Problem z rozjaśnianiem włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 19:46   #1
ladyblejk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4

Problem z rozjaśnianiem włosów


Cześć dziewczyny mam nadzieję że któraś z was miała podobny problem dotyczący włosów bądź zna rozwiązanie tego problemu. Wiec zacznę od tego że jak wiadomo teraz na topie są włosy w kolorze siwym bardzo urzekły mnie takie koloryzacje i zapragnęłam zrobić właśnie takie cudo na swoich włosach. Poszłam do salonu fryzjerskiego w którym rozjaśniono mi włosy po pierwszym rozjaśnianiu były żółte po drugim trochę jaśniejsze po trzecim i czwartym (tak aż tyle razy miałam rozjaśniane) były pomarańczowe. Powiedziano mi że mam za dużo czerwonego barwnika we włosach podobno czasem tak się zdarza nawet z naturalnymi włosami. Na pomarańczowe włosy nałożono mi mieszankę farb która miała dać mój wymarzony kolor. Niestety włosy nie są siwe mają kolor mysi. W salonie powiedzieli że to jest siwy a dodam że salon ten jest dobrym salonem a za usługę zapłaciłam 300 zł. Ale wracając do rzeczy mam pytanie czy macie jakieś sprawdzone specyfiki na włosy które mogły dac radę używałam płukanki z deli która dała efekt zielony szaoponu z Joanny który nic nei daje oraz maski do siwych włosów ale nic nei daje rady
ladyblejk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 20:10   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem z rozjaśnianiem włosów

Polecamy wyszukiwarkę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=643129
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-06 21:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.