Wspierajmy się (niepłodność) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 11:54   #151
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cześć. U mnie dni płodnych ciąg dalszy zrobiłam sobie test owulacyjny i kreseczka pokazała mi się mocniejsza od tej testowej. Więc może to dzisiaj? A Wy robiłyście może testy owulacyjne? Możliwe jest, że ta kreska będzie ciemniejsza przez kilka dni? Czy pokazuje tylko jednego dnia owu?
Abnitka jak u Ciebie? Wszystkie tu czekamy....
Mezaga a jak tam Twoja dzidzia rośnie? i jak samopoczucie?
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 11:58   #152
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

A czy rośnie to nie wiem. Dopiero dzisiaj idę zobaczyć czy w ogóle tam jeszcze jest. Na poprzednim USG tylko pęcherzyk było widać. Dzisiaj już mam 8 tydzień zaczęty więc powinnam chyba jakieś serce usłyszeć czy cóś
A samopoczucie - w sumie to ok. Fizycznie czuje się dobrze. Nie wymiotuję, nie mam mdłości - no może raz na jakiś czas coś mnie tam załapie ale nawet nie wiem czy to z powodu ciąży. Spać mi się tylko chce masakrycznie i jeść. Psychicznie wieczory mam ciężkie - ale to dlatego, ze mam od groma roboty z zaproszeniami i maskotkami a robić mi się nie chce i przez to doła łapię, bo nie wyrabiam się z zamówieniami.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:01   #153
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Jakie doły ??? Ty się tylko ciesz od rana do wieczora Jak już z dzidzią się udało to reszta też jakoś się ułoży (zamówienia ogarniesz). A ta senność za jakiś czas też przejdzie daj znać jak był u lekarza
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:08   #154
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Heh - to się chyba nazywa burza hormonów
Cieszę się ciesze - nie mam zamiaru narzekać na dolegliwości ciążowe Tylko nie mogę się przyzwyczaić do tego, ze ja o godzinie 21-22 jestem już w łóżku . Wcześniej zaproszenia robiłam do 3-4 w nocy. A czasem i całą noc jak zamówienie pilne było. Mój błąd, że wcześniej nabrałam tyle zamówień. No ale skąd mogłam wiedzieć, że w ciążę zajdę.
Jedno wielkie zamówienie na 180 zaproszeń mi zostało i jedno na winietki i karty menu. Więc z tym się jakoś uporać powinnam do końca przyszłego tygodnia.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 13:26   #155
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej dziewczynki Dziś miałam chyba najbardziej stresujący dzień... Od rana byłam ze sto razy siku sprawdzać czy @ przed samym lekarzem nie przyszła... No i nie przyszła. Lekarz od razu wziął mnie na USG, patrzę, że drukuje zdjęcie, już się cieszę a on do mnie : DZIWNE!! Ja patrzę jak idiotka, szukam kropeczki na zdjęciu a on do mnie że ani ciąży ani okresu nie widać. I CO? Kazał mi przyjść za tydzień jak @ nie przyjdzie... No to się wkurzyłam, zrobiłam test-oczywiście 1 krecha i czekam aż moja @ przyjdzie... Jeśli się do poniedziałku nie zjawi, jeśli cudem nie zajdę w ciąże to mi dopisze coś do Duphastonu i się okres pojawi... I zamiast być zasmucona , po wczorajszym morzu łez (ot tak bez powodu ) to jestem wkurzona na maxa
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:30   #156
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

To naprawdę dziwne jest. Baaardzo... Dwie rzeczy przychodzą mi do głowy, albo to był cykl bezowulacyjny i po nim może być zamieszanie z @, albo to ciąża, której po prostu nie widać jeszcze. Współczuję Ci tego oczekiwania, bo stres na pewno nie pomaga. Ale jeszcze dziwię się, że lekarz daje duphaston od konkretnego dnia cyklu a nie od czasu owulacji. Bo mi owulacja nie pojawia się zawsze w tym samym dniu cyklu. Zdarzyło się 11-12dc ale i 20-21dc.
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:42   #157
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Lekarz powiedział, że go też to dziwi bo do 14 dni może mi się spóźniać okres po duphastonie.Z drugiej strony wczesnej ciąży też USG nie pokaże... Załamałam się trochę tą 1 kreską, ale już mam naprawdę takie wewnętrzne przeczucie, że to nie fasolka, ale martwię się bo nie wiem co mi dolega... Dwa poprzednie cykle miałam jak w zegarku a tu taka niespodzianka niemiła... Przeczytałam chyba wszystkie strony internetu i nikt chyba nie ma takich zaburzeń jak ja... Po odstawieniu tych tabletek może nie przyjść @ ale nie podczas kuracji tym lekiem. No i niektórzy piszą, że to niby może wpływać na zły wynik testu ale ja już z przerażeniem czekam na @ .... Niech już przyjdzie, przynajmniej nie będę się zamartwiać bo już postawiłam sobie wszystkie diagnozy świata , łącznie z rakiem ... No i dalej mam temperaturę koło 37.5, strasznie dużo śluzu i milion złych myśli ... Już chyba nie dam rady ...


Testy owulacyjne można zrobić samemu? tak na przyszłość
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-27, 15:46   #158
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Naprawdę Ci współczuję, ja nie mogę się doczekać od owu do @ 14 dni, a Ty... Czekałyśmy razem na okres, a ja już mam dni płodne. Zrób betę to da Ci 100% pewności. Bo może ze stresu nie dostajesz. Zrób betę koniecznie!

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

A testy owulacyjne kupuję przez allegro, robi się je w domu. Kiedyś po cyklu bezowulacyjnym spóźniał mi się okres ze dwa dni i wtedy dużo się naczytałam. Gdzieś było napisane, że okres może się pojawić dopiero po kolejnych dniach płodnych. Może teraz masz właśnie płodne i stąd ten śluz. Miałaś taki jak białko kurzego jajka?
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:39   #159
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Odkąd wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu (25 dc) śluz ,,białko kurze" mam co drugi dzień... a jak nie on to ból jajników + powódź istna... Ja już naprawdę w tym miesiącu chcę dostać @, porobię badania, kupię te testy i będę wiedzieć. Chociaż nigdy nie wiem kiedy mam owulację, w tym miesiącu mam non stop temp powyżej 37,5, mega dużo śluzu i ból jajników co chwila.. Ja się dołuję, że taka nieobyta jestem, co, kiedy i w ogóle... A wczoraj miałam takie załamanie, że wypłakiwałam się mężowi chyba ze dwie godziny w rękaw
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:41   #160
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Abnitka wypłakanie się jest dobre - byleby dłużej w tym stanie nie pozostać.
Ja bym jednak znalazła czas żeby na betę skoczyć.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:49   #161
blond11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Po co się tak męczyć, musisz iść zrobić betę bo się wykończysz kobieto
blond11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:02   #162
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Ale ja jestem pewna wręcz,że to nie ciąża. Naprawdę wszystkie znaki na niebie mi to mówią Tylko zamartwiam się co mi jest ... Mam nadzieję, że ta wredna @ przyjdzie.... Nie chcę brać jakiś estrogenów z duphastonem a lekarz powiedział, że za tydzień mi to da jak nie przyjdzie @ .... Tylko najbardziej mnie dziwi to,że mimo tych tabletek nie widać ani tego ani tego ... Już się naczytałam o nowotworach ...


Nie chcę was tu zamęczać swoimi dolegliwościami ... Cieszę się szczęściem mezagi, trzymam kciuki za Ciebie blond,za Nastię No i za wszystkie kobietki

Edytowane przez abnitka
Czas edycji: 2013-05-27 o 18:04
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:09   #163
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

No ale przecież po to ten wątek jest
Nie czytaj za dużo, bo w necie poza poważnymi informacjami jest od groma bzdur.
Ile minęło od kiedy odstawiłaś duphaston?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:19   #164
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

15 dni odkąd odstawiłam duphaston. Dziś mam w sumie 40 dc.... nawet temperatura mi nie spadła
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:19   #165
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Witam Postanowiłam dołączyć do grona. Podzielę się swoimi doświadczeniami o dzidzię staramy się 2 rok jak na razie bez pozytywnych efektów. Teraz widzę światełko w tunelu bo chyba w końcu trafiłam na kompetentnego lekarza bo przy ostatnim straciłam rok i w sumie na niczym. Teraz czeka mnie wizyta w szpitalu badanie drożności jajowodów a w następstwie laparoskopia jeżeli jajniki okażą się nie drożne. Musze wspomnieć że po szeregu badań z krwi jest ok prolaktyna tylko podwyższona a tak to ok. No i stwierdzona endometrioza i z tym będę musiała walczyć. Pozdrawiam.
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:25   #166
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

A to nie lepiej zrobić od razu laparoskopię?
Podczas tego badania sprawdzają drożność jajowodów i jeśli są jakieś zrosty to usuwają.
Na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie endometrioze?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:25   #167
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hej koniczynka Ja chyba też będę musiała zmienić lekarza, jak poczytasz moje wiadomości to dowiesz się dlaczego Czuję się przy was wszystkich jakaś zacofana Mój lekarz wszystko mówi w ciemno ...dziś mu też najlepiej wyszło ,,proszę przyjechać za tydzień jak nie przyjdzie @" Będzie dobrze Każda z nas będzie miała upragnionego dzidziusia Ja mocno w to wierzę Skoro Twój zleca Ci dodatkowe badania to jest dobrze Trzymam kciuki za Ciebie jak i za pozostałe dziewczyny

Chyba czeka mnie dziś mega dół przy butelce wina

Edytowane przez abnitka
Czas edycji: 2013-05-27 o 18:26
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:46   #168
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Endometrioze stwierdził lekarz na usg. Usg to już miałam tyle razy robione że masakra. Ale pocieszył mnie tym że to jest wczesne stadium no ale jest. Wiesz najpierw chce mi zrobić to drożność może to pomoże a jeżeli nie to na pewno będzie laparoskopia bo mnie już uprzedzał. Bo gdzieś jest problem ponieważ owulacja i wszystko działa jak należy ale jednak nie do końca.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez abnitka Pokaż wiadomość
Hej koniczynka Ja chyba też będę musiała zmienić lekarza, jak poczytasz moje wiadomości to dowiesz się dlaczego Czuję się przy was wszystkich jakaś zacofana Mój lekarz wszystko mówi w ciemno ...dziś mu też najlepiej wyszło ,,proszę przyjechać za tydzień jak nie przyjdzie @" Będzie dobrze Każda z nas będzie miała upragnionego dzidziusia Ja mocno w to wierzę Skoro Twój zleca Ci dodatkowe badania to jest dobrze Trzymam kciuki za Ciebie jak i za pozostałe dziewczyny

Chyba czeka mnie dziś mega dół przy butelce wina
Z doświadczenia zmień jak najszybciej. Moja poprzednia ginekolog po prawie roku zleciła mi badanie krwi prolaktynę. Jakaś masakra. Według mnie lekarz na samym początku powinien zlecić wszystkie badania z czego on chce postawić diagnozę z oczu wywróży. Szkoda czasu energii. Ten lekarz u którego jestem teraz na pierwszej wizycie dostałam cała listę badan dla siebie i męża. I u niego też nie za wesoło ale to inna historia.
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:58   #169
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Zmienię na pewno ... Aczkolwiek najpierw czekam na @, później do lipca duphaston i pójdę gdziekolwiek, gdzie się znają
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:14   #170
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Cytat:
Napisane przez koniczynkaaaa Pokaż wiadomość
Endometrioze stwierdził lekarz na usg. Usg to już miałam tyle razy robione że masakra. Ale pocieszył mnie tym że to jest wczesne stadium no ale jest. Wiesz najpierw chce mi zrobić to drożność może to pomoże a jeżeli nie to na pewno będzie laparoskopia bo mnie już uprzedzał. Bo gdzieś jest problem ponieważ owulacja i wszystko działa jak należy ale jednak nie do końca. .

Podczas laparoskopii usuną Ci najprawdopodobniej ogniska endometriozy
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:37   #171
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Dziewczynki, ale Wy już tego wszystkiego miałyście. Serio czuję się jak nowicjuszka.. Ja również już poinformowałam męża, że jeżeli do końca roku nic się nie spsoci to jadę do kliniki leczenia niepłodności i robię konkretne badania, bo ze swojego (i jak się okazuje również z Waszego) doświadczenia widzę, że rejonowi ginekolodzy jacyś tacy mało kompetentni w sprawach niepłodności. A jak było z Waszymi mamami, tzn. w jakim wieku urodziły pierwsze dziecko? U jednego lekarza padło właśnie takie pytanie i się tak zastanawiam czy może być to w jakikolwiek sposób powiązane genetycznie. Moja była 3 lata starsza ode mnie.

Abnitka - zero dołowania! Jeszcze czeka nas niejedna przepłakana noc ze zmęczenia gdy pojawi się bobas więc teraz zbieraj siły! Ale żeby nie było to napiję się dziś z Tobą
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:43   #172
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Ja się urodziłam jak moja mama miała 16 lat
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:48   #173
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

to żeś teraz zaszalała
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:50   #174
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Hhehehehe - jaaaaaa? - to moja mamuśka z tatuśkiem
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:56   #175
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Pije, pije:p muszę się jakoś zrelaksować bo to czekanie mnie wykończyło Moja mama miała 21 lat,czyli 2 mniej niż ja A potem się posypaliśmy Jest nas 5 A najmłodszy ma 1,5 roku Też zastanawiam się nad kliniką ale jeszcze troszkę mi zostało - tak jak Tobie Nastia do końca roku Moje postanowienie Mam nadzieję,że do końca roku wszystkie będziemy chodzić z brzuszkami
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:47   #176
koniczynkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar koniczynkaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 174
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Moja mama w moim wieku ( 29 lat) miała już dwie córcie w wieku 7 i 5.
koniczynkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 20:15   #177
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

hej, ja już po hsg jajowody drożne....nie było tak żle jak myslałam, co prawda za przyjemne to nie jest ale da się żyć....teraz z bulem brzucha odpoczywam;-)
Lekarz powiedział mi przy okazji że urusł pęcherzyk i powinien peknąć ok soboty;-) wiec trzymajcie kciuki

Trzeba do dzieła ...narzie nic nie mówiłam mężowi, bo on się dziwnie stresuje jak mu powiem że wtedy czy w tedy tzreba działać.;-)
ten cykl odpuszcam bez żadnych leków....Jak ma być to będzie
Super że jesteście

Abnitka idź na bete i to ino mig!!! na pewno jest wszystko dobrze...musi być

A moja mama miała 21 lat więc też była młodsza....w jej rodzinie nikt nie chorowała na PCO wszystkie siostry mają dzieci...A ja z moją siostrą mamy tę cholere.....Ale mi lekarz powiedział że to powikłania po śwince
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:16   #178
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Dziewczynki mam problem ... Naprawdę jestem świadoma tego,że to nie ciąża ale coś ze mną nie tak..Już wciskam sobie chyba wszystkie choroby świata. Trzeci dzień z rzędu pod wieczór niemiłosiernie bolą mnie cycki. Mają dziwny kształt i wczoraj zauważyłam sine przebarwienie na połowie brodawki ... Nie boli czy coś ale strasznie spuchły...Zazwyczaj przed @ mnie bolały ale 1 cały dzień i nie miałam przebarwień.... Jedynie zielone żyłki , a teraz jest ich mnóstwo . Rano i w dzień nic, tylko wieczorem... I się martwię jakimiś rakami i wszystkim co tylko istnieje w chorobach ginekologicznych...
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:19   #179
Nastia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 115
Odp: Wspierajmy się (niepłodność)

Nie wkręcaj sobie chorób! Byłaś na becie?
Nastia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:23   #180
abnitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 84
Dot.: Wspierajmy się (niepłodność)

Nie byłam Laboratorium nieczynne, szpital z zakażeniem i nie wpuszczają ludzi, odwołują badania no a nie wiem gdzie indziej robią zwykłe badania ..Zresztą trochę daleko do innej placówki
abnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 23:04:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.