Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Co się w nas kryje?
chłopiec 23 41,82%
dziewczynka 11 20,00%
nie wiem 21 38,18%
Głosujący: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 08:23   #1861
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Wiem ze ten temat napewno juz sie przewinal, ale za duzo stron i postow zebym to znalazla wiec sie spytam jeszcze raz. Z gory sorki.
Prosze powiedzcie mi jakie bierzecie witaminy bo mi lekarz kazal kupic sobie w polsce bo sa duzo lepsze od tych norweskich. Siostra mi kupila elevit. Zastanawiam sie jakie tabletki zalecaja wam lekarze???

Mialam sie i ja zmierzyc ale oczywiscie wcielo mi gdzies centymetr. Waga dalej stoi. Chyba dostane "opierdy" od lekarza. Jem juz slodycze zeby nadrobic i nic.
Syla, ja biorę Elevit, lekarz mi mówił, że to jest jeden z niewielu/jedyny preparat przebadany klinicznie.
A jak lekarz będzie Cię ochrzaniał, to powiedz, żeby nie denerwował ciężarnej .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:26   #1862
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

czekoladko wejdz sobie na www.beckers.pl i tam w zakladke produkty, potem w dekoracyjne i tam jest ten tynk i bejca

podobno sa najlepsze z tej firmy tyle, ze to droga zabawa bo taki tynk 25kg kosztuje ponad dwiescie zloty a nam poszly trzy wiadra :/

no i jesli masz castorame u siebie w miescie to sie tam przejedz, oni powinni miec na wystawie takie scianki porobione, jesli maja to zapytaj o kogos kto to robi

my tak zrobilismy i wlasnie ten chlopak jest z castoramy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:26   #1863
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Wiem ze ten temat napewno juz sie przewinal, ale za duzo stron i postow zebym to znalazla wiec sie spytam jeszcze raz. Z gory sorki.
Prosze powiedzcie mi jakie bierzecie witaminy bo mi lekarz kazal kupic sobie w polsce bo sa duzo lepsze od tych norweskich. Siostra mi kupila elevit. Zastanawiam sie jakie tabletki zalecaja wam lekarze???

Mialam sie i ja zmierzyc ale oczywiscie wcielo mi gdzies centymetr. Waga dalej stoi. Chyba dostane "opierdy" od lekarza. Jem juz slodycze zeby nadrobic i nic.
Moja ginka poleciła mi Feminatal ... ale wiem, ze dziewczyny Elevit też biorą

A wagą się nie przejmuj jeszcze przytyjesz
Ja od początku przytyłam 2,5 kg

Svinecka ściana pierwsza klasa!!! A efekt w przedpokoju napewno jest sto razy lepszy
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:29
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:28   #1864
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

a ja jestem ciekawa jak teraz bo na ostatniej wizycie ubylo mi 200 gram czyli lacznie przytylam 800gram

cieszy mnie to bardzo bo w pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg a w 5-6 miesiacu mialam juz 10kg na plusie

lepiej tyc powoli i mniej niz za duzo - bo zbyt duza waga nie jest tez dobra dla dziecka, tak jak mi kiedys lekarz powiedzial, dziecko zamiast wykorzystywac energie na rozwoj to marnuje ja na spalanie tych wszystkich kalorii ze slodyczy, ktorymi sie obzeramy na przyklad

wiec lepiej jesc zdrowo a nie slodko
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:33   #1865
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Wiem ze ten temat napewno juz sie przewinal, ale za duzo stron i postow zebym to znalazla wiec sie spytam jeszcze raz. Z gory sorki.
Prosze powiedzcie mi jakie bierzecie witaminy bo mi lekarz kazal kupic sobie w polsce bo sa duzo lepsze od tych norweskich. Siostra mi kupila elevit. Zastanawiam sie jakie tabletki zalecaja wam lekarze???

Mialam sie i ja zmierzyc ale oczywiscie wcielo mi gdzies centymetr. Waga dalej stoi. Chyba dostane "opierdy" od lekarza. Jem juz slodycze zeby nadrobic i nic.
ja tez biore Elevit!! mialam opakowanie 100 tabletek- przy czym bierze sie 1 dziennie co wychodzi na ponad 3 mce!zostal mi ostatni listek.......potem w 3 trymestrze bede brac Prenatal DHA z kwasami omega, ktory polecany jest wlasnie na 3 trymestr, ja mam opakowanie 30 tabletek i to mi wystarczy, nie chce sie faszerowac cala ciaze tymi witaminami bo i tak szkodza watrobie!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
to jest specjalny tynk beckersa do robienia takich scian - na to kladziesz farbe polmatowa jako podklad a na koncu sie kladzie specjalna bejce w kolorze jaki chcesz

ta bejca daje caly efekt bo tam gdzie sa zaglebienia to ona jest ciemniejsza a tam gdzie jest wypukle jest jasniejsza i wyglada jakby bylo cieniowane

farbe pod bejce mozesz klasc w roznym kolorze w zaleznosci jaki chcesz efekt otrzymac - np jesli chcesz taka czerwien bardziej pomaranczowa to pod ta bejce co jest na zdjeciu kladziesz farbe zolta i masz inny odcien

wszystko z beckersa

tylko ten tynk jest bardzo drogi i wazne zeby miec kogos kto naprawde umie to robic zeby nie schrzanil bo szkoda kasy i materialu

aha mozna kombinowac jeszcze, sa do tego rozne brokaty i polyski

my chcielismy dac na koniec srebrna poswiate ale teraz sie waham czy ja dawac czy nie bo bez tego wygladac juz slicznie - mamy 4 dni na decyzje bo tyle czasu musi minac zeby mozna bylo cos na bejce nakladac

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------



ja biore feminatal
a w pierwszej ciazy bralam materne
rozumiem ze ten tynk mozna kupic w kazdym sklepie z takimi materialami tak, a pamietasz mniej wiecej cene? wiesz moj brat ma wprawe w nakladaniu gipsu, to mysle ze z tym tez by sobie poradzil........ale fakture mozna juz na scianie zrobic jaka sie chce nie?
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:34   #1866
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Witajcie dziewczynki
Ja dzisiaj z małym w domku, po sobotnich sankach trochę ma chrypkę i kaszel (sprawka tatusia, ktory źle zawiązał szalik). Zostawiłam go, bo wiadomo jak to jest w przedszkolu - pójdą na dworek, będą biegac, nałyka się mroźnego powietrza i przeziębionko gotowe.

Syla, ja też biorę Elevit. Przez dr miałam przepisany Feminatal 400, ale nie było go nawet w hurtowni, która dostarcza leki do naszej apteki, więc zdecydowałam się nie czekac i wzięłam Elevit.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:35   #1867
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Svinecka ja zadalam pytanie a ty mi juz w poscie wyzej odpowiedzialas!! chyba czulas o co chce zapytac.........
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 08:36   #1868
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość


rozumiem ze ten tynk mozna kupic w kazdym sklepie z takimi materialami tak, a pamietasz mniej wiecej cene? wiesz moj brat ma wprawe w nakladaniu gipsu, to mysle ze z tym tez by sobie poradzil........ale fakture mozna juz na scianie zrobic jaka sie chce nie?
ja kupowalam w castoramie, ale znajdziesz je pewnie w kazdym sklepie z materialami budowlanymi, ktory ma produkty beckersa

cena wysoka bo ok 200zl za 25kg, my musielismy kupic trzy opakowania bo trzeba bylo grubo nakladac, raz ze taki wzor a dwa, ze wczesniej byla inna struktura i trzeba bylo ja pokryc

co do brata...jesli chcesz to co pokazalam na zdjeciu to on Ci tego raczej nie zrobi, nasi dwaj robotnicy, ktorzy robili nam mieszkanie tez maja doswiadczenie w takim czyms ale jednak jak pokazalismy im o co chodzi to sprobowali na kwalku i stwierdzili, ze takiej faktury nie umieja zrobic i zebysmy wzieli kogos kto sie tym zajmuje bo material jest za drogi zeby go zniszczyc
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:43   #1869
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a ja jestem ciekawa jak teraz bo na ostatniej wizycie ubylo mi 200 gram czyli lacznie przytylam 800gram

cieszy mnie to bardzo bo w pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg a w 5-6 miesiacu mialam juz 10kg na plusie

lepiej tyc powoli i mniej niz za duzo - bo zbyt duza waga nie jest tez dobra dla dziecka, tak jak mi kiedys lekarz powiedzial, dziecko zamiast wykorzystywac energie na rozwoj to marnuje ja na spalanie tych wszystkich kalorii ze slodyczy, ktorymi sie obzeramy na przyklad

wiec lepiej jesc zdrowo a nie slodko
to prawda! ... a mnie coś nachodzi ostatnio na słodycze

Moja ciocia, która nie widziała mnie od dwóch miesiecy stwierdziła, ze ona taki brzuch to miała w 2 miesiacu ciąży ... no ale potem to byla wieeeelka!

Wy tu o ścianach i tynkach, a ja muszę pana od dachu załatwić ... kiedy ja sie malowania ścian doczekam ehhh
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:46   #1870
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Aniu ale za to masz domek a ja jeszcze ladnych pare lat bede na to czekac
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:47   #1871
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja kupowalam w castoramie, ale znajdziesz je pewnie w kazdym sklepie z materialami budowlanymi, ktory ma produkty beckersa

cena wysoka bo ok 200zl za 25kg, my musielismy kupic trzy opakowania bo trzeba bylo grubo nakladac, raz ze taki wzor a dwa, ze wczesniej byla inna struktura i trzeba bylo ja pokryc

co do brata...jesli chcesz to co pokazalam na zdjeciu to on Ci tego raczej nie zrobi, nasi dwaj robotnicy, ktorzy robili nam mieszkanie tez maja doswiadczenie w takim czyms ale jednak jak pokazalismy im o co chodzi to sprobowali na kwalku i stwierdzili, ze takiej faktury nie umieja zrobic i zebysmy wzieli kogos kto sie tym zajmuje bo material jest za drogi zeby go zniszczyc
tylko wiesz moj brat robil juz takie struktury i rozne wzory na scianach tylko z gipsu.....zobaczymy moze da rade.....
czyli najpierw tynk, potem farba a na koncu bejca.....musze ta stronke pokazac tż-owi
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 08:53   #1872
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
tylko wiesz moj brat robil juz takie struktury i rozne wzory na scianach tylko z gipsu.....zobaczymy moze da rade.....
czyli najpierw tynk, potem farba a na koncu bejca.....musze ta stronke pokazac tż-owi
tak dokladnie

wlasnie znalazlam cos co chyba zastosuje na wykonczenie mojego przedpokoju

werniks diamentino firmy primacol - ma takie malutkie diamentowe blyszczace drobinki, chyba sie skusze, czekaj gdzies mam fotke jak to wyglada

EDIT: mam
jak myslicie dodawac to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1532938.jpg (96,2 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:54
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:01   #1873
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

moja kuzynka tez ma ładne sciany......tylko ze ona ma tapete natryskowa, ale to jest duzo drozsze - za 2 pokoje zaplacila 1500zł ona ma na biało ze srebrnym brokatem.....i tez to mozna umyc! my wlasnie zastanawialismy sie miedzy ta tapeta a tynkiem i wybralismy tynk! ale moze sa jakies tansze te tynki?
no nic musimy pojeździc i popytac w sklepach......
planujemy w marcu kupic materialy(oprocz holu czeka nas remont sypialni i takiego pomieszczenia ala szafa!- ja mieszkam w domu- dostalam cała gore tylko ze musze sobie urzadzic, narazie mamy 2 pokoje zrobione, teraz ten hol, sypialnia, a potem łazienka ale to mysle za rok i kuchnia) i zaczac powoli zeby zdążyc do lipca!!

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak dokladnie

wlasnie znalazlam cos co chyba zastosuje na wykonczenie mojego przedpokoju

werniks diamentino firmy primacol - ma takie malutkie diamentowe blyszczace drobinki, chyba sie skusze, czekaj gdzies mam fotke jak to wyglada

EDIT: mam
jak myslicie dodawac to?
ładnie to wygląda!!! ja osobiscie bym nie dawala bo z tego co pokazalas to juz masz slicznie
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:05   #1874
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
moja kuzynka tez ma ładne sciany......tylko ze ona ma tapete natryskowa, ale to jest duzo drozsze - za 2 pokoje zaplacila 1500zł ona ma na biało ze srebrnym brokatem.....i tez to mozna umyc! my wlasnie zastanawialismy sie miedzy ta tapeta a tynkiem i wybralismy tynk! ale moze sa jakies tansze te tynki?
no nic musimy pojeździc i popytac w sklepach......
planujemy w marcu kupic materialy(oprocz holu czeka nas remont sypialni i takiego pomieszczenia ala szafa!- ja mieszkam w domu- dostalam cała gore tylko ze musze sobie urzadzic, narazie mamy 2 pokoje zrobione, teraz ten hol, sypialnia, a potem łazienka ale to mysle za rok i kuchnia) i zaczac powoli zeby zdążyc do lipca!!

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



ładnie to wygląda!!! ja osobiscie bym nie dawala bo z tego co pokazalas to juz masz slicznie
moze i sa tansze tynki ale ten jest najlepszy a ja wole miec dobrze to zrobione

1500zl za dwa pokoje??? tez bym chciala dac

ja za sam przedpokoj zaplacilam 1000zl za robocizne i drugi 1000zl za materialy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:06   #1875
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj własnie się ważyłam i mierzyłam. Przytyłam 2,2kg a w pasie mam 80cm (czyli od początku ciąży 10cm). Ale i tak mi daleko do wagi sprzed odchudzania.

ja dzisiaj wstalam z wiekszym brzuchem!! naprawde teraz to juz jest ciazowy!! nawet sie zwazylam i znowu kg wiecej
a zmierzylam sie w pasie(o ile tak to mozna nazwac) na wysokosci pepka i ooo matkooo 84cm!! czyli 19cm wiecej niz przed ciaza!! chyba przekrocze 100 haha

laski a wy sie mierzylyscie ile wam centymetrow przybylo w brzuszku????
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:09   #1876
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

ale jestem podniecona tym moim przedpokojem, az chyba pojade dzis znow na niego popatrzec

a z tym brokatem to pomysle, moze kupie troche na probe i sprobuje maznac kawalej tam gdzie bedzie stala szafa wiec jak bedzie brzydko to nie bedzie widac

hmmm ja nie wiem ile mialam przed ciaza w pasie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:10   #1877
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
moze i sa tansze tynki ale ten jest najlepszy a ja wole miec dobrze to zrobione

1500zl za dwa pokoje??? tez bym chciala dac

ja za sam przedpokoj zaplacilam 1000zl za robocizne i drugi 1000zl za materialy
wiesz dla mnie 1500 to jest kupa kasy! oni i tak to mieli taniej bo im to robil fachowiec taki wiesz co se dorabia, gdyby firma robila to pewnie drugie tyle by zaplacili!!

a i jeszcze jedno czy przy nakladaniu tego tynku trzeba cos gladzic, wyrownywac? wiesz mi zalezy na czyms co nie bedzie az tak brudzilo, dlatego odpadl calkiem gips na gladko bo z tego jest masa pylku! a ja mam klatke otwarta i mama na dole mialaby tez pelno syfu! jak ja nienawidze takich remontow- najgorzej jak sie mieszka i remontuje!
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:12   #1878
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
wiesz dla mnie 1500 to jest kupa kasy! oni i tak to mieli taniej bo im to robil fachowiec taki wiesz co se dorabia, gdyby firma robila to pewnie drugie tyle by zaplacili!!

a i jeszcze jedno czy przy nakladaniu tego tynku trzeba cos gladzic, wyrownywac? wiesz mi zalezy na czyms co nie bedzie az tak brudzilo, dlatego odpadl calkiem gips na gladko bo z tego jest masa pylku! a ja mam klatke otwarta i mama na dole mialaby tez pelno syfu! jak ja nienawidze takich remontow- najgorzej jak sie mieszka i remontuje!
dla nas to tez jest kupa kasy ale TZ wiedzial jak bardzo chcialam miec piekny przedpokoj wiec wykombinowal

co do nakladania, nie trzeba gladzic, jak juz pisalam my mielismy w przedpokoju inna strukture czyli w ogole bylo nierowno ale po prostu nalozylo sie grubsza warstwe i tyle

dziewczyny a czy ja Wam pokazywalam moja lazienke??
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:15   #1879
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
dla nas to tez jest kupa kasy ale TZ wiedzial jak bardzo chcialam miec piekny przedpokoj wiec wykombinowal

co do nakladania, nie trzeba gladzic, jak juz pisalam my mielismy w przedpokoju inna strukture czyli w ogole bylo nierowno ale po prostu nalozylo sie grubsza warstwe i tyle

dziewczyny a czy ja Wam pokazywalam moja lazienke??
pookazzzz
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 09:19   #1880
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
pookazzzz
ok pokazuje

tylko zaznaczam, ze zdjecie robione w trakcie remontu i nie ma jeszcze drzwi a nad wanna zamiast silikonu jest tasma przyklejona brzydka zolta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04098 (Large).jpg (49,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04099 (Large).jpg (36,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04100 (Large).jpg (66,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04101 (Large).jpg (67,5 KB, 35 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:20   #1881
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Dzieki dziewczyny za odpowiedz o tabletkach. Jeszcze jak bym mogla prosic czym sie smarujecie? Bo mi tak sie teraz wysusza skora ze masakra. Posmaruje i za godzine sucha. Dodam ze olivka odpada bo po paru dniach luszczy mi sie po niej skora.
Jakies specyfiki na rozstepy? Ja zakupilam Mustele ale tak w ciemno bo nie czytalam zadnej opini.

Svinecka ja nie widzialam lazienki wiec poprosze.
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:22   #1882
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedz o tabletkach. Jeszcze jak bym mogla prosic czym sie smarujecie? Bo mi tak sie teraz wysusza skora ze masakra. Posmaruje i za godzine sucha. Dodam ze olivka odpada bo po paru dniach luszczy mi sie po niej skora.
Jakies specyfiki na rozstepy? Ja zakupilam Mustele ale tak w ciemno bo nie czytalam zadnej opini.

Svinecka ja nie widzialam lazienki wiec poprosze.
oliwke odradzam bo na dluzsza mete wysusza skore

ja sie smaruje czym popadnie ale to bardzo zle bo mam podatna skore na rozstepy i mam je wszedzie i pelno

ale po pierwszym porodzie bardzo pomogl mi krem vichy na rozstepy - zmniejszyly sie o polowe
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:22   #1883
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj wstalam z wiekszym brzuchem!! naprawde teraz to juz jest ciazowy!! nawet sie zwazylam i znowu kg wiecej
a zmierzylam sie w pasie(o ile tak to mozna nazwac) na wysokosci pepka i ooo matkooo 84cm!! czyli 19cm wiecej niz przed ciaza!! chyba przekrocze 100 haha

laski a wy sie mierzylyscie ile wam centymetrow przybylo w brzuszku????
nie martw się ja mam 85 cm ... a to 10 cm wiecej niz przed ciażą

a mój brat pociesza siostrę, że ja niedługo będę miała 120 w pasie ... wredota!

Svinecka piekna łazienka!!!
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2009-02-23 o 09:26
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:23   #1884
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Mamy lazienke w tych samych kolorach. My swoja skonczylismy remontowac w sobote. Zdjecia jeszcze nie zrobione ale sprobuje sie zmobilizowac, zrobic i wkleic.
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:24   #1885
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
nie martw się ja mam 85 cm ... a to 10 cm wiecej niz przed ciażą

a mój brat pociesza siostrę, że ja niedługo będę miała 120 w pasie ... wredota!
to ja Was pociesze - mam 89cm a jestem raczej drobna osoba zawsze wazylam ok 45 kg

przed ciaza mialam jakies 70cm gora

czyli przybylo prawie 20 - wiec duzo

ale mowilam Wam od poczatku, ze ja mam w porownaniu z Wami to ogromny brzuchol
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:26   #1886
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Karolina , nie przejmuj się, czasem dobrze jest "oczyścić atmosferę" , ja nigdy nie "głaszczę" Małża, jeśli uważam, że mam rację. Ale przyznaję, że kłócimy się bardzo rzadko, a mój TŻ fochy ma od wielkiego dzwonu.



No widzisz, Twój dzidź daje znaki . Ale przyznaję, że tym pogrubionym zdaniem to mnie trochę dobiłaś .



Mój od początku twierdzi, że jesteśmy w ciąży



musicman nie smuć się, siły wrócą . A żeby zacytować kilka odpowiedzi wciskasz przy każdej, do której chcesz się odnieść znaczek "+ (między cytuj i odp.), a przy ostatniej wciskasz cytuj i już



A ja czuję miłość do mojego dzidziusia i szczerze mówiąc nie wiem, co ma tu do rzeczy bycie "matką Polką"?




miramej, tego pogrubienia nie zauważyłam i przez przypadek poszło od razu nie wiem czemu akurat to pogrubiło
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:30   #1887
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ok pokazuje

tylko zaznaczam, ze zdjecie robione w trakcie remontu i nie ma jeszcze drzwi a nad wanna zamiast silikonu jest tasma przyklejona brzydka zolta
Fajne kolorki

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedz o tabletkach. Jeszcze jak bym mogla prosic czym sie smarujecie? Bo mi tak sie teraz wysusza skora ze masakra. Posmaruje i za godzine sucha. Dodam ze olivka odpada bo po paru dniach luszczy mi sie po niej skora.
Jakies specyfiki na rozstepy? Ja zakupilam Mustele ale tak w ciemno bo nie czytalam zadnej opini.

Svinecka ja nie widzialam lazienki wiec poprosze.
Ja mam mustele i fissan. Jest ok, ostatnio zaczęłam się regularnie smarowac, bo jak juz tu pisałam było z tym różnie
Fissan jest dośc tłusty i najlepiej smarowac sie przed snem, rano skórka jest miękka i nawilzona. Mustele masz, więc nie muszę nic pisac - ja jestem z niej zadowolona, smaruję się nią w dzień, bo fajnie sie wchłania.

A obwodu brzuszka sobie nie zmieżę, bo mi centymetr gdzieś wsiąkł...
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:36   #1888
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za odpowiedz o tabletkach. Jeszcze jak bym mogla prosic czym sie smarujecie? Bo mi tak sie teraz wysusza skora ze masakra. Posmaruje i za godzine sucha. Dodam ze olivka odpada bo po paru dniach luszczy mi sie po niej skora.
Jakies specyfiki na rozstepy? Ja zakupilam Mustele ale tak w ciemno bo nie czytalam zadnej opini.
Ja się smaruję zwykłym nawilżającym balsamem Garniera

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
miramej, tego pogrubienia nie zauważyłam i przez przypadek poszło od razu nie wiem czemu akurat to pogrubiło
skierka, to ja pogrubiłam to zdanie, bo do niego chciałam się odnieść , a chodziło mi o treść, bo ja za 2 dni kończę 18 tc, a nie czuję nic, ani bulgotania, ani pukania, nic .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:40   #1889
j.a.n.k.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 49
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

U mnie też chyba zaczyna się odwilż



Tak? To kalendarzowa wiosna zaczyna się 1-go marca? Chyba 21-go .



Podoba mi się ta mamroła . Muszę później sprawdzić, ile ja mam w pasie , mierzycie na wysokości pępka, tak?
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witam
u mnie od wczoraj odwilz pada deszcz i jest masakra na dworzu



hmm to u Ciebie zaczyna sie jakos inaczej bo u mnie zaczyna sie 21 marca
witam takśobie was podczytuje od czasu do czasu Wydaje mi sie ze Gizmiatko zasugerowala sie wczorajsza wiadomoscia na tvn meteo, tam Omena Nesha (chyba tak sie to pisze) powiedziala ze za siedem dni bedzie wiosna, tez sie dałam złapac !!
j.a.n.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 09:41   #1890
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo - sierpniowe 2009! Część II

tak sobie postanowilam, ze kupie ten werniks i sprobuje go sama polozyc

oczywiscie TZ sie sprzeciwia, mowi, ze wezmiemy chlopaka ale po co placic skoro to latwe i moge sama
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.