Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski, cz.2. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-23, 10:05   #4591
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88227480]No ale przeciez tak jest. Zaloze sie, ze gdyby to w rodzinie takiego posla byl przypadek ciazy z powaznymi wadami, to hyc aborcja, bo przeciez "my to wyjatkowy przypadek" Duzo ludzi ma skrajne poglady, dopoki cos ich nie dotyczy.[/QUOTE]

Raczej przypadek wyjatkowego ograniczenia umyslowego.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:09   #4592
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Profesor Debski to się pewnie teraz w grobie przewraca.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 10:16   #4593
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja jestem nieprawomyślna.

Ale skoro w państwie prawa rząd (będący strażnikiem tego prawa) łamie je i zmienia przeciwko własnym obywatelom to może naprawdę przydałaby się rewolucja, skoro środki dopuszczone prawem nie odnoszą skutku?
Ale mam nadzieję, że przyjedziesz dać się pałować razem z nami.


A co do tematu. Tvn24 mnie rozwaliło kompletnie - jako eksperta zaprosili Zolla. Tak, tego samego któremu zawdzięczamy zakaz aborcji ze względów społecznych. Nie ma to jak opowiadanie o łamaniu praw człowieka przez faceta który upupił kobiety w Polsce.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 11:03   #4594
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A ja na spokojnie się wczytałem się w sprawę. I jestem pewien, że widzimy walkę pisowskich buldogów pod dywanem. Coś im po prostu poszło nie tak jak chcieli.
Bo:
1. To oczywiste, że teraz przerzna wybory. Przerżną bo każdy kto kompromis ruszy nawet pośrednio przerżnąć musi. Przygniatającą większość społeczeństwa zmiany w ustawie aborcyjnej nie interesowały bo doceniały zapisy jakie są. Taki właśnie kompromis. Jasne, każda ze stron musiała coś tam sobie pogadać ze cos próbują, porobić to pozorne ruchy, w tym właśnie sobie jak co roku próbować coś w ustawie zmienić, coś zgłosić gdzie zawsze coś tam nie wyszło finalnie (bo wyjść nie miało) ale żelazny beton by zadowolony, bo COŚ robią. PiS przez wszystkie lata na tym właśnie z sukcesem leciał - COŚ robił. No i coś teraz k**** nie wyszło. I PiS jest w szachu, bo musi udawać że właśnie o to chodziło, że o to chodzi, wygrali, czym jeszcze bardziej lecą na łeb.
2. Tym bardziej to głupie, że PiS "coś wygrał", bo w praktyce to nic nie wygrał. Trybunał uwalił inne punkty. Zaakceptowal jeden, ten najprostszy do obejścia przepis. Bo przecież argumenty, że kobiety teraz będą rodzić w torturach są absurdalne. Absurdalne, bo rodzenie w torturach jest niekorzystne dla zdrowia psychicznego i fizycznego dla kobiety. A zatem inny punkt ustawy mówi, że wtedy można dokonać aborcji.

Nie rozumiem tej burzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co do punktu 1., to też mnie to zastanawiało. Przecież im to jest totalnie nie na rękę właśnie im pasowało niby zgłaszanie projektów co jakiś czas i nie puszczanie tego dalej.
To wygląda jakby coś im nie wyszło.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 11:14   #4595
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

https://www.instagram.com/p/CGqRQvjFXqH/
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:01   #4596
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Ale mam nadzieję, że przyjedziesz dać się pałować razem z nami.




Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Żaden problem. Godzinka z minutami i jestem na lotnisku. Dalsze pół godziny w domu. Powaga.

REWOLUCJAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:15   #4597
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Wyrak, ale przytaczasz to jako jakikolwiek argument, że przypadków noworodków z ciężkimi wadami letalnymi jest mniej, a większość to tylko dzieci z ZD (zaraz też przejdę do tego tematu)? To że jakiś zespół wad genetycznych jest rzadki, to nie oznacza, że się nie pojawia, a te jedyne 100 przypadków z kawałkiem to są dramaty jednostek. Lekko się pisze o mózgu na wierzchu czy cierpieniu fizycznym noworodka, jak się tego nigdy na własne oczy nie widziało. Ta decyzja nie uderza tylko w kobiety, ale i w te dzieci.

A dowód, że tyle dzieci z ZD żyje samodzielnie. No ile? Powiedz proszę. Bo większość potrzebuje pomocy w każdym obszarze życia. Oczywiście ZD jest niejednorodne, pisałam o tym zresztą w wątku o aborcji, ale większość nie, nie jest w stanie żyć samodzielnie i rodzice muszą się nimi zajmować do końca życia.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 12:28   #4598
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Żaden problem. Godzinka z minutami i jestem na lotnisku. Dalsze pół godziny w domu. Powaga.

REWOLUCJAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Tylko tak dalej, a PiSowi się upiecze.
Zgromadzenia, protesty i burdy w pandemię. Naprawdę, chcecie ich kolejnych 5 lat rządów?

Jak pisałem - w praktyce lekarskiej to wiele nie zmienia. Po prostu będzie pisane o zlym wpływie na zdrowie kobiety. A PiS przecież sam się koncertowo zaorał.

Opozycja u nas jest tak bardzo słaba, że od razu pakuje się pod kamery jako pieniacze nakręcający burze. Jeszcze tylko brakuje aby na transparenty obok "wyp***" wrzucać kolejne gwiazdki jak na wyborach. Wtedy to było tak bardzo antyskuteczne, że udało się to pięknie przerznac. Opozycja zaklada, że skoro już kilka razy z rzędu ich narracja była nieksuteczna, to tym razem będzie na odwrót. No nie będzie. Albo celowo nie chcą rządzić.
Jeszcze tylko brakuje aby nawrzucac wniosków by wprowadzić prawo aborcyjne jak za Odrą. Będzie to piękne paliwo aby przeciętny zwykły centrowy wyborca opowiadał się albo jednym albo za drugim. Albo całościowo legalna aborcja na wniosek kobiety, albo uwalony przez TK jeden punkt. Zgadnijcie co ludzie wybiorą.
Zwłaszcza, że nic ten wyrok w praktyce nie zmienia.

To państwo to dom wariatów.

Dajcie w końcu temu PiSowi przegrać. Błagam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

No nie mogę pojąć tego płaczu i awantur. A wystarczy poczytać.

Media w Polsce mają jakiś chory wpływ na ludzi. Wyłączcie TV i zacznijcie czytać. Samodzielnie. Wyrok TK to nie czarna magia. Klikać w link do źródła i już. A potem czytać jak w Polsce odbywa się zatwierdzenie przez lekarza i umotywowania aborcji. Zwykle to i tak do tej pory nie był wyłącznie jeden powód. W większości wady płodu wpływały niekorzystnie na zdrowie matki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-10-23 o 12:29
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:29   #4599
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tylko tak dalej, a PiSowi się upiecze.
Zgromadzenia, protesty i burdy w pandemię. Naprawdę, chcecie ich kolejnych 5 lat rządów?

Jak pisałem - w praktyce lekarskiej to wiele nie zmienia. Po prostu będzie pisane o zlym wpływie na zdrowie kobiety. A PiS przecież sam się koncertowo zaorał.

Opozycja u nas jest tak bardzo słaba, że od razu pakuje się pod kamery jako pieniacze nakręcający burze. Jeszcze tylko brakuje aby na transparenty obok "wyp***" wrzucać kolejne gwiazdki jak na wyborach. Wtedy to było tak bardzo antyskuteczne, że udało się to pięknie przerznac. Opozycja zaklada, że skoro już kilka razy z rzędu ich narracja była nieksuteczna, to tym razem będzie na odwrót. No nie będzie. Albo celowo nie chcą rządzić.
Jeszcze tylko brakuje aby nawrzucac wniosków by wprowadzić prawo aborcyjne jak za Odrą. Będzie to piękne paliwo aby przeciętny zwykły centrowy wyborca opowiadał się albo jednym albo za drugim. Albo całościowo legalna aborcja na wniosek kobiety, albo uwalony przez TK jeden punkt. Zgadnijcie co ludzie wybiorą.
Zwłaszcza, że nic ten wyrok w praktyce nie zmienia.

To państwo to dom wariatów.

Dajcie w końcu temu PiSowi przegrać. Błagam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co ty. Będzie w drugą stronę jak zwykle. Obrzucą dom Kaczyńskiego jajkami, powybijają mu kamieniami okna, a za 3 lata znowu zdziwko, że PiS rządzi samodzielnie. Niektórzy są niezdolni do wyciągania wniosków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:34   #4600
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Sianie defetyzmu na grupie stara dobra metoda "noo, spróbujcie być niegrzeczni to wtedy zobaczycie" jak widzę ma sie wybornie. Przecież stosowanie biernej postawy to taka doskonala metoda na wywalczenie sobie czegokolwiek. Zwłaszcza w sytuacji gdy sam rząd zachowuje sie jak skonczone sk***syny i celowo puszcza taki wyrok w takim momencie licząc właśnie na bierność i wykręcanie sie tym ze teraz nie wolno sie sprzeciwiać.

Cóż. albo niektórzy lubią czuc but na twarzy albo po prostu robia tanią agitkę.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:41   #4601
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Beczałam, bardzo silna rodzina w okropnie trudnej sytuacji
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 12:48   #4602
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Sianie defetyzmu na grupie stara dobra metoda "noo, spróbujcie być niegrzeczni to wtedy zobaczycie" jak widzę ma sie wybornie. Przecież stosowanie biernej postawy to taka doskonala metoda na wywalczenie sobie czegokolwiek. Zwłaszcza w sytuacji gdy sam rząd zachowuje sie jak skonczone sk***syny i celowo puszcza taki wyrok w takim momencie licząc właśnie na bierność i wykręcanie sie tym ze teraz nie wolno sie sprzeciwiać.

Cóż. albo niektórzy lubią czuc but na twarzy albo po prostu robia tanią agitkę.
Nie. Lepiej się niczego nie nauczyć i dziwić że się nic nie zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:50   #4603
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Beczałam, bardzo silna rodzina w okropnie trudnej sytuacji
Ta pani ma chyba za sobą próbę samobójcza.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 12:52   #4604
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Aha. I polecam koniecznie dodać stare niezawodne hasła o wiejskim niewykształconym ciemnogrodzie głosującym na PiS. Wtedy bankowo PiS przegra. Jak zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:01   #4605
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ta pani ma chyba za sobą próbę samobójcza.
Tez tak wywnioskowalam. Ma za sobą poronienia i pretensje ojca, ze jej matka zmarla przy porodzie. I tak jest dla mnie bardzo silna, dobrze ze ojciec dziecka nie stchórzył i wygląda na to, ze trzyma tą rodzine w kupie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:03   #4606
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tylko tak dalej, a PiSowi się upiecze.
Zgromadzenia, protesty i burdy w pandemię. Naprawdę, chcecie ich kolejnych 5 lat rządów?

Jak pisałem - w praktyce lekarskiej to wiele nie zmienia. Po prostu będzie pisane o zlym wpływie na zdrowie kobiety. A PiS przecież sam się koncertowo zaorał.

Opozycja u nas jest tak bardzo słaba, że od razu pakuje się pod kamery jako pieniacze nakręcający burze. Jeszcze tylko brakuje aby na transparenty obok "wyp***" wrzucać kolejne gwiazdki jak na wyborach. Wtedy to było tak bardzo antyskuteczne, że udało się to pięknie przerznac. Opozycja zaklada, że skoro już kilka razy z rzędu ich narracja była nieksuteczna, to tym razem będzie na odwrót. No nie będzie. Albo celowo nie chcą rządzić.
Jeszcze tylko brakuje aby nawrzucac wniosków by wprowadzić prawo aborcyjne jak za Odrą. Będzie to piękne paliwo aby przeciętny zwykły centrowy wyborca opowiadał się albo jednym albo za drugim. Albo całościowo legalna aborcja na wniosek kobiety, albo uwalony przez TK jeden punkt. Zgadnijcie co ludzie wybiorą.
Zwłaszcza, że nic ten wyrok w praktyce nie zmienia.

To państwo to dom wariatów.

Dajcie w końcu temu PiSowi przegrać. Błagam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

No nie mogę pojąć tego płaczu i awantur. A wystarczy poczytać.

Media w Polsce mają jakiś chory wpływ na ludzi. Wyłączcie TV i zacznijcie czytać. Samodzielnie. Wyrok TK to nie czarna magia. Klikać w link do źródła i już. A potem czytać jak w Polsce odbywa się zatwierdzenie przez lekarza i umotywowania aborcji. Zwykle to i tak do tej pory nie był wyłącznie jeden powód. W większości wady płodu wpływały niekorzystnie na zdrowie matki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety ale nie masz racji. Tylko w kilku % przypadków występuje zagrożenie dla zycia matki przy np. wadach letalnych płodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:10   #4607
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Aha. I polecam koniecznie dodać stare niezawodne hasła o wiejskim niewykształconym ciemnogrodzie głosującym na PiS. Wtedy bankowo PiS przegra. Jak zawsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i ***** *** wszędzie gdzie się da. To to już będzie gwóźdź do trumny PiS.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:14   #4608
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Niestety ale nie masz racji. Tylko w kilku % przypadków występuje zagrożenie dla zycia matki przy np. wadach letalnych płodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zagrożenie życia to też ewentualna chęć próby samobójczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

A takie przy "torturach" się zdarzają. A o torturach pisalyscie. Naprawdę, nic się nie zmieni. Tzn PiS powinien przegrać. Ale właśnie opozycja robi wszystko by było jak było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 14:44   #4609
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zagrożenie życia to też ewentualna chęć próby samobójczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

A takie przy "torturach" się zdarzają. A o torturach pisalyscie. Naprawdę, nic się nie zmieni. Tzn PiS powinien przegrać. Ale właśnie opozycja robi wszystko by było jak było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale że co, myślisz że kobieta dokona w Polsce terminacji z powodu chęci próby samobójczej?
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-23, 15:05   #4610
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;88228388]Ale że co, myślisz że kobieta dokona w Polsce terminacji z powodu chęci próby samobójczej?[/QUOTE]Nom, a świnki latają z ptaszkami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 15:08   #4611
Teery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 294
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zagrożenie życia to też ewentualna chęć próby samobójczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

A takie przy "torturach" się zdarzają. A o torturach pisalyscie. Naprawdę, nic się nie zmieni. Tzn PiS powinien przegrać. Ale właśnie opozycja robi wszystko by było jak było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Polsce bardzo trudno zrobić legalnie terminację. Trzeba mieć mnóstwo badań, podpisy genetyków, profesorów i generalnie wszystkich świętych. Jeżeli myślisz, że jakiejkolwiek kobiecie zrobią terminację, bo ona twierdzi, że się zabije, to znaczy, że jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Skończy się tym, że kobiety, które stać zrobią terminację w Holandii, a te biedniejsze urodzą dzieci i albo będą patrzeć na ich śmierć, albo je porzucą, albo będą wychowywać chore rezygnując ze swojego życia.
Teery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 15:28   #4612
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Nom, a świnki latają z ptaszkami

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
W innym temacie doczytałam, że edan tak myśli. Ej, to skoro tak to znaczy że w Polsce można było dokonać legalnej aborcji zdrowej ciąży. Wystarczyło pójść do psychologa! Czaicie? A my baby takie gupie

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Teery Pokaż wiadomość
W Polsce bardzo trudno zrobić legalnie terminację. Trzeba mieć mnóstwo badań, podpisy genetyków, profesorów i generalnie wszystkich świętych. Jeżeli myślisz, że jakiejkolwiek kobiecie zrobią terminację, bo ona twierdzi, że się zabije, to znaczy, że jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Skończy się tym, że kobiety, które stać zrobią terminację w Holandii, a te biedniejsze urodzą dzieci i albo będą patrzeć na ich śmierć, albo je porzucą, albo będą wychowywać chore rezygnując ze swojego życia.
Jest jest. Mężczyźni w tym temacie mają mniej wiedzy i empatii od kobiet, których to nie dotyczy (starszych, nie planujących dzieci itp.).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:39   #4613
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;88228503]W innym temacie doczytałam, że edan tak myśli. Ej, to skoro tak to znaczy że w Polsce można było dokonać legalnej aborcji zdrowej ciąży. Wystarczyło pójść do psychologa! Czaicie? A my baby takie gupie

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------



Jest jest. Mężczyźni w tym temacie mają mniej wiedzy i empatii od kobiet, których to nie dotyczy (starszych, nie planujących dzieci itp.).[/QUOTE]Nie. Poczytaj raz jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 16:47   #4614
Ifinick
Zadomowienie
 
Avatar Ifinick
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 145
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Cena wyboru - walka o aborcję w Polsce | fotoreportaż
https://www.theguardian.com/world/20...nd-photo-essay
Ifinick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 17:55   #4615
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Już widzę, jak starsze osoby teraz będą siedzieć w domach. Na pewno nie będą latać do sklepu ani na targ po znicze i stroiki. NA BANK.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 17:56   #4616
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Załącznik 7730793


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 18:09   #4617
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-10-24 o 16:05
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 14:19   #4618
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Takie tam:

IMG_20201024_151755.jpg



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 17:02   #4619
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
No tak bo jak ci odbierają prawa (zmuszając do ryzykowania swoim ciałem donoszenie ciąży i zmuszając na patrzenie na powolną agonię dziecka) to należy tylko wyrazić zaniepokojenie i grzecznie prosić o ponowne rozpatrzenie sprawy A solidarność to nigdy nie przeklinała, wcale nie paliła opon, nie dopuszczała się wandalizmu w postaci napisów na murach, ani nie zaśmiecała przestrzeni publicznej np. ulotkami. Wszystko udało się dlatego że byli grzeczni i kulturalnie wyrażali poglądy na temat Rosji itd, prawilne precz z komuną a nie jakieś tam przekleństwa, a tfu!
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-24, 17:08   #4620
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski,

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
No tak bo jak ci odbierają prawa (zmuszając do ryzykowania swoim ciałem donoszenie ciąży i zmuszając na patrzenie na powolną agonię dziecka) to należy tylko wyrazić zaniepokojenie i grzecznie prosić o ponowne rozpatrzenie sprawy A solidarność to nigdy nie przeklinała, wcale nie paliła opon, nie dopuszczała się wandalizmu w postaci napisów na murach, ani nie zaśmiecała przestrzeni publicznej np. ulotkami. Wszystko udało się dlatego że byli grzeczni i kulturalnie wyrażali poglądy na temat Rosji itd, prawilne precz z komuną a nie jakieś tam przekleństwa, a tfu!
Ale mi to ogólnie zwisa. Po prostu wypowiedź fajnie kontrastuje z hasłem "Kraków wolny od nienawiści".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-31 15:38:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.