Jak naturalnie przyciemnić włosy jasny blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-01, 04:51   #1
tortilla999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 3

Jak naturalnie przyciemnić włosy jasny blond?


Hej. Moj problem jest taki - ponizej moich naturalnych ciemnych blond odrostow mialam u fryzjerki lekko rozjasniane wlosy w celu pozbycia sie resztek farby a nastepnie pigmentowane na blond popielaty (po kilku nieudanych farbowaniach chce wrocic naturalnego) Na poczatku kolor dobrze sie trzymal, byl bardzo zblizony do naturalnego, jednak kilka razy uzylam maski do wlosow i olejku arganowego ktore niestety rozjasnily mi wlosy do takiego zlotego odcienia w ktorym zle sie czuje...

Moje pytanie jest nastepujace - czy da sie to naturalnie przyciemnic bez ponownego farbowania? np. wywarem z lisci lopianu i szalwia? Podobno moze to przyciemnic wlosy nawet do 2 ton jednak nie wiem czy to zadziala na tych wlosach ktore nie sa naturalne... Prosze o szybka odpowiedz najlepiej od osob ktore znaja sie na tym Pozdrawiam
tortilla999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-01, 06:28   #2
qwertyu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak naturalnie przyciemnić włosy jasny blond?

Ja po przygodzie z maseczką z miodem (piękny złoty odcień blondu mi wyszedł ) "przyszarzyłam" a tym samym bardzo wyraźnie przyciemniłam szamponem Fanola No Yellow. Nie jest to może naturalny sposób ale bardzo skuteczny.

Edytowane przez qwertyu
Czas edycji: 2017-07-01 o 06:29
qwertyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-01 07:28:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.