Magik od Heleny :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 18:24   #91
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dla mnie Helenka sprawuje się równie dobrze pod oczami jak i na zmianach na twarzy Tylko jak oczy mogę sobie spokojnie przejechać jeszcze pudrem sypkim, tak krostek już nie pudruje, bo wtedy Helenka się waży i znika.
A czym nakładacie Helenę pod oczy i nie tylko? Ja wklepuję opuszkiem palca ale może warto nabyć pędzelek??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:35   #92
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A czym nakładacie Helenę pod oczy i nie tylko? Ja wklepuję opuszkiem palca ale może warto nabyć pędzelek??
ja nakładam pedzelkiem z sephory
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:55   #93
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A czym nakładacie Helenę pod oczy i nie tylko? Ja wklepuję opuszkiem palca ale może warto nabyć pędzelek??
Na pedzelek jedynie go nabieram a pozniej wklepuje opuszkami palcow,lepiej sie wtedy stapia ze skora i jest mi wygodniej rownomiernie go "rozlozyc".

Jestem w kropce bo ewidentnie pasuje mi ten korektor-mam odlewke odcienia 02 ale tyle dobrego naczytalam sie o Clinique,ze jego tez chyba przetestuje zanim podejme decyzje.

Wydaje mi sie,ze kwestia czy korektor sie wazy/splywa itd. to nie za sprawa tego jaka skore mamy pod oczami-u mnie jest bardzo sucha wrecz potrzebuje dobrego nawilzenia i korektor daje jedynie na zel nawilzajacy Oeparola.Trwa przez caly dzien w stanie nienagannym
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:17   #94
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Na pedzelek jedynie go nabieram a pozniej wklepuje opuszkami palcow,lepiej sie wtedy stapia ze skora i jest mi wygodniej rownomiernie go "rozlozyc".
Nakladam dokladnie tak samo

Splywanie i wazenie sie korektora moim zdaniem zalezy i od skory i od kremu. Moja skora pod oczami raczej nie jest sucha, tylko po kilku godzinach tez sie lekko swieci, jak na calej twarzy. Wiec rodzaj skory tez ma tu znaczenie, bo z tlustej szybciej splynie, obojetnie na jaki krem nalozony.

Dla mnie najwazniejsze jest, zeby korektor dobrze trzymal sie na kremie z filtrem, ktory jest dla mnie podstawa. Bo wole, zeby to korektor dopasowal sie do kremu, ktory lubie, niz na odwrot.

Moge nie nalozyc korektora, ale krem z filtrem musi byc. I tu Helenka przegrywa z Klinikiem z kretesem, bo All About Eyes na filtrze sie nie wazy i dosyc dlugo sie utrzymuje.

Asiu, przetestuj obydwa przed podjeciem decyzji Ja juz prawie bylam zdecydowana na Helenke w ciemno, bo o Kliniku uslyszalam troche pozniej.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:30   #95
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Magik od Heleny :)

Kasiu dziekuje bo w calym tym zamieszaniu i uniesieniu nad Magikiem nie nakladalam kremu z filtrem pod same oczy wie faktycznie masz racje,ze lepiej przetestowac.

Poza tym bezapelacyjnie masz racje,ze jezeli uzywa sie filtrow to przede wszystkim dobieramy kosmetyk do niego,bo juz nie raz okazalo sie,ze ogolne zachwyty nad czyms tam-wcale nie sprawdzaly sie u wielbicielek filtrow

Jakos korektora Clinique nie bralam pod uwage dopoki MagJa nie dala o nim znac a Helenka tez wpadla w rece dzieki Niej
Ogolnie wydawalo mi sie,ze nie potrzebuje korektora pod oczy jednak po zastosowaniu Helenki bylam oczarowana.

Zakupu dokonac mozna zawsze ale lepie jak bedzie przemyslany,nie impulsywny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:42   #96
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kasiu dziekuje bo w calym tym zamieszaniu i uniesieniu nad Magikiem nie nakladalam kremu z filtrem pod same oczy wie faktycznie masz racje,ze lepiej przetestowac.

Poza tym bezapelacyjnie masz racje,ze jezeli uzywa sie filtrow to przede wszystkim dobieramy kosmetyk do niego,bo juz nie raz okazalo sie,ze ogolne zachwyty nad czyms tam-wcale nie sprawdzaly sie u wielbicielek filtrow

Jakos korektora Clinique nie bralam pod uwage dopoki MagJa nie dala o nim znac a Helenka tez wpadla w rece dzieki Niej
Ogolnie wydawalo mi sie,ze nie potrzebuje korektora pod oczy jednak po zastosowaniu Helenki bylam oczarowana.

Zakupu dokonac mozna zawsze ale lepie jak bedzie przemyslany,nie impulsywny
Ha, Asiu ja tez wogole nie bralam pod uwage czegos takiego ,jak zakup korektora pod oczy, dopoki nie dopadlam Helenki najpierw i Clinique'a pozniej.
Ale teraz widze, ze tak malo a tyle moze zmienic.
Cala twarz jakos ladniej wyglada i jakas taka wypoczeta jest.

Co do filtrow, to masz racje, czesto jest tak, ze powszechnie wychwalane kosmetyki na filtrach to wrecz tragedia, dlatego postanowilam, ze bez testow juz nic nie kupie Lepiej przemyslec i przetestowac.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 08:11   #97
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Magik od Heleny :)

Hexxx, przetestuj oba
Ja też się filtruję i miałam próbki zarówno Klinika jak i Helelny zdecydowanie wole Helenę, Klinik włazi w zmarszczki, generalnie bardzo mi przypomina konsystencją i kryciem Dermacol Helenka jest gładsza i minimalnie słabiej kryje.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 11:40   #98
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja nakładam pedzelkiem z sephory
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Na pedzelek jedynie go nabieram a pozniej wklepuje opuszkami palcow,lepiej sie wtedy stapia ze skora i jest mi wygodniej rownomiernie go "rozlozyc".
Dziękuję bardzo. Muszę się przemóc i zakupić pędzelek
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:04   #99
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Magik od Heleny :)

Majade, ja wlasnie radze na odwrot. Mam pedzelek sephorowy do korektora (nr 6) i on wg mnie nadaje sie do ciezszych korektorow, tych w kremie lub pascie, HR jest za rzadki do takiej formy aplikacji. Nakladam go opuszkiem palca i lekko wklepuje, moge dzieki temu stopniowac warstwy, przy nakladaniu pedzelkiem warstwa wychodzila mi bardziej przejrzysta i nie kryla wtedy dostatecznie fioletow pod oczami. Poza tym nakladajac palcami korektor lepiej stapia sie ze skora. Ja nakladam go na filtr (LRP CF 50+, podjezdzam nim az pod oczy, bo nie zawiera alkoholu) i puder jedwabny Dr Hauschka, dopiero na to klade HR, trzyma sie idealnie, nic sie nie roluje na filtrze i pudrze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:29   #100
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Majade, ja wlasnie radze na odwrot. Mam pedzelek sephorowy do korektora (nr 6) i on wg mnie nadaje sie do ciezszych korektorow, tych w kremie lub pascie, HR jest za rzadki do takiej formy aplikacji. Nakladam go opuszkiem palca i lekko wklepuje, moge dzieki temu stopniowac warstwy, przy nakladaniu pedzelkiem warstwa wychodzila mi bardziej przejrzysta i nie kryla wtedy dostatecznie fioletow pod oczami. Poza tym nakladajac palcami korektor lepiej stapia sie ze skora. Ja nakladam go na filtr (LRP CF 50+, podjezdzam nim az pod oczy, bo nie zawiera alkoholu) i puder jedwabny Dr Hauschka, dopiero na to klade HR, trzyma sie idealnie, nic sie nie roluje na filtrze i pudrze.
Ja równiez nakładam opuszkami kłądę na dowolny krem, na lekko naciągniętą skórę wklepując miejsce przy miejscu, i na końcu dociskam gąbeczką przyproszoną sypkim pudrem. Wtedy jest nie do zdarcia
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:53   #101
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Majade, ja wlasnie radze na odwrot. .
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ja równiez nakładam opuszkami

Dziękuję bardzo. Nie muszę się przemagać i kupować pędzelka??


i co tu zrobić
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 13:41   #102
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Magik od Heleny :)

Nie musisz. a pedzelka uzywam tylko jak wezme w reke palete korektorow Sephory, bo ona ma pseudo pedzelek dla krasnali.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:27   #103
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Magik od Heleny :)

Przetestowalam HR na filtrach i....niestety ale nie dla mnie Ci ona Na filtrach Avene,Klorane i LRP CF paskudnie wyglada,wszystko zbiera sie w zalamianiach pod oczami i fatalnie wygladam.Zrobilam kilka kombinacji,solo na filtr i filtr+jedwabny Hauschki i na to korektor ale tez nie bardzo.
Kiedy nakladam HR na zwykly krem nie mam zadnego problemu,pieknie wyglada i trwa nienaruszenie caly dzien ale na filtrach w moim przypadku nie sprawdzil sie.

Zostanie mi jeszcze testowanie korektora Clinique a jak z nim tez nic nie wyjdzie to z podkulonym ogonem wroce do kamuflazu Artdeco i mineralnego kremu Avene.

Majade,musisz sama sie przekonac jaka aplikacja bedzie dla Ciebie najwygodniejsza-ja z przyzwyczajenia nakladam pedzelkiem punktowo korektor/podklad a pozniej wklepuje opuszkami palcow
Kazda z Nas ma swoje patetnty i przyzwyczajenia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 14:35   #104
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie musisz. a pedzelka uzywam tylko jak wezme w reke palete korektorow Sephory, bo ona ma pseudo pedzelek dla krasnali.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Majade,musisz sama sie przekonac jaka aplikacja bedzie dla Ciebie najwygodniejsza-ja z przyzwyczajenia nakladam pedzelkiem punktowo korektor/podklad a pozniej wklepuje opuszkami palcow
Kazda z Nas ma swoje patetnty i przyzwyczajenia
Ano właśnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:14   #105
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przetestowalam HR na filtrach i....niestety ale nie dla mnie Ci ona Na filtrach Avene,Klorane i LRP CF paskudnie wyglada,wszystko zbiera sie w zalamianiach pod oczami i fatalnie wygladam.Zrobilam kilka kombinacji,solo na filtr i filtr+jedwabny Hauschki i na to korektor ale tez nie bardzo.
Kiedy nakladam HR na zwykly krem nie mam zadnego problemu,pieknie wyglada i trwa nienaruszenie caly dzien ale na filtrach w moim przypadku nie sprawdzil sie.

Zostanie mi jeszcze testowanie korektora Clinique a jak z nim tez nic nie wyjdzie to z podkulonym ogonem wroce do kamuflazu Artdeco i mineralnego kremu Avene.
Dzięki wielkie Hexxano za opis HR na filtrach. Zastanawiałam się właśnie nad jego kupnem. A niestety to co dobrze wygląda na kremie nawilżającym, nie zawsze sprawdza się na filtrze.

Czekam na relację z korektora Clinique...
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 15:09   #106
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Hexxx, przetestuj oba
Ja też się filtruję i miałam próbki zarówno Klinika jak i Helelny zdecydowanie wole Helenę, Klinik włazi w zmarszczki, generalnie bardzo mi przypomina konsystencją i kryciem Dermacol Helenka jest gładsza i minimalnie słabiej kryje.

Aga,niestety mas racje,korektor Clinique w moim przypadku nie sprawdzil sie wogole

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Hexxano za opis HR na filtrach. Zastanawiałam się właśnie nad jego kupnem. A niestety to co dobrze wygląda na kremie nawilżającym, nie zawsze sprawdza się na filtrze.

Czekam na relację z korektora Clinique...
Pienkowa_damo zdaje relacje oraz porownanie.

Nie wiem do konca co myslec o tych korektorach poniewaz ani HR czy Clinique nie spisuje sie na filtrach tak jak oczekiwalam.HR znika i dziwnie wazy sie,Clinique jest dosc gesty,wlazi w zmarszczki,uwidacznia wszystko TO,czego nie powinien.

Kolorystycznie pasuje mi 01 Clinique i HR 02-w tej kwestii jest super

Przerobilam rozne kombinacje i....doszlam do wniosku ze korektor naloze juz na gotowy makijaz tuz przed tym jak omiote twarz sypkim pudrem.Wtedy nastapil CUD jednak po dluzszym uzywaniu stwierdzam,ze w takiej roli wygrywa HR.Clinique jest zbyt gesty,wole konsystencje HR ktora idealnie wklepuje opuszkami palcow i tadam!

Mam nadzieje,ze moja relacja pomoze innym niezdecydowanym
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 19:14   #107
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Hexxx, przetestuj oba
Ja też się filtruję i miałam próbki zarówno Klinika jak i Helelny zdecydowanie wole Helenę, Klinik włazi w zmarszczki, generalnie bardzo mi przypomina konsystencją i kryciem Dermacol Helenka jest gładsza i minimalnie słabiej kryje.
Aguś, i jaki odcień Helenki w końcu kupiłaś?

PS. Wracaj szybko do zdrowia
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.