Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 12:48   #4501
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ania wszystkie porody naturalne chociaż 3 miał być najłatwiejszy a był najtrudniejszy. Jestem z Gliwic.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 13:33   #4502
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nie on tyle waży 3 badania 3 różne USG ,ale się tym nie przejmuję Ja jestem +1 kg na plusie . I jest zdrowy to się tylko liczy ) Jakoś po szpitalu inaczej na to patrzę dużo rozmów z położnymi , lekarzem dało mi . Wytłumaczenie jakiś zastrzeżeń dziwnych pytań ,1 spotkanie z młodą psycholożką od nie dawna przychodzi do szpitala , miłe zaskoczenie .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 15:36   #4503
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Zielonych bananów bym nie zjadła, to samo mój tato,ale pewnie są i tacy co lubią i jedzą.

Na pewno są różnice osobnicze w metaboliżmie cukrów,ale nie na tyle duże,aby każdemu układać inną dietę cukrzycową. Gdyby tak było, to najpierw każdy musiałby zjeść osobno każdy produkt i po każdym mierzyć cukier i na tej postawie każdemu osobno spisywać jadłospis ,które produkty można, a których nie i w jakiej ilości. Nie słyszałam o takich różnicach osobniczych i o takich mutacjach metabolicznych, a fizjologię, biochemię człowieka i zwierząt mam w 1 paluszku z racji wykształcenia. Specjalizacja 1 stopnia inż. biotechnologia w produkcji i ochronie zdrowia zwierząt i ludzi na weterynarii, druga mgr biotechnologia w przemyśle spożywczym na wydziale technologii żywności.

Myślę,że nie trzeba być dietetykiem ,czy diabetologiem,żeby wiedzieć,że ilość ma znaczenie. To się tyczy wszystkiego. Nie tylko owoców. To co jest dawką leczniczą, czy odżywczą, w innej dawce może być letalne i szkodliwe. Czy to leki, czy zioła, czy suplementy diety.

Śmieszą mnie osoby, które mając wiedzę na dany temat, przyrząd do mierzenia poziomu cukru we krwi, świadomość,że mają wysoki cukier, jedzą go w nadmiarze, , a na koniec mówią,że są w tym temacie wykształceni i wiedzą, że ilość ma znaczenie. Matrix .

Przy cukrzycy często dzieci rodzą się duże,to podobno jeden z głownych jej objawów. Genetyka nie musi mieć w tym udziału. Jak ja urodziłam dziecko 4560g, to każdy lekarz mnie teraz pyta, czy nie miałam cukrzycy ciążowej. Nie miałam, robiłam test obciążenia glukozą dwukrotnie i cukry zawsze miałam w normie. Mój mąż miał wagę urodzeniową 3800g i 54cm, ja 3300g i 57cm, a nasze dziecko 4560g i 60cm i wszyscy zdziwieni skąd takie duże dziecko.. Czytałam,że wielkość macicy matki również może mieć wpływ na wielkość płodu.

Na Wigilię idziemy do brata, który ma 5 cioro dzieci, w tym jedno już jedno zamężne. Do tego moi rodzice i teście brata. Muszę kupić tyle prezentów, a mam dopiero dwa. Pomysłów brak. Co roku mam z tym problem, jak zmieścić się w budżecie i zrobić każdemu przyjemność.

Dzisiaj mąż odbiera kołyskę,nie mogę się doczekać aż ją zobaczę. Poczuję już na dobre klimat dzidzusiowy .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:26   #4504
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Moja kuzynka tylko zielone je . Ja wgl mało bananowa jestem,więc to mi nie przeszkadza. W sobotę test urodziny dziadka . Ja nie mam aż tak restrykcyjnej . Ja tylko współczuję dziewczynie ,ktora zemną leżała ja miałam 133 ,a ona 200 po obiedzie . Na czczo wychodzę bardzo ładnie . Zrobiłam te drożdżówki już wiem , że jutro też je robię pyszne nawet rodzinka nic nie mówiła że inna mąka . Tylko jak to z tym słodzikiem jest ? Orientuje się ktoś stewia czy ten ksylitol ?

Hmm prezenty ja szwagrowi kupiłam zabawne skarpetki i dotego t-shirt świąteczny. Dla teściowej karton świąteczny trochę big i produkty w bieli (zestaw pod prysznic kokos) biały koc w gwiazdy srebne i szampan bezlakholowy. Szwagierka też karton ale tam domowy zestaw umilaczy świeca zapachowa kubek i zestaw domowej czekolady) jeszcze szwagier został i jego dziewczyna (nie cierpię jej ) ,2 babcie i 3 ciocie


Fakt z tym duże małe nie ważne jakie byle było zdrowe

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2019-12-13 o 16:29
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 16:57   #4505
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jestem na grupie na FB o cukrzycy ciazowej. I tam doskonale widać jak różne produkty różnie podnoszą cukier dziewczynom. Jedna może zjeść ziemniaki, inna nie. Za to pierwsza np ma wysoki cukier po czym innym po czym druga nie ma. Zwariować można. Mało tego. Tam doskonale widać, że coś co dobrze sluzy kilka tygodni ( cukier ok) nagle już przestaje i cukier wybija. Ja tam tylko podczytuje. Moja dieta tak średnio ostatnio wychodzi. Ale dziewczyny na grupie to się nieźle pilnują. Mierza, jedzą z wagą i zegarkiem w ręku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:22   #4506
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Jestem na grupie na FB o cukrzycy ciazowej. I tam doskonale widać jak różne produkty różnie podnoszą cukier dziewczynom. Jedna może zjeść ziemniaki, inna nie. Za to pierwsza np ma wysoki cukier po czym innym po czym druga nie ma. Zwariować można. Mało tego. Tam doskonale widać, że coś co dobrze sluzy kilka tygodni ( cukier ok) nagle już przestaje i cukier wybija. Ja tam tylko podczytuje. Moja dieta tak średnio ostatnio wychodzi. Ale dziewczyny na grupie to się nieźle pilnują. Mierza, jedzą z wagą i zegarkiem w ręku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niektóre osoby muszą właśnie ważyć i dbać idealnie o godziny. Ja rano mam krzywą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 17:26   #4507
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej

Jakos nie umiem sie tu wbic ostatnio. Starszak to male tornado i dopiero wieczorem mam chwilę zeby nadrobic Internety ale to i tak za malo zeby pisac na bieżąco. Ale czytam !

Gratuluję wszystkich wizyt i chlopczykow bo chyba jest ich przewaga na wątku

Krzywa robie we wtorek i gdzies tam podswiadomie mysle o tej cukrzycy. Jakies takie dziwne przeczucie ze i u mnie wyjdzie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 17:46   #4508
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Właśnie jestem ciekawa ilu chłopców będziemy mieć ostatecznie, bo zdecydowanie królują a niby na świecie jest więcej kobiet niż mężczyzn

Wczoraj zaczęłam robić listę wyprawkową i przeglądać ubranka. Mało które podobają mi się, jestem w stanie zaakceptować te z reserved, hm i kappahl i to nie wszystkie. Większość jest za pstrokata, nie lubię takich kolorów i różnych dziwnych motywów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 19:31   #4509
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi też najbardziej podoba się HM i Reserved, na Kappahl nie patrzę nawet bo drozyzna chociaż Newbie są śliczne ️ C&A ma nawet też ładne ciuszki.

Ja teraz mam dylemat nad lozeczkiem bo jednak musimy kupić sami, czy od razu kupować 60x120 czy rozejrzeć się za dostawka. Bratowa z doświadczenia mówi żeby brać dostawke bo ich mała ma alergie na łóżeczko i śpi z nimi. Ja nie chciałabym do tego dopuścić bo po prostu nie będziemy mieli miejsca w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:07   #4510
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Właśnie jestem ciekawa ilu chłopców będziemy mieć ostatecznie, bo zdecydowanie królują a niby na świecie jest więcej kobiet niż mężczyzn

Wczoraj zaczęłam robić listę wyprawkową i przeglądać ubranka. Mało które podobają mi się, jestem w stanie zaakceptować te z reserved, hm i kappahl i to nie wszystkie. Większość jest za pstrokata, nie lubię takich kolorów i różnych dziwnych motywów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mojego chlopca ubieram niemal wszystko z hm, przynajmniej rozmiarowo mam pewnosc, ze bedzie pasowalo kappahl tez kilka rzeczy, glownie z wyprzedazy ale jakosciowo są super
tez nie lubie pstrokatych, kilka razy robilam podejscie do pepco ale jakosciowo slabo i rozmiarowka dziwna

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi też najbardziej podoba się HM i Reserved, na Kappahl nie patrzę nawet bo drozyzna chociaż Newbie są śliczne ️ C&A ma nawet też ładne ciuszki.

Ja teraz mam dylemat nad lozeczkiem bo jednak musimy kupić sami, czy od razu kupować 60x120 czy rozejrzeć się za dostawka. Bratowa z doświadczenia mówi żeby brać dostawke bo ich mała ma alergie na łóżeczko i śpi z nimi. Ja nie chciałabym do tego dopuścić bo po prostu nie będziemy mieli miejsca w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja myslalam o dostawce za pierwszym razem, ostatecznie kupilismy lozeczko i dobrze, bo szybko z tej dostawki by wyrosl a mojego tez parzy łóżeczko od 8msc i spi ze mną...
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:08   #4511
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi też najbardziej podoba się HM i Reserved, na Kappahl nie patrzę nawet bo drozyzna chociaż Newbie są śliczne ️ C&A ma nawet też ładne ciuszki.

Ja teraz mam dylemat nad lozeczkiem bo jednak musimy kupić sami, czy od razu kupować 60x120 czy rozejrzeć się za dostawka. Bratowa z doświadczenia mówi żeby brać dostawke bo ich mała ma alergie na łóżeczko i śpi z nimi. Ja nie chciałabym do tego dopuścić bo po prostu nie będziemy mieli miejsca w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrzyłam tylko z wyprzedaży i wtedy aż tak źle nie wychodzi jeszcze zajrzę do C&A

Mamy ten sam dylemat odnośnie łóżeczka 🤷


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 20:10   #4512
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Zawsze z łóżeczka można zrobić dostawke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:21   #4513
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja myślałam o dostawce jak syn miał się urodzić. W końcu kupiłam normalne łóżeczko. Spał w nim 6 miesięcy potem wylądował w naszym łóżku ( zaczęło się budzenie co 30min na cycka jak zęby wychodziły). Teraz ma dwa lata i dalej większość nocy z nami , choć dostał już swoje większe łóżko. Dlatego też się zastanawiam nad dostawką. Zajmnie mniej miejsca, będzie wygodniej. A jak skończy pol roku i wyrośnie z dostawki to i tak pewnie wyląduje z nami tylko żeby do tego czasu syn się wyniósł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 20:43   #4514
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Ania wszystkie porody naturalne chociaż 3 miał być najłatwiejszy a był najtrudniejszy. Jestem z Gliwic.
Jestem z Zabrza w sumie na pograniczu z Gliwicami. Przedemną trzeci poród, dwa miałam super więc nie strasz haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi też najbardziej podoba się HM i Reserved, na Kappahl nie patrzę nawet bo drozyzna chociaż Newbie są śliczne ️ C&A ma nawet też ładne ciuszki.

Ja teraz mam dylemat nad lozeczkiem bo jednak musimy kupić sami, czy od razu kupować 60x120 czy rozejrzeć się za dostawka. Bratowa z doświadczenia mówi żeby brać dostawke bo ich mała ma alergie na łóżeczko i śpi z nimi. Ja nie chciałabym do tego dopuścić bo po prostu nie będziemy mieli miejsca w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja siostra kupiła dostawke za 300zł... chce mi ją oddać bo akurat jej wyrośnie a moja sie urodzi ale szczerze nie chce takiego czegoś, dwa razy sprawdziło się dostawione łóżeczko z IKEA najtańsze, wyjęłam kilka szczebelków i miałam przy łóżku. Wolę żeby tą dostawke sprzedała, jakoś strasznie mnie irytuje jak ktoś mi chce wmóelwić że potrzebuje czegoś czego nie potrzebuje

Dostałam już 3 siatki ciuszków a to z pierwszych 2 miesięcy, nawet nie chce mi się tego jeszcze segregować bo do kwietnia i tak trzeba bedzie przeprać.
Takie jej szaleństwo pierwszego dziecka kontra moja trzecia ciąża

Zabrałam się dziś za porządki, posegregowałam ciuchy starszych dziewczyn, schowałam za małe na starszą, za duże na młodszą, poukładałam im, zrobiłam pranie i padłam... tak się zm3czyłam że jak się położyłam to zasn3łam na 2h. I jak tu ogarnąć całą chate na święta? Ja uwielbiam w tym czasie każdy kąt ogarnąć a nie mam siły na bierzące porządki...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:02   #4515
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

😂😂madziarek u mnie wszyscy mówili że będzie pendolino tylko coś się spier.....ło😂. Pewnie u Ciebie będzie lajtowo.

Moje dzieci wszystkie łóżeczkowe na szczęście były i są. Najmłodszy przez pierwsze pół roku miał kołyskę ala milly mally i to był strzał w 10 potem przeniosłam go do łóżeczka turystycznego i do pokoju starszaka. Teraz myślę nad łóżeczkiem dostawnym z kinderkraft na początek bo chce aby jak najmniej miejsca zajmowało. Myślałam jeszcze nad lionelo vera ale ono wydaje mi się zbyt niskie za to bardzo praktyczne😏.

Ogarnęłam jednak kawałek pokoju i kupiliśmy choinkę😍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20191213_205025.jpg (155,7 KB, 67 załadowań)
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:23   #4516
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej
Narzarlam się dziś smażone ryby i frytek a teraz coś mnie skóra swędzi.... Chyba organizm daję znać że muszę się ogarnąć z dietą :/ mam nadzieję że przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 21:25   #4517
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja dziś zaszalałam na idladziecka bo kompleciki wyprawkowe i kaftaniki tam są a u mnie w szpitalu wymagają kaftaników. I tak po trochu z różnych stron coś znajduje. Po nowym roku już skończę ubranka i zamówię wózek, łóżeczko. Zaczynamy na poważnie 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-13, 23:46   #4518
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 06:23   #4519
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Trzymamy kciuki. Będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 06:29   #4520
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Sugar mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Dawaj znać co u ciebie. Na pewno jesteś w dobrych rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 06:30   #4521
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja jadę na badania. Razem z teściami bo jadą do miasta. Teściowa ma swoje spotkanie. Trochę się zdenerwowałam z rana bo powiedziała, że wyjazd 6.45 więc byłam gotowa wcześniej bo jak my ją wieziemy to gotowa kwadrans wcześniej i trzeba jechać już. No to gotowa była 7.15 i ja nie wiem czy zdążę zrobić krzywą cukrową bo pół godziny w aucie a laboratorium do 10. Najzwyczajniej w świecie inaczaczej bym to zorganizowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 06:55   #4522
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar ważne, że z maluszkiem wszystko dobrze. Jesteś pod opieką i chyba będziesz musiała zwolnić obroty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:22   #4523
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
O jejciu jakie emocje miałaś! Najważniejsze że dzidziuś się rusza i na pewno masz teraz świetna opiekę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 08:01   #4524
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar mocne kciuki
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 09:26   #4525
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
O cholera, współczuję. Trzymajcie się

Mój mąż wolniejszy weekend (jutro dopiero pracuje od 22), więc korzystamy i w końcu jedziemy do rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 10:32   #4526
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar trzymajcie się. Będzie dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 11:46   #4527
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Pozdrawiam ze szpitala...
Zaczelam krwawic, jakbym okres dostala. Myslalam ze na zawal zejde...
Wyglada na to, ze lozysko nisko i sie styka z szyjka. Nic mi wczesniej na ten temat nie mowili. Zostawili mnie na razie na oddziale, zobaczymy co dalej.
Tyle dobrze, ze czulam w izbie przyjec, ze sie Mlody rusza, bo bym spanikowala totalnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Trsymaj sie. Jesteś w dobrych rękach. Ale swoją drogą dziwne to że nikt nie zauważył łożyska nisko bo przy tym powinnaś się oszczędzać i byś była troche przygotowana że może krwawienie wystąpić i wtedy od razu do szpitala. Przy tym też nie można wspolzyc bo może krwawienie wywołać.
A jak teraz się czujesz? Krwawisz jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 12:12   #4528
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Trsymaj sie. Jesteś w dobrych rękach. Ale swoją drogą dziwne to że nikt nie zauważył łożyska nisko bo przy tym powinnaś się oszczędzać i byś była troche przygotowana że może krwawienie wystąpić i wtedy od razu do szpitala. Przy tym też nie można wspolzyc bo może krwawienie wywołać.
A jak teraz się czujesz? Krwawisz jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuje sie dobrze. Nic totalnie nie czulam, nic mnie nie boli. Zauwazylam idac do toalety.
Krwawienie ustaje. Jakies resztki jeszcze. Jest weekend, wiec wiadomo jak jest w szpitalach. Pewnie dopiero w poniedzialek zrobia mi znow usg, zlecili tylko jakies badania krwi i dali luteine i "czekamy az sie uspokoi".
Mialam usg i 2 i 3 tygodnie temu u dwoch roznych lekarzy i nic nie mowili. :/ nie wiem czy to moglo sie tak przesunac nagle czy o co chodzi. Moze i zaszkodzilismy wspolzyciem, chociaz to nie bezposrednio przed akurat.
No ale fakt, ze niezbyt sie oszczedzalam, bo tez nie widzialam powodu, skoro sie dobrze czulam i lekarz nic nie mowil.
W szpitalu jeszcze zakaz odwiedzin, jakies zagrozenie rotawirusami. Ochrona mi torbe doniosla, ktora maz dzis przywiozl. Wczoraj nawet byl zakaz osob towarzyszacych przy porodach. Takze niezly moment w ogole.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 14:31   #4529
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar super, że ustaje krwawienie. No trudno, czas zwolnić obroty i będzie dobrze.
Dziewczyny zapisałam się do grupy wózkowej, zapytałam o poradę wymieniając wymagania i jeszcze bardziej jestem głupia wózki espiro, roan bass soft, wózki jedo, mutsy igo i coś tam jeszcze. No dziękuję bardzo, nigdy nie wybiorę bo już jestem taka zakręcona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 14:56   #4530
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Sugar super, że ustaje krwawienie. No trudno, czas zwolnić obroty i będzie dobrze.
Dziewczyny zapisałam się do grupy wózkowej, zapytałam o poradę wymieniając wymagania i jeszcze bardziej jestem głupia wózki espiro, roan bass soft, wózki jedo, mutsy igo i coś tam jeszcze. No dziękuję bardzo, nigdy nie wybiorę bo już jestem taka zakręcona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Minsie nie chce trzeci raz wybierać zostawiam stary haha, jest wygidny i nie dostane za niego nawet 400zł dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.