problem z określeniem typu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 20:25   #1
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219

problem z określeniem typu


pomożecie drogie wizażanki?chciałabym wiedzieć jaki ze mnie typ, hehe ale mam problem bo mam dosyć jasne włosy a ciemną oprawę oczu.. no i mam problem z określeniem koloru włosów jaki ciepły czy chłodny? ciemny bond na pewno.. raczej ciepły ale czasem i sie wydaje taki zimy szary.. kolor oczu niebieski zależy od ubioru czasem niebiesko zielony... ahaaa.. włosy miałam jakieś pół roku temu farbowane taki balejaż brązowe pasemka, blond i rude (miedziane)no i tak mi ten kolorek fajnie wyblakł ze mam niemal identyczne jak naturalne..więc jeżeli chodzi o całkowicie naturalny kolor to sugerować się z wyższych partii ponad uszy że tak powiem co tu jeszcze dodać?ahaa mam piegi więcej na nosie są raczej ciepłe czyli nie szare ale brązowe.. miałam kiedyś farbowane włosy na ciemno ale blado mi było i odrosty było znać szybko choć pasowało mi do ciemnej oprawy oczu i miałam dylemat.. więc chciałam sie poradzić czy ten naturalny mi pasuje bo szczerze są fajne bo zdrowe ale mdło mi czasem że tak powiem co radzicie?
1. zdj w słońcu może nie odzwierciedlać mojej natury..hehe dlatego dodałam 2. zdj żeby widać było moją bladość heh.. nie no żartuje, ale widać dokładniej odcień cery....pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (125,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (86,5 KB, 96 załadowań)
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 00:36   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: problem z określeniem typu

Hmm... Lato farbujące się na jesień. Uważaj z takimi żółtymi kolorami bo jesteś typem zimnym. Farbując na miedziane kolory podkreślasz bladość cery. Zimne typy źle wyglądają w jasnych pasemkach. Lepsze są jednolite zmiany koloru włosów. Masz bardzo wyraziste oczy więc podkreślaj je makijażem.Masz bardzo ładne proporcje twarzy i ładne brwi,nie musisz zbyt wiele niwelować makijażem. Twoja gama kolorystyczna to zimne pastele.Ten brązowy sweterek trochę cię poszarza.Za to różowy kolczyk dodaje urody. Radzę ci-zaprzyjaźnij się z pastelami.
Do oka można zastosować np. takie kolory:
http://www.allegro.pl/item418260471_...on_gratis.html
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 02:20   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: problem z określeniem typu

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Hmm... Lato farbujące się na jesień. Uważaj z takimi żółtymi kolorami bo jesteś typem zimnym. Farbując na miedziane kolory podkreślasz bladość cery. Zimne typy źle wyglądają w jasnych pasemkach. Lepsze są jednolite zmiany koloru włosów. Masz bardzo wyraziste oczy więc podkreślaj je makijażem.Masz bardzo ładne proporcje twarzy i ładne brwi,nie musisz zbyt wiele niwelować makijażem. Twoja gama kolorystyczna to zimne pastele.Ten brązowy sweterek trochę cię poszarza.Za to różowy kolczyk dodaje urody. Radzę ci-zaprzyjaźnij się z pastelami.
Do oka można zastosować np. takie kolory:
http://www.allegro.pl/item418260471_...on_gratis.html
takimi pochopnymi analizami mozesz narobic wiecej zlego niz dobrego

wlosy tej wizazanki maja wyraznie cieply poblask, mimo, ze pozornie wydaja sie popielate, skora tak samo-ciepla, oczy sa czysto niebieskie, naturalny kolor ust niestety ukryty pod rozowa szminka. do tego pisze o cieplych piegach

wyglada jak Wiosna na pierwszy rzut oka.

soonik
przyloz cos srebrnego i zlotego do wewnetrznej strony przedramienia. zobacz, ktora bizuteria bardziej sie stapia z Twoja skora, nie kieruj sie upodobaniami, nawet jezeli nie lubisz zlota, badz obiektywna.

jezeli srebrno bardziej kontrastuje z Twoja skora, jestes typem cieplym, prawdopodobnie wiosna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:42   #4
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: problem z określeniem typu

otóż parę sprostowańna początku podziękuję za wysiłek ale chciałabym żebyście doszły do porozumienia bo być może ocena zaszła za szybko bo ja się nie farbuje na jesień... w słońcu moje włosy są złote zauważ że nawet od samego czubka są złote choć nie powiem wcześniej były właśnie pofarbowane i trochę właśnie mnie pobladziły te rude.. co do cery to ja na ogół jak nie jestem opalona to jestem taka blada..co do ust.. nie smarowałam je niczym to jest naturalne zdjęcie bez szminki i tak właśnie wyglądają moje usta.. są intensywnie zabarwione.. czasem używam szminki powiększającej usta która szczypie i ona sprawia że mam usta prawie czerwone.. mam chyba predyspozycje do czerwienienia sie skóry na twarzy i często dekoltu.. mam troche naczynek popękanych..no i ogólnie wrażliwa skóra, myślę że to też przydatne wiadomości w rozstrzygnięciu tego sporu
co do stapiania się złota i srebra na skórze.. na moje oko złote mi jakby bardziej pasuje a srebro raczej kontrast tworzy ale podejrzewam że tam trochę słońce też opaliło więc w zimie może bym się bardziej zastanowiła..
co do włosów się zgodzę że mają ciepły poblask a wydają się popielate..
czyli wychodzi na to że wiosna?pasuje mi róż? bo bardzo lubię ten kolor i w sumie trochę ciuchów mam w tym kolorze więc jak mi pasuje to w jakim odcieniu najlepiej mi będzie?

jeszcze jedno sprostowawnie przepraszam ale namąciłam może przez to, bo tak mi szybko czas przeleciał, że uzmysłowiłam sobie że włosy farbowałam ponad rok temu!! przepraszam nie zastanowiłam się i tak napisałam więc w sumie odrost jest spory więc to mój prawie naturalny kolor włosów prawie bo poniżej ucha jednak są pasemka.. to chyba wszystko
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:00   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: problem z określeniem typu

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
otóż parę sprostowańna początku podziękuję za wysiłek ale chciałabym żebyście doszły do porozumienia bo być może ocena zaszła za szybko bo ja się nie farbuje na jesień... w słońcu moje włosy są złote zauważ że nawet od samego czubka są złote choć nie powiem wcześniej były właśnie pofarbowane i trochę właśnie mnie pobladziły te rude.. co do cery to ja na ogół jak nie jestem opalona to jestem taka blada..co do ust.. nie smarowałam je niczym to jest naturalne zdjęcie bez szminki i tak właśnie wyglądają moje usta.. są intensywnie zabarwione.. czasem używam szminki powiększającej usta która szczypie i ona sprawia że mam usta prawie czerwone.. mam chyba predyspozycje do czerwienienia sie skóry na twarzy i często dekoltu.. mam troche naczynek popękanych..no i ogólnie wrażliwa skóra, myślę że to też przydatne wiadomości w rozstrzygnięciu tego sporu
co do stapiania się złota i srebra na skórze.. na moje oko złote mi jakby bardziej pasuje a srebro raczej kontrast tworzy ale podejrzewam że tam trochę słońce też opaliło więc w zimie może bym się bardziej zastanowiła..
co do włosów się zgodzę że mają ciepły poblask a wydają się popielate..
czyli wychodzi na to że wiosna?pasuje mi róż? bo bardzo lubię ten kolor i w sumie trochę ciuchów mam w tym kolorze więc jak mi pasuje to w jakim odcieniu najlepiej mi będzie?

jeszcze jedno sprostowawnie przepraszam ale namąciłam może przez to, bo tak mi szybko czas przeleciał, że uzmysłowiłam sobie że włosy farbowałam ponad rok temu!! przepraszam nie zastanowiłam się i tak napisałam więc w sumie odrost jest spory więc to mój prawie naturalny kolor włosów prawie bo poniżej ucha jednak są pasemka.. to chyba wszystko
po tym co teraz napisalas, tym bardziej jestem przekonana, zes Wiosna

-oczy o intensywnej, czystej barwie
-usta rozowo-czerwone, wyraziste, a nie blade jak u lata
-wlosy o zlotym polysku-widac na focie nr 2 nawet
-rumience

nie musisz rezygnowac z koloru rozowego, ale wybieraj czerwono-rozowy, cieply ocien. zakochaj sie w morelowym, brzoskwiniowym, lososiowym, poziomkowym, turkusowym, slonecznym zoltym, trawiasto zielonym, wielbladzim, koralowym

dorzucam palete odcieni wiosennych z mojej ksiazki, moze wybierzesz cos dla siebie

btw jestes naprawde sliczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 054.jpg (47,4 KB, 26 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:10   #6
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: problem z określeniem typu

ojejku chyba się zaczerwiniłam,dziękuję a napisałaś tak pięknie te kolory że naprawdę już sie zakochałamdziękuję ślicznie za odpowiedź wykorzystam na pewno te rady i powiem szczerze że nawet ciągnie mnie do takich kolorów choć chyba trochę różu mam takiego hmmm.. nie odpowiedniego dla mnie..ale jakoś to przeżyję a na przyszłość wykorzystam rady.. dzięki jeszcze raz
jak nie problem to czy proponowałabyś mi zmianę koloru włosów czy nie?
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:18   #7
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: problem z określeniem typu

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
ojejku chyba się zaczerwiniłam,dziękuję a napisałaś tak pięknie te kolory że naprawdę już sie zakochałamdziękuję ślicznie za odpowiedź wykorzystam na pewno te rady i powiem szczerze że nawet ciągnie mnie do takich kolorów choć chyba trochę różu mam takiego hmmm.. nie odpowiedniego dla mnie..ale jakoś to przeżyję a na przyszłość wykorzystam rady.. dzięki jeszcze raz
jak nie problem to czy proponowałabyś mi zmianę koloru włosów czy nie?
Słuchaj tej dziewczyny, to kolorystyczny zboczeniec, który pomógł mi odzyskać wizerunek

[chodzi mi o Truskawkową]

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-08-27 o 19:18 Powód: dopisek
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 19:19   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: problem z określeniem typu

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
ojejku chyba się zaczerwiniłam,dziękuję a napisałaś tak pięknie te kolory że naprawdę już sie zakochałamdziękuję ślicznie za odpowiedź wykorzystam na pewno te rady i powiem szczerze że nawet ciągnie mnie do takich kolorów choć chyba trochę różu mam takiego hmmm.. nie odpowiedniego dla mnie..ale jakoś to przeżyję a na przyszłość wykorzystam rady.. dzięki jeszcze raz
jak nie problem to czy proponowałabyś mi zmianę koloru włosów czy nie?
nie ma za co, gdy zobaczylam foto nr 2, to sie zachwycilam Twoja uroda

wcale nie musisz sie mocno malowac oczy masz wyraziste, usta tak samo, nie znikniesz bez makijazu jak np. pani Lato.

stopniowo wprowadzaj nowe kolory do garderoby i kosmetyczki, to nie musi byc od razu rewolucja

mi sie osobiscie Twoj kolor wlosow podoba i bym go zostawila. ale jezeli chcesz farbowac to na cieple kolory: zloty jasny braz, miodowy blond, karmelowy itp

byle nie na bardzo ciemno
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:21   #9
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: problem z określeniem typu

ze względu na ciemne brwi zawsze chciałam mieć ciemne włosy heh co niby wyglądało dobrze ale.. no właśnie ale byłam blada jak trup jeszcze w zimie tym bardziej..no i odrosty także zostane przy swoich choć czasem marzę o bardziej złotych refleksach jak myślicie do wiosny pasują takie refleksy? a jakbym sobie spróbowała płukankę z łusek cebuli? hmm? a jasne pasemka?
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.