Podrobiony tusz dior'a - POMOCY !! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 18:50   #31
nevercomeback
Wtajemniczenie
 
Avatar nevercomeback
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 283
Dot.: Podrobiony tusz dior'a - POMOCY !!

już wiem, czemu ograniczam swoje zakupy na allegro.. pełno tam cwaniaczków i niestety podrób... Strach cokolwiek kupować.
__________________
wymiana, ubrania gap, hm, voucher 200 zl wyjatkowy prezent, toofaced itp... https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post65423726
nevercomeback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 01:39   #32
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Podrobiony tusz dior'a - POMOCY !!

do autorki wątku: sprawdź czy kupująca nie kłamie że tusz jest podrabiany, a jeżeli okaże się że mówi prawdę to jeżeli masz odrobinę honoru to zwróć jej pieniądze.

Cytat:
Napisane przez eliz23 Pokaż wiadomość
co do tamtego wątku to już przeszłość bo sprawa została juz wyjaśniona i zakończona pozytywnie i da mnie i dla kupującej...
poza tym nie widzę nic złego w tym że ktoś świadomie kupuje podróbki... czy ja kogoś zmuszałam żeby kupował u mnie podróbkę no proszę cię? jest popyt jest podaż
Nie widzisz w tym nic złego ?????? wprowadzasz do obrotu podrabiane produkty, oszukujesz ludzi czyli jesteś zwyczajną OSZUSTKĄ i nie widzisz w tym problemu ? widać zostałaś wychowana w środowisku gdzie jest przyzwolenie na takie praktyki i nie widzisz w tym nic złego, no cóż cwaniakuj dalej w końcu jest z tego kasa, ale klasy to ty nie masz za grosz
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-10-29 o 01:42
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.