Czerwcowe Panny Młode- część IV :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 09:03   #1
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516

Czerwcowe Panny Młode- część IV :)


Witam w kolejnej, czwartej już części pogaduch czerwcówek

Linki do poprzednich części:

** https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=90345
** https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=528318
** https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=528318
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:05   #2
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Przyblakalam sie
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:06   #3
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Melduję się i ja
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:07   #4
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Namęczyłam się z tym nowym wątkiem, bo nigdy jakoś nie zakładałam Wstyd, oj wstyd
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:07   #5
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

to ja tez jestem

paulinka: nic bym nie pomyslala, jesli maja dom to nie jest to dla mnie nic dziwnego. poprostu uwazam ze kochanie zwierzat nie ma nic do posiadania ich niezliczonej ilosci
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:09   #6
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Maja dom, dom ktory jest TZ´a i w przyszlosci bede tam mieszkac...a ja nie mam zamiar sprzatac po psie gowien ani robic remontu bo im sie nie chce dupy duszyc.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:16   #7
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Maja dom, dom ktory jest TZ´a i w przyszlosci bede tam mieszkac...a ja nie mam zamiar sprzatac po psie gowien ani robic remontu bo im sie nie chce dupy duszyc.
wiesz chodzi mi glownie o to branie z zaskoku druga polowke. czemu zakladamy ze bedzie zachwycona? moj tz nie jest jakos super zachwycony tym ze mam krolika, akceptuje ze jest ale to ja sie nim zajmuje bo uznaje ze to moje zwierze. fajnie by bylo gdyby tz tez sie nim zajmowal, kochal itd ale kupilam krolika jeszcze przed tym jak zaczelismy sie spotykac wiec to nie byla jego swiadoma decyzja. a jak sie jest z kims na stale to trzeba brac to pod uwage bo to zwierze nie bedzie w zyciu tylko jednej osoby
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 09:21   #8
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3264473 6]to ja tez jestem

paulinka: nic bym nie pomyslala, jesli maja dom to nie jest to dla mnie nic dziwnego. poprostu uwazam ze kochanie zwierzat nie ma nic do posiadania ich niezliczonej ilosci[/QUOTE]

Zgadzam się Dla mnie duża ilość zwierząt w mieszkaniu, to już lekka przesada. Nie mówiąc o tym bałaganie i smrodzie

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3264490 7]wiesz chodzi mi glownie o to branie z zaskoku druga polowke. czemu zakladamy ze bedzie zachwycona? moj tz nie jest jakos super zachwycony tym ze mam krolika, akceptuje ze jest ale to ja sie nim zajmuje bo uznaje ze to moje zwierze. fajnie by bylo gdyby tz tez sie nim zajmowal, kochal itd ale kupilam krolika jeszcze przed tym jak zaczelismy sie spotykac wiec to nie byla jego swiadoma decyzja. a jak sie jest z kims na stale to trzeba brac to pod uwage bo to zwierze nie bedzie w zyciu tylko jednej osoby[/QUOTE]

Wychodzę z założenia, że jak się z kimś jest, to można pewne rzeczy przewidzieć. Ja jestem na 1000% pewna, że małżon też by się ze zwierzaka ucieszył. Sam u siebie miał kota, więc posiadanie zwierzęcia jest dla niego, tak jak i dla mnie rzeczą ważną.
Mój małżon marudzi tylko na sierść spa wybranego przeze mnie, ale mówię mu, że lepsza długa sierść niż krótka, bo łatwiej ją zebrać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:24   #9
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Zgadzam się Dla mnie duża ilość zwierząt w mieszkaniu, to już lekka przesada. Nie mówiąc o tym bałaganie i smrodzie

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Wychodzę z założenia, że jak się z kimś jest, to można pewne rzeczy przewidzieć. Ja jestem na 1000% pewna, że małżon też by się ze zwierzaka ucieszył. Sam u siebie miał kota, więc posiadanie zwierzęcia jest dla niego, tak jak i dla mnie rzeczą ważną.
Mój małżon marudzi tylko na sierść spa wybranego przeze mnie, ale mówię mu, że lepsza długa sierść niż krótka, bo łatwiej ją zebrać
ja wole sie upewniac, jak kupowalam krolika to byla narada rodzinna. poza tym zwierze to nie tylko same przyjemnosci, trzeba szczepic, z psem trzeba wychodzic, trzeba sprzatac i trzeba jezdzic do weterynarzy. nie oszukujmy sie, zadko ktore zwierze w tych czasach przezywa cale swoje zycie bez zadnej choroby. moja siostra ze szczurem pojechala do specjalisty, wszyscy zwierzaka bardzo kochalismy, jedna wizyta kosztowala 15o zl. szczepienie mojego krolika kosztuje 30 zl + iniekcja. u psow i kotow mysle ze to jesczez wiecej. takie rzeczy tez trzeba barac pod uwage.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:33   #10
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3264510 7]ja wole sie upewniac, jak kupowalam krolika to byla narada rodzinna. poza tym zwierze to nie tylko same przyjemnosci, trzeba szczepic, z psem trzeba wychodzic, trzeba sprzatac i trzeba jezdzic do weterynarzy. nie oszukujmy sie, zadko ktore zwierze w tych czasach przezywa cale swoje zycie bez zadnej choroby. moja siostra ze szczurem pojechala do specjalisty, wszyscy zwierzaka bardzo kochalismy, jedna wizyta kosztowala 15o zl. szczepienie mojego krolika kosztuje 30 zl + iniekcja. u psow i kotow mysle ze to jesczez wiecej. takie rzeczy tez trzeba barac pod uwage.[/QUOTE]

Myha, ale ja sobie zdaję sprawę, że zwierzę to nie tylko przyjemności. To przede wszystkim obowiązek. Nie mam zamiaru rzucić się na cosik, na co mnie nie stać. Zresztą psy kiedyś posiadałam, więc wiem, ile to kosztuje.
Co do narady rodzinnej, to najwidoczniej wszystko zależy od rodziny. My kiedy kupowaliśmy królika, żadnej narady nie było.
Rozumiem, że dla Ciebie zakup psa byłby swojego rodzaju wyzwaniem, którego byś się nie podjęła ze względu na podejście Twojego Teżeta do tej kwestii. Jednak nie każdy musi wszystko szczegółowo omawiać i nie każdego druga połówka ma takie, a nie inne podejście do zwierząt.
Pewnie jakby mój małżon mówił, że zwierząt nie chce, to bym się zastanowiła. Jednak on chce mieć zarówno psa, jak i kota, więc zaskoczeniem pies dla niego nie będzie.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:46   #11
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Myha, ale ja sobie zdaję sprawę, że zwierzę to nie tylko przyjemności. To przede wszystkim obowiązek. Nie mam zamiaru rzucić się na cosik, na co mnie nie stać. Zresztą psy kiedyś posiadałam, więc wiem, ile to kosztuje.
Co do narady rodzinnej, to najwidoczniej wszystko zależy od rodziny. My kiedy kupowaliśmy królika, żadnej narady nie było.
Rozumiem, że dla Ciebie zakup psa byłby swojego rodzaju wyzwaniem, którego byś się nie podjęła ze względu na podejście Twojego Teżeta do tej kwestii. Jednak nie każdy musi wszystko szczegółowo omawiać i nie każdego druga połówka ma takie, a nie inne podejście do zwierząt.
Pewnie jakby mój małżon mówił, że zwierząt nie chce, to bym się zastanowiła. Jednak on chce mieć zarówno psa, jak i kota, więc zaskoczeniem pies dla niego nie będzie.
u mnie narady rodzinne sa glownie dlatego ze w domu tylko moj tata ma prawo jazdy i jesli cos sie dzieje to on musi z posiadaczem zwirzecia jezdzic do weterynarzy. mam o tyle duzo szczescia ze szczepie krolika u weta blisko domu ale jak cos sie dzieje do z bielan warszawskich musialabym jechac albo na wole do ogonka albo na ursynow (na moja uczelnie) do kliniki malych zwierzat. nie podjelabym sie psa bo zwyczajnie jestem leniwa i przyznaje sie bez bicia ze w dzien ok bym wyszla ale nad ranem, w nocy czy w deszcz nie dalabym rady wywlec sie z domu. poza tym w domu mnie glownie nie ma i nie chcialabym obarczac wychodzeniem z psem moja mame/siostre/tate czy kiedys tam tz (bo ten pracuje w domu i bylby caly czas).
jedyne "ale" uslyszane kiedykolwiek od moich rodzicow to takie ze zawsze po smierci zwierzaka bardzo to przezywam i czy serio chce to przezywac raz jeszcze.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 09:57   #12
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3264555 5]u mnie narady rodzinne sa glownie dlatego ze w domu tylko moj tata ma prawo jazdy i jesli cos sie dzieje to on musi z posiadaczem zwirzecia jezdzic do weterynarzy. mam o tyle duzo szczescia ze szczepie krolika u weta blisko domu ale jak cos sie dzieje do z bielan warszawskich musialabym jechac albo na wole do ogonka albo na ursynow (na moja uczelnie) do kliniki malych zwierzat. nie podjelabym sie psa bo zwyczajnie jestem leniwa i przyznaje sie bez bicia ze w dzien ok bym wyszla ale nad ranem, w nocy czy w deszcz nie dalabym rady wywlec sie z domu. poza tym w domu mnie glownie nie ma i nie chcialabym obarczac wychodzeniem z psem moja mame/siostre/tate czy kiedys tam tz (bo ten pracuje w domu i bylby caly czas).
jedyne "ale" uslyszane kiedykolwiek od moich rodzicow to takie ze zawsze po smierci zwierzaka bardzo to przezywam i czy serio chce to przezywac raz jeszcze.[/QUOTE]

Dlatego najlepiej mieć prawo jazdy- wtedy nie trzeba się nikomu o nic prosić A tak na poważnie, to z dojazdami problemu ja nie widzę. Nawet jeśli się nie ma prawka i samochodu, to przecież można wezwać taksówkę. Już tak często się do weterynarza nie jeździ, że trzeba by wydawać na nią nie wiadomo jakie pieniądze. Jeśli ktoś czegoś pragnie, to rozwiązanie zawsze się znajdzie
Na psa się na tę chwilę nie zdecyduję, ponieważ mieszkamy w bloku, a nie ukrywajmy, blok to nie jest najlepsze miejsce na posiadanie psa. No chyba, że ma to być York, ale mi marzy się cosik większego Jak Cię w większości w domu nie ma, to rzeczywiście posiadanie spa byłoby bez sensu. Zwierze, obojętnie jakie potrzebuje towarzystwa.
Strata ukochanego pupila jest strasznym przeżyciem!!! U nas w domu była żałoba, jak zdechł nam królik Był członkiem rodziny, aż tu pewnego dnia go zabrakło Jednak takie już jest życie, to, co się kocha trzeba pewnego dnia stracić.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:05   #13
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Ja tam mam psa i sie nim zajmuje i tez nie mam samochodu ani prawka, mimo iz TZ podjal za mnie decyzje przeciez wole zejsc na dol i psa wyprowadzic niz siki sprzatac a uwierzcie wchodze 10 razy dziennie na 4 pietro i czasami mnie szlag trafia...

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Forget cos mi kupilas w Lidlu??
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:11   #14
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Ja tam mam psa i sie nim zajmuje i tez nie mam samochodu ani prawka, mimo iz TZ podjal za mnie decyzje przeciez wole zejsc na dol i psa wyprowadzic niz siki sprzatac a uwierzcie wchodze 10 razy dziennie na 4 pietro i czasami mnie szlag trafia...

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Forget cos mi kupilas w Lidlu??
Kochana, dopatrz się pozytywów- ile kalorii spalisz przez to wchodzenie po schodach
W Lidlu kupiłam masełko orzechowe Dwa słoiczki więc jednym się mogę podzielić
Dorwałam jeszcze perfumy, podróbę Chanel
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:14   #15
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Leee juz Cie nie kocham
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:18   #16
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Hej dziewczyny Czy ja "czerwcówka" również mogę przyłączyć się do wątku ??
Ślub za 100 dni
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:19   #17
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

melduję się i ja
teściówka ogląda na wspólnej, więc mam fajrant
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:22   #18
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Na wspolnej

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy ja "czerwcówka" również mogę przyłączyć się do wątku ??
Ślub za 100 dni
Witamy Ja poznalam TZ´ta 9 czerwca
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:23   #19
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

I chociaż i mnie dawno nie było to i ja się melduję

pau - ? kochana każdy ogląda co lubi...moja mama też lubi jeden z seriali którego ja nie znoszę a jest to Plebania...jak to słyszę to szlag mnie jasny trafia ale ona się tak na zapieprza za dnia że taka jej przyjemność jest mila dla oka ja tam się nie śmieje z tego kto co lubi oglądać....sama mam swoje głupoty.....może nie seriale ale MTV też nic mądrego nie puszcza :P:P
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2012-03-01 o 10:25
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 10:24   #20
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Leee juz Cie nie kocham
Jak to?

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy ja "czerwcówka" również mogę przyłączyć się do wątku ??
Ślub za 100 dni
Witamy
Równe 100 dni zostało? Prawie jak do Euro

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
melduję się i ja
teściówka ogląda na wspólnej, więc mam fajrant
Hej Kochana
Szkoda, że dzisiaj tylko jeden odcinek puszczają, by dłużej posiedziała przed tv

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
I chociaż i mnie dawno nie było to i ja się melduję
Hej Toxic
Rzeczywiście dawno Cię tu nie było
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:27   #21
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hej Toxic
Rzeczywiście dawno Cię tu nie było

Ale w sobotę za to można obejrzeć wszystkie odcinki serialu z minionego tygodnia:P

Ano nie było mnie sporo bo moja praca chyba mnie wykończy...teraz myślę, że wybiorę się do masażysty bo kręgosłupa nie czuję
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2012-03-01 o 10:29
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:30   #22
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Ale w sobotę za to cały tydzień można obejrzeć seriali :P

Ano nie było mnie sporo bo moja praca chyba mnie wykończy...teraz myślę, że wybiorę się do masażysty bo kręgosłupa nie czuję
No tak, w sobotę powtórki z całego tygodnia puszczają

Co Wy dzisiaj tak na kręgosłup narzekacie?
Masażysta będzie najlepszym rozwiązaniem. Też bym się chętnie przeszła, ale mi bez różnicy, czy na leczniczy czy relaksacyjny
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:34   #23
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
No tak, w sobotę powtórki z całego tygodnia puszczają

Co Wy dzisiaj tak na kręgosłup narzekacie?
Masażysta będzie najlepszym rozwiązaniem. Też bym się chętnie przeszła, ale mi bez różnicy, czy na leczniczy czy relaksacyjny

Ja to mam tak po....pracę, że niedługo na wszystko będę narzekać. * pełnych godzin przed kompem plus dźwiganie paczek i worów z listami....a ludzie jeszcze mi gadają, że na poczcie pije się tylko kawusie i herbatkę...a niech przyjdą to pampersy będą zakładać bo do wc nawet nie ma czasu iść....wzrok mi już padł....nie widzę z daleka napisów a miałam wzrok dobry...i jeszcze szkodliwe za które płacili kiedyś już zabrali...Asystenci nie mają lekko ale by chociaż wymienili krzesła....a nie na krzywych stołkach się siedzi Oczy padają, kręgosłup odczuwam tak, ze nic tylko masażystę odwiedzić....podejrzewam, ze ulga będzie już po pierwszym razie
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:36   #24
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
I chociaż i mnie dawno nie było to i ja się melduję

pau - ? kochana każdy ogląda co lubi...moja mama też lubi jeden z seriali którego ja nie znoszę a jest to Plebania...jak to słyszę to szlag mnie jasny trafia ale ona się tak na zapieprza za dnia że taka jej przyjemność jest mila dla oka ja tam się nie śmieje z tego kto co lubi oglądać....sama mam swoje głupoty.....może nie seriale ale MTV też nic mądrego nie puszcza :P:P
mnie to szlak trafiał jak słyszałam piosenkę z plebanii

już po wspólnej, najgorzej ze moja teściowa jest taka, że nic sie nie zajmie soba, ani ksiązki nie poczyta, ani krzyzówki nie rozwiąże normalnie koszmar
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:38   #25
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Ale ja sie nie smialam
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:43   #26
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Ja to mam tak po....pracę, że niedługo na wszystko będę narzekać. * pełnych godzin przed kompem plus dźwiganie paczek i worów z listami....a ludzie jeszcze mi gadają, że na poczcie pije się tylko kawusie i herbatkę...a niech przyjdą to pampersy będą zakładać bo do wc nawet nie ma czasu iść....wzrok mi już padł....nie widzę z daleka napisów a miałam wzrok dobry...i jeszcze szkodliwe za które płacili kiedyś już zabrali...Asystenci nie mają lekko ale by chociaż wymienili krzesła....a nie na krzywych stołkach się siedzi Oczy padają, kręgosłup odczuwam tak, ze nic tylko masażystę odwiedzić....podejrzewam, ze ulga będzie już po pierwszym razie
Współczuję Ci. Chodź jako osoba odwiedzająca pocztę często powiem Ci, że troszkę prawdy w tych opowieściach jest.. Mi się już wiele razy zdarzyło, że musiałam zapytać panią, czy mnie łaskawie obsłuży, bo właśnie prowadziła interesujące rozmowy z koleżanką Nie mówiąc o tym, ze jak się podchodzi u mnie na poczcie do okienka, to kobietka spojrzy, ale zero pytania, w czym pomóc, bo dalej sobie na kompie klika Ale to chyba wszędzie znajdują się takie elementy. Później tylko niepotrzebnie dostaje się osobom, które sumiennie wykonują swoja pracę.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:43   #27
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
mnie to szlak trafiał jak słyszałam piosenkę z plebanii

już po wspólnej, najgorzej ze moja teściowa jest taka, że nic sie nie zajmie soba, ani ksiązki nie poczyta, ani krzyzówki nie rozwiąże normalnie koszmar
jeju....ja to mam koleżankę, która nie poczyta nic...nie wyjdzie z domu.....kontakty jakoś pourywała bo nigdy jej się nie chce nigdzie wyjść tylko ogląda albo anne marie wesolowska albo wszystkie seriale i wszyscy już mówią ze jej na głowę od tego pada...ja co prawda dawno jej nie widziałam ale ostatni raz jak to bylo to wszystkie imiona z serialu jakiegoś wymieniała i zdawała relacje..albo podejrzewa ciągle swojego chłopaka o jakies zdrady czy machloje hehe.jeju a ja zielona nie wiedziałam co powiedzieć :P Moja teściowa to zajmuje się wnukiem i lubi poczytac lub krzyżówki rozwiązywać a moja mama to czyta lub ogląda plebanie ale na szczęście dopiero wtedy gdy ma chwile odpoczynku i natrafi na odcinki

forget - owszem i takie przypadki się zdarzają....ale czasami ludzie nie rozumieją co za system mamy i klikając cioąghle na tych kompach można samemu ześwirować ja bym na okienku nie mogla pracowc bo bym wszystkich ludzi nawyzywała i skończyło by sie dla mnie to zwolneiniem haha :P Więc dobrze, że jestem na zapleczu...ale wiesz.... przysługuje dziewczyna przerwa a przychodzi ci taka popieprzona baba i mówi, że masz ja obsłużyć i w dupie ma Twoją przerwe....ja kiedyś takiej odparłam, że jak siedzi na kierowniczym stanowisku i gowno robi bo ma przerwe przez pelne 8 godzin swojej pracy to niech pozna inna prace gdzie masz tylko pol godziny na potrzeby wc i zjedzenie....i to tylko raz w ciągu pracy....To, że zdarzają się przypadki gdzie asystent odwala maniane to wiem....ale nie powinni ludzie od razu każdego jedna miara sadzić niestety.... To strasdzne, ze czlowiek ma drugiego czlowieka za nic
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie

Edytowane przez ToxicGirl86
Czas edycji: 2012-03-01 o 10:48
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:46   #28
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Witamy
Równe 100 dni zostało? Prawie jak do Euro

Dokładnie równiutkie 100 dni Ślub zbiega nam się właśnie z euro A prawie planuję mieć czerwony bukiet z białymi dodatkami więc w klimat euro wpasuję się jak znalazł
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:51   #29
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Dokładnie równiutkie 100 dni Ślub zbiega nam się właśnie z euro A prawie planuję mieć czerwony bukiet z białymi dodatkami więc w klimat euro wpasuję się jak znalazł

No to w razie co wyskoczysz na mecz bo już kolorystycznie będziesz przygotowana hihi
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:55   #30
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Czerwcowe Panny Młode- część IV :)

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
No to w razie co wyskoczysz na mecz bo już kolorystycznie będziesz przygotowana hihi
dobre ciekawe czy goście nie będą tkwili w korkach
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 16:06:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.