Czy zwrócić prezent? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-25, 06:50   #1
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120

Czy zwrócić prezent?


Jestem w związku pół roku. Mój partner ma za dwa dni urodziny, okrągłe 40 lat. Nie znamy się jeszcze jak łyse konie (dzieli nas blisko 80 km, widujemy się dwa, trzy razy w tygodniu) więc obawiając się, że mogę nie do końca trafić w jego gust, kupiłam mu bon do sklepu sportowego. Partner uprawia specyficzny sport, który pochłania trochę kasy więc uznałam, że będzie to fajnie rozwiązanie. Nie jest to byle pierwszy sklep, bo facet ma dość specyficzne zamiłowanie do marki więc starałam się wybrać takie miejsce, które danego producenta posiada i pozwoli mu na duży wybór. Do tego postanowiłam upiec mu coś słodkiego, chociaż z reguły nie piekę. Partner jest jednak miłośnikiem domowych wypieków. Nawet kiedyś wspominał, że mogłabym przygotować mu coś słodkiego na urodziny. Byłam zadowolona aż do niedzieli. Akurat się spotkaliśmy i wypłynął temat jego urodzin. Reakcja mnie ścięła z nóg. Powiedział, że nic nie chce, nie zamierza niczego świętować i będzie wściekły jeśli coś mu kupię czy przygotuję jakąs imprezę Zrobiło się naprawdę niemiło i poczułam się strasznie. Temat ciągnął się jeszcze do poniedziałku. Nie spodziewałam się podobnego zachowanie, szczególnie, że kiedyś wspominał jak to było mu przykro bo znajomi zapomnieli o jego urodzinach czy wymieniał prezenty jakie dostał. Oliwy do ognia dodał fakt, że wczoraj oznajmił mi, że urodziny spędza z rodziną, która to organizuje mu obiad urodzinowy i tort.

Nie wiem co robić w takiej sytuacji. Nikt nigdy nie powiedział mi takich słów. Czasami, ktoś ze skromności przyznał, że nie wymaga prezentu na urodziny, nie trzeba nic kupować, ale to było w zupełnie innym tonie. Przeszło mi przez myśl, że zwrócę bon i złożę jedynie zyczenia. Jak byście postąpili na moim miejscu?
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:03   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez RunRunRebel Pokaż wiadomość
Jestem w związku pół roku. Mój partner ma za dwa dni urodziny, okrągłe 40 lat. Nie znamy się jeszcze jak łyse konie (dzieli nas blisko 80 km, widujemy się dwa, trzy razy w tygodniu) więc obawiając się, że mogę nie do końca trafić w jego gust, kupiłam mu bon do sklepu sportowego. Partner uprawia specyficzny sport, który pochłania trochę kasy więc uznałam, że będzie to fajnie rozwiązanie. Nie jest to byle pierwszy sklep, bo facet ma dość specyficzne zamiłowanie do marki więc starałam się wybrać takie miejsce, które danego producenta posiada i pozwoli mu na duży wybór. Do tego postanowiłam upiec mu coś słodkiego, chociaż z reguły nie piekę. Partner jest jednak miłośnikiem domowych wypieków. Nawet kiedyś wspominał, że mogłabym przygotować mu coś słodkiego na urodziny. Byłam zadowolona aż do niedzieli. Akurat się spotkaliśmy i wypłynął temat jego urodzin. Reakcja mnie ścięła z nóg. Powiedział, że nic nie chce, nie zamierza niczego świętować i będzie wściekły jeśli coś mu kupię czy przygotuję jakąs imprezę Zrobiło się naprawdę niemiło i poczułam się strasznie. Temat ciągnął się jeszcze do poniedziałku. Nie spodziewałam się podobnego zachowanie, szczególnie, że kiedyś wspominał jak to było mu przykro bo znajomi zapomnieli o jego urodzinach czy wymieniał prezenty jakie dostał. Oliwy do ognia dodał fakt, że wczoraj oznajmił mi, że urodziny spędza z rodziną, która to organizuje mu obiad urodzinowy i tort.

Nie wiem co robić w takiej sytuacji. Nikt nigdy nie powiedział mi takich słów. Czasami, ktoś ze skromności przyznał, że nie wymaga prezentu na urodziny, nie trzeba nic kupować, ale to było w zupełnie innym tonie. Przeszło mi przez myśl, że zwrócę bon i złożę jedynie zyczenia. Jak byście postąpili na moim miejscu?
Czasami jestem złośliwa, więc może nie traktuj mojej rady całkiem poważnie, ale w takiej sytuacji, zwróciła bym bon, wcale nie składała życzeń i zastanowiła bym się poważnie nad tym "typem", bo przerzuca na Ciebie swoje flustracje.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:09   #3
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Co to znaczy, że ten temat ciągnął się az do poniedziałku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:11   #4
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez RunRunRebel Pokaż wiadomość
Akurat się spotkaliśmy i wypłynął temat jego urodzin. Reakcja mnie ścięła z nóg. Powiedział, że nic nie chce, nie zamierza niczego świętować i będzie wściekły jeśli coś mu kupię czy przygotuję jakąs imprezę :yyyy: Zrobiło się naprawdę niemiło i poczułam się strasznie. Temat ciągnął się jeszcze do poniedziałku. Nie spodziewałam się podobnego zachowanie, szczególnie, że kiedyś wspominał jak to było mu przykro bo znajomi zapomnieli o jego urodzinach czy wymieniał prezenty jakie dostał. Oliwy do ognia dodał fakt, że wczoraj oznajmił mi, że urodziny spędza z rodziną, która to organizuje mu obiad urodzinowy i tort.
Jedno zaprzecza drugiemu.

Reakcja mocno przesadzona. Tobie nie wolno mu niczego dać ( co za buc, który coś takiego komunikuje w taki sposób), a sam spędza imprezę z rodziną? Zakładam, że Ty tam zaproszona nie jesteś?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:13   #5
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Co to znaczy, że ten temat ciągnął się az do poniedziałku?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeszcze w poniedziałek rano zostawił mi wiadomość, że nie chce świętować urodzin. A potem nagle dowiaduję się o rodzinnym obiedzie urodzinowym, z specjalnie zamówionym tortem...
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:15   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Dziwna reakcja faceta. Wyładował swoją złość czy frustrację na tobie. Na razie bym nie zwracała bonu, zobaczyłabym w dniu urodzin jak będzie się zachowywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:17   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dziwna reakcja faceta. Wyładował swoją złość czy frustrację na tobie. Na razie bym nie zwracała bonu, zobaczyłabym w dniu urodzin jak będzie się zachowywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale jaka złość i frustrację? Że ma urodziny? Nie kumam w ogóle jego zachowania, mi to podchodzi pod jakieś problemy emocjonalne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 08:25   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale jaka złość i frustrację? Że ma urodziny? Nie kumam w ogóle jego zachowania, mi to podchodzi pod jakieś problemy emocjonalne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie no, zakładam, że złość jest z innego powodu, ale wyładował się na autorce wątku, bo ma ją pod ręką. Zachowanie przemocowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:34   #9
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Zwróć, nie składaj życzeń. Po co masz go na siłę uszczęśliwiać.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:36   #10
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Niby 40 lat, a zachowuje się jak obrażony dzieciak.
Coś mi się wydaje, że jak zlekceważysz jego urodziny, to i tak będzie miał focha. I tak źle i tak niedobrze. Z rodziną chce świętować, ale reszta wara. Bardzo zle to wygląda. Nie znacie się za dobrze, ale poznajcie i facet nie zyskuje, tylko wręcz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:38   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ale jaka złość i frustrację? Że ma urodziny? Nie kumam w ogóle jego zachowania, mi to podchodzi pod jakieś problemy emocjonalne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ponieważ znajomi zapomnieli o jego urodzinach +
flustracja ze zmianą kodu, na cztery z przodu 🤦😂
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 08:41   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy zwrócić prezent?

No dobra, niby rozumiem, tylko takie zachowanie jest nieakceptowalne. Znacie się słabo, a on już takie akcje? Koszmar, a nawet red flag.
Tak, zwróciłabym prezent i nie chciałoby mi się z nim w ogóle gadać. Nie daj się traktować jak worek do wylewania frustracji czy czegokolwiek.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:47   #13
Marewana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 56
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Jeszcze powiedział to niedługo przed urodzinami, więc mógł przypuszczać,że się Autorka zaangażuje i coś jednak wymyśli
Marewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:49   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez Marewana Pokaż wiadomość
Jeszcze powiedział to niedługo przed urodzinami, więc mógł przypuszczać,że się Autorka zaangażuje i coś jednak wymyśli

Może uprawia ciężka sztukę self sabotage


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 08:51   #15
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Też bym zwróciła prezent i mocno zastanowiła nad tym facetem, bo wygląda jak przyszły krzyż pański

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:20   #16
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Początkowo sądziłam, że może trochę przezywa tą zmianę na 4 z przodu, ale wówczas nie chciałby świętować również z rodziną.


W czasie naszej znajomości rozmawialiśmy na różne tematy, stąd wiem o tym, że kiedyś znajomi zapomnieli o jego urodzinach czy o prezentach jakie od nich otrzymywał. Także urodziny obchodził, prezenty przyjmował, ale ode mnie nie ma ochoty.



Rodzinny obiad mnie już totalnie zezłościł. Przyznaję, że jestem w totalnej kropce. Nie zdarzyło mi się olać urodzin przyjaciół, rodziny, partnera a tu taka sytuacja. Po prostu nie mam ochoty nic mu dawać z obawy o późniejsze pretensje czy fochy.
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:27   #17
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy zwrócić prezent?

On Cię zlekceważył i wykluczył, a Ty się jeszcze przejmujesz, żeby focha nie miał. Pytałaś dlaczego rodzina tak, a Ty nie? Jeszcze w ostatniej chwili Cię poinformował. Słabe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:34   #18
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Poprostu potraktuj jego słowa poważnie jak od osoby dorosłej. To nie jest kilkulatek, który ma focha, że skoro nie dostanie najdroższej zabawki, to nic nie chce.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:37   #19
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Nie chcę złowieszczyć, ale ja bym to potraktowała jako dość jasny, pierwszy symptom początku końca tej relacji.
Na moje oko, on zaczyna robić grunt pod zwinięcie zabawek i wycofanie się z tej relacji.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 09:38   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 868
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Red flag.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 09:45   #21
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:15   #22
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Zaraz się okaże, że ta jego rodzina, z którą spędza urodziny, to jego żona i dzieci ;-)

PS.: Panie i Panowie: piszemy FRRRRRRUSTRACJA.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:18   #23
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość

PS.: Panie i Panowie: piszemy FRRRRRRUSTRACJA.
Właśnie mi coś nie pasowało, ale słownik nie poprawił 😂
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:27   #24
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że ta jego rodzina, z którą spędza urodziny, to jego żona i dzieci ;-)

PS.: Panie i Panowie: piszemy FRRRRRRUSTRACJA.

Nie ma takiej opcji, mamy wspólnych znajomych. Jego kolega i moja najlepsza koleżnka są parą. Dzięki nim się poznaliśmy, trochę nas zeswatali bo wiedzieli, że oboje jesteśmy wolni.
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:29   #25
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Czy zwrócić prezent?

A Ty znasz jego rodzine? może jest tak ze rodzina mu wczesniej zapowiedziała imprezke wiec Tobie powiedział ze nie chce niczego od Ciebie abyś czasem nie chciała sie wkrecić na impreze z jego rodziną, bo nie chce Cie z nimi poznawac
__________________
Never give up under strain,
Keep your head up day by day,
You're the only one to live your life.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:32   #26
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Obojętnie czy ma jakieś podziemne życie, o którym niczego nic wiesz czy nie, to po takiej reakcji i ostentacyjnym lekceważeniu dałabym sobie z typem siana.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:38   #27
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez RunRunRebel Pokaż wiadomość
Nie ma takiej opcji, mamy wspólnych znajomych. Jego kolega i moja najlepsza koleżnka są parą. Dzięki nim się poznaliśmy, trochę nas zeswatali bo wiedzieli, że oboje jesteśmy wolni.
To weź się zastanów na co Ci facet, który woli spędzać swoje urodziny z bratem czy matką, niż z własną dziewczyną.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 10:39   #28
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Mnie to wygląda tak jakby nie traktował serio waszego związku i nie chciał mieć wobec ciebie długu. Może zamierza się wycofać z relacji?

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 11:06   #29
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
To weź się zastanów na co Ci facet, który woli spędzać swoje urodziny z bratem czy matką, niż z własną dziewczyną.

Uwierz, to też bardzo mocno daje mi do myślenia. Mam dużo do przemyślenia. Nie ukrywam, że byc może ta relacja się zakończy przez to zachowanie.

Dodane:
Z jednej strony, facet się stara. Sam jadąc do mnie zawsze coś przywozi (jakieś słodycze, ciasto, popcorn jak mamy wieczorek filmowy. itp). Kiedy miałam samochód u mechanika jeździł ze mna po zakupy bo mieszkam na uboczu (jego inicjatywa, nie prosiłam o to). Zabiera mnie na wspólne wypady za miasto, na kolację. Ostatnio rzucił hasłem, że jestem bardzo ważna dla niego. Tak sam z siebie, a do wylewnych nie należy.

Z drugiej, mam trochę wrażenie, że nie do końca podchodzi do tego na poważnie. Niby fajnie, że ma dziewczynę, ale nie planuje żeby to przerodziło się w poważną relację. Rodzina zawsze ważniejsza. Zdarzyło się mu przełożyc nasze spotkanie bo ktoś z rodziny czegoś chciał (nie, nie były to sprawy pierwszej potrzeby). Urodziny także woli spędzić z nimi. Nie mówi znajomym o naszym związku. Wie na pewno ten nasz wspólny kolega i znajomy z pracy. I tyle. Na wakacje wybrał się z ojcem. W sumie znaliśmy się wtedy 2 miesiące. Może to coś zmienia. Sama nie wiem.

Edytowane przez RunRunRebel
Czas edycji: 2022-10-25 o 11:26
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-25, 11:34   #30
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Czy zwrócić prezent?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie chcę złowieszczyć, ale ja bym to potraktowała jako dość jasny, pierwszy symptom początku końca tej relacji.
Na moje oko, on zaczyna robić grunt pod zwinięcie zabawek i wycofanie się z tej relacji.
Niestety o tym samym pomyślałam. Nie chce nic od autorki, żeby przy rozstaniu nie mieć żadnych długów/zobowiązań/niezręczności.

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-31 15:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.