Pilne! Porady do sukienki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 20:40   #1
wayward
Przyczajenie
 
Avatar wayward
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10

Pilne! Porady do sukienki


Dziewczyny, w piątek mam imprezę i kupiłam sobie sukienke w h&m, której zdjęcie dodam w załączniku.

Niestety kompletnie nie wiem jakie dobrać dodatki - biżuterii żadnej nie założę, bo sukienka sama w sobie jest brokatowa i świecąca, chodzi mi o buty, torebkę i coś żeby ubrać na górę.

Nie wiem jakie buty będą dobre, myślę że postawie na czarne, ale zamszowe czy lakierkowe? Torebka jakaś mała z srebrnymi dodatkami, może widziałyscie coś ciekawego w sklepach? A co z jakaś kurtka? Marynarka? Może ubrałabym czarna skórę, myślicie, że będzie pasować? Proszę dajcie mi jakieś rady i pomóżcie mi dopasować dodatki, bo to już niedługo, a ja nie mam pomysłu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (48,8 KB, 66 załadowań)
wayward jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 23:05   #2
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

hej moim zdaniem wybór czarnych butów jest jak najbardziej ok. Jeśli wybierzesz buty matowe to i torebka powinna być matowa, również w kolorze czarnym, ale jeśli masz buty błyszczące to tak samo cała reszta dodatków powinna być błyszcząca.
Co do okrycia wierzchniego to na pewno do tej sukienki będzie pasować coś eleganckiego, najlepiej jeśli będzie to miało gładką strukturę. Zwykła kurtka nie za bardzo. Najlepiej jakiś płaszcz, marynarka też jest ok, ale nie wiem czy nie będzie Ci za chłodno.
Ale jeśli chciałabyś uderzyć w jakieś inne kolory niż czerń, to zaproponowałabym Ci np fiolet, znalazłam coś podobnego, też ładnie się komponuje
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...46650571_o.jpg
Myślę że do takiej sukienki będzie jeszcze pasować turkus, róż albo czerwień. Tak naprawdę do szarego koloru pasują praktycznie wszystkie kolory, więc jak chcesz ożywić trochę swój wizerunek to bez obawy możesz wybrać bardziej szalone kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg serveimage.jpg (20,4 KB, 10 załadowań)
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 00:15   #3
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Ja bym podeszła do tego zestawu na rockowo.
Po pierwsze....
Dlaczego mówisz nie biżuterii? Ja bym tu widziała duży, najlepiej czarny naszyjnik. Na nogi czarne kryjące rajstopy (nie oszukujmy się już praktycznie zima) i czarne botki na stabilnym obcasie. Kurtka ramoneska będzie idealna i torebka na łańcuszku taka chanelka. Co sądzisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image3xxl.jpg (150,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image2xxl.jpg (143,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53030061_99_B.jpg (46,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (152,8 KB, 2 załadowań)
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 07:57   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

zgadzam się z poprzedniczką. również nie obawiałabym się kolorowej torebki, a przynajmniej "nie pasującej" do butów. buty i torebka w tym samym kolorze i fakturze w dzisiejszych czasach noszą chyba tylko babcie do kościoła. nuda, a nawet kicz.
mocno błyszcząca kiecka może nie zostawia ci zbyt wiele szans na szaleństwa, ale zamiast czerni z powodzeniem możesz wybrać burgundową torebkę czy coś w butelkowej zieleni.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 11:17   #5
aniaana10212
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Zgadzam się z poprzedniczką!
Jestem za zestawem rokowym, ale proponuję kurtkę z futrzanym kołnierzem bo są teraz bardzo modne sama ją mam i świetnie się prezentuje. I znalazłam świetne buty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ku.jpg (101,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (57,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (29,7 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-11-25 o 12:56 Powód: usunięcie linków reklamowych
aniaana10212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 13:48   #6
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zgadzam się z poprzedniczką. również nie obawiałabym się kolorowej torebki, a przynajmniej "nie pasującej" do butów. buty i torebka w tym samym kolorze i fakturze w dzisiejszych czasach noszą chyba tylko babcie do kościoła. nuda, a nawet kicz.
mocno błyszcząca kiecka może nie zostawia ci zbyt wiele szans na szaleństwa, ale zamiast czerni z powodzeniem możesz wybrać burgundową torebkę czy coś w butelkowej zieleni.
zgadzam sie w 100% nie mam pojęcia czemu nadal pokutuje takie zamiłowanie do torebek i butów i jeszcze, nie daj Boże, paska w tym samym kolorze i o tej samej fakturze

Do sukienki, która wkleiła założycielka wątku wg mnie najlepiej będą pasować czarne kryjące rajstopy, czarne botki lub czółenka ( zamszowe lub matowa skóra), torebka czarna, srebrna, bordo lub butelkowa zieleń, na wierzch płaszcz lub bardziej elegancki płaszczyk puchowy ( na ramoneskę chyba juz trochę za zimno, chyba, ze wybierasz się samochodem spod drzwi domu do klubu ), z biżuterii jakies srebrne bransoletki, ew zegarek, pierścionki też będą ok i np długie czarne kolczyki.
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:09   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Mierzyłam tę sukienkę i powiem szczerze, że kompletnie na mnie nie leżała, ma sztuczny materiał i brzydko się fałduje- to tak na marginesie.

Założyłabym czarne kryjące rajstopy, botki zamszowe na szpilce, czarną skórę. Torebka wcale nie musi być czarna, a i dałabym jakiś długi wisior np. czarny lub srebrny.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 21:05   #8
Magia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

tak jak poprzedniczki piszą proponuję czarne buty, mogą być botki do kostki na obcasie, a do tego czarno-srebrna torebka na łańcuszku, taka jak tu: http://mybazaar.pl/monnari/28-monnari-2730.html Myślę, że na wierzch pasuje czarna skórzana kurtka.
Magia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 00:26   #9
Anna_Hawdziejuk
Raczkowanie
 
Avatar Anna_Hawdziejuk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Hej! nie wiem dlaczego, ale mam takie wrażenie, że ubranie się w skomponowane dodatki do danej kreacji jest czym babcinym. Moim zdaniem umiejętność wyczucia, gdzie leży granica w ubraniu się stylowo a wyglądaniu jak choinka jest bardzo znacząca.
Oczywiście samo połączenie rożnych faktur w tym samym kolorze nie robi jakieś tragedii, ale jeśli kobieta chce jak najlepiej wygalać, dba o swój wizerunek to zwrócenie uwagi na takie drobniejsze rzeczy wyjdzie jej to bardzo na plus. Mimo wszystko, podświadomie inne kobiety zwracają uwagę na to jak inna jest ubrana i jakie ma dobrane dodatki.
Zatem połączenie kilka rożnych stylów nie jest zbyt ładne.
Nie neguje konkretnego stylu, każdy na swój sposób jest dobry, to zależy od danej osoby co lubi i w czym dobrze się czuje.
Po prostu najgorszą sytuacją jest niezdecydowanie jaki tak naprawdę preferujemy styl no i koniec końców z tego wszystkiego łączymy po trochę z każdego.
Anna_Hawdziejuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 19:57   #10
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Pilne! Porady do sukienki

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
Ja bym podeszła do tego zestawu na rockowo.
Po pierwsze....
Dlaczego mówisz nie biżuterii? Ja bym tu widziała duży, najlepiej czarny naszyjnik. Na nogi czarne kryjące rajstopy (nie oszukujmy się już praktycznie zima) i czarne botki na stabilnym obcasie. Kurtka ramoneska będzie idealna i torebka na łańcuszku taka chanelka. Co sądzisz?

Zgadzam się. Ramoneska i czarne, dosyć mocne botki będą idealnie pasowały
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:16   #11
mliwak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Pilne! Porady do sukienki

dziewczyny pomocy
mam niedługo wesele kupilam sobie sukienkę w kolorze morelowym
ale kompletnie nie wiem jakie do niej dodatki dobrac
mianowicie żakiet ,biżuteria ,torebka ,no i buty
buty bym chciala jakies sandalki płaskie ale nie wiem jakie beda pasowaly
prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grace.jpg (119,6 KB, 6 załadowań)
mliwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 16:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.