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:17   #21
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Na tym zdjeciu na plazy masz kolor wlosów jak ten z palety, 2 od lewej
Wiec widzisz, jestes latem
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:19   #22
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Na tym ostatnim zdjeciu, gdzie siedzisz na wersalce, to tez widac, ze jestes latem, i to bardzo ladnym latem Sliczna dziewczyny jestes, masz piekne oczy
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:23   #23
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

wiesz umalowana bylam dosyc mocno,a podklad i tak byl ciemniejszy od kolorytu mojej cery.Wlasnie zastanawiam sie ,czy przy takim zaakcentowaniu oka wogole nie dawac kolorku na usta tylko pociagnac je bezbarwnym blyszczykiem.Tak ten kolor na zdjeciu podoba mi sie ale dodalabym do niego jeszcze jakis jeden odcien,ale nie popiel bo to jest przeciez popiel,tylko z jakiem kolorem fajnie by on sie zgral...
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:24   #24
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

dzieki punny-pie,juz wiem do konca to co mi spokoju nie dawalo...jak ja kocham lato!!!
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:55   #25
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Cytat:
Napisane przez zlosnica22
dzieki punny-pie,juz wiem do konca to co mi spokoju nie dawalo...jak ja kocham lato!!!
No to sie ciesze, ze jestes zadowolona.
Jesli chodzilo Ci z jakim innym kolorem wlosów by sie ten obecny jasny blond zgral, to napewno z jakims ciemniejszym, najlepiej stawiaj na naturalne efekty, moze pasemka w 2 róznych odcieniach, takich jak sa podane na pelecie wlosów. Moze kolor numer 2 i troche numeru 3 (od lewej)?
Mam wlasnie napisane w takiej gazetce odcienie blondu dla lata:
Wszystko od Schwarzkopfa (Numerki powinny byc te same, nazwy moga byc troche inne, bo to z niemieckiego przetlumaczylam)

VISIONS 10.000 Ekstra jasny naturalny blond
COUNTRY COLORS 20 Teneriffa jasny blond
LIVE Color 10 Blond Extreme
BRILLIANCE 804 Platynowy blond

No i oczywiscie ciemne blony i jasnawe brazy, w chlodnym odcieniu, ale niestety nie byly podane numerki
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 16:53   #26
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Zlosnico kurczaki jak ladnie wygladasz na tym zdjeciu na lawce. Proponowalabym ci powrocic o naturalnych wlosow bo sa pikne. Makijaz tez masz troche za mocny moim zdaniem na tych pierwszych fotach. Sprobuj pomalowac sie delikatnie w rozo- bezach moze? Usta tez moze pocianij tylko bezbarwnym blyszczykiem bo ich barwa sama w sobie jest intensywna. Dobrze by tez bylo pomodelkowac troszke twarz rozem

A wogole ja stawialam na wiosne z tych naturalnych zdjec Ale nie jestem autorytetem.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:05   #27
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

jak wejde na strone schwarzkopfa to powinny byc te kolorki? zaraz zobacze.dzieki!
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:36   #28
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

Hi!Wg mojego zdania jestes latem i zdecydowanie kolory ubran z palety powyzej.Twarz jednak rzadzi sie nieco innymi prawami ,wg mnie Co do podkladu zrob dwa mazniecia na szyji w oklicach ucha i pod nosem ,wowczas znajdziesz odpowiedni kolor.Twarz powinna byc lekko zmatowiona ,ale zaznaczam lekko...(kobiety w pelnym macie czesto wygladaja sztucznie)A ja tez robilam przez lata dlugie eksperymenty z wygladem i wlosami (wszystkie kolory +trwale w roznych wcieleniach,gdy dzisiaj ogladam swoje zdjecia wprost nie moge uwierzyc jak moglam sie krzywdzic brwiami gniewnie przyciemnionymi i ciemnymi pomadkami ,o wlosach niewspomne...obecnie gdy mam naturalny kolor wlosow ,zdrowsza cere i dusze ,malo kto ze starych znajomych mnie poznaje )Twoje oczy jak zrobisz na szaro skrzywdzisz teczowke ,bedzie umierac ...Warto abys pokombinowala w mariazu ecru z chlodnym jasnym brazem i odrobina cytrynki na srodku powieki ,ewentualnie zobacz tez golebi szary i barwy powinny lezec miekko bez dowodzenia i geometrii.Boje sie ,ze Twoje kosmiczne czyste oczy pomalowane w odcieniach szarosci beda wygladac jak wyblakle.Twoja twarz jest z Ksiezyca i czuje sie dobrzew swietle gwiazd ,zaleecam totez odrobine pudru z drobinkami zlota na skronie i na wzniesieniu kosci policzkowach,aby bylo swiatlo ...Mysle,ze jestes zdecydowanie bardzo odpowiedzialna i czesto sie stresujesz dobrze by bylo ,zeby Twoj podklad zawieral cos na stres ,polecam Matis bo ma algi one wygladzaja i czynia cuda.Jednak kosmetyki czesto uczulaja ,wiec trudno mi tak ad hoc napisac ,nie wiem tez jaka polka cenowa Cie intersuje.Napisz prosze jakimi jestes zainteresowana ...pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:24   #29
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:26   #30
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: chyba lato,ale.............pomo zcie

czy ten kolorek bedzie mi pasowal?mnie podoba sie
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.