wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 16:51   #4621
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!
Dziś mam zakręcony dzień. Jutrzejszy zapowiada się jeszcze gorzej
Póki co idę do sklepu po składniki na deser a'la panna cotta.

W poniedziałek podpisujemy umowę w sprawie mebli kuchennych - wreszcie

Mam dziś mały "sukcesik" i staram się nim cieszyć, nie zważając na inne, gorsze informacje...


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja tez, wiem, ze to glupie, ale nie chodze do bibiotek, bo troche sie boje uzywanych ksiazek przez setki osob.
A ja wprost przeciwnie. Uwielbiam biblioteki i stare książki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:10   #4622
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
A ja wprost przeciwnie. Uwielbiam biblioteki i stare książki

ja nawet toleruje biblioteczne ksiazki ale maja u mnie kwarantanne bo poprostu nie moge zniesc tego zapachu starej ksiazki....dusi mnie normalnie....ksiazka musi se polezec u mnie na stoliku i "wywietrzec"


ja mam ksiazke T.Hogg "Jezyk niemowlat", przecztalam ale nie bylam w stanie zastosowac niektorych porad jesli chodz o karmienie co 3 godziny to Maja byla dzieckiem ksiazkowym, 3h minely a darla sie jak obdzierana ze skory
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:01   #4623
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Hehe, wiec nie jestem odosobniona Ja w ogole lubie miec ksiazki fizycznie, mimo ze na co dzien uzywam kindla. Ale jednak dobra, stara forma ksiazkowa to jest to. Uwielbiam tez zapach nowych ksiazek
Zdrowka dla Mai. Moja "srodkowa" sistrzenica ma na imie Maja

Dzieki Gosiu. Ja nie mam tak zawsze, taki epizod mam 3 raz w zyciu. Normalnie biore 1-2 dnia ibuprom i pomaga.
---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------


Juz przejrzalam, mam pod domem w sklepie i to w nieco nizszej cenie niz sugerowana na okladce, wydaje sie dobrze napisana. Chyba faktycznie kupie
Dobrze, że nie masz tego co miesiąc
Też mam siostrzenicę Maję

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kotku, zdrowia dla Małej

U mnie też potwornie wieje. Głowę ma urwać ... TŻ ostatnio powiedział 'dobrze, ze nie jesteś chuda, bo bym Cię musiał trzymać na tym wietrze' nie jestem przekonana, czy to był komplement
facet jak coś palnie

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Cześc
Pytanko - kto jest Adminem klubu? Proszęęę mnie tam wpuścić, chce zobaczyć Hanię, a nie chce mi się przelogowywać na stary nick za każdym razem))
apingmysoul (novocaine870 )rzadko zagląda, ale napisz do niej priv

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Dziś mam zakręcony dzień. Jutrzejszy zapowiada się jeszcze gorzej
Póki co idę do sklepu po składniki na deser a'la panna cotta.

W poniedziałek podpisujemy umowę w sprawie mebli kuchennych - wreszcie

Mam dziś mały "sukcesik" i staram się nim cieszyć, nie zważając na inne, gorsze informacje...

A ja wprost przeciwnie. Uwielbiam biblioteki i stare książki
Masz przepis na dietetyczną panna cottę? Bardzo lubię
Ja też korzystam z biblioteki, bo nie mam miejsca na tyle książek
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:28   #4624
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć,


Masz przepis na dietetyczną panna cottę? Bardzo lubię
Ja też korzystam z biblioteki, bo nie mam miejsca na tyle książek
Dietetyczna, więc oszukana:
http://dietetyczniesiostro.blogspot....e-kawowym.html

I jeszcze propozycje odchudzonych deserów:
http://dietetyczniesiostro.blogspot....riacje-na.html

http://dietetyczniesiostro.blogspot....-bez-maki.html

http://dietetyczniesiostro.blogspot....oh-my-god.html

http://dietetyczniesiostro.blogspot....ankalight.html

http://dietetyczniesiostro.blogspot....sty-deser.html
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:40   #4625
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
A ja wprost przeciwnie. Uwielbiam biblioteki i stare książki
Stare lubie - swoje, rodzinne Mam bardzo duzo takich, ktore skonczyly pewnie z 50-60 lat.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:44   #4626
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!
Jestem dziś jakaś 'przetrącona'... nic mi się nie chce, najchętniej bym się położyła i patrzyła w sufit, byleby tylko nikt nic ode mnie nie chciał...


Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Stare lubie - swoje, rodzinne Mam bardzo duzo takich, ktore skonczyly pewnie z 50-60 lat.
Ja lubię wszelkie stare - uwielbiam książki z antykwariatów i używane (ale tylko te stare, sprzed 15 lat), często kupuję na allegro.
Lubię to, że to ich któreś życie z kolei, dla mnie mają duszę
Ale nowe książki też lubię.

Przypatruję się różnym czytnikom, jaki model Kindla masz?
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 07:57   #4627
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć.

Dziś jestem w domu i nie posiedzę z Wami.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 07:58   #4628
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Jestem dziś tylko pół dnia, bo załatwiłam transport naszego dużego materaca na 14. do końca przeprowadzki jeszcze tylko dziś i jutro. Oboje mamy dość i jesteśmy wymęczeni. W dodatku wszystko się wydłuża.
Tż wpadł na "mądry" pomysł, że skoro ma gips do łatania dziur i nierówności, to spokojnie może wykuć kawałek ściany i położyć tam kabel, żebyśmy mieli lampki nocne przyczepione do ściany i żeby nie było kabli. Wczoraj miało być wszystko tam gotowe, ale okazało się, że źle ten kabel zaizolował i ściana kopie Musiał znowu kuć i poprawić, a potem położyć świeży gips, który jest za mokry do malowania, dziś będzie kładł drugą warstwę a jutro to zeszlifuje i pomaluje jeden raz, więc w niedzielę dopiero drugi. Oznacza to, że będzie pył i syf jeszcze ciągle, co krzyżuje plany przewożenia wszystkich rzeczy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:08   #4629
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Jestem dziś tylko pół dnia, bo załatwiłam transport naszego dużego materaca na 14. do końca przeprowadzki jeszcze tylko dziś i jutro. Oboje mamy dość i jesteśmy wymęczeni. W dodatku wszystko się wydłuża.
Tż wpadł na "mądry" pomysł, że skoro ma gips do łatania dziur i nierówności, to spokojnie może wykuć kawałek ściany i położyć tam kabel, żebyśmy mieli lampki nocne przyczepione do ściany i żeby nie było kabli. Wczoraj miało być wszystko tam gotowe, ale okazało się, że źle ten kabel zaizolował i ściana kopie Musiał znowu kuć i poprawić, a potem położyć świeży gips, który jest za mokry do malowania, dziś będzie kładł drugą warstwę a jutro to zeszlifuje i pomaluje jeden raz, więc w niedzielę dopiero drugi. Oznacza to, że będzie pył i syf jeszcze ciągle, co krzyżuje plany przewożenia wszystkich rzeczy
Nieciekawie z tym kuciem...
Nie znoszę remontów...
U nas przy okazji montowania kuchni też będą przesuwane gniazdka i oświetlanie górne, doklejane płytki i trzeba będzie malować sufit. Nie chce mi się na samą myśl o tym
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:10   #4630
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Jestem dziś tylko pół dnia, bo załatwiłam transport naszego dużego materaca na 14. do końca przeprowadzki jeszcze tylko dziś i jutro. Oboje mamy dość i jesteśmy wymęczeni. W dodatku wszystko się wydłuża.
Tż wpadł na "mądry" pomysł, że skoro ma gips do łatania dziur i nierówności, to spokojnie może wykuć kawałek ściany i położyć tam kabel, żebyśmy mieli lampki nocne przyczepione do ściany i żeby nie było kabli. Wczoraj miało być wszystko tam gotowe, ale okazało się, że źle ten kabel zaizolował i ściana kopie Musiał znowu kuć i poprawić, a potem położyć świeży gips, który jest za mokry do malowania, dziś będzie kładł drugą warstwę a jutro to zeszlifuje i pomaluje jeden raz, więc w niedzielę dopiero drugi. Oznacza to, że będzie pył i syf jeszcze ciągle, co krzyżuje plany przewożenia wszystkich rzeczy
Misku, remont to horror. Zawsze wydarzy się coś nieprzewidzianego, co przedłuża akcję. Chyba każdy tak miał Spokojnie, pomyśl, że za niedługo będziecie się cieszyć pięknym, odnowionym mieszkankiem
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:16   #4631
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nieciekawie z tym kuciem...
Nie znoszę remontów...
U nas przy okazji montowania kuchni też będą przesuwane gniazdka i oświetlanie górne, doklejane płytki i trzeba będzie malować sufit. Nie chce mi się na samą myśl o tym
współczuję. Najlepiej po prostu się wynieść na czas remontu i wrócić dopiero po, ale wiadomo, że mało kto ma taką możliwość

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć



Misku, remont to horror. Zawsze wydarzy się coś nieprzewidzianego, co przedłuża akcję. Chyba każdy tak miał Spokojnie, pomyśl, że za niedługo będziecie się cieszyć pięknym, odnowionym mieszkankiem
z tym pięknym to bym nie przesadzała, ale w odnowionym i czystym Wczoraj umyłam dwa duże okna w salono-kuchni (pilnuję tż, żeby zamykał drzwi do sypialni i nie nosił syfu), przy każdym wodę musiałam po 2 razy zmieniać na czystą, a niby okna były myte.
Zaskakuje mnie czyjeś pojęcie czystości i sprzątania. Umyte były tylko szyby a ramy chyba dawno już nie widziały ściery. A to plastik, więc nie ma generalnie problemu z myciem tego
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 08:25   #4632
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
współczuję. Najlepiej po prostu się wynieść na czas remontu i wrócić dopiero po, ale wiadomo, że mało kto ma taką możliwość

z tym pięknym to bym nie przesadzała, ale w odnowionym i czystym Wczoraj umyłam dwa duże okna w salono-kuchni (pilnuję tż, żeby zamykał drzwi do sypialni i nie nosił syfu), przy każdym wodę musiałam po 2 razy zmieniać na czystą, a niby okna były myte.
Zaskakuje mnie czyjeś pojęcie czystości i sprzątania. Umyte były tylko szyby a ramy chyba dawno już nie widziały ściery. A to plastik, więc nie ma generalnie problemu z myciem tego
Ok, to nie piękne, ale nowe
No to dziwne właśnie, spotykam się z tym, że ludzie tak myją okna, że myją szyby tylko
Chociaż każdy ma inne poczucie czystości i tego, co to znaczy sprzątanie.
Ja zawsze sprzątałam tak, że myłam podłogi, omiatałam pająki, kurze wycierałam, kibelek, kuchnia - standardowo. Na święta czy większe okazje odsuwałam kanapy i tak szorowałam, okna myłam itp. I zawsze mi się wydawało, że mamy w miarę czysto - może nie sterylnie, ale czysto
A jak przyszła do nas wcześniejsza pani do sprzątania, to siedziała chyba z 7 godzin i powiedziała, że mieszkanie jest bardzo zaniedbane i były zaległości. Wkurzyła mnie prawdę mówiąc, bo to trochę było bezczelne, a ja się poczułam jak jakaś leniwa baba, która w domu palcem nie kiwnie.
Więc każdy ma inne pojęcie czystości faktycznie
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:32   #4633
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
współczuję. Najlepiej po prostu się wynieść na czas remontu i wrócić dopiero po, ale wiadomo, że mało kto ma taką możliwość


Tak właśnie zrobiłam dwa lata temu, gdy remontowaliśmy mieszkanie przed wprowadzeniem się
Zaglądaliśmy do panów od remontu, mieszkając jeszcze w wynajmowanym, wróciliśmy na odebranie mieszkania i sprzątanie.

Teraz raczej wolałabym wiedzieć, co się dzieje, pewnie będą jakieś pytania, wątpliwości, a chcę żeby było "po mojemu"....
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 08:43   #4634
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Misku jakoś przetrwacie te kilka dni.
Mnie wykańczanie salonu i kuchni przeraża. Jedyne pomieszczenie w którym w sumie siedzimy, trzeba będzie malować, podłogę robić, sufit (bo obniżony+halogeny) a my z B nie bardzo będziemy mieli gdzie iść
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:37   #4635
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Przypatruję się różnym czytnikom, jaki model Kindla masz?
Kindle 3.3 wifi. Warto jeszcze zerknac na nowy czytnik empikowy, jest w konkurencjnej cenie i slyszalam o nim dobre opinie.
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Nieciekawie z tym kuciem...
Nie znoszę remontów...
U nas przy okazji montowania kuchni też będą przesuwane gniazdka i oświetlanie górne, doklejane płytki i trzeba będzie malować sufit. Nie chce mi się na samą myśl o tym
Ja chce remont! ja chce! Jak mysle, ze cale mieszkanie mamy do generalnego remontu, ale nie mozemy obecnie go przeproewadzic, to chce mi sie plakac nad stanem niektorych pomieszczen
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Zaskakuje mnie czyjeś pojęcie czystości i sprzątania. Umyte były tylko szyby a ramy chyba dawno już nie widziały ściery. A to plastik, więc nie ma generalnie problemu z myciem tego
Mnie tez czesto zaskakuje.
U mnie neistety okna drewniane i wymagaja jakiejs konserwacji niedlugo. Ale juz tez lsnią wszystkie w calym domu.
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ok, to nie piękne, ale nowe
No to dziwne właśnie, spotykam się z tym, że ludzie tak myją okna, że myją szyby tylko
Chociaż każdy ma inne poczucie czystości i tego, co to znaczy sprzątanie.
Ja zawsze sprzątałam tak, że myłam podłogi, omiatałam pająki, kurze wycierałam, kibelek, kuchnia - standardowo. Na święta czy większe okazje odsuwałam kanapy i tak szorowałam, okna myłam itp. I zawsze mi się wydawało, że mamy w miarę czysto - może nie sterylnie, ale czysto
A jak przyszła do nas wcześniejsza pani do sprzątania, to siedziała chyba z 7 godzin i powiedziała, że mieszkanie jest bardzo zaniedbane i były zaległości. Wkurzyła mnie prawdę mówiąc, bo to trochę było bezczelne, a ja się poczułam jak jakaś leniwa baba, która w domu palcem nie kiwnie.
Więc każdy ma inne pojęcie czystości faktycznie
Oj, jak ona tylko sporzata u ludzi, to wiadomo, ze ma czas, zeby to wszystko ogarnac i wie, gdzie, co i jak sprzatnac
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:55   #4636
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

My zawsze okna z ramami myjemy. Ale przyznam że na te święta z lenistwa porządki ograniczymy do minimum


Rozwaliła nam się wersalka stara, TZ ją jakoś naprawił i spać się na razie da. Zobaczyła to moja mama i upiera się żeby kupic nową. Mówię że musimy odłożyć, że nie tak od razu, może po świętach...to zadzwoniła teraz że była w banku, wypłaciła z konta tysiąc zł, da nam i mamy koniecznie w ten weekend jechać i kupić.
No i co ja mam powiedzieć, głupio brać kasę
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:04   #4637
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
My zawsze okna z ramami myjemy. Ale przyznam że na te święta z lenistwa porządki ograniczymy do minimum


Rozwaliła nam się wersalka stara, TZ ją jakoś naprawił i spać się na razie da. Zobaczyła to moja mama i upiera się żeby kupic nową. Mówię że musimy odłożyć, że nie tak od razu, może po świętach...to zadzwoniła teraz że była w banku, wypłaciła z konta tysiąc zł, da nam i mamy koniecznie w ten weekend jechać i kupić.
No i co ja mam powiedzieć, głupio brać kasę
To zalezy, jakie masz relacje z mama... Jesli wiesz, ze mama zrobila to dla was, zebyscie sie nie meczyli, a nie dlatego, zeby wam pokazac, kto tu rzadzi, to wez kase, zrobcie zakupy, a oddacie jej, gdy odlozycie. A jesli nie bedzie chciala wziac z powrotem kasy, to kupicie jej cos, co jej bedzie potrzebne, zawsze dziala ten sposob I wilk syty i owca cala
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:12   #4638
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
To zalezy, jakie masz relacje z mama... Jesli wiesz, ze mama zrobila to dla was, zebyscie sie nie meczyli, a nie dlatego, zeby wam pokazac, kto tu rzadzi, to wez kase, zrobcie zakupy, a oddacie jej, gdy odlozycie. A jesli nie bedzie chciala wziac z powrotem kasy, to kupicie jej cos, co jej bedzie potrzebne, zawsze dziala ten sposob I wilk syty i owca cala
Nie no..ona rozpacza że TZ biedny bo on po tej rozwalonej stronie śpi Żebyśmy jak najlepiej mieli a kiedyś to łóżko przeniesiemy do małego pokoju dla niej (bo u nas pomieszkuje ale to inna bajka) a my sobie kupimy kanapę.

Tylko mi głupio bo ostatnio wcisnęła TZowi 800zł na ogrodzenie Argumentując że trzeba jak najszybciej zrobić żeby B mógł bezpiecznie po dworzu chodzić (dużo bezpańskich psów się u nas kręci) i dlatego że TZ jej pomagał w pracy wiec mu się zapłata należy.

Ja właśnie nie wiem co jej mogę kupić, tzn ostatnio kupiliśmy mikser bo stary się popsuł.Ja częściej drobne rzeczy kupuję jej przy okazji: maseczki, kremy itp.

Mi po prostu głupio brać kasę, nie musimy mieć od razu wszystkiego i powoli się dorobimy.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-03-30 o 11:14
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:57   #4639
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Sanetko, jak mama ma możliwość i chce Wam pomóc, to ja akurat nie widzę problemu. Bardzo to miłe z jej strony.
Chyba, że potem faktycznie miałaby Wam to wypominać czy coś.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 20:36   #4640
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

wygląda ciekawie fajna strona

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Jestem dziś tylko pół dnia, bo załatwiłam transport naszego dużego materaca na 14. do końca przeprowadzki jeszcze tylko dziś i jutro. Oboje mamy dość i jesteśmy wymęczeni. W dodatku wszystko się wydłuża.
Tż wpadł na "mądry" pomysł, że skoro ma gips do łatania dziur i nierówności, to spokojnie może wykuć kawałek ściany i położyć tam kabel, żebyśmy mieli lampki nocne przyczepione do ściany i żeby nie było kabli. Wczoraj miało być wszystko tam gotowe, ale okazało się, że źle ten kabel zaizolował i ściana kopie Musiał znowu kuć i poprawić, a potem położyć świeży gips, który jest za mokry do malowania, dziś będzie kładł drugą warstwę a jutro to zeszlifuje i pomaluje jeden raz, więc w niedzielę dopiero drugi. Oznacza to, że będzie pył i syf jeszcze ciągle, co krzyżuje plany przewożenia wszystkich rzeczy
Co ty? jeszcze takiej nie spotkałam.
Z doświadczenia wiem, że poślizgi zawsze się zdarzają już bliżej, niz dalej

Fajnie, że już weekend
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:05   #4641
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

Co ty? jeszcze takiej nie spotkałam.
Gosia bywaja takie sciany np u nas pod prysznicem cala sciana kopie i plastikowy brodzik rowniez niby niemozliwe a jednak
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 07:41   #4642
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

U mnie szaro i zimno.
Siedzę właśnie w miętowych rurkach

Idę dziś do gina.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 07:59   #4643
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

zimny ale za to boski weekend za mną zakończył sie niestety słabo - koleżanka u której byłam świadkiem miała wypadek jest w szpitalu, jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo ale jest niefajnie
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:01   #4644
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć

Cały weekend nie zaglądałam w komputer, a tu nawet nikt się nie odezwał.
Przeprowadziliśmy się, ale mieszkamy na razie w jednym pokoju, w którym oprócz kuchni i salonu jest też materac na glebie, dwa rowery i masa rzeczy porozstawianych w workach i kartonach wokół Jak na jakimś obozie. Niczego nie można znaleźć, ale wypakowywanie wszystkiego zajmuje jednak sporo czasu, zwłaszcza że co chwilę zmieniam koncepcję, przekładam itd.

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
My zawsze okna z ramami myjemy. Ale przyznam że na te święta z lenistwa porządki ograniczymy do minimum


Rozwaliła nam się wersalka stara, TZ ją jakoś naprawił i spać się na razie da. Zobaczyła to moja mama i upiera się żeby kupic nową. Mówię że musimy odłożyć, że nie tak od razu, może po świętach...to zadzwoniła teraz że była w banku, wypłaciła z konta tysiąc zł, da nam i mamy koniecznie w ten weekend jechać i kupić.
No i co ja mam powiedzieć, głupio brać kasę
jeśli mama daje, to ja bym nie miała takich skrupułów, żeby wziąć, przecież to mama

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
To zalezy, jakie masz relacje z mama... Jesli wiesz, ze mama zrobila to dla was, zebyscie sie nie meczyli, a nie dlatego, zeby wam pokazac, kto tu rzadzi, to wez kase, zrobcie zakupy, a oddacie jej, gdy odlozycie. A jesli nie bedzie chciala wziac z powrotem kasy, to kupicie jej cos, co jej bedzie potrzebne, zawsze dziala ten sposob I wilk syty i owca cala
Nocka dobrze pisze
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:09   #4645
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

U mnie szaro i zimno.
Siedzę właśnie w miętowych rurkach

Idę dziś do gina.
U mnie też zimno i szaro.
A do gina idę w piątek

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
cześć

zimny ale za to boski weekend za mną zakończył sie niestety słabo - koleżanka u której byłam świadkiem miała wypadek jest w szpitalu, jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo ale jest niefajnie
O kurcze, Jodie, co się stało? Zdrowia dla koleżanki!

Ja chciałam umyć okna w weekend, ale jakoś mnie śnieżyca zniechęciła
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:14   #4646
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

O kurcze, Jodie, co się stało? Zdrowia dla koleżanki!

Ja chciałam umyć okna w weekend, ale jakoś mnie śnieżyca zniechęciła
No właśnie u nas też padało, ale grad - akurat wtedy jak nosiliśmy rzeczy do auta
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:14   #4647
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Butter zemdlała za kierownicą i zatrzymała się na drzewie :/

okna mam juz umyte, zostało mi jedno, udało mi sie to zrobic 2 tygodnie temu jak miałam urlop. ale jakos nie chce mi sie tych świąt ;/ nie czuje ich wcale.

wczoraj poszlałam na zakupach. mam w szafie 5 nowych sukienek
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:33   #4648
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Butter zemdlała za kierownicą i zatrzymała się na drzewie :/

okna mam juz umyte, zostało mi jedno, udało mi sie to zrobic 2 tygodnie temu jak miałam urlop. ale jakos nie chce mi sie tych świąt ;/ nie czuje ich wcale.

wczoraj poszlałam na zakupach. mam w szafie 5 nowych sukienek
o kurcze, ale pechowo.

Mi też zostało jedno okno.

Poszalałaś na zakupach
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:36   #4649
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Miśku, nikt tu nie pisał, bo pisałyśmy troszkę w klubie

Jodie, współczuję. Koleżanka bardzo poturbowana...?

Dziewczyny, od wizyty u miłej pani, a potem u lekarza, myślę o mojej głowie 24 godziny na dobę. W sobotę byłam na koncercie Maleńczuka i też non stop myślałam o swoich problemach.
Mam wrażenie, że nie do końca jednak mnie dobrze zdiagnozowała. Nie chodzi o to, że szukam teraz w necie na siłę różnych chorób i próbuję się wpasować w objawy, ale po prostu ciągle nie dawało mi spokoju to, co mi powiedziała.
Zwłaszcza, że zaniepokoiło ją coś, o czym pisałam w klubie - zapytała, czy już to miałam, odpowiedziałam, że nie.
A miałam. Przypomniało mi się w domu.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:43   #4650
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Butter zemdlała za kierownicą i zatrzymała się na drzewie :/

okna mam juz umyte, zostało mi jedno, udało mi sie to zrobic 2 tygodnie temu jak miałam urlop. ale jakos nie chce mi sie tych świąt ;/ nie czuje ich wcale.

wczoraj poszlałam na zakupach. mam w szafie 5 nowych sukienek

Pokaż

Ja może jutro wyskoczę na zakupy... Muszę też kupić coś na wesele, które mam w maju...

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Miśku, nikt tu nie pisał, bo pisałyśmy troszkę w klubie

Jodie, współczuję. Koleżanka bardzo poturbowana...?

Dziewczyny, od wizyty u miłej pani, a potem u lekarza, myślę o mojej głowie 24 godziny na dobę. W sobotę byłam na koncercie Maleńczuka i też non stop myślałam o swoich problemach.
Mam wrażenie, że nie do końca jednak mnie dobrze zdiagnozowała. Nie chodzi o to, że szukam teraz w necie na siłę różnych chorób i próbuję się wpasować w objawy, ale po prostu ciągle nie dawało mi spokoju to, co mi powiedziała.
Zwłaszcza, że zaniepokoiło ją coś, o czym pisałam w klubie - zapytała, czy już to miałam, odpowiedziałam, że nie.
A miałam. Przypomniało mi się w domu.
Nic dziwnego, że siedzisz w sobie i się zastanawiasz, przypomina Ci się...
Co do diagnozy, to myślę, że ona nie jest sztywna i pewnie kilka najbliższych tygodni spotkań to raczej będą konsultacje, poznawanie ciągle Ciebie, niż stricte terapia... Zapamiętuj to, co Ci się kojarzy i mów na spotkaniach...

---------------------

Dziś się lekko zdziwiłam.
W piątek się ważyłam i byłam lekko rozczarowana, bo po tygodniu waga wskazywała niecałe pół kilograma mniej...
Dziś się zważyłam i dopiero załapałam, że to nie było pół kilograma, tylko półtora Także humor mi się poprawił
Mam już prawie - 4 kg mniej po 3 tygodniach samej diety bez ćwiczeń
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.