Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 21:55   #3331
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
a czemu koniecznie dziewczynka? będziecie je rozmnażać?
no właśnie?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 05:36   #3332
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
dzisiaj byłam taka wściekła że pomyślałam sobie że chętnie poszłabym poodgarniać śnieg żeby rozładować emocje, więc Goś szkoda że bliżej Cię nie ma to bym pomogła



a czemu koniecznie dziewczynka? będziecie je rozmnażać?
Ja już poprzednio chciałam dziewczynkę. Po kilku dniach Zosia okazała się być jednak Kubą, bo pani w sklepie się widać nie znała... Kuba to mały, niezbyt towarzyski dziadyga, więc mamy nadzieję, że dziewczynka będzie bardziej skora to wchodzenia na rękę...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 07:32   #3333
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

kurcze dziewczyno to jest chomik a nie pies on nie będzie przychodził wtedy kiedy Ty będziesz miała na to ochotę
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:00   #3334
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyno to jest chomik a nie pies on nie będzie przychodził wtedy kiedy Ty będziesz miała na to ochotę
Są różne chomiki. Kuba jest samotnikiem a wcześniej miałam chomiczkę, która tylko patrzyła "weź mnie na ręce". Ja nie mówię, że musi siedzieć na rękach ciągle. Nie po to mi chomik potrzebny. Chyba się coś tu nie rozumiemy i wnioskuję, że według was lepiej nie kupować nowego chomika, niech lepiej się męczy w małym akwarium często bez kołowrotka i zabawek w sklepie


Mam druga klatkę, Kubie kupiliśmy tyle żarcia, że on tego chyba nigdy nie przeje. Dodatkowo mamy masę zabawek, które Kuby nie interesują (dla niego kołowrotek to chyba całe jego życie). No i TŻ czasem zadrosny, że się Kubą zajmuję a on sam siedzi (hahah), to będzie i dla niego chomik. No i chyba lepiej że my kupimy chomiśka niż jakiś nieodpowiedzialny rodzic swemu rozpieszczonemu dziecku, które wciągnie go do odkurzacza...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:32   #3335
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Kuba to chomik syryjski?
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:35   #3336
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Są różne chomiki. Kuba jest samotnikiem a wcześniej miałam chomiczkę, która tylko patrzyła "weź mnie na ręce". Ja nie mówię, że musi siedzieć na rękach ciągle. Nie po to mi chomik potrzebny. Chyba się coś tu nie rozumiemy i wnioskuję, że według was lepiej nie kupować nowego chomika, niech lepiej się męczy w małym akwarium często bez kołowrotka i zabawek w sklepie


Mam druga klatkę, Kubie kupiliśmy tyle żarcia, że on tego chyba nigdy nie przeje. Dodatkowo mamy masę zabawek, które Kuby nie interesują (dla niego kołowrotek to chyba całe jego życie). No i TŻ czasem zadrosny, że się Kubą zajmuję a on sam siedzi (hahah), to będzie i dla niego chomik. No i chyba lepiej że my kupimy chomiśka niż jakiś nieodpowiedzialny rodzic swemu rozpieszczonemu dziecku, które wciągnie go do odkurzacza...
myśląc w taki sposób, musiałabyś wykupić wszystkie chomiki z zoologów
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:41   #3337
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
Kuba to chomik syryjski?
Tak. A czemu pytasz?

Jest już mała z nami. Jest taka mała, że mieści się w swojej miseczce z jedzeniem.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 17:44   #3338
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

mój chomik syryjski okazał się dziewczynką i wcale nie chciała wchodzić na rękę ogólnie była nerwowym typem mnie ugryzła raz ale wiele razy próbowała a "obcych" za każdym razem :-P
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 17:48   #3339
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
mój chomik syryjski okazał się dziewczynką i wcale nie chciała wchodzić na rękę ogólnie była nerwowym typem mnie ugryzła raz ale wiele razy próbowała a "obcych" za każdym razem :-P
Kuba za to miał być dziewczynką. A "mała" wlazła mi na rękę już w sklepie. Potem trochę skrzeczała ale teraz już w domku siedzi. Udało się ją tego nauczyć dość szybko. Ale za to jak się rzuciła na jedzenie. Póki co z niej jest 1/4 Kuby Chwilę temu zważyliśmy Kubę. Waży 120 gramów więc chyba tak idealnie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:46   #3340
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Tak. A czemu pytasz?
pytam bo skoro chciałabyś chomika bardziej towarzyskiego i do przytulania to z mojego doświadczenia (i z opinii w necie) sugerowałabym wybrać chomika dżungarskiego i właśnie wybierając chomika najpierw poczytać o rasach i zachowaniu a nie kupować chomika bo akurat taki kolor Ci się spodobał
ale widzę że już po japkach

Jeszcze odnośnie syryjskiego.. płeć tu chyba ma niewielkie znaczenie bo ja też tak jak poprostu miałam syryjskiego - dziewczynkę i faktycznie była dużo mniej towarzyska niż poprzedni i obecny dżungar.
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:06   #3341
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
pytam bo skoro chciałabyś chomika bardziej towarzyskiego i do przytulania to z mojego doświadczenia (i z opinii w necie) sugerowałabym wybrać chomika dżungarskiego i właśnie wybierając chomika najpierw poczytać o rasach i zachowaniu a nie kupować chomika bo akurat taki kolor Ci się spodobał
ale widzę że już po japkach

Jeszcze odnośnie syryjskiego.. płeć tu chyba ma niewielkie znaczenie bo ja też tak jak poprostu miałam syryjskiego - dziewczynkę i faktycznie była dużo mniej towarzyska niż poprzedni i obecny dżungar.
Ja miałam kiedyś syryjkę i jak pisałam, nie dało się jej z ręki zdjąć. U mojej babci na rękach zasypiała, na spacer czy do weterynarza nosiło się ją w kieszeni a puszczona na trawę od razu wskakiwała na buta i nigdzie iść nie chciała.

To że syryjek było już ustalone dawno, więc tutaj naprawdę pozostał tylko kolor do wyboru (aby odróżnić od Kuby). Ostatecznie ma taki kolor który ciężko określić. Trochę złotego, trochę czarnego i biały. Jak się oswoi to zrobię zdjęcie.

Za to dziś stał się cud. Kuba po raz pierwszy sam wszedł mi na rękę. Za to nagrałam wam filmik, który przedstawia jakim on jest całkowitym przeciwienstwem większości chomików. Puszczony na wybiegu od razu biegnie najkrótszą drogą do klatki


Jakie imię będzie pasować do Kuby? Bo przecież nie Buka
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 19:13   #3342
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

no to Buba jest taka bajka dla dzieciaków "Kuba i Buba"
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:16   #3343
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Miss Saeki ja mam chomika syryjskiego - Maję. Ma 2 lata i 2 miesiące. Jej oswajanie zajęło mi około 2 miesiące. Nic na siłę, żadnych spin nie miałam. Stwierdzam, że jak chomik będzie sam gotowy na to i zapozna się z zapachami domu a potem ręki właściciela to sam wejdzie Dla chomika to też jest przecież stres...
Teraz wchodzi na rękę, a najczęściej sama ją biorę- daje się wygłaskać, jest na 'starość' dosyć spokojna. Gryzie wtedy, kiedy wyczuje, że miałam w rękach jakieś jedzenie, ale zawsze udaje mi się w porę wycofać palec
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 19:24   #3344
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość
no to Buba jest taka bajka dla dzieciaków "Kuba i Buba"
Nie znam Zaraz predyskutuję z TŻ. "Mała" będzie jego, bo on zazdrosny, że czasem za dużo czasu poświęcam Kubie a nie jemu.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Miss Saeki ja mam chomika syryjskiego - Maję. Ma 2 lata i 2 miesiące. Jej oswajanie zajęło mi około 2 miesiące. Nic na siłę, żadnych spin nie miałam. Stwierdzam, że jak chomik będzie sam gotowy na to i zapozna się z zapachami domu a potem ręki właściciela to sam wejdzie Dla chomika to też jest przecież stres...
Teraz wchodzi na rękę, a najczęściej sama ją biorę- daje się wygłaskać, jest na 'starość' dosyć spokojna. Gryzie wtedy, kiedy wyczuje, że miałam w rękach jakieś jedzenie, ale zawsze udaje mi się w porę wycofać palec
Kubę bezproblemowo można wziąć na ręce z rana kiedy umęczony siedzi w kołowrotku i chyba już świata nie ogarnia. Wtedy nawet można z nim porozmawiać, bo tak fajnie jakby noskiem mruczy. Wieczorami czasem trzeba go złapać w jakąś pułapkę ale wziąc go da radę, po rękach pobiega, po plecach pochodzi, ma swój kocyk w którym robimy mu tunele to i w nim nurkuje, jak się zmęczy to nawet się w szyję wtuli - więc takiej tragedi nie ma. Nie skrzeczy, nie piszczy, nie gryzie. Oswojony już jest na pewno, po prostu myślę, że taka jego natura, że pieszczoty są mu obojętne kiedy ma kołowrotek Jednak ja sama mu na tyle nie ufam aby puścić go po mieszkaniu... dlatego ma biegalnię z której i tak za bardzo nie korzysta

Nawet jak wyczuje jedzenie to nie gryzie, niezbyt lubi jeść kiedy nie siedzi na "stałym gruncie".
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2013-01-22 o 19:25
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 21:16   #3345
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ja już poprzednio chciałam dziewczynkę. Po kilku dniach Zosia okazała się być jednak Kubą, bo pani w sklepie się widać nie znała... Kuba to mały, niezbyt towarzyski dziadyga, więc mamy nadzieję, że dziewczynka będzie bardziej skora to wchodzenia na rękę...
a może po prostu Kuba się was boi ? coś mu nie pasuje ? nie lubi jak go bierzecie na ręce nie każdy chomik lubi być głaskany, brany na ręce, mój nie lubił tego no ale trudno - czasami problemu trzeba szukać też w swoim zachowaniu a nie, że chomik jest be i kupię nowego a Pani w sklepie może i się zna tylko był na tyle mały, że ciężko było powiedzieć, mogła jedynie snuć domysły
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2013-01-22 o 21:17
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 05:51   #3346
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
a może po prostu Kuba się was boi ? coś mu nie pasuje ? nie lubi jak go bierzecie na ręce nie każdy chomik lubi być głaskany, brany na ręce, mój nie lubił tego no ale trudno - czasami problemu trzeba szukać też w swoim zachowaniu a nie, że chomik jest be i kupię nowego a Pani w sklepie może i się zna tylko był na tyle mały, że ciężko było powiedzieć, mogła jedynie snuć domysły
Kuba akurat był dość duży jak na młodego. Ale już w sklepie pani miała problem z wzięciem go na ręce. I swoją ocenę płci podała na podstawie obserwacji.

Kuba z pewnością się nas nie boi. Jak się go weźmie jakoś podstępem na ręce to ani nie ucieka, nie gryzie, nie skrzeczy, nie trzesie się. Myślę, ze jakby się bał to by nie siedział mi na ramieniu i radośnie się mył. On po prostu nie czuje takiej potrzeby pieszczot, woli kołowrotek. Jeśli bardzo nie chce wyjść z tej klatki to go na siłę nie wyciągamy. I go specjalnie nie głaskami, raczej sobie po nas chodzi niż staramy się trzymać na siłę w ręku i głaskać. Czy ja piszę, że on jest be? Jest dziadyga bo jest, ale jest kochany.

Kuba chyba czuje jakąś nowość w pokoju. Klatki Kuby i małej są na dwóch przeciwnych krancach i rozdziela je kanapa, ale Kuba na etap wąchania. 10 minut obwąchiwał mój rękaw a chwilę temu biegał po kanapie a raczej dreptał powoli węsząc (mała była raz na kanapie). Teraz ma zawias i siedzi w kołowrotku i się zastanawia co robić.
__________________
Książki LC

Edytowane przez Miss Saeki
Czas edycji: 2013-01-23 o 06:22
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:38   #3347
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

bo z chomikami nigdy nie wie, oj nie wie się czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 17:47   #3348
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
bo z chomikami nigdy nie wie, oj nie wie się czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle
Haha, dobre I tak są kochane. A Mała (chyba tak po prostu będzie miała na imię) ciągle śpi teraz. Wczoraj szliśmy spać koło 22:30 spała. TŻ wstawał o 5 - spała, ja o 6:30 - spała. Po powrocie sprawy aż nawet sprawdzaliśmy czy żyje, ale jedzonko znika, więc pewnie wyślizguje się z domku po coś i z powrotem spać.

Myślicie, że mogę w zoologu reklamować poidełko? Jest pod nim strasznie mokro i widać, że trochę kapie...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:08   #3349
poprostu
Zakorzenienie
 
Avatar poprostu
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 098
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

jeśli masz paragon to próbuj koło mojego też czasem było mokro bo jak pił to zostawała np kropla i później spadała. Wyjmij z klatki i sprawdź czy coś jest z nim nie tak

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

http://demotywatory.pl/4025524
poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 20:14   #3350
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
ooo
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:28   #3351
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
jeśli masz paragon to próbuj koło mojego też czasem było mokro bo jak pił to zostawała np kropla i później spadała. Wyjmij z klatki i sprawdź czy coś jest z nim nie tak

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

http://demotywatory.pl/4025524
poobserwowałam w klatce i raz na 10 minut ale z niego kapie. Tego jest więcej niż jedna kropla. Jutro może się przejadę.

Mała dalej śpi, za to Kuba wyczuwa chyba "konkurencję" bo się jakiś milszy robi. Zasnął mi dziś w rękawie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 09:38   #3352
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11


Izuuuuuuś !!!

Wszystkiego co najlepsze!
Przede wszystkim zdrówka, miłości, szczęścia, uśmiechu każdego dnia
i spełnienia wszystkich marzeń!



__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:24   #3353
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Cytat:
Napisane przez Madziarka.n Pokaż wiadomość

Izuuuuuuś !!!

Wszystkiego co najlepsze!
Przede wszystkim zdrówka, miłości, szczęścia, uśmiechu każdego dnia
i spełnienia wszystkich marzeń!




Dzięęęęękuję

__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 10:32   #3354
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

a właśnie.. zapomniałam o najważniejszym...


__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 15:11   #3355
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Iza dołączam się do życzeń Madzi naj naj !!
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:01   #3356
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 038
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Iza!! Wszystkiego naaaj
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 20:14   #3357
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Iza wszystkiego najlepszego, 100 lat
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:34   #3358
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

wstawać
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:42   #3359
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:46   #3360
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Zakochane w prosiakach ale myślą o ptakach - Mój chomiczek cz. 11

Madzia

uczę się grać na cymbałkach..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-14 21:31:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.