Wpadliśmy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-22, 23:16   #31
zakochana08
Raczkowanie
 
Avatar zakochana08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 108
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_jedna Pokaż wiadomość
Ale się uśmiałam

Zwłaszcza, że na koncie mam podobną historię. Było to lata temu i uwierz, że teraz jak sobie to przypomnę, to zwijam się ze śmiechu
Nas, czyli mnie i ówczesnego chłopaka nakrył jego dużo starszy brat, który ogólnie znany był ze swojej wrodzonej wredności. Myśleliśmy, że nikogo nie ma w domu a on jakoś się gdzieś zaszył. Pikanterii dodaje fakt, że nigdy wcześniej nie miałam okazji go poznać i to było nasze pierwsze spotkanie. Zapoznawcze
Że tak powiem, poznał mnie dokładnie, bo zanim zdążyłam się nakryć kocem przez chwilę wszyscy zastygliśmy w mega szoku
Ale brat zachował klasę i pomimo okoliczności podał mi rękę i się przedstawił
Hahaha, to mnie pocieszyłaś . Hmm... Dzisiaj się spotkałam z moim TŻ i powiedział, że jego tata w sumie nic nie powiedział - udaje, że nie ma tematu. Sama nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Z jednej strony tak, ale z drugiej już bym wolała, żeby coś tam mu po dogryzał niż takie unikanie sprawy i udawanie, że nic się nie stało. Kurczę, minął dzień, próbuje o tym nie myśleć ale ciągle przypomina mi się, jak on wchodzi do tego pokoju, to było straszne. I wiem dobrze, że za X czasu będę się z tego śmiać, ale teraz czuję się okropnie. Czuję się jak 13latka przyłapana na papierosie... ;P
zakochana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.