Vampire Diaries część 7 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-28, 13:57   #4411
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Czekałam kto to wstawi
Jakaś Ty obeznana A czemu sama nie wstawiłaś?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:44   #4412
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

jaką macie teorie co do powodu śmierci tego pacjenta z rakiem po krwi Caroline? I jak myślicie co teraz sie stanie z jej mamą? Ogólnie sie zastanawiam czy faktycznie ją uśmiercą.. i co w sytuacji, gdyby ten pacjent co zmarł dostał znowu krew wtedy gdy zaczął się czuć źle - czy uzdrowiła by go znowu, ale chwilowo? w tej sytuacji regularne picie krwi zapewne byłoby czymś w rodzaju leku...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 18:32   #4413
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
jaką macie teorie co do powodu śmierci tego pacjenta z rakiem po krwi Caroline? I jak myślicie co teraz sie stanie z jej mamą? Ogólnie sie zastanawiam czy faktycznie ją uśmiercą.. i co w sytuacji, gdyby ten pacjent co zmarł dostał znowu krew wtedy gdy zaczął się czuć źle - czy uzdrowiła by go znowu, ale chwilowo? w tej sytuacji regularne picie krwi zapewne byłoby czymś w rodzaju leku...
Co się stanie z mamą Caroline? W którymś poście do tyłu masz napisane na biało, ale jak nie chcesz wiedzieć to nie czytaj

Nie wiem czy do tej pory zdarzył się przypadek uzdrowienia kogoś przewlekle chorego, jak tak to mi przypomnijcie. Myślę że tu właśnie jest pies pogrzebany. Krew leczy tylko takie techniczne urazy, trucizny, nie ciężkie ludzkie choroby.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 19:26   #4414
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

Czytałam ten spojler, ale jednak nie każdy się sprawdza (na szczęście). Hmmm a co w sytuacji jeśli ktoś ją zabije po wypiciu krwi? Bo w sumie całkiem realnym rozwiązaniem wydaje mi się teraz że ktoś (pewnie Stefan) tam wróci zobaczyć jak sie poprawia temu facetowi, dowie się że on nie żyje, zadzwoni do Caroline że krew leczy tylko na chwile a potem zabija, no i jak ona się dowie (a już po ptokach) to podejmie decyzje żeby postawić wszystko na jedną kartę zanim zacznie się dziać z jej mamą to, co z tym kolesiem i ją zabije i wtedy w zależności od widzimisie scenarzystów jej mama zostanie wampirem, albo sprawdzi się spojler, oby nie . Generalnie obstawiam że tak bedzie, zobaczymy.
Bo w sumie jeśli ona umrze ale zabita z tą krwią to teoretycznie stanie sie wampirem, a wampir z rakiem może żyć...

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Co się stanie z mamą Caroline? W którymś poście do tyłu masz napisane na biało, ale jak nie chcesz wiedzieć to nie czytaj

Nie wiem czy do tej pory zdarzył się przypadek uzdrowienia kogoś przewlekle chorego, jak tak to mi przypomnijcie. Myślę że tu właśnie jest pies pogrzebany. Krew leczy tylko takie techniczne urazy, trucizny, nie ciężkie ludzkie choroby.
teraz mi się przypomniało jak Elena uratowała te ranną dziewczyne to przy okazji wyleczyła ja też z jakieś choroby z którą sie zmagała od lat (tylko ze to była jakaś "techniczna" bardziej a nie rak no ale jednak..) i wtedy na podstawie wyników tej dziewczyny Jo sie domyśliła kim jest Elena..
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 19:32   #4415
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Midnight___ Pokaż wiadomość
teraz mi się przypomniało jak Elena uratowała te ranną dziewczyne to przy okazji wyleczyła ja też z jakieś choroby z którą sie zmagała od lat (tylko ze to była jakaś "techniczna" bardziej a nie rak no ale jednak..) i wtedy na podstawie wyników tej dziewczyny Jo sie domyśliła kim jest Elena..
Faktycznie tak było, jednak nie pamiętam, czy chorobę tej dziewczyny można porównywać z rakiem.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:43   #4416
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Jakaś Ty obeznana A czemu sama nie wstawiłaś?
aaaaa bo mi ktoś wypomni, że tu niby ślub, a ślini się i płacze za Ianem Wiecie, po jego ślubie to nadzieje pogrzebane
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook

Edytowane przez Na biurku Oli
Czas edycji: 2015-01-28 o 22:05
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:46   #4417
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
aaaaa bo mi ktoś wypomni, że tu niby ślub, a ślini się i płacze z Ianem Wiecie, po jego ślubie to nadzieje pogrzebane
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 22:47   #4418
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Vampire Diaries część 7

Dziewczyny, mam takie szybkie pytanie zaczelam ogladac TVD od piatego sezonu zeby zobaczyc coz to jest i od paru odcinkow zaczelam sie zastanawiac z czego bracia Salvatore zyja? maja jakis ukryty skarbiec, bo raczej nie trudnia sie praca 9-17. Zostalo to gdzies wczesniej wyjasnione?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 23:00   #4419
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

wystarczy przecież że kogoś zahipnotyzują i mają czynsz z głowy ...
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 23:03   #4420
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie szybkie pytanie zaczelam ogladac TVD od piatego sezonu zeby zobaczyc coz to jest i od paru odcinkow zaczelam sie zastanawiac z czego bracia Salvatore zyja? maja jakis ukryty skarbiec, bo raczej nie trudnia sie praca 9-17. Zostalo to gdzies wczesniej wyjasnione?
eee, od 5 sezonu? to współczuję

w 90% seriali kwestia utrzymywania się jest pominięta tutaj to też nie zostało wyjaśnione, choć było parę scen, gdzie Damon "kupił" coś stosując zauroczenie
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 01:25   #4421
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
eee, od 5 sezonu? to współczuję
taaa... to bylo dosc hmm inspirujace przezycie

co do tych 90% seriali to sie nie zgodze, temat jest traktowany po macoszemu, ale zawsze pojawia sie jakis spadek po cioci z Ameryki albo bohaterowie sa szanowanymi lekarzami czy maja bar. a tu ani widu ani slychu zrodla zarobku, ale jak Damon czarowal to wszystko wyjasnia
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 13:02   #4422
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
co do tych 90% seriali to sie nie zgodze, temat jest traktowany po macoszemu, ale zawsze pojawia sie jakis spadek po cioci z Ameryki albo bohaterowie sa szanowanymi lekarzami czy maja bar. a tu ani widu ani slychu zrodla zarobku, ale jak Damon czarowal to wszystko wyjasnia
to o czym piszesz to właśnie te 10%
bo zależy od wieku głównych bohaterów, wiadomo, że jak serial o dorosłych i to najczęściej ludzkich to problemu nie ma, choć i tak jakby się przyczepić, to wychodzi, że serialowi bohaterzy spędzają w pracy góra dwie godziny dziennie nie licząc seriali, których akcja dzieje się w pracy, typu dr House

ale tak samo ma się kwestia nauki. owszem, czasami akacja działa się w szkole, czy Elena siedziała z książką na kolanach, ale to jak kropla w morzu, a proszę, na studia każdy poszedł (i swoją drogą jeszcze żadne z nich z tych studiów nie wyleciało, co wg mnie jest niezłym wyczynem, biorąc pod uwagę ich "zajęcia pozalekcyjne")
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:17   #4423
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ale tak samo ma się kwestia nauki. owszem, czasami akacja działa się w szkole, czy Elena siedziała z książką na kolanach, ale to jak kropla w morzu, a proszę, na studia każdy poszedł (i swoją drogą jeszcze żadne z nich z tych studiów nie wyleciało, co wg mnie jest niezłym wyczynem, biorąc pod uwagę ich "zajęcia pozalekcyjne")
to doskonale obrazuje poziom edukacji w Ameryce

mam nadzieje, ze szosty sezon jest juz odrobine lepszy
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 19:37   #4424
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Znowu ja pierwsza po odcinku? Generalnie warto, bardzo warto obejrzeć

- podoba mi się, że w miarę logicznie wytłumaczono, dlaczego ten Colin stał się wampirem, jednak nie widzę za bardzo powodu, dla którego ciągle te guzy rosły? Wampirze ciało je odżywiało i przez to, że wampir jest silniejszy, to i guzy rosły w siłę?
- nie wiem też, dlaczego szeryf ożyła po zatrzymaniu akcji serca. Chyba raczej nie jest wampirem... albo coś przeoczyłam.
- ciekawie rozwiązali sprawę bliźniaków i tego pojedynkowania się Z jednej strony szkoda mi Luke'a, bo naprawdę fajnie postąpił - chciał uratować obie siostry Ale z drugiej fajnie, że Kai jeszcze namiesza Chociaż teraz mam wrażenie, że Kaia nikt by nie pokonał podczas pojedynku, bo na początku wydawało się, że Luke jest silniejszy, skoro go ot tak sobie przesunął. Myślę, że skoro w trakcie trzeba trzymać się za ręce, to Kai cały czas absorbuje magię, więc Luke stawał się słabszy, a Kai silniejszy i tak będzie zawsze. Więc nawet gdyby Jo stała się nie wiadomo jak silna, to i tak Kai w trakcie merga zabrałby jej magię i treningi w domu Salvatore'ów poszłyby na marne Nie wiem, czy to brzmi logicznie, co mówię
- co do Kaia - widziałam promo i akurat dzisiaj myślałam o tym, że dawno nie było Bonnie. Mówisz i masz - cały przyszły odcinek poświęcony ratowaniu Bon Bon
- Stefana mam już kompletnie dość Snuje się bez sensu, powie ze dwa zdania, wlepia maślane oczy w Car (rany, oby nic z nimi nie doszło do skutku ) i nic nie wnosi do serialu.

Ogólnie fajnie, że odcinek dynamiczny, oby tak dalej
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:43   #4425
deszczowa_nimfa
Raczkowanie
 
Avatar deszczowa_nimfa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 342
Dot.: Vampire Diaries część 7

Hej można dołączyć?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
- nie wiem też, dlaczego szeryf ożyła po zatrzymaniu akcji serca. Chyba raczej nie jest wampirem... albo coś przeoczyłam.
Też mnie to bardzo nurtuje Może jednak zostało w niej troche wampirzej krwi?

A najbardziej ciesze się, że Delena wróciła
deszczowa_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 22:46   #4426
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Znowu ja pierwsza po odcinku? Generalnie warto, bardzo warto obejrzeć

- podoba mi się, że w miarę logicznie wytłumaczono, dlaczego ten Colin stał się wampirem, jednak nie widzę za bardzo powodu, dla którego ciągle te guzy rosły? Wampirze ciało je odżywiało i przez to, że wampir jest silniejszy, to i guzy rosły w siłę?
Dobre, ja pomyślałam, że po prostu skoro wampirza krew powoduje uzdrowienie komórek i człowiek zdrowieje, to może rak "żywi się" i po prostu rośnie tak jakby zdrowiał - jakkolwiek bezsensu to brzmi, mam nadzieje, że wiecie o co chodzi w tej pokrętnej logice
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
- ciekawie rozwiązali sprawę bliźniaków i tego pojedynkowania się Z jednej strony szkoda mi Luke'a, bo naprawdę fajnie postąpił - chciał uratować obie siostry Ale z drugiej fajnie, że Kai jeszcze namiesza Chociaż teraz mam wrażenie, że Kaia nikt by nie pokonał podczas pojedynku, bo na początku wydawało się, że Luke jest silniejszy, skoro go ot tak sobie przesunął. Myślę, że skoro w trakcie trzeba trzymać się za ręce, to Kai cały czas absorbuje magię, więc Luke stawał się słabszy, a Kai silniejszy i tak będzie zawsze.
Masz rację, nie pomyślałam w ten sposób ale to całkiem logiczne
Mnie nie jest go szkoda, denerwowała mnie ta postać

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ogólnie fajnie, że odcinek dynamiczny, oby tak dalej
Zgadza się

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2015-01-30 o 22:48
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 01:17   #4427
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Heh, ja też pomyślałam, że dawno nic o Bonnie nie było, już nawet zastanawiałam się, czy ona dalej żyje w tym piekiełku czy może zapomniałam o jakimś fakcie dotyczącym jej sprawy

Fajnie rozwiązana kwestia połączenia się bliźniąt, to na plus
Ale nawet biorąc pod uwagę połączenie się Liv i Luka to obstawiałam, że to on umrze - jego postać miała mniej rozbudowany wątek, wiedziałam, że będą chcieli zachować Liv. Jakaś tam magiczna pomoc gwiazd czy inne czary mary i Liv nagle stałaby się silniejsza od niego.

Zachodzę w głowę, co miał znaczyć ten "sen" szeryf To TVD, tu nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny i bez powiązania z inną kwestią, to musiało coś znaczyć No i to jej nagłe ożywienie. Coś mi tu podejrzliwie pachnie...

Tylko ja mam wrażenie, że powrót Eleny do Damona był tandetny? Taki oderwany od reszty odcinka, a scena pocałunku uświęcona niczym ta z Titanica Nie wróżę im różanej przyszłości, za gładko poszło

I niech ktoś mi wytłumaczy, jak kalkulator znalazł się pod uśpionym Kai'em?!
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 15:22   #4428
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie szybkie pytanie zaczelam ogladac TVD od piatego sezonu zeby zobaczyc coz to jest i od paru odcinkow zaczelam sie zastanawiac z czego bracia Salvatore zyja? maja jakis ukryty skarbiec, bo raczej nie trudnia sie praca 9-17. Zostalo to gdzies wczesniej wyjasnione?
Achhh, seriale i zarobki bohaterów, piękna sprawa Matt jest w stanie utrzymać się z pracy w barze, Jer i Elena nie pracują i są sierotami, a raczej nie biedują, tak samo Tyler i Bonnie Wszyscy skądś mają kasę i to raczej niemałą.

Szkoda mi trochę Luke'a, ale cieszę się, że Kai przetrwał
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 16:28   #4429
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Vampire Diaries część 7

Przestało mi się podobać
Ten cały wątek z rakiem pani szeryf niczym z Na dobre i na złe w wersji supernatural , wielki dramat, wszyscy płaczą, głupie gadki, ciągle szpital bla bla bla.. zniechęca mnie to do TVD
Nina Dobrev gra Elene pomieszaną z Katherine, nawet wygląda jak Katherine
Pocałunek z Damonem był okropny, super, mama koleżanki umarła mi prawie na rekach, więc całujmy się, bo szkoda czasu, to takie romantyczne i to światło szpitalne

Wątek bliźniaków nawet ok, ale zabili Luka, który był jedną z niewielu fajnych postaci, a zachowali tą irytującą Jo. Szkoda wielka, że rozwija się wątek Liv a nie jej brata
Ja już chyba spasuję
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 21:49   #4430
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Vampire Diaries część 7

Mam pewną teorię co do tego czemu mama Caroline "ożyła" - bo inaczej nie można tego nazwać, skoro jej serce nie biło ponad godzinę a lekarz stwierdził zgon... Kai wiedzac co sie z nia stanie, jesli bedzie miała krew wampira w organizmie "wyssał" tylko część która była mu potrzebna a część zostawił, kłamiąc że to wszystko - to bardzo, bardzo w jego stylu.
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 13:41   #4431
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Przestało mi się podobać
Ten cały wątek z rakiem pani szeryf niczym z Na dobre i na złe w wersji supernatural , wielki dramat, wszyscy płaczą, głupie gadki, ciągle szpital bla bla bla.. zniechęca mnie to do TVD
Nina Dobrev gra Elene pomieszaną z Katherine, nawet wygląda jak Katherine
Pocałunek z Damonem był okropny, super, mama koleżanki umarła mi prawie na rekach, więc całujmy się, bo szkoda czasu, to takie romantyczne i to światło szpitalne

Wątek bliźniaków nawet ok, ale zabili Luka, który był jedną z niewielu fajnych postaci, a zachowali tą irytującą Jo. Szkoda wielka, że rozwija się wątek Liv a nie jej brata
Ja już chyba spasuję
Mam te same odczucia
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 15:35   #4432
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

O właśnie, zapomniałam o tym napisać. Mimo, że jestem ogromną fanką Deleny, to nie podobało mi się, w jaki sposób się teraz zeszli Miałam nadzieję na podobne napięcie i emocje, jakie były u nich na początku związku. A tu Elena wpada w ramiona faceta, o którym w tym momencie wie, że zabił jej brata i ogólnie jest niezrównoważony Mieliby scenarzyści dobry wątek, mieliby czym zapychać odcinki
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 17:04   #4433
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Przestało mi się podobać
Ten cały wątek z rakiem pani szeryf niczym z Na dobre i na złe w wersji supernatural , wielki dramat, wszyscy płaczą, głupie gadki, ciągle szpital bla bla bla.. zniechęca mnie to do TVD
Nina Dobrev gra Elene pomieszaną z Katherine, nawet wygląda jak Katherine
Pocałunek z Damonem był okropny, super, mama koleżanki umarła mi prawie na rekach, więc całujmy się, bo szkoda czasu, to takie romantyczne i to światło szpitalne

Wątek bliźniaków nawet ok, ale zabili Luka, który był jedną z niewielu fajnych postaci, a zachowali tą irytującą Jo. Szkoda wielka, że rozwija się wątek Liv a nie jej brata
Ja już chyba spasuję
Czuję zupełnie co innego
Uśmiercają matkę jednej z głównych bohaterek, nie mogą tego zrobić w 5 minut

Gra Niny jak najbardziej na plus Kat zachowywała się zupełnie inaczej

Luk dla mnie fajną postacią nie był, za sztywny

Jedynie co do pocałunku Eleny i Damona mogę się zgodzić
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 20:32   #4434
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O właśnie, zapomniałam o tym napisać. Mimo, że jestem ogromną fanką Deleny, to nie podobało mi się, w jaki sposób się teraz zeszli Miałam nadzieję na podobne napięcie i emocje, jakie były u nich na początku związku. A tu Elena wpada w ramiona faceta, o którym w tym momencie wie, że zabił jej brata i ogólnie jest niezrównoważony Mieliby scenarzyści dobry wątek, mieliby czym zapychać odcinki
Mam podobne odczucia, coś za szybko to poszło a po ostatniej scenie w deszczu myślałam, że będę znowu 10 razy oglądac jedna scenę
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 09:39   #4435
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O właśnie, zapomniałam o tym napisać. Mimo, że jestem ogromną fanką Deleny, to nie podobało mi się, w jaki sposób się teraz zeszli Miałam nadzieję na podobne napięcie i emocje, jakie były u nich na początku związku. A tu Elena wpada w ramiona faceta, o którym w tym momencie wie, że zabił jej brata i ogólnie jest niezrównoważony Mieliby scenarzyści dobry wątek, mieliby czym zapychać odcinki
Właśnie jakoś sztucznie wyszło to ich zejście. Za szybko.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Czuję zupełnie co innego
Uśmiercają matkę jednej z głównych bohaterek, nie mogą tego zrobić w 5 minut

Gra Niny jak najbardziej na plus Kat zachowywała się zupełnie inaczej

Luk dla mnie fajną postacią nie był, za sztywny
Co kto lubi, ja nie lubię szpitalnych dramatów i klimatów, więc wątek matki Caroline dla mnie jest beznadziejny. Mogliby ją zabić inaczej, dlaczego nie szybko? Jenne uśmiercili szybko, Alaricka też, matkę Taylera i ojca Eleny...

Na początku odcinka Elena robi minki i moduje głos zupełnie jak Katherine.

A Luke był jedyną trzeźwą osobą w tym całym popapranym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez Na biurku Oli Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia, coś za szybko to poszło a po ostatniej scenie w deszczu myślałam, że będę znowu 10 razy oglądac jedna scenę
O tak! Scena w deszczu im się wyjątkowo udała
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:41   #4436
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
A Luke był jedyną trzeźwą osobą w tym całym popapranym towarzystwie
Co kij od miotły połknęła

Nie no, spoko, Twoje odczucia, moje są inne
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:40   #4437
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
O tak! Scena w deszczu im się wyjątkowo udała
Jaka scena w deszczu? Chodzi o tę, o której opowiadał Damon Elenie?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:42   #4438
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jaka scena w deszczu? Chodzi o tę, o której opowiadał Damon Elenie?
Tak, najlepsza kissing scene ever
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 12:13   #4439
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ktoś już widział nowy odcinek?
Wkurza mnie Enzo jego wątek jest bez sensu, mogli by go już zabić
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 12:18   #4440
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Ktoś już widział nowy odcinek?
Wkurza mnie Enzo jego wątek jest bez sensu, mogli by go już zabić
Ja właśnie obejrzałam nie do końca podobał mi się ten odcinek, taki trochę o niczym
Przez moment myślałam, że Stefan pocałuje Caroline, tam w lesie, ale jednak nie. Może to i lepiej, bo dziwni byliby razem. Tylko że Stefan poczuwa się teraz do obowiązku, bo mama Carolina poprosiła go, żeby się nią zaopiekował

Liv chcąca zabić Kaia - kompletnie niepotrzebne dla mnie, tak samo jak Enzo polujący sa Sarę Salvatore zbędne wątki wg mnie
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.